Traffic Trends Sp. z.o.o.

Adres: Obornicka 229 lok. 200, 60-650 Poznań

NIP: 7773174094 KRS: 0000361185

Traffic Trends Sp. z.o.o.

Opinie o Traffic Trends Sp. z.o.o.

Zofia

Zachęcam osoby związane oraz te które miały styczność z firmą Traffic Trends w Poznaniu do napisania komentarza jak aktualnie rozwija się ten pracodawca oraz czy planuje w najbliższym czasie otworzyć nowe miejsca pracy. Chętnie dowiemy się również o warunkach pracy w tej firmie. Te oraz inne wiadomości dotyczące tego pracodawcy będą bardzo mile widziane w tym wątku.

Zostaw opinię o Traffic Trends Sp. z.o.o. - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Traffic Trends Sp. z.o.o.