Opinie o Traffic Trends Sp. z.o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Traffic Trends Sp. z.o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Traffic Trends Sp. z.o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Traffic Trends Sp. z.o.o. w Poznań

baner wywiady
Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Content Specialist. CV wysłałem jakieś dwa tygodnie temu, kiedy można spodziewać się ewentualnej odpowiedzi na przesłanie aplikacji?

Paulina
Pracownik
@Magdalena

Zadania są dostosowane do poziomu stanowiska i zbieżne z oczekiwaniami, które znajdują się w ogłoszeniu. Jeśli dana osoba spełnia te wytyczne - nie musi mieć obaw co do zadania.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
 Pytanie

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Traffic Trends Sp. z.o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 6 grudnia.

Magdalena Nowy wpis

Na forum było kiedyś napisane, że pracę można zaczynać od 6 do 10, kiedy się chce. Czy stanowisk biurowych także to dotyczy w kontekście bezpośredniej obsługi klienta? nie jest się od niego zależnym? Na stronie zauważyłam mimo wszystko dwie oferty jedna z nich jest dla Managera i Moderatora Społeczności Online. Czy ktoś streści z własnego doświadczenia jak się pracuje na takim stanowisku? Z jakim wynagrodzeniem idzie to w parze?

Traffic Trends Nowy wpis
Pracownik
@Magdalena

Cześć! Praca od 6 do 10 dotyczy każdego stanowiska, bez względu na system pracy, czy wykonywane obowiązki. Ogłoszenie o pracę, o którym wspominasz, jest nowym stanowiskiem, które będzie dopiero tworzone.

Pytanie
 Pytanie

Czy Traffic Trends Sp. z.o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Paulina Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Pracę rozpoczynamy w przedziale od godziny 6:00 do 10:00. Każdy decyduje indywidualnie o tym, która godzina startu jest dla niego odpowiednia.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Content Specialist. CV wysłałem jakieś dwa tygodnie temu, kiedy można spodziewać się ewentualnej odpowiedzi na przesłanie aplikacji?

Piotr
Pracownik
@Kandydat

W pierwszym etapie rekrutacji (wysłanie CV) kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Magdalena
@Piotr

A kolejne etapy jak wyglądają i czego się spodziewać?

Paulina
Pracownik
@Magdalena

Kolejne etapy to zadanie i późniejsza rozmowa z wybranymi kandydatami. Staramy się maksymalnie w ciągu tygodnia (ale zazwyczaj wcześniej) informować osoby, które brały już udział w rekrutacji, jaki jest rezultat wykonanych przez nich zadań/odbytych rozmów.

Magdalena
@Paulina

Rozumiem, dziękuję. A odnośnie tego zadania może jakieś wartościowe info jeszcze?

Paulina
Pracownik
@Magdalena

Zadania są dostosowane do poziomu stanowiska i zbieżne z oczekiwaniami, które znajdują się w ogłoszeniu. Jeśli dana osoba spełnia te wytyczne - nie musi mieć obaw co do zadania.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Traffic Trends Sp. z.o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista Google Ads i Allegro Ads?
Zniesmaczona
Kandydat
 Pytanie

Byłam w tej firmie jakiś czas temu na rozmowie rekrutacyjnej. Panie z którymi rozmawiałam zapoznały się z moim CV dopiero w momencie trwania rozmowy. Nie spodobało im się, że po trzech miesiącach pracowania w innej firmie postanowiłam ją zmienić. Nie rozumiem, po co zostałam zaproszona na rozmowę skoro według Pań zbyt często zmieniałam pracę? Ogólnie rozmowa przebiegła w bardzo nieprzyjemnej atmosferze.

Paulina
Pracownik
@Zniesmaczona

Z całą pewnością nic z tego, co zostało tutaj napisane, nie miało miejsca. :) Będziemy wdzięczni osobom, które nie chcą podać publicznie swoich danych, aby niepotrzebnie nie rozsiewały tak fałszywych informacji.

1
Zniesmaczona
Kandydat
@Paulina

Aż sobie sprawdziłam korespondencje od TT. Tak się składa, Pani Paulino, że to z Panią miałam drugi etap rekrutacji. Napisałam konstruktywnie swoje spostrzeżenia, myślę że warto przyjąć mój feedback w celu polepszenia u Państwa jakości przebiegu rekrutacji.

1
Paulina
Pracownik
@Zniesmaczona

Bardzo chętnie odniesiemy się do sprawy, ale niestety nie wiem, z kim wymieniamy te komentarze. :) Nigdy nie miała miejsca sytuacja, w której ktoś z prowadzących rekrutację nie był przygotowany do rozmowy. Zawsze mamy długą listę pytań przygotowaną pod konkretnego Kandydata. Nikt z nas nie uważa też, że zmiana pracy po trzech miesiącach to coś złego, takie komentarze więc nie miały prawa paść (i nie padły) w trakcie spotkania. Zapytanie kogoś, dlaczego zmienił pracę po trzech miesiącach praktyki, a ocenianie innych (co oczywiście nie miało miejsca) to dwie różne sprawy. Bardzo chętnie porozmawiam, skoro ma Pani mój adres - zapraszam do kontaktu. :)

1
Wojtas
Pracownik
 Pytanie

Na jakie widełki wynagrodzenia może liczyć u was specjalista Google Ads?

Piotr
Pracownik
@Wojtas

W trakcie rekrutacji podajemy widełki wynagrodzenia zależne np. od umiejętności i doświadczenia.

Renata
@Piotr

A jak się nie ma żadnego doświadczenia, to jest w ogóle szansa się dostać do tej pracy? :x

Piotr
Pracownik
@Renata

Czasami prowadzimy również rekrutacje na stanowiska juniorskie, na których doświadczenie nie jest wymagane. W tym momencie nie poszukujemy jednak nowych osób do Działu Reklamy.

Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w Traffic Trends Sp. z.o.o. podczas okresu próbnego?

Paulina
Pracownik
@Pytanie

W czasie okresu próbnego z reguły jest to umowa o pracę, rzadziej zlecenie. Wszystko tak naprawdę zależy od preferencji kandydata.

Taaa
Były pracownik
@Paulina

Jasne, "wszystko zależy od preferencji kandydata". Nie przypominam sobie żeby ktoś mnie pytał o moje preferencje. Na okresie próbnym jest umowa zlecenie, bez okresu wypowiedzenia.

Bartosz
@Taaa

To słabo bo nie uśmiecha mi się pracować na śmieciówce. Po okresie próbnym można przejść na umowę na czas określony tak żeby mieć płatny urlop i chorobowe? Jak było u ciebie?

Traffic Trends
Pracownik
@Taaa

Każdy Kandydat po otrzymaniu oferty z naszej strony dostaje jasne pytanie, czy przedstawione warunki są dla niego odpowiednie. Znajdują się tam warunki dotyczące okresu próbnego oraz te, które nastąpią tuż po nim. Nie możemy więc zgodzić się z komentarzem, że nie pytamy o preferencje. Po okresie próbnym współpracujemy w ramach umowy o pracę, B2B, a ze studentami (jeśli wyrażają taką chęć) w ramach umowy zlecenie.

Pytanie
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z Traffic Trends Sp. z.o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Paulina
@Pytanie

Każdy kandydat otrzymuje od nas mailowo odpowiedź zwrotną, najpóźniej w ciągu 24 godzin od przesłania swojego CV. W wiadomości informowany jest o kolejnych krokach rekrutacji. Nikt nie pozostaje bez odpowiedzi. :)

Kandydatka
Kandydat
 Pytanie
@Paulina

Czy nadal jest praktykowane przesyłanie wiadomości zwrotnej? Spełniam chyba wszystkie wymagania opisane w Państwa ofercie pracy i od 10 dni nie mam żadnej odpowiedzi na moje wysłane CV. Żadnego maila czy telefonu.

Paulina
Pracownik
@Kandydatka

Tak, staramy się odpowiadać na wszystkie maile, jednakże jeśli coś nam umknęło — bardzo przepraszam. Jeśli to nie problem wyślij raz jeszcze swojego zgłoszenie na adres cv@traffictrends.pl.

Maja
@Kandydatka

Hej, i jak? Dostałaś odpowiedź w sprawie rekrutacji do Traffic Trends? Zaproszono Cię już może na rozmowę o pracę i możesz opisać jak one przebiegała? O jakie stanowisko się ubiegałaś?

Pytanie
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry. Do kiedy będzie prowadzona rekrutacja na młodszego pozycjonera? Czy dużo jest kandydatów?

Beata
Były pracownik

Pracowałam w TT trzy lata, mając możliwość bezpośredniej współpracy z Zarządem. Miałam okazję współtworzyć nowe projekty, brać udział w organizowanych przez Firmę wydarzeniach. Dano mi też szansę rozwoju, np. poprzez zmianę działu i rozwój kompetencji w nowych obszarach. TT to miejsce, które będę miło wspominać, bo obok ciekawych projektów, tworzą je świetni Ludzie. To osoby z pasją i dużą wiedzą, zorientowane na cel. I umiejące współpracować, by go osiągnąć. Poza wszystkim warto docenić sposób organizacji czasu pracy, na tyle elastyczny, że daje możliwość zaplanowania czasu pracy. Polecam TT i Ekipę!

Maja
@Beata

Wspomniałaś o szansie na rozwój. Czy na zmianę działu w Traffic Trendsie trzeba sobie jakoś zapracować? Jak to się odbywa, kto ma szansę na takie przejście? Czy przy tym prócz zakresu obowiązków zwiększa się nasze wynagrodzenie?

Paulina
Pracownik
@Maja

Myślę, że należy rozdzielić rozwój, a migrację z jednego działu do innego. Są to dwie osobne kwestie. W każdym dziale istnieje ścieżka rozwoju, plany i założenia, które trzeba wykonać, aby awansować wyżej, co łączy się oczywiście także ze zmianą wynagrodzenia. Przejście z jednego działu do drugiego jest oczywiście możliwe, ale jest to kwestia indywidualna. Przechodzenie dla przykładu z działu Reklamy do działu SEO to zupełnie inny zasób wiedzy oraz zakres obowiązków.

Pytanie
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, czy poszukujecie aktualnie osób na stanowisko w dziale IT? Jestem informatykiem z wieloletnim stażem, niestety pandemia zepsuła moją karierę i pragnę wrócić do pracy w IT w podobnej branży. Pozdrawiam

Paulina
Pracownik
@Pytanie

Dzień dobry, obecnie nie poszukujemy nowych osób do działu IT. Aktualne ogłoszenia o pracę można znaleźć na stronie https://traffictrends.pl/praca/. W przypadku ewentualnych zmian - tam znajdziesz informacje.

Jerzy

Czy Traffic Trends to dobre miejsce do rozwoju zawodowego i czy osoby bez doświadczenia też są tu mile widziane? Jestem też ciekaw jak wygląda tu proces rekrutacyjny, liczę na jakieś informacje w tej sprawie.

Paulina
Pracownik
@Jerzy

W Traffic Trends miejsce dla siebie znajdzie zarówno specjalista w branży jak i osoba bez doświadczenia. Przebieg procesu rekrutacyjnego jest zależny od działu, stanowiska czy Twojego doświadczenia i umiejętności. Trudno więc przekazać więcej szczegółów bez poznania wyżej wymienionych informacji. Szczegóły oczywiście mogę przekazać po przesłaniu CV lub dokładnych pytań na adres cv@traffictrennds.pl :)

Pytanie
 Pytanie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Traffic Trends Sp. z.o.o.?

Paulina
Pracownik
@Pytanie

Każdy. :) Wszystko zależy także od Twoich oczekiwań. Mamy pracowników na umowach o pracę, zlecenie, dzieło, własną działalność. Wszystko zależy od poszczególnego Kandydata i jego oczekiwań oraz możliwości.

Pytanie
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Traffic Trends Sp. z.o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Paulina
Pracownik
@Pytanie

Jest to zależne od stanowiska na jakie aplikujesz, ale także Twojego doświadczenia i umiejętności. Żaden Kandydat nie pozostaje bez odpowiedzi i w trakcie rekrutacji jest na bieżąco informowany o wyglądzie całego procesu. :)

Mateusz
Kandydat
 Pytanie

Jak długo obecnie czeka się na odzew z strony firmy o wysłaniu swojego CV ?

Paulina
Pracownik
@Mateusz

Ze względu na bardzo dużą liczbę CV jaka do nas dociera, prosimy o chwilę cierpliwości. :) Z pewnością do końca tygodnia prześlemy wiadomość.

Mateusz
Kandydat
@Paulina

W takim razie nie pozostaje nic innego jak czekać :)

Marcin Zieliński

Pracowałem ok. 2,5 roku w dziale SEO dla Traffic Trends i przebyłem drogę od Juniora do samodzielnego Pozycjonera. Zdecydowanie polecam Trafica, szczególnie tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z pracą w branży. Od początku współpracy w każdej kwestii mogłem zawsze liczyć na pomoc Team Leadera i innych członków zespołu. Choć za moich czasów firma dość intensywnie się rozwijała, to atmosfera w biurze nigdy nie przestała być przyjacielska i ciepła. Organizacja pracy jest bardzo swobodna, każdy może wypracować swój własny system i rytm dnia w ramach swojego stanowiska. Szefostwo firmy jest zawsze dostępne dla pracownika, nie ma żadnej bariery na linii pracownik - Paweł (szef) czy menadżerka działu (Karolina). Na prawdę miło mi się tam pracowało, miałem okazję rozwinąć się właściwie od zera, do pracy na bardzo dużych, ciekawych projektach. Wypłata była zawsze w terminie i nigdy nie otrzymałem odmowy na prośbę urlopu czy pracy zdalnej. Na samym początku zarobki były niewielkie, podobnie ja moje doświadczenie i zakres obowiązków, co nie stanowiło problemu, bo bardziej zależało mi na wiedzy, którą w ramach szkoleń z team leaderem Danielem i innymi pracownikami działu dostałem. Później pensja systematycznie rosła i choć w ogłoszeniach z branży można było zobaczyć od czasu do czasu większe "widełki" to zdecydowanie nie mogłem narzekać na wynagrodzenie, szczególnie biorąc pod uwagę czynnik, jakim jest praca w wygodnym biurze i bardzo wyluzowanej atmosferze z fajnymi ludźmi. Podsumowując - polecam. Nie żałuję, ani trochę pracy dla Trafika.

ktoś
 Pytanie

Ktoś może wie jak sytuacja w Traffic Trends po kwarantannie? Widziałem, ze prowadza rekrutacje do SEO i chciałem zorientować sie z ciekawości jak sytuacja z wypłatami itp w czasie wirusa.

Paulina
@ktoś

Ze względu na nasz rozwój kilka dni temu zakończyliśmy rekrutację do działu Google Ads oraz Social Media. A co do Twojego pytania dotyczącego sytuacji w Traffic Trends: wirus w żaden sposób nie wpłynął na pogorszenie kondycji firmy, pensje na stałym poziomie, brak zwolnień pracowników. Dla zdrowia i bezpieczeństwa pracowników od połowy marca działamy zdalnie.

Monika

Ogólnie swoją przygodę w TT oceniam pozytywnie. Pracowałam niemalże 2 lata w dziale SEO. Na plus oceniam organizację pracy, wdrożenie w tematy SEO (z punktu widzenia osoby, która dopiero zaczyna zbierać doświadczenia w branży), szkolenia oraz atmosferę panującą w moim teamie. Wypłata zawsze przed terminem, uczciwa umowa i zakres zadań. Do minusów zaliczyłabym kluczową kwestię wynagrodzenia. Mam wrażenie, że temat wynagrodzeń jest traktowany dość sztywno, przy przedstawieniu propozycji, którą otrzymałam od konkurencyjnej firmy, nie było negocjacji. Wydaje mi się, że TT zyskałoby więcej na inwestycji w pracowników - niższe wynagrodzenie w porównaniu do ofert konkurencyjnych firm powoduje brak wewnętrznej motywacji, a wyższe - przynajmniej u mnie - spowodowałoby wzrost motywacji i kreatywności.

Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Traffic Trends Sp. z.o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Piotr
@Pytanie

Staramy się rozdzielać zadania tak, by nadgodziny nie występowały. Jednak jeśli z jakiegokolwiek powodu wystąpią, to sposób ich "rozliczenia" jest już ustalany indywidualnie. Na pewno jednak nie ma "darmowych" nadgodzin :)

Fajnie
@Pytanie

Nadgodziny są rozliczane w taki sposób że możesz wyjść wcześniej z pracy. (usunięte przez administratora)

1
Piotr
@Fajnie

Łamanie prawa pracy, to poważny zarzut, więc prosiłbym o konkret kiedy i komu firma nie rozliczyła wypracowanych nadgodzin. Może być na maila, którego na pewno znasz jeśli faktycznie pracowałeś / pracowałaś w Traffic Trends :)

2
rotfl

a na jakim rodzaju umowy jesteś zatrudniony w traffic trends? bo zapewne "philips" pisze tutaj o ludziach na uop. jeśli ty natomiast jesteś na UZ/UD/B2B to raczej logiczne, że twoje wynagrodzenie jest rozliczane na podstawie liczby przepracowanych godzin.

anonim

(usunięte przez administratora)

hehe

To chyba nie pracowałeś w TT skoro używasz takich określeń :)

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Traffic Trends Sp. z.o.o. - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Traffic Trends Sp. z.o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Traffic Trends Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Traffic Trends Sp. z.o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Traffic Trends Sp. z.o.o.
2.7/5 Na podstawie 11 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Obornicka 229 lok. 200
  60-650 Poznań
 • NIP: 7773174094 KRS: 0000361185
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Traffic Trends Sp. z.o.o.
Przejdź do nowych opinii