Draco Polska Plus

Poznań

Opinie o Draco Polska Plus

elsa

Uważam ,że przejawy wszelkiej nieuczciwości powinny być z urzędu ścigane. Nie dziwne, że w Polsce handluje się długami wierzycieli. Bardzo słabe egzekwowanie tego jest ..

energa

Dokładnie, teraz Pan (usunięte przez administratora) . poszukuje ludzi których "wykorzysta" do sprzedawania usług "Energa". Temu człowiekowi nie można ufać, zresztą powoli tonie bo nakazy komornicze go sięgają! Człowiek nie wypłaca pieniędzy za usługi i pracownikom. Pralnia kasy. Pozdrowienia dla żonki Pana (usunięte przez administratora) studia doktoranckie na UAM (usunięte przez administratora)

AW

Firma to kolejna próba wyłudzenia pieniędzy. Nie płaci za faktury a z tego co się orientuje też pracownikom. Poprzednia firma która tonie w długach to Draco Polska to to samo. Zdecydowanie odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą.

Zostaw opinię o Draco Polska Plus - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Draco Polska Plus