Opinie o Traffic Trends Sp. z.o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Traffic Trends Sp. z.o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Traffic Trends Sp. z.o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Traffic Trends Sp. z.o.o. w Poznań

Marcin Zieliński

Pracowałem ok. 2,5 roku w dziale SEO dla Traffic Trends i przebyłem drogę od Juniora do samodzielnego Pozycjonera. Zdecydowanie polecam Trafica, szczególnie tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z pracą w branży. Od początku współpracy w każdej kwestii mogłem zawsze liczyć na pomoc Team Leadera i innych członków zespołu. Choć za moich czasów firma dość intensywnie się rozwijała, to atmosfera w biurze nigdy nie przestała być przyjacielska i ciepła. Organizacja pracy jest bardzo swobodna, każdy może wypracować swój własny system i rytm dnia w ramach swojego stanowiska. Szefostwo firmy jest zawsze dostępne dla pracownika, nie ma żadnej bariery na linii pracownik - Paweł (szef) czy menadżerka działu (Karolina). Na prawdę miło mi się tam pracowało, miałem okazję rozwinąć się właściwie od zera, do pracy na bardzo dużych, ciekawych projektach. Wypłata była zawsze w terminie i nigdy nie otrzymałem odmowy na prośbę urlopu czy pracy zdalnej. Na samym początku zarobki były niewielkie, podobnie ja moje doświadczenie i zakres obowiązków, co nie stanowiło problemu, bo bardziej zależało mi na wiedzy, którą w ramach szkoleń z team leaderem Danielem i innymi pracownikami działu dostałem. Później pensja systematycznie rosła i choć w ogłoszeniach z branży można było zobaczyć od czasu do czasu większe "widełki" to zdecydowanie nie mogłem narzekać na wynagrodzenie, szczególnie biorąc pod uwagę czynnik, jakim jest praca w wygodnym biurze i bardzo wyluzowanej atmosferze z fajnymi ludźmi. Podsumowując - polecam. Nie żałuję, ani trochę pracy dla Trafika.

ktoś

Ktoś może wie jak sytuacja w Traffic Trends po kwarantannie? Widziałem, ze prowadza rekrutacje do SEO i chciałem zorientować sie z ciekawości jak sytuacja z wypłatami itp w czasie wirusa.

Paulina
@ktoś

Ze względu na nasz rozwój kilka dni temu zakończyliśmy rekrutację do działu Google Ads oraz Social Media. A co do Twojego pytania dotyczącego sytuacji w Traffic Trends: wirus w żaden sposób nie wpłynął na pogorszenie kondycji firmy, pensje na stałym poziomie, brak zwolnień pracowników. Dla zdrowia i bezpieczeństwa pracowników od połowy marca działamy zdalnie.

Ogólnie swoją przygodę w TT oceniam pozytywnie. Pracowałam niemalże 2 lata w dziale SEO. Na plus oceniam organizację pracy, wdrożenie w tematy SEO (z punktu widzenia osoby, która dopiero zaczyna zbierać doświadczenia w branży), szkolenia oraz atmosferę panującą w moim teamie. Wypłata zawsze przed terminem, uczciwa umowa i zakres zadań. Do minusów zaliczyłabym kluczową kwestię wynagrodzenia. Mam wrażenie, że temat wynagrodzeń jest traktowany dość sztywno, przy przedstawieniu propozycji, którą otrzymałam od konkurencyjnej firmy, nie było negocjacji. Wydaje mi się, że TT zyskałoby więcej na inwestycji w pracowników - niższe wynagrodzenie w porównaniu do ofert konkurencyjnych firm powoduje brak wewnętrznej motywacji, a wyższe - przynajmniej u mnie - spowodowałoby wzrost motywacji i kreatywności.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Traffic Trends Sp. z.o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Staramy się rozdzielać zadania tak, by nadgodziny nie występowały. Jednak jeśli z jakiegokolwiek powodu wystąpią, to sposób ich "rozliczenia" jest już ustalany indywidualnie. Na pewno jednak nie ma "darmowych" nadgodzin :)

Fajnie

Nadgodziny są rozliczane w taki sposób że możesz wyjść wcześniej z pracy. (usunięte przez administratora)

@Fajnie

Łamanie prawa pracy, to poważny zarzut, więc prosiłbym o konkret kiedy i komu firma nie rozliczyła wypracowanych nadgodzin. Może być na maila, którego na pewno znasz jeśli faktycznie pracowałeś / pracowałaś w Traffic Trends :)

rotfl

a na jakim rodzaju umowy jesteś zatrudniony w traffic trends? bo zapewne "philips" pisze tutaj o ludziach na uop. jeśli ty natomiast jesteś na UZ/UD/B2B to raczej logiczne, że twoje wynagrodzenie jest rozliczane na podstawie liczby przepracowanych godzin.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Traffic Trends Sp. z.o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Business Partnerships Manager?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

hehe

To chyba nie pracowałeś w TT skoro używasz takich określeń :)

Czy w Traffic Trends Sp. z.o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Trudne pytanie, bo odpowiedź w znacznym stopniu zależy np. od działu, w którym się pracuje. Istnieje szereg branżowych wydarzeń, na których nigdy reprezentacji firmy nie brakuje.

W tej firmie absolutnie nie ma szkoleń zewnętrznych. Od samego jej początku wszystkie działania robi się w jeden ustalony z góry i zabetonowany sposób. Jeśli już ktoś pojedzie na szkolenie zewnętrzne to jest na 'swieczniku' (usunięte przez administratora)

Amigo

Nie jest to prawdą, że nie ma szkoleń zewnętrznych. Zawsze jest delegacja na największe wydarzenia związane z SEO. Jest to często grupa ludzi. Tak naprawdę, kto ma ochotę jechać to wystarczy się zgłosić. Nie ma również problemu z proponowaniem nowych szkoleń. Z negatywnymi skutkami za takie inicjatywy również się nie spotkałem, wręcz przeciwnie. Opłacony nocleg to również standard. Nie wiem z czego wynikają twoje doświadczenia i czym są poparte. Wystarczy się udać na jakiś event branżowy i jest spora szansa, że ktoś z firmy tam będzie.

XYZ
@Adam

Ja również potwierdzam, że nie jest prawdą, że w TT nie ma szkoleń zewnętrznych. W zależności oczywiście od działu jest ich mniej lub więcej, niemniej ich częstotliwość wynika również z zapotrzebowania i inicjatywy do odbycia danego szkolenia konkretnego działu.

maltanki
@XYZ

Dużo chyba zależy od działu. W dziale, w którym ja byłem/byłam akurat jechała menedżerka, która nie wiedziała o czym jest mowa na szkoleniach/konferencjach i nie chciała nawet przekazać materiałów do sprawdzenia, które na owych szkoleniach/konferencjach otrzymała.

Praca w traffic trends jest dobra na start, rok, nie więcej żeby podlapac co i jak. Pozniej najlepiej uciekać w inne miejsca, które z otwartymi rękami przyjmą juniora. Co do warunków w srodku to niestety płacą strasznie mało, wymagają pracy w weekendy która jest 'dobrowolna'. Cudzysłów jest tutaj nie bez przyczyny.(usunięte przez administratora) Choć moja przygoda początkowo była tutaj całkiem przyjemna to jednak z czasem, nabieraniem doświadczenia (niestety nie w ramach firmy) (usunięte przez administratora) Osoby postawione wyżej nie mają ochoty szkolić się i jeśli ktoś niżej je poprawi w dowolnej kwestii - możesz liczyć na krzyki, (usunięte przez administratora) ostatecznie - zwolnienie. Szkoda strzepic językna wiecej, ale serio nie idzie tutaj, oszczędzicie sobie zdrowia

XYZ

Pracuję w TT już parę lat i z pewnymi kwestiami tu opisanymi się zgodzić nie mogę. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z sytuacją by ktokolwiek w TT na kogoś krzyczał a słowo "mobbing" używane w aspekcie tego Pracodawcy to spore przegięcie i nadużycie, które w mojej opinii jest bardzo krzywdzące... Nikt nie jest idealny, firma ma plusy i minusy - JAK KAŻDA - ale to, co warto podkreślić (przynajmniej z moich obserwacji) to fakt, że Szefostwo ma ludzkie podejście, ze wszystkim idzie się dogadać i nikt nikomu nie robi tu celowo pod górkę.

okurcze

Nie pracuje tu już od kilku lat, ale jeśli jest faktycznie tak jak piszesz i J ze swoimi kaprysami dalej zarządza w ten sam sposób, to nie zazdroszczę nikomu bycia pod nią. Nawet już nie chodzi o ciągły stres, irracjonalne wymagania i zupełnie bezpodstawne wybuchy agresji, ale ograniczenia, przez które ciężko jakkolwiek rozwinąć umiejętności cenione na rynku pracy.

Kto nic nie robi nie popełnia błędów. Firma jest na tyle dobra, że warto się tu znaleźć.

Shdhd
@Andrzej

Na chwilę tak na dłużej jest dużo firm w poznaniu które płacą więcej i lepiej cię traktuja

Moon

W ogłoszeniu pisali jedno, na rozmowie było mówione co innego. Szef tego przybytku niezbyt miły. Już po 10 minutach rozmowy wiedziałem, że nie chcę tam pracować.

@Moon

Przepraszamy, że odniosłeś takie wrażenie podczas spotkania z nami, zwłaszcza, że do tej pory nikt nam takich problemów nie sygnalizował, a procesów rekrutacyjnych w naszej agencji odbywa się sporo w każdym roku. Niestety przy anonimowej opinii trudno jest nam zweryfikować kto i czym do niej doprowadził, ale postaramy się by kolejni uczestnicy rozmów nie odnosili takiego wrażenia.

Słabe praktyki rekrutacyjne - rozmowy z kandydatami urwane w połowie (mailowe, ale i tak kultura powinna być zachowana).

@Karolina

Karolino, przepraszamy jeśli poczułaś się urażona zorganizowanym przez nas procesem rekrutacyjnym. Zawsze staramy się by osoby biorące w nim udział otrzymały od nas odpowiedź, nawet tę negatywną. Poprawimy swoje procedury i w tym zakresie!

Niki

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje nowych pracowników?

@Niki

Zależy czym się zajmujesz i w jakim dziale chcesz pracować :) Wszystkie aktualne ogłoszenia zawsze są umieszczone w dziale "O firmie" - "Praca" na stronie www.

Julita

Taki spokój na forum tylko potwierdza, że ludzie są zadowoleni!!

Igor

Nie bez kozery firma ma opinię dobrego pracodawcy, zasługują na taka ocenę!

Była pracownica

Przepracowałam tam kilka miesięcy i pewnie nie mogę powiedzieć zbyt wiele, ale to co rzuciło mi się w oczy przez te okres: - szef jest spoko, ma bardzo luźne podejście i bariera pracownik-szef jest w zasadzie niewyczuwalna. Patrząc po pracownika z dłuższym stażem, mieli nawet stosunki koleżeńskie - biuro w fajnej lokalizacji, bo wcześniejsze na Obornickiej to była komunikacyjna tragedia. - rozwojowa praca. Niby nic odkrywczego, ale praca była satysfakcjonująca i w zasadzie od początku miałam co robić. - fajna atmosfera w biurze (byłam w dziale SEO, nie wiem jak inne) i pomimo, że było to większe pomieszczenie, nie można było narzekać na to że ktoś mógłby przeszkadzać. - nie wymagali od początku dużo - wszystkiego mogłam się nauczyć. - z minusów na pewno wynagrodzenie - może teraz się to poprawiło, ale wcześniej oferowali najniższą krajową, a pracy było sporo. - dało się zauważyć, że niektórzy pracownicy są lepiej traktowani lub "mogą więcej". Chociażby pod kątem przerw od pracy (ale to był "team leader" więc może u nich tak to działa?) - dział handlowy raczej merytorycznie słaby i często jest na to przymykane oko. Brak podstawowej wiedzy w przypadku M. czy Ł. to niekiedy masakra, tym bardziej, że to oni mają kontakt z klientem. I to chyba tyle.

Zofia

Zachęcam osoby związane oraz te które miały styczność z firmą Traffic Trends w Poznaniu do napisania komentarza jak aktualnie rozwija się ten pracodawca oraz czy planuje w najbliższym czasie otworzyć nowe miejsca pracy. Chętnie dowiemy się również o warunkach pracy w tej firmie. Te oraz inne wiadomości dotyczące tego pracodawcy będą bardzo mile widziane w tym wątku.

Zostaw merytoryczną opinię o Traffic Trends Sp. z.o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Traffic Trends Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Traffic Trends Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Traffic Trends Sp. z.o.o.?

Traffic Trends Sp. z.o.o.
2.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Obornicka 229 lok. 200
    60-650 Poznań

Traffic Trends Sp. z.o.o.