Opinie o EBK Reklama Beata Dobrowolska w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie EBK Reklama Beata Dobrowolska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EBK Reklama Beata Dobrowolska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EBK Reklama Beata Dobrowolska w Piaseczno

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy pensja w EBK Reklama Beata Dobrowolska składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Pracownik Biurowy, ich ogłoszenie jest 29 września na Praca.gov.pl.

Ciekawa Nowy wpis

Czy jest choć jeden pracownik, który rozstał się z państwem w dobrych relacjach i może napisać coś pozytywnego o Państwa Firmie?

Barbara Nowy wpis
@Ciekawa

Myślisz, że taki odwiedziłby to forum po czasie? Jesteś zmartwiona dawnymi komentarzami, że tak Cię to zainteresowało?

Ciekawa Nowy wpis
@Barbara

Zmartwiona to raczej powinna być firma o której nie ma ani jednego dobrego słowa. Tak, jestem zainteresowana . To jak jest ktoś czy nie kto poleci Was jako pracodawcę ?????????????

N

Czy planowane jest zatrudnienie nowych pracowników?

@N

W tym tygodniu rozpoczynamy nową rekrutacje na dwa stanowiska pracy tj. asystent handlowca oraz asystent biura. Zapraszamy do aplikowania na powyższe oferty pracy.

Czy w EBK Reklama Beata Dobrowolska są szkolenia zewnętrzne?

Nie ma żadnych szkoleń.

Patrycja

Tak są szkolenia zewnętrzne jako były pracownik uczestniczyłam w wielu szkoleniach produktowych, sprzedażowych oraz z obsługi klientów. Kilkanaście razy w roku do firmy są zapraszani partnerzy i szkolą z produktów sezonowych, czy nowości produktowych. Raz do roku firma swoim klientom robi spotkania na których pokazuje nowości. Rozpoczynając pracę jako młoda osoba mogłam liczyć na merytoryczne przeszkolenie z zakresu obsługi firmy na starsza osobą. Praca dała mi wiele satysfakcji a przede wszystkim dużo się nauczyłam.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w EBK Reklama Beata Dobrowolska?

Brak awansu i perspektyw.

Marcel

Powiedzcie jak się teraz pracuje, czy bardzo zmieniła się praca od chwili kiedy epidemia nam zagraża?

ana

Mobbing,praca po godzinach bez zapłaty, oszukiwanie podwykonawców i pracowników na pieniądze, groźby i agresja oraz arogancja!!! lepiej omijać szerokim łukiem

marek
@ana

Marto, Małgorzato,Dagmaro na mobbing są określone paragrafy z których radzę skorzystać. Chyba że używacie słów których znaczenia nie rozumiecie. Może przy okazji znacie określenie które można użyć w stosunku do osób które kradną bazę danych klientów i dostawców celem wykorzystania jej we własnej działalności założoną na mamusie

byly pracownik na czarno
@marek

Marek nie pruj się grubasie bo do tej pory mam maile że skrzynki że stopka z moimi danymi z EBK jak pracowałam u was na czarno 2 miesiące i wiadomosci z fejsbuka z pozostalymi dziewczynami XD 3 miesiąca nie było bo nie wyplaciliscie mi pieniędzy. Jak chcesz podyskutować to może podeślę to do inspekcji pracy a wy z Beatą wykazecie składki za ten okres, co?

Samuel

@EBK struktura firmy jest płaska- mógłbym prosić o rozwinięcie tego zdania?

@Samuel

Oczywiście, jak najbardziej. Zespół pracowników jest nieduży. W kwestii obowiązków oraz odpowiedzialności pracownicy podlegają właścicielce.

Czy w EBK Reklama Beata Dobrowolska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

EBK

Nasza struktura organizacyjna jest na tyle płaska, że pracownicy mogą zgłaszać problemy osobiście. Jako właścicielka firmy stawiam na bezpośrednią komunikację z pracownikami. Uważam, że każdą kwestię problematyczną można rozwiązać - to zależy w dużej mierze od woli obu stron. Oczywiście, rozwiązanie problemu zależy od jego wagi

Agnieszka

Opisała Pani jednostronne spostrzeżenia będąc w konflikcie z byłym pracodawcą. Przez 9 miesięcy nie przepracowała Pani żadnego pełnego miesiąca. Od października 2018 do czerwca 2019 roku wykorzystała Pani ponad 60 dni chorobowego oraz urlop wypoczynkowy, urlop okolicznościowy jak również urlop na szukanie pracy. Odchodziła Pani wielokrotnie od swojego stanowisko pracy bez przekazania obowiązków wysyłając do pracodawcy esemesy. Szczerze dziwię się właścicielom że przedłużali z Panią współpracę. Firma widząc zerowe zaangażowanie dała Pani szansę na dodatkowe pieniądze dając i motywując podwyższeniem do 110% pensji w ten sposób chcąc Panią zmobilizować do pracy (chociaż po okresie próbnym już podwyższyła Pani wynagrodzenie) wystarczyło chodzić do pracy i wykonywać swoje obowiązki. Firma EBK jest mikrofirmą, firmą rodzinną działającą od 2001 roku posiadającą swoje wartości i miło współpracuje się z rzetelnymi właścicielami od lat licząc na ich pomoc z zakresu produkcji materiałów reklamowych. Tak ma Pani rację w jednej kwestii ta firma uczy szacunku do klienta/człowieka, uczy ludzi obsługi klienta, ofertowania, branży reklamowej, pracy w reklamie o każdą osobę dba przekazuje swoja wiedzę i doświadczenie ale sami właściciele to nie cała firma. Właściciele firmy są członkami wielu organizacji społecznych. Są uczciwymi ludźmi chociaż mieli mało szczęścia do rzetelnych pracowników bo wielokrotnie zostali (usunięte przez administratora) i pomówieni o rzeczy które nie miały miejsca tak jak teraz Pani opisuje. Występuję z ramienia partnera firmy EBK i również mikroprzedsiębiorstwa które miało więcej szczęścia do uczciwości pracowników. Współczuje obecnemu pracodawcy który z Panią się zwiąże. Rzucanie bezpodstawnych oskarżeń jest karane. Partnerom, klientom a w szczególności przyszłym pracownikom rekomenduje pracę w firmie EBK Reklama.

@Agnieszka

Pani Agnieszko, ja nie znam Pani a Pani nie zna mnie więc Pani również opisuje jednostronną relację przekazaną najwidoczniej Pani przez Panią właścicielkę EBK. Jeżeli chodzi o informacje, które napisała Pani o mnie to praktycznie wszystkie one nie są zgodne z prawdą, zatem mamy do czynienia ze zniesławieniem. Uprzejmie proszę zatem o ugodowe rozwiązanie tej sytuacji bez udziału Sądu i usunięcie komentarza który Pani napisała. Ponadto nie powinna Pani w ogóle wypowiadać się na temat danych wrażliwych związanych z moją osobą. Jeżeli chodzi o informacje, które opisałam na temat firmy EBK i właścicielki tej firmy są prawdą. Pragnę również zauważyć, że mój komentarz pokazał zarówno dobre jak i złe aspekty tej pracy. Jeżeli firma lub osoby z ramienia firmy będą dalej nazywały mnie pośrednio kłamcą ja oczywiście udowodnię iż to co napisałam, jak również jak napisałam "wiele cięższych grzechów" jest prawdą, zgłaszając nieprawidłowości do Państwowej Inspekcji Pracy i nie tylko tam. Wolałabym jednak zakończyć wszelkie dyskusje na tym, że Pani skasuje swój godzący w moją osobę komentarz, a Pani właścicielka dostarczy mi w końcu prawidłowe świadectwo pracy bo do dzisiaj wciąż go nie otrzymałam. I wszelkie relacje pomiędzy mną a tą firmą zostaną zakończone.

Beata

Pani Karolino na Pani pisemne prośby po raz kolejny zostało zmienione świadectwo pracy wypłacony ekwiwalent za urlop.

Pracodawca dwukrotnie wystawił mi błędne świadectwo pracy. Za każdym razem przeciąga wysłanie świadectwa do ostatniego dnia. Nie odpisuje na maile, nie odbiera i nie oddzwania, kaze kontaktowac sie tylko listownie. Jest sierpień a ja nadal nie mam świadectwa pracy! Zmieniam zdanie z poprzedniej opinii- nie warto w ogóle wchodzić w jakiekolwiek relacje z tą firmą, szkoda nerwów, czasu i pieniędzy na ciągle wysyłanie wniosków pocztą bo pracodawca jest tak niekompetentny że nie potrafi wystawić poprawnego świadectwa pracy.

Grzegorz

Po to idziemy do pracy żeby pracować. Firma jest dobra choć pewnie nie idealna.

Pracowałam w firmie EBK Reklama przez 9 miesięcy jako Koordynator Biura. Jeżeli chodzi o pozytywne strony tej pracy to jest to praca, w której ze względu na bardzo małą ilość pracowników wykonuje się wszystko dzięki czemu można dużo się nauczyć i jest co napisać w CV (wystawianie i wprowadzanie faktur, zarządzanie korespondencją, wysyłanie mailingów, szukanie nowych klientów, utrzymywanie relacji z obecnymi klientami, obsługa klientów, wykonywanie ofert, obsługa strony internetowej, facebooka, tworzenie katalogów itd.) Do tych obowiązków dochodzi również dbanie o porządek w biurze - mycie podłóg, kibla itp. co nie każdemu może to pasować. Pracuje tam również Pani Handlowiec, która jest niesamowicie kompetentną, inteligentną, bardzo ciepłą i pomocną osobą. Gdyby nie ona firma nie istniałaby według mnie. Jeżeli chodzi o negatywne strony tej pracy to niestety jest ich wiele. Najgorszym aspektem tej pracy jest stosunek pracodawcy do pracownika. Prawa pracownicze łamane są na każdym kroku. Niepłatne nadgodziny, problemy z wzięciem urlopu i wiele innych ale cięższych grzechów. W kwietniu, dzień przed urlopem ze względu na mój ślub otrzymałam od pracodawcy "awans". Ze względu na fakt, że dobrze radziłam sobie z klientami pracodawca zaproponował mi zmianę stanowiska pracy na stanowisko obsługi klienta tyle, że z wynagrodzeniem wynoszącym 70% pensji doczesnej i 40% pensji doczesnej w formie premii uznaniowej oczywiście za pomocą wypowiedzenia zmieniającego. Premia uznaniowa jak wiadomo zależy tylko i wyłącznie od widzimisię pracodawcy więc nie chciałam zgodzić się na takie warunki. Gdy poprosiłam o czas do namysłu tłumacząc się, że w nerwach przed ślubem nie jestem w stanie podjąć takiej decyzji od razu pracodawca nie pozwolił mi wyjść z pokoju dopóki nie podpiszę, że się zgadzam lub nie zgadzam mając nadzieję, że się zgodzę. Ze względu na takie potraktowanie nie zgodziłam się od razu, podpisałam dokument i wyszłam. W wypowiedzeniu zmieniającym pracodawca jako okres wypowiedzenia wpisał mi 3 miesiące. Na początku myślałam, że tak to po prostu przy tego typu wypowiedzeniu wygląda, jednak po pewnym czasie i rozmowie ze znajomą, która lepiej ode mnie orientowała się w Kodeksie Pracy, okazało się, że obowiązuje mnie miesięczny okres wypowiedzenia. Poszłam do pracodawcy poinformować go o tym błędzie proponując przy tym jakieś korzystne dla obu stron rozwiązanie tak abym nie zostawiała pracy z dnia na dzień (w PIPie uzyskałam informację, że po zakończeniu miesięcznego okresu wypowiedzenia tak na prawdę mogłabym przestać przychodzić do pracy bo okres wpisany przez pracodawcę był niezgodny z prawem). I tu się zaczęło piekło. Pracodawca był wściekły, że śmiałam upominać się o swoje prawa - usłyszałam od pracodawcy "nie walcz bo też zginiesz od kija". Dalej w skrócie było tak - utrudnianie zakończenia współpracy, wprowadzanie w błąd, mnóstwo nie miłych słów, nerwów, błędnie wystawione świadectwo pracy. Nie chciałabym mieć już z tym pracodawcą nic do czynienia bo dla mnie takie zachowanie jest po prostu nie do pomyślenia, tym bardziej, że nigdy nie dałam podstaw do takiego traktowania. Ogromnym plusem mimo mnóstwa nerwów jest to, że teraz bardzo dobrze poznałam prawa pracownicze w tym Kodeks Pracy co na pewno przyda mi się w przyszłości. Natomiast czy warto pracować w tej firmie? Myślę, że każdy powinien sam podjąć tę decyzję.

Bartek

Czy tak dobrze jest wam w firmie, że nie ma chętnego do wpisania kilku informacji dla nowych ?

Alicja

pracowała w EBK prawie dwa lata, zmieniała tylko i wyłącznie ze względu ma lokalizację i krótszy dojazd. nie rozumiem wcześniejszych wpisów bo atmosfera była naprawdę fajna, co prawda dużo pracy i do tego stresującej ale chyba tak jest wszędzie. Forma naszego rozstania mimo tego że to ja zrezygnowałam z pracy była tak miła i sympatyczna że na długo pozostanie mi w pamięci. Nadal pozostajemy w dobrym kontakcie. Śmiało mogę polecić jako pracodawcę i jako firmę do współpracy

wiktor

również słyszałem podobne wypowiedzi i wcale nie wydaje mi się , aby były one trefne. Wręcz przeciwnie.

jaaaaaa

Pracuję w tej agencji ale to istna masakra nie polecam a ja zaraz się ewakuuję.

róża

Pracowałam w tej Agencji. Potraktowali mnie jak śmiecia, obiecują góry a okazuje się, że to niziny. Wyzyskują tylko pracowników, nawet nie można od biurka odejść zrobić sobie kanapki.

Blue

Pracownicy tej firmy SĄ pełnymi profesjonalizmami. Będąc Klientem tej firmy za każdym razem zlecając kolejne zlecenia wiem,że każde moje zamówienie będzie wykonane na 6. Czuje się w tej firmie dobrą atmosferę, która się udziela.

Zostaw merytoryczną opinię o EBK Reklama Beata Dobrowolska - Piaseczno

• Jak się pracuje w EBK Reklama Beata Dobrowolska?

Zobacz opinie na temat firmy EBK Reklama Beata Dobrowolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EBK Reklama Beata Dobrowolska?

Kandydaci do pracy w EBK Reklama Beata Dobrowolska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EBK Reklama Beata Dobrowolska
1.4/5 Na podstawie 18 ocen.

EBK Reklama Beata Dobrowolska