EBK Agencja Reklamowa

Piaseczno

Opinie o EBK Agencja Reklamowa

Alicja

pracowała w EBK prawie dwa lata, zmieniała tylko i wyłącznie ze względu ma lokalizację i krótszy dojazd. nie rozumiem wcześniejszych wpisów bo atmosfera była naprawdę fajna, co prawda dużo pracy i do tego stresującej ale chyba tak jest wszędzie. Forma naszego rozstania mimo tego że to ja zrezygnowałam z pracy była tak miła i sympatyczna że na długo pozostanie mi w pamięci. Nadal pozostajemy w dobrym kontakcie. Śmiało mogę polecić jako pracodawcę i jako firmę do współpracy

użytkownik zarejestrowany

wiktor
użytkownik zarejestrowany

również słyszałem podobne wypowiedzi i wcale nie wydaje mi się , aby były one trefne. Wręcz przeciwnie.

ana

Mobbing,praca po godzinach bez zapłaty, oszukiwanie podwykonawców i pracowników na pieniądze, groźby i agresja oraz arogancja!!! lepiej omijać szerokim łukiem

marek
@ana 09.04.2015, 12:35

Marto, Małgorzato,Dagmaro na mobbing są określone paragrafy z których radzę skorzystać. Chyba że używacie słów których znaczenia nie rozumiecie. Może przy okazji znacie określenie które można użyć w stosunku do osób które kradną bazę danych klientów i dostawców celem wykorzystania jej we własnej działalności założoną na mamusie

Szukasz pracy?

jaaaaaa

Pracuję w tej agencji ale to istna masakra nie polecam a ja zaraz się ewakuuję.

róża

Pracowałam w tej Agencji. Potraktowali mnie jak śmiecia, obiecują góry a okazuje się, że to niziny. Wyzyskują tylko pracowników, nawet nie można od biurka odejść zrobić sobie kanapki.

Blue

Pracownicy tej firmy SĄ pełnymi profesjonalizmami. Będąc Klientem tej firmy za każdym razem zlecając kolejne zlecenia wiem,że każde moje zamówienie będzie wykonane na 6. Czuje się w tej firmie dobrą atmosferę, która się udziela.

Anioł

Dla szukających pracy - nie polecam. Umowy śmieciowe albo praca na czarno.

Files

(usunięte przez administratora) Byłem klientem, powtarzam - BYŁEM - pierwszy i ostatni raz. Widziałem, jak traktowani są pracownicy.

Megg

Rekrutacja maskra (Stanowisko przedstawiciel handlowy)!Prowadzi ją Pani z firmy zewnetrznej, mało profesjonalnie, bez wiedzy i przygotowania, żenada a w dodatku jej wyglad wizualny i ubiór (wyglada jak ciocia klocia). W firmie bałagan. Właściciele raczej ok. Obiecują umowę o pracę po 3 msc.. ale to chyba ściema, bo cały czas od jakiegoś pół roku non stop rekrutują na to stanowisko, więc pewnie zatrudniają i zwalniaja aby mieć mniejsze koszty. Ja się nie dostałam i się cieszę. Raczej po rozmowie nie polecam.

Zostaw opinię o EBK Agencja Reklamowa - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EBK Agencja Reklamowa