Agencja Promocyjno-reklamowa Smolar

Łódź

Opinie o Agencja Promocyjno-reklamowa Smolar

Kirian

O to widzę, że nie tylko mnie tak potraktowano Pracowałam tam kilka lat - ostatniego dnia umowy pół godziny przed wyjściem z pracy dowiedziałem się, że od dnia kolejnego już tam nie pracuje - zero przyzwoitości

Tera

Generalnie bardzo fajnie, miła atmosfera, dość luźno i przyjaźnie. Większa część zespoły to prawdziwi fachowcy, mniejszej wydaje się że nimi są Niestety szef ma tendencje do informowania ludzi, którym kończy się umowa o tym, że jej nie przedłoży na dzień przed zakończeniem, lub w jej ostatnim dni - najczęściej bez sygnałów wcześniejszych że coś np jest nie tak.

Koledzy z pracy
@Tera 11.04.2016, 12:46

Zdaje się, że Kirian i Tera to ta sama osoba. Do tego występuje anonimowo. Proponuję zrobić rachunek sumienia. Jak się robiło prywatę w godzinach pracy, to tak jest. Jest tak tez, jak ktoś jest niekoleżeński ( o proszę Tera: anonimowe, nieusprawiedliwione ocenianie kolegów z pracy), niekulturalny i zarozumiały. Nie bruźdź A., bo źle nie miałaś. Gdybyś uczciwie pracowała i była odrobinę milsza, to byś miała umowę przedłużoną. I wreszcie, gdybyś była zainteresowana pracą, a nie oglądaniem filmów na YouTube , czy słuchaniem muzyki, to znalazłabyś chwilę aby wejść do szefa i podpytać o swoją umowę. Jesteś jedyną osobą w tej firmie, z którą nie przedłużono umowy o pracę.

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Zostaw opinię o Agencja Promocyjno-reklamowa Smolar - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Promocyjno-reklamowa Smolar