Opinie o Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o. w Łódź

ekstra 14

Agencja która bardzo mocno prześwietla Twój komputer i Twoje dane osobowe. Rodo tu nie obowiązuje!!!! Wykorzystuje poufne informacje bez kontroli dodatkowo jeśli oni Cię o coś proszą to masz 5 dni jeśli Ty ich o coś prosisz mają to daleko i głęboko. Zero reakcji na maile, telefony itd. Wysyłane nagrody bez możliwości reklamacji i wiele innych nadużyć.

A to już pewnie ich dział IT trzeba pytać, pytanie tylko czy taki obecnie istnieje? :D nie widzę na niego ofert, w zasadzie tylko wyświetla mi się ta oferta o która ktoś pytał na speca od marketingu. A z jakich jeszcze stanowisk składa się aktualna struktura? Wiecie?

Nie mam pojęcia czy konkursy to jakaś ustawka czy też nie, tak jak ktoś właśnie niedawno zasugerował ale zastanawiam się czy sami pracownicy mogą brać w nich udział? Albo czy mają organizowane jakieś swoje własne? Można otrzymać dodatkową nagrodę?

X. Nowy wpis

Wystarczy zapoznać się z regulaminami akcji, aby poznać odpowiedź na to pytanie. Pracownicy agencji i zlecających akcje klientów nie mogą brać udziału w organizowanych loteriach i konkursach. Rodzina też jest wykluczona z udziału.

stary Nowy wpis

Uważam, że te konkursy czy teraz w Lidlu, czy wcześniej w Inpost były ustawione. Niby w regulaminie jest napisane kto nie może wziąć udziału, ale czy faktycznie tak jest ? Tego nie dowie się nikt. To jest żenujące. Wg mnie to jest (usunięte przez administratora) i tego w ogóle nie powinno być wystawiane dla ludzi

Jakie stanowisko ogarnia maile? Wcześniej jak inna pani pisała o tym, że wygrała to u niej wszystko poszło super, a teraz inny pan chyba ma jakieś problemy z kontaktem i zastanawiam się dlaczego? widzieliście może oferty pracy w biurze? mnie tylko wyświetlała się taka dla specjalisty ds. promocji i marketingu ale była sprzed roku

Wygrany

(usunięte przez administratora) !!! Wygrana padła . Informacja że dostanę pieniądze do pewnego okresu minął ponad miesiąc nie ma odpowiedzi na meile . Zenada

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Czy osoby bez doświadczenia tez są brane pod uwagę? Jak był potrzebny specjalista ds. promocji i marketingu to pisano wtedy o wymaganym doświadczeniu na tym samym stanowisku. dalej tak jest? co z pracą asystentów? Są takie osoby brane pod uwagę?

Kopię się z tą firmą już od wielu dni - na wysłany formularz o etui z promocji w dniu 13-go grudnia nie otrzymałem żadnej wiadomości - do 14 dni miała trwać weryfikacja. Twierdzą, że nie ma żadnego zgłoszenia. Na kilka emaili odpowiedzi enigmatyczne, typu ponownie wysłać i dalej czekać 14 dni a potem 21 dni na ewentualną realizację. Skończyłem z tymi cwaniaczkami, aktualnie jestem w kontakcie z firmą Samsung, która ten problem ma rozwiązać jako odpowiedzialna za sprzedaż towaru z promocją. Nie jest to pierwsza negatywna opinia o tej firmie Smolar, dlatego w wypadku nie otrzymania etui w promocji za zakup tabletu Galaxy A9+ zgłoszę tą sprawę jako naciąganie klientów do właściwych władz (zgodnie z prawami konsumenta jak i do prokuratury bez względu na to, czy to etui kosztuje 20 czy 60 zł). Firmę można określić tylko jednym słowem - (usunięte przez administratora)

ekstra 14

Jolanta
@ekstra 14

Jak to możliwe że taka agencja prześwietla komputery? Na jakiej podstawie i jakiej usługi to dotyczy?

urszula

witam brałam udział w promocji samsunga -do zakupionego telefonu miałam otrzymać słuchawki. ja słuchawek nie otrzymałam ( firma smolar nie przekazała telefonu firmie kurierskiej ) podobno kurier mi słuchawki dostarczył.( 31 MARCA a ja odczytałam mejla po majówce ze będzie u mnie kurier - miało to trwać 30 dni roboczych po drodze były święta więc grzecznie czekałam na esemesa z info o kurierze - nie otrzymałam go więc nie wiedziałam ze bedzie presyłka a tu w połowie maja okazało się ze kurier był ale nie u mnie. pomimo próśb nie otrzymałam potwierdzenia od firmy smolar o dostarczeniu mi przesyłki ale jakimś cudem udało sie to firmie samsung -i otrzymałam potwierdzenie odbioru podpisane nie przezemnie ani mojego męża .mam zgłosić sprawę na kmendę i sama sobie radzić z oszustwem . bardzo zły kontakt z firmą brak możliwości wystwienia opini negatywnej .firma niekompetentna

Barbara

(usunięte przez administratora) jak wyżej napisane że zwrot został przyznany a potem że błędnie wypełniony formularz

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o.? Na Pracuj.pl jest 21 października kilka ogłoszeń.

magdalenka

Wygrałam i wszystko było super. Myślałam że to jakiś bajer, ale warto było.

nick

A w regulaminach czytamy zapis: "Nagrody nieodebrane z winy laureatów lub z przyczyny leżącej po stronie laureatów pozostają w dyspozycji organizatora", co więcej potrzeba.

@nick

No a po jakim czasie są one uznawane za nieodebrane? Czy to wszystko zależy?

Róża
@Weronika

Wynika to z regulaminu każdej akcji

Luki
@nick

Te losowania to też jakaś dziwna wg mnie sprawa. Ktoś wogole kontroluje te losowania? Są jacyś przypadkowi postronni świadkowie tych losowań? Mi to wygląda na przygotowaną prezentacje. Przystępujemy do losowania, klika i pojawia się wynik a może druga strona prezentacji z ustalonym wynikiem. Uważam że losowania powinny być bardziej wiarygodne bo w taki sposób można również ustalać zwycięzcę z góry.

Tera

Generalnie bardzo fajnie, miła atmosfera, dość luźno i przyjaźnie. Większa część zespoły to prawdziwi fachowcy, mniejszej wydaje się że nimi są Niestety szef ma tendencje do informowania ludzi, którym kończy się umowa o tym, że jej nie przedłoży na dzień przed zakończeniem, lub w jej ostatnim dni - najczęściej bez sygnałów wcześniejszych że coś np jest nie tak.

Koledzy z pracy
@Tera

Zdaje się, że Kirian i Tera to ta sama osoba. Do tego występuje anonimowo. Proponuję zrobić rachunek sumienia. Jak się robiło prywatę w godzinach pracy, to tak jest. Jest tak tez, jak ktoś jest niekoleżeński ( o proszę Tera: anonimowe, nieusprawiedliwione ocenianie kolegów z pracy), niekulturalny i zarozumiały. Nie bruźdź A., bo źle nie miałaś. Gdybyś uczciwie pracowała i była odrobinę milsza, to byś miała umowę przedłużoną. I wreszcie, gdybyś była zainteresowana pracą, a nie oglądaniem filmów na YouTube , czy słuchaniem muzyki, to znalazłabyś chwilę aby wejść do szefa i podpytać o swoją umowę. Jesteś jedyną osobą w tej firmie, z którą nie przedłużono umowy o pracę.

kick
@Tera

jest to normalna rzecz u każdego pracodawcy, jeżeli znajdzie lepszego, nic nie powie, poprostu podmieni ;) A prawo mowi jasno :)

Hallo
@Koledzy z pracy

To u Was pracownik ma się płaszczyc i podpytywać? To chyba domena pracodawcy czy chce przedłużyc.Widzę ,że coś nie gra!!!

@Hallo

ja tam nie wiem ale w sumie było to pisane z 6 lat temu. skąd sugestia, że może być to wciąż aktualne? widzę za to status, że kandydat. czy już jesteś może po rozmowie, żeby przytoczyć jej aktualny przebieg? a najlepiej całej rekrutacji jeśli się da?

Mati

Nie polecam tej Agencji.Do końca kwietnia.zgodnie z ich regulaminem miał być wypłacony na konto zwrot cash back w promocji.Do dnia dzisiejszego brak przelewu,żadnego kontaktu z Agencją(nie odpowiadają na meile,telefon).Poleciłem promocję znajomym-ta sama sytuacja.W trakcie promocji nie przyszło drogą meilową(zgodnie z regulaminem) żadne zastrzeżenie czy żadanie przesłanie paragonu.Po prostu zlecenie do promocji wpłynęło zostało zaakceptowane ale zwrot nie został zrealizowany.Jak wspomniałem u znajomych,którym poleciłem promocję ta sama sytuacja.Bardzo sprytne,zleceniodawca daje kasę na zwrot a ten nie jest realizowany.Jak wywiną taki numer większej ilości uczestników robi się z tego większa suma.Stanowczo nie polecam.

Piotr k

Brałem udział w konkursie Tiger- ×-kom . Rejestrowałem nr zamówienia tak jak było napisane w regulaminie . Zostałem powiadomiony o wygranej . Postępowałem zgodnie z instrukcja by móc odebrać swoją nagrodę. Niestety cały czas w komunikacie było napisane błędne dane . Po skontaktowaniu się z firmą Smolar pani wysłała na meila zwycięski nr zamówienia, który wcześniej SPRAWDZAŁEM wielokrotnie . Kazała przesłać fakturę zakupu . Faktura była wystawiona na inne dane . Po korekcie , która wystawił x-kom oraz zaświadczeniu, że to ja kupowałem zwycięski artykuł pani z firmy Smolar nie uznała poprawnej faktury , gdyż uznała, że nie jest to dowód zakupu JAK RÓWNIEŻ że faktura ma inny numer niż numer zamówienia, który kazali wcześniej zarejestrować. Skutkuje to tym iż nie otrzymam wygranej nagrody . X-kom został powiadomiony o całej sytuacji oraz sam stwierdził, iż jest to rzeczą całkiem normalna , że będą się różnić numer zamówienia, a numer faktury. Dzięki sympatycznej i wspaniale zorganizowanej ekipie z x-kom zostało wystawione dla mnie zaświadczenie dla firmy Smolar w którym było napisane :że do danego zamówienia o numerze.xxx....została wystawiona faktura z numerem..xxx..... z dopiskiem że zostało zakupione przezemnie, wysłałem na meila do firmy Smolar . Niestety nie doczekałem się już żadnej odpowiedzi .Dziś również moja znajoma miała podobną sytuację napisała opinie ,odpowiedział Pan Smolar, oczywiście proszę się określić, zrobimy wszystko żeby wyjaśnić całą sytuację itd ble ble ble,,RÓWNOCZEŚNIE ZABLOKOWAŁ JEJ MOŻLIWOŚĆ NAPISANIA JAKIEKOLWIEK ODPOWIEDZI, i Dodania komentarza..ŚMIECH NA SALI ....Nie róbcie wstydu i żenady tak RZETELNEJ firmie jaką jest X-kom ,BO TAK POTRAKTOWALIŚCIE ICH KLIENTA ,.

Goa
@Piotr k

To prawda,bardzo kombinują.Nie polecam tej Agencji Strata czasu na udział w promocjach i konkursach,które organizują.

Nie kupujcie opinii na Google

Agencja kupuje opinie na Google więc należy jej się wystrzegać. Skąd wiadomo? Nadnaturalny przyrost oraz większość po prostu 5 gwiazdek. Agencja ma tyle jedynek że bez tego nie jest w stanie się ogarnąć. Zdecydowanie nie możemy polecić :)

@Nie kupujcie opinii na Google

Agencja ma tyle 5 gwiazdek, bo prosimy o naszych laureatów o opinie. A są ich setki. Jedynki zostawiają zazwyczaj osoby, które nie dopełniają formalności, nie czytają regulaminów itp.

Klaudia

Wygrałam w zdrapce Jesienna Loteria w Kauflandzie 250 zł i dwa tygodzni po zakończeniu promocji otrzymałam kurierem bon na zakupy do Kauflandu

Atana

Na wygrane nagrody czeka się tak długo aż znudzi się to czekanie.2 miesiące i nic.

Leyla

Firma - nierzetelna. Jestem zwykłym klientem, a raczej uczestnikiem konkursów przez nich organizowanych. Od 21 września czekam na informację, jak mogę odebrać 50 zł w jednej z loterii przez nich organizowanej. Piszę maile jeden po drugim i... cisza. Ani biuro, ani konkretna osoba - nikt nie odpowiada. Poza tym wygrałam w innym konkursie nagrodę tygodniową, przesłałam paragon, ale okazało się, że nie ma na nim daty. Tylko, że wygląda, jakby sami ten paragon obcięli.

Bożena
@Leyla

U mnie w konkursie Lipton też jakaś próba (usunięte przez administratora) zamiast nagrody głównej ściemniają i proponują co innego. Interweniuję emailami, jutro zadzwonię. Ale czuję, że z wyjazdu na koncert Darii Zawiałow nici...

ZigiS

Promocja BIG MILK nagroda 20 zł nie do odebrania ponieważ najniższą kwotą wypłacaną przez bankomat jest 50 zł- sprytne.

@ZigiS

W którym banku? A inaczej tego się nie da wybrać niby?

Zostaw merytoryczną opinię o Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o.?

Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o.
  • Inżynierska 15
    93-569 Łódź

Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o.