Opinie o BIBUS MENOS Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BIBUS MENOS Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w BIBUS MENOS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIBUS MENOS Sp. z o.o. w Gdańsk

MaxPodkarpacki

Witam Czy proces rekrutacji na stanowisko handlowca na Podkarpaciu ds hydrauliki siłowej, się zakończył? Czy trwa,jeśli tak to jaki etap? Pozdrawiam

@MaxPodkarpacki

Dzień dobry, tak - rekrutacja jest jeszcze prowadzona. Aplikację można przesyłać na adres rekrutacja@bibusmenos.pl. Pozdrawiamy, Zespół BIBUS MENOS

Tomasz

Mogę się podpisać pod taką opinią. Bardzo dobry pracodawca!!

Pracuś

Polecam tą firmę. Ja już pracuję 9 rok i nie zapowiada się, aby miało się coś zmienić.

bstok

jest wrzesień a wy dalej prowadzicie rekrutacje w białymstoku?

@bstok

@bskot - Udana rekrutacja bywa procesem długim i złożonym, dlatego odpowiedniego pracownika szukamy do momentu kiedy zarówno Kandydat jak i my poczujemy, że połączenie naszych sił zaowocuje naprawdę wyjątkową współpracą. Tym samym dalej zachęcamy do składania aplikacji na stanowiska: - Inżyniera Sprzedaży Działu Hydrauliki Siłowej: https://www.bibusmenos.pl/o-firmie/praca/oferty-pracy/inzynier-sprzedazy-dzial-hydrauliki-silowej/ - Doradca Handlowy Działu Pneumatyki: https://www.bibusmenos.pl/o-firmie/praca/oferty-pracy/doradca-handlowy-dzial-pneumatyki/

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BIBUS MENOS Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy w Dziale Hydrauliki Siłowej.

Witaj! Obecnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska: •Doradca handlowy - dział Pneumatyki (Białystok) •Inżynier sprzedaży - dział Hydrauliki Siłowej (Białystok) •Doradca handlowy - dział Hydrauliki Siłowej (Katowice) •Doradca handlowy - dział Mechatroniki (województwo małopolskie - Kraków i in.) •Mechanik Serwisu - Gdańsk (centrala) Co do wynagrodzenia, to zawsze jest to indywidualna kwestia i zależy ona od umiejętności oraz doświadczenia kandydata. Nasza firma oferuje wiele atrakcyjnych benefitów dla pracowników: •Prywatną opiekę zdrowotną oraz grupowe ubezpieczenie na życie na bardzo atrakcyjnych warunkach •Dopłaty do Karty Multisport •Szkolenia •Bony świąteczne •Imprezy integracyjne. •Darmowy dostęp do siłowni wraz z treningami prowadzonymi przez trenera personalnego (opcja dostępna w centrali). Dodatkowo zapewniamy miłą atmosferę oraz pracę w zaangażowanym i przyjaznym środowisku. Firma BIBUS MENOS już od kilka lat jest wyróżniana za wdrożenie polityki społecznie odpowiedzialnego biznesu. Więcej informacji: https://www.bibusmenos.pl/bimen/odpowiedzialnosc-spoleczna/ Zachęcamy do przesłania swojego CV na adres: rekrutacja@bibusmenos.pl. Pozdrawiamy!

Marco

To jest naprawdę solidna i dobra firma! Wiem, bo pracuję w niej już wiele, wiele lat:)

Pytający

Witam, na jakie zarobki (netto) może liczyć mechanik serwisu? Proszę o normalne odpowiedzi

Jak najbardziej polecam firmę. Pracowałem w niej przez długi czas i pozwoliła mi na rozwój mojej kariery.

Od wielu lat w firmie

Już tyle lat pracuję w tej firmie i uważam, że są godni polecenia!

Od wielu lat w firmie

Już tyle lat pracuję w tej firmie i uważam, że są godni polecenia!

yes

Benefity pewnie są, ale jaka teraz panuje atmosfera? Dzięki

Jhony_D

Praca i warunki są OK. Polecam.

bhkp

Umowa opiera się na dość dobrych warunkach, więc dbałość o szczegóły jest tutaj na porządku dziennym. Wiecie czy taki inspektor ma zapewnione jakieś benefity socjalne? Podobno jest szansa na jakieś ubezpieczenie w tym zakresie, więc nie ma co narzekać.

eryk

jakie narzędzia pracy oferują dla doradców handlowych @wer

wer

@rumek wlasnie niedanwo znow sie pojwaily :) na doradce handlowego w Katowiach na przyklad ofeuja stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (w tym umowa o pracę)

rumek

no niestety też specjalnie zajrzałem na ich forum bo miałem nadzieję, że coś znajdę ale widzę, że zniknęły wszystkie oferty. I zupełnie się nie dziwię bo fajna firma

kurek

@tamek nie poddawaj się :D ja często zaglądam na goworka w takiej sytuacji bo oni wstawiają oferty na bieżąco więc każdy znajdzie coś dla siebie :) pozdro

tamek

Czasem zbyt długie zastanawianie może sprzątnąć ofertę sprzed nosa. Ja się wahałem i mam, oferta uciekła :) Szkoda, bo Bibus zapowiada się bardzo ciekawie.

owalek

@pawełek, a aplikowałes juz, bo ja sie nadal zastanawiam. Ich główne wymagania to zdolność i gotowość do pracy na wysokości powyżej 3 metrów, oraz 3 miesiące doświadczenia w wysokim składowaniu.

pawełek

@morcian na pewno jest wszystko dobrze, zobacz, że nawet mają teraz ogłoszenie pracy, ale na magazyniera. Fajnie, że zapewnione są benefity, w tym ubezpieczenie zdrowotne.

Zostaw merytoryczną opinię o BIBUS MENOS Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w BIBUS MENOS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BIBUS MENOS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

BIBUS MENOS Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 19 ocen.