Ricco

Opinie o Ricco

torek
użytkownik zarejestrowany

werderli, firma nie upadła, działają pod nazwą Ricco International Trade & Consultancy, w temacie jest tylko Ricco. Nawet teraz do Warszawy poszukuja inżyniera sprzedazy maszyn. Podobno warunki są ok i co wazne umowa o pracę.

ryszarda

ta, ten cytat stał się w Ricco klasyką

Marian
użytkownik zarejestrowany

Ja mialem większego pecha, nigdy nie pisze na takich forach tylko czytam ale jak zobaczylem twój wpis, to mialem podobne wspomnienia. Zajeźdzam na bazę we Wroclawiu, a tu kolesie od nas z bazy krzyczą że firma upada że strajkujemy i blokujemyt bramę. stalem z nimi caly dzień trochę pokrzyczeliśmy. Ale moja baba mówi czlowieku tam już noic nie zarobisz idz szukaj jakieś pracy. Ale byleem wkurzony nie mniej od ciebie

Ricco
użytkownik zarejestrowany

Jeżdzilem za kólkiem w Ricco z bazą we Wroclawiu. Zbankrutowali jak bylem akurat w trasie w Hiszpanii. Dzwonie do centrali spod Barcelony i slysze " Czlowieku wracaj, i tak nie dostaniesz pensji" mówię im jak (usunięte przez administratora) nie dostanę pensji, jak tak to to (usunięte przez administratora) i porzucam sprzęt w Hiszpanii i wracam autostopem. Dopiero się przestraszyli i przeslali pensje

Śpieszmy się poznawać ludzi - tak szybko odchodzą (z pracy) !!!

co sądzicie o tej firmie? zamierzam tam podjąć prace, ale nie mam pojęcia co to za firma. Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenie w tej firmie?

Zostaw opinię o Ricco - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ricco