Opinie o Domitech Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Domitech Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Domitech Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domitech Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Mateusz

@Domitech.pl robicie w razie w szkolenia?

Klient

Widziałem ogłoszenie na stanowisko magazyniera. Na jakie wynagrodzenie można liczyć ?, Warto aplikować?

Pytanie Nowy wpis

Co jaki czas w Domitech Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Domitech.pl Nowy wpis
@Pytanie

Nie ma odgórnie ustalonego czasu, po którym można ubiegać się o podwyżkę. Mamy dziewięć różnych działów w firmie i trudno odpowiedzieć na tak ogólne pytanie. Każdy dział/ i/lub pracownik jest traktowany indywidualnie. Głównie pod uwagę brane są: zaangażowanie pracownika, efekty jego pracy oraz całokształt pracownika. Niemniej wynagrodzenia w firmie Domitech nieustannie rosną, są aktualizowane co pewien czas.

Mateusz

@Domitech.pl robicie w razie w szkolenia?

@Mateusz

Dzień dobry, tak - szkolenia w naszej firmie są realizowane. Zarówno te, które są obligatoryjne na danym stanowisku, ale także szkolenia specjalistyczne zewnętrzne. Dodatkowo pokazy elektronarzędzi odbywają się u nas kilka razy w roku, dzięki czemu każdy pracownik ma możliwość zdobyć potrzebną wiedzę teoretyczną i zdobyć kluczowe umiejętności praktyczne podczas testowania narzędzi różnych producentów.

Halina Nowy wpis
@Domitech.pl

Czy jak pracownik nabiera dzięki takim szkoleniom wiedzy i kompetencji, to ma wyższe szanse na możliwość awansu w firmie? Czy szkolenia specjalistyczne w Domitechu przeznaczone są dla wszystkich (obowiązkowo) czy dla chętnych? Czy są darmowe? :)

Domitech.pl Nowy wpis
@Halina

Jeżeli pracownik odbywa szkolenia, zdobywa konkretną wiedzę i staje się przez lepszym doradcą technicznym to z założenia lepiej zna dany asortyment, a także potrzeby klientów. Dzięki temu jako dobry handlowiec ma dużą ilość zadowolonych klientów - jeśli ma miejsce faktyczne samodoskonalenie się handlowca, to otrzymuje on wyższe wynagrodzenie podstawowe i premie.

@Tomasz

Oczywiście, że warto aplikować :) Powodów jest kilka. Przede wszystkim wynagrodzenie, które mieści się w zakresie od 2 do 3 tysięcy netto. Poza zasadniczym wynagrodzeniem można wypracować także dodatkowe bonusy finansowe za godziny nadliczbowe bądź premie za inwentaryzacje. Ponadto praca na stanowisku magazyniera to bezpośrednia możliwość zdobycia nowego doświadczenia zawodowego. to praca w zagranym zespole i ostatecznie korzystanie z nowoczesnych rozwiązań logistyczno-magazynowych, które ułatwiają pracę i czynią ją przyjemną. Zachęcamy do składania aplikacji.

Pilkarz90
@Domitech.pl

Śmieszne. Kłamstwa wypisane czarno na bialym

Niewiadomski
@Pilkarz90

Nie śmiem zaprzeczyć. Dużo pięknych słów, a w rzeczywistości wykorzystywanie na rzecz pasącego się pseudo brygadzisty z IQ 40. Szkoleń żadnych nie ma i nie było. Podpisują z Tobą umowę na trzy miesiące i w każdej chwili są skłonni ją zerwać za śmieszne 400zł odprawy, bo Ty za "wolno" pracujesz. Za wolno czyli jak ? Płacicie za akord, że wymagacie pracy na akord? Nigdy więcej takich pseudo firm,gdzie jedyne co potraficie wykorzystywać nowe osoby. Ludzi z klasą i odrobiną empatii na magazynie nie zliczysz nawet na palcach jednej ręki. Reszta to bezkręgowce, kłamcy i zwykłe mentalne dziewczynki umiejące tylko szeptać kierownikowi za plecami. Pensje mierne, ale wszystko na czas. W całokształcie mojej opinii i tak nie polecam z całego serca.

@Niewiadomski

Dla zainteresowanych - informacja bezpośrednio od pracodawcy: każda osoba przed podpisaniem z nami umowy o pracę zapraszana jest na "dzień próbny " (płatny), aby kandydat zapoznał się z realnymi warunkami pracy na magazynie, zakresem prac oraz współpracownikami. Nowy pracownik przeważnie pracuje w duecie z doświadczonym magazynierem, zaś sama praca dotyczy kilku stref magazynu, w tym - strefy przyjęcia, strefy pakowania i wydania oraz lokowania towarów ma półkach. Jeśli obu stronom odpowiada zakres i warunki pracy, to z kandydatem podpisujemy umowę o pracę na okres próbny, który wynosi 3 miesiące ze średnim wynagrodzeniem 2300-2700 zł netto podstawy. Po okresie od jednego do trzech miesięcy - jeśli nowy pracownik wykazuje zaangażowanie w wykonywanie obowiązki - otrzymuje on dodatek frekwencyjny wynoszący od 100 do 300 zł netto. Tym samym kandydat wchodzi w system premiowy związany z ilością przerobionego towaru na magazynie. Ocena wysokości premii zależna jest od decyzji kierownika magazynu i wynosi od 200 do 400 zł netto. Po sześciu miesiącach najczęściej podnosimy wynagrodzenie podstawowe oraz wysokość dodatku frekwencyjnego. W przypadku, gdy nie widzimy dalszej możliwości współpracy z kandydatem, to rozwiązujemy z nim umowę, do czego mamy pełne prawo. Poszukujemy kandydatów, którzy odznaczać się będą zaangażowaniem w wykonywaną pracę, a ze swojej strony odwdzięczamy się wygrodzeniem wyższym niż średnia płaca związana z pracą na magazynie. Do naszego zespołu należą magazynierzy pracujący 3 lata i więcej! Ze względu na dużą dynamikę rozwoju nieustannie zatrudniamy osoby na stanowiska magazynierów, zaś sama rotacja jest na bardzo niskim poziomie. Większość negatywnych opinii jest redagowana przez byłego/ byłych ( 2-3 ) pracowników, którzy nie wykazywali chęci współpracy, nie odznaczali się zaangażowaniem i nie posiadali cech do pracy na takim stanowisku. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi warunkami pracy osobiście!

piotrek
Kandydat

Firma zamieściła ogłoszenie na stanowisko magazyniera. już nie pierwszy raz . Czy warto starać się o to stanowisko?

WAZ
@piotrek

Poczytaj opinie i domysl sie sam.

@piotrek

Odpowiedź narzuca się sama - pewnie, że warto! Prawdą jest, że wystawiamy ogłoszenie któryś raz z rzędu, a powodem jest fakt, że powiększyliśmy swoje zaplecze magazynowe o magazyn wysokiego składowania. Jest to nasz drugi magazyn, a co się z tym wiąże - im więcej miejsca, tym większe zapotrzebowanie do pracy na stanowisko magazyniera. Z tego powodu zachęcamy do złożenia aplikacji :) Pozdrawiamy serdecznie - Domitech Sklep i Serwis

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Domitech Sp. z o.o. na stanowisko Serwisant Mechanik Elektronarzędzi? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jaki dress code obowiązuje w Domitech Sp. z o.o.?

@Pytanie

Firma Domitech stawia zasadniczo na inne wartości niż cechy korporacyjności. Liczą się przede wszystkim dobra współpraca, skuteczność współdziałania oraz rozwijanie swoich umiejętności. W związku z tym tematyka dres codu nie znajduje u nas zastosowania. Stawiamy na człowieka, a nie na jego odsłonę wizualną, ponieważ wychodzimy z założenia, że to Pracownicy tworzą Firmę, a nie rodzaj stroju, który jest noszony.

szukający
Kandydat

Czy na stanowisku magazyniera wymagane jest posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych? Ktoś wie na ten temat coś?

@szukający

Wspomniane uprawnienia są jak najbardziej mile widziane, aczkolwiek nie jest to wymóg konieczny.

Stanisława
Klient

Zarobki miedź 2 a 3 tyś. Jaka to rewelacyjna!!!! Ludzie zarabiają w hurtowni czy na innych magazynie o wiele więcej i to bez żadnych nadgodzin i sobót.

Czy w Domitech Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

@Pytanie

Oczywiście - w naszej firmie korzystamy ze szkoleń zewnętrznych. Pracownicy mają możliwość uczestnictwa w specjalnych spotkaniach organizowanych przez czołowych producentów elektronarzędzi. Dzięki nim poszerzamy wiedzę teoretyczną oraz mamy możliwość uczestnictwa w zadaniach praktycznych z wykorzystaniem najnowocześniejszym elektronarzędzi.

Kandydat

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła w standardowy sposób, poza tym że osoba która przeprowadzała rozmowę nie przedstawiła się. Mniejsza z tym. Teraz najgorsze: Pan który przeprowadzał rozmowę zapewniał że skontaktuje się ze mną do końca tygodnia do Piątku. Dostałem propozycje żeby przyjść do firmy na 2-3 dni od nowego tygodnia żeby się sprawdzić na stanowisku sprzedawcy na Allegro czy mi się spodoba czy firmie będą odpowiadały moje kompetencje itp itd , tylko że Pan musi przygotować stanowisko komputerowe dla nowej osoby na przyszły tydzień i dlatego zadzwoni do mnie w Piątek o godzinie 16. Telefonu nie otrzymałem i nie otrzymałem żadnej wiadomości co dalej. Czekałem od wtorku z nadzieją, że przyjdę tam się sprawdzić, mało tego przesiedziałem rzetelnie te dni żeby się przygotować na dane stanowisko. Zero kontaktu czy oferta jest nadal aktualna czy nie. Myślę sobie, może Pan zapomniał. Napisałem smsa przypominającego zero odzewu, dzwoniłem nikt nie odbierał. Zachowanie firmy poniżej krytyki zero powagi i brak szacunku dla kandydata. Zmarnowany czas prywatny. Miałem pozytywne nastawienie a jestem zażenowany. Wstyd

Czy pracownicy Domitech Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

@Pytanie

Pracownicy Domitech bardzo chętnie uczestniczą w różnych formach integracji organizowanych przez firmę.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Domitech Sp. z o.o.?

@Pytanie

Podstawa to podstawa :) Kwestia całościowego wynagrodzenia uzależniona jest od tego indywidualnych ustaleń i negocjacji.

Artur

Na jaką pensje na rękę może liczyć nowo zatrudniona osoba na stanowisku magazyniera ?

@Artur

Panie Arturze, pensja na stanowisku magazyniera oscyluje w granicach średniego wynagrodzenia krajowego. Na te kwotę przypadają: pensja zasadnicza, wynagrodzenie z tytułu dobrowolnie wypracowanych godzin dodatkowych oraz nadliczbowych. Dodatkową korzyścią dla pracownika są bonusy finansowe odzwierciedlające poziom jego efektywności w danym miesiącu bądź kwartale.

@Domitech.pl

Uściślając odpowiedź - pensja na magazynie waha się od 2 do 3 tyś zł netto za 8-godzinny dzień pracy. Można zwiększyć tę kwotę poprzez dodatkowe soboty, które są dobrowolnie lub ewentualne nadgodziny, jeżeli dana sytuacja tego wymaga. Są również premie od inwentaryzacji (3 razy w roku ) uzależnione od jej wyników. Premie dodatkowe również się zdarzają za dobry wynik w danym miesiącu lub kwartale.

xyz

@Domitech.pl a można zapytać gdzie dokładnie znajduje się magazyn? Adres?

@xyz

Górzyskowo 2A, 85-157 Bydgoszcz

nikodem

Czy w chwili obecnej firma poszukuje pracownika na magazyn? ewentualnie jak można przesłać swoje cv?

@nikodem

Swoje zgłoszenia można zawsze wysyłać na adres praca@domitech.pl. Przeanalizujemy Pańską kandydaturę i w przypadku prowadzonej rekrutacji skontaktujemy się z Panem :)

Jakie są mocne strony pracodawcy Domitech Sp. z o.o.?

@Pytanie

Firma Domitech Bydgoszcz wobec swoich pracowników działa wielopłaszczyznowo, zapewniając im szerokie możliwości rozwoju. W grę wchodzi przede wszystkim bardzo stabilna forma zatrudnienia oparta na jasnych i przejrzystych zasadach. Ideą firmy Domitech jest to, aby każdy zatrudniony odczuwał stabilizację zatrudnienia, a przez to mógł budować życie prywatne ze spokojem i pewnością. W firmie tej pracownik mierzy się z wieloma kreatywnymi zadaniami, których celem jest poczucie nieustającego zmotywowania do osiągania wysokich wyników swojej pracy, aby mógł dzięki temu zdobywać cenną wiedzę z zakresu produktów firmowych i nowości technologicznych. Domitech Bydgoszcz to również miejsce, które przykłada starań do utrzymania odpowiedniej komunikacji interpersonalnej wśród pracowników, dostawców oraz wobec Klientów.

KORP

Nic dodac nic ujac ........typowa KORPOGADKA :-D

@KORP

Niezależnie od nacechowania, jakie zasugerowano w odpowiedzi, w przypadku firmy Domitech wymienione mocny strony znajdują w pełni pokrycie :)

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Domitech Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

@Pytanie

Dzień dobry, najpewniej tego dnia firma będzie czynna do 14:00. Wszelkie informacje dotyczące godzin otwarcia 24.12. będą publikowane w wizytówce firmy na stronie Google oraz na Facebooku. Pozdrawiamy - Zespół Domitech Bydgoszcz - Sklep i Serwis

Andrzej B.

Strug ręczny Bosch GHO 6500 060159600. no, panie i panowie, wczoraj ten strug kosztował 439.00 zł, a dziś 444.00 zł, a jak dalej będziecie zwlekać z odpowiedzią na moje pytanie dotyczące okresu gwarancji (nie ma tej info w ofercie) to zapewne cena podskoczy do 500.00 zeta.

@Andrzej B.

Dzień dobry, Panie Andrzeju, w karcie tego produktu na dole strony jest szczegółowy opis dotyczący warunków gwarancji. Jeśli nadal będzie miał Pan pytania w tej lub innych kwestiach, zachęcam do kontaktu z działem handlowym w sposób telefoniczny lub e-mailowy. Wszelkie dane kontaktowe znajdzie Pan bezpośrednio w naszej wizytówce po wpisaniu firmy w wyszukiwarce lub też na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy serdecznie

Andrzej B.

Czy sprzęt elektryczny oferowany przez Domitech, np. do obróbki drewna, jest sprzętem absolutnie nowym czy poserwisowym (naprawionym)? Chodzi mi o pilarki elektryczne, strugi elektryczne itp. Dziękuję za ucziciwą, rzetelną odpowiedź. Pozdrawiam

@Andrzej B.

Panie Andrzeju, oferta sprzedażowa firmy to wyłącznie nowe produkty.

@Domitech.pl

Dziękuję za szybką i pozytywną odpowiedź. Proszę podać okres gwarancji na zakupiony sprzęt (nie ma jej w ofercie) i pójdę sobie na zakupy u was

Wieczorek

Bardzo często szukają ludzi do pracy. chyba duża rotacja pracowników.

Rekomendacja
@Wieczorek

Zwiększyliśmy zatrudnienie w ciągu ostatnich 12 miesięcy o 80 % :) i szukamy nadal, ale tylko ludzi którzy coś wniosą nowego do naszej firmy. Szukamy i nie poddajemy się. Chcemy skompletować wykwalifikowaną kadrę ! :)

TOMASZ W.
@Domitech.pl

....to dlaczego przy ofercie pracy na Magazyniera nie podajecie nazwy firmy :-D

Nick
@TOMASZ W.

Zgadza sie na OLX w ofercie na magazyn nie podaja nazwy Firmy

SNAKE

Mniej wiecej od roku szukaja pracownikow na te same stanowiska. Jezeli firma w takim tempie rozrastalaby sie to dzis liczylaby w Bydgoszczy 250 osob :-D

Zostaw merytoryczną opinię o Domitech Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Domitech Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Górzyskowo 2A