DOMITECH P. JANISZEWSKI T. WĄŻ SP.K.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DOMITECH P. JANISZEWSKI T. WĄŻ SP.K.

Nowy pracownik

Chciałbym poinformować wszystkich wieloletnich pracowników o tym że my nowi pracownicy zarabiamy dużo więcej od was na tych samych stanowiskach (mamy przynajmniej (usunięte przez administratora)zł więcej) jak już zabraknie wam na chleb to mogę was poratować paroma złotymi bo Tomek wam i tak nie da.

Tylko w domitech, prwcownik z PGN dostaje kierownika.

Lolek

Więcej sczegolow poproszę

Dzień dobry, Widziałem, że firma dosyć często wrzuca ogłoszenia na stanowisko magazyniera. Chciałem aplikować, bo warunki opisane w ogłoszeniu wydają się być interesujące, ale martwi mnie trochę częstotliwość wrzucania ogłoszeń, no i wszedłem tutaj poczytać opinie, które nie są najlepsze. Naprawdę jest tak złe jak niektórzy tu piszą?

hola

Musisz juz miec uprawnienia.

Zmija

Nie polecam tego sklepu , sprzedają towar którego nie mają na stanie!Trzy razy robione zakupy I za każdym razem to samo brak towaru.Kiepska obsługa na infolini każdy co odbierze tel.mowi co innego, żenada

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie DOMITECH P. JANISZEWSKI T. WĄŻ SP.K. na stanowisko Pracownik restauracji? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Bitek

OGŁOSZENIA NA STANOWISKO MAGAZYNIERA CZEST SIĘ POJAWIA. DAJE DUŻO DoI MYŚLENIA.

@Bitek

Ogłoszenie cały czas się pojawia, ponieważ na to stanowisko prowadzimy stałą rekrutację. Zapraszamy do aplikacji :)

Domitech.pl

Dzień dobry, zamiast zastanawiać się czy nie lepiej aplikować, przyjść na rozmowę z właścicielem i samemu się przekonać? ???? Jeżeli chodzi o stanowisko zaopatrzeniowca to nigdy nie prowadziliśmy rekrutacji na takie stanowisko, ponieważ takiego u nas nie ma. Może ma Pan na myśli szeroko pojęty dział handlowy, w którym podstawa wynagrodzenia kształtuje się na poziomie (usunięte przez administratora)-(usunięte przez administratora)zł netto?

Ola

Każdy pracownik musi wykonywać swoje obowiązki i nie ma co się przekomarzać kto robi więcej. Zadania wspomnianych wcześniej osób sporo się od siebie różnią ale są równie ważne. Nikt nigdy nie powiedział, że pracownicy magazynu są gorsi a zarzucanie braku szacunku do ludzi jest nie na miejscu. Anonimowe wylewanie swoich frustracji w internecie nie jest dobrym pomysłem na rozwiązanie konfliktu.

Płaz

Pierwszy raz słyszę, że w firmie była rekrutacja wewnętrzna. Napisz coś więcej bo jesteśmy ciekawi jak ona przebiegała, kiedy była i kto został wybrany.

Co jaki czas w Domitech Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Domitech.pl

Nie ma odgórnie ustalonego czasu, po którym można ubiegać się o podwyżkę. Mamy dziewięć różnych działów w firmie i trudno odpowiedzieć na tak ogólne pytanie. Każdy dział/ i/lub pracownik jest traktowany indywidualnie. Głównie pod uwagę brane są: zaangażowanie pracownika, efekty jego pracy oraz całokształt pracownika. Niemniej wynagrodzenia w firmie Domitech nieustannie rosną, są aktualizowane co pewien czas.

Lidia
@Domitech.pl

Ooo czyli są okresowe podwyżki? :-) A tylko rosną jak rząd każe czy więcej dajecie?

@Lidia

Dzień dobry Pani Lidio. Oczywiście, że są okresowe podwyżki. Zapewniam, że poziom wynagrodzenia to nie jest najniższa krajowa. Podwyżki są ustalane indywidualnie z każdym pracownikiem i są odzwierciedleniem jakości jego pracy i zaangażowania.

Mateusz

@Domitech.pl robicie w razie w szkolenia?

@Mateusz

Dzień dobry, tak - szkolenia w naszej firmie są realizowane. Zarówno te, które są obligatoryjne na danym stanowisku, ale także szkolenia specjalistyczne zewnętrzne. Dodatkowo pokazy elektronarzędzi odbywają się u nas kilka razy w roku, dzięki czemu każdy pracownik ma możliwość zdobyć potrzebną wiedzę teoretyczną i zdobyć kluczowe umiejętności praktyczne podczas testowania narzędzi różnych producentów.

Halina
@Domitech.pl

Czy jak pracownik nabiera dzięki takim szkoleniom wiedzy i kompetencji, to ma wyższe szanse na możliwość awansu w firmie? Czy szkolenia specjalistyczne w Domitechu przeznaczone są dla wszystkich (obowiązkowo) czy dla chętnych? Czy są darmowe? :)

@Halina

Jeżeli pracownik odbywa szkolenia, zdobywa konkretną wiedzę i staje się przez lepszym doradcą technicznym to z założenia lepiej zna dany asortyment, a także potrzeby klientów. Dzięki temu jako dobry handlowiec ma dużą ilość zadowolonych klientów - jeśli ma miejsce faktyczne samodoskonalenie się handlowca, to otrzymuje on wyższe wynagrodzenie podstawowe i premie.

piotrek

Firma zamieściła ogłoszenie na stanowisko magazyniera. już nie pierwszy raz . Czy warto starać się o to stanowisko?

@piotrek

Odpowiedź narzuca się sama - pewnie, że warto! Prawdą jest, że wystawiamy ogłoszenie któryś raz z rzędu, a powodem jest fakt, że powiększyliśmy swoje zaplecze magazynowe o magazyn wysokiego składowania. Jest to nasz drugi magazyn, a co się z tym wiąże - im więcej miejsca, tym większe zapotrzebowanie do pracy na stanowisko magazyniera. Z tego powodu zachęcamy do złożenia aplikacji :) Pozdrawiamy serdecznie - Domitech Sklep i Serwis

Jaki dress code obowiązuje w Domitech Sp. z o.o.?

Domitech.pl

Firma Domitech stawia zasadniczo na inne wartości niż cechy korporacyjności. Liczą się przede wszystkim dobra współpraca, skuteczność współdziałania oraz rozwijanie swoich umiejętności. W związku z tym tematyka dres codu nie znajduje u nas zastosowania. Stawiamy na człowieka, a nie na jego odsłonę wizualną, ponieważ wychodzimy z założenia, że to Pracownicy tworzą Firmę, a nie rodzaj stroju, który jest noszony.

Czy w Domitech Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Domitech.pl

Oczywiście - w naszej firmie korzystamy ze szkoleń zewnętrznych. Pracownicy mają możliwość uczestnictwa w specjalnych spotkaniach organizowanych przez czołowych producentów elektronarzędzi. Dzięki nim poszerzamy wiedzę teoretyczną oraz mamy możliwość uczestnictwa w zadaniach praktycznych z wykorzystaniem najnowocześniejszym elektronarzędzi.

Tomasz

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła w standardowy sposób, poza tym że osoba która przeprowadzała rozmowę nie przedstawiła się. Mniejsza z tym. Teraz najgorsze: Pan który przeprowadzał rozmowę zapewniał że skontaktuje się ze mną do końca tygodnia do Piątku. Dostałem propozycje żeby przyjść do firmy na 2-3 dni od nowego tygodnia żeby się sprawdzić na stanowisku sprzedawcy na Allegro czy mi się spodoba czy firmie będą odpowiadały moje kompetencje itp itd , tylko że Pan musi przygotować stanowisko komputerowe dla nowej osoby na przyszły tydzień i dlatego zadzwoni do mnie w Piątek o godzinie 16. Telefonu nie otrzymałem i nie otrzymałem żadnej wiadomości co dalej. Czekałem od wtorku z nadzieją, że przyjdę tam się sprawdzić, mało tego przesiedziałem rzetelnie te dni żeby się przygotować na dane stanowisko. Zero kontaktu czy oferta jest nadal aktualna czy nie. Myślę sobie, może Pan zapomniał. Napisałem smsa przypominającego zero odzewu, dzwoniłem nikt nie odbierał. Zachowanie firmy poniżej krytyki zero powagi i brak szacunku dla kandydata. Zmarnowany czas prywatny. Miałem pozytywne nastawienie a jestem zażenowany. Wstyd

Czy pracownicy Domitech Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Domitech.pl

Pracownicy Domitech bardzo chętnie uczestniczą w różnych formach integracji organizowanych przez firmę.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Domitech Sp. z o.o.?

Domitech.pl

Podstawa to podstawa :) Kwestia całościowego wynagrodzenia uzależniona jest od tego indywidualnych ustaleń i negocjacji.

Domitech.pl

Panie Arturze, pensja na stanowisku magazyniera oscyluje w granicach średniego wynagrodzenia krajowego. Na te kwotę przypadają: pensja zasadnicza, wynagrodzenie z tytułu dobrowolnie wypracowanych godzin dodatkowych oraz nadliczbowych. Dodatkową korzyścią dla pracownika są bonusy finansowe odzwierciedlające poziom jego efektywności w danym miesiącu bądź kwartale.

@Domitech.pl

Uściślając odpowiedź - pensja na magazynie waha się od 2 do 3 tyś zł netto za 8-godzinny dzień pracy. Można zwiększyć tę kwotę poprzez dodatkowe soboty, które są dobrowolnie lub ewentualne nadgodziny, jeżeli dana sytuacja tego wymaga. Są również premie od inwentaryzacji (3 razy w roku ) uzależnione od jej wyników. Premie dodatkowe również się zdarzają za dobry wynik w danym miesiącu lub kwartale.

xyz

@Domitech.pl a można zapytać gdzie dokładnie znajduje się magazyn? Adres?

@xyz

Górzyskowo 2A, 85-157 Bydgoszcz

nikodem

Czy w chwili obecnej firma poszukuje pracownika na magazyn? ewentualnie jak można przesłać swoje cv?

@nikodem

Swoje zgłoszenia można zawsze wysyłać na adres praca@domitech.pl. Przeanalizujemy Pańską kandydaturę i w przypadku prowadzonej rekrutacji skontaktujemy się z Panem :)

Jakie są mocne strony pracodawcy Domitech Sp. z o.o.?

Domitech.pl

Firma Domitech Bydgoszcz wobec swoich pracowników działa wielopłaszczyznowo, zapewniając im szerokie możliwości rozwoju. W grę wchodzi przede wszystkim bardzo stabilna forma zatrudnienia oparta na jasnych i przejrzystych zasadach. Ideą firmy Domitech jest to, aby każdy zatrudniony odczuwał stabilizację zatrudnienia, a przez to mógł budować życie prywatne ze spokojem i pewnością. W firmie tej pracownik mierzy się z wieloma kreatywnymi zadaniami, których celem jest poczucie nieustającego zmotywowania do osiągania wysokich wyników swojej pracy, aby mógł dzięki temu zdobywać cenną wiedzę z zakresu produktów firmowych i nowości technologicznych. Domitech Bydgoszcz to również miejsce, które przykłada starań do utrzymania odpowiedniej komunikacji interpersonalnej wśród pracowników, dostawców oraz wobec Klientów.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Domitech Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Domitech.pl

Dzień dobry, najpewniej tego dnia firma będzie czynna do 14:00. Wszelkie informacje dotyczące godzin otwarcia 24.12. będą publikowane w wizytówce firmy na stronie Google oraz na Facebooku. Pozdrawiamy - Zespół Domitech Bydgoszcz - Sklep i Serwis

Andrzej B.

Strug ręczny Bosch GHO 6500 060159600. no, panie i panowie, wczoraj ten strug kosztował 439.00 zł, a dziś 444.00 zł, a jak dalej będziecie zwlekać z odpowiedzią na moje pytanie dotyczące okresu gwarancji (nie ma tej info w ofercie) to zapewne cena podskoczy do 500.00 zeta.

Zostaw merytoryczną opinię o DOMITECH P. JANISZEWSKI T. WĄŻ SP.K. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w DOMITECH P. JANISZEWSKI T. WĄŻ SP.K.?

Zobacz opinie na temat firmy DOMITECH P. JANISZEWSKI T. WĄŻ SP.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOMITECH P. JANISZEWSKI T. WĄŻ SP.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DOMITECH P. JANISZEWSKI T. WĄŻ SP.K.