Hifi Filter Polska Sp. z o.o.

Piaseczno

Opinie o Hifi Filter Polska Sp. z o.o.

zniesmaczona

Zostałam zaproszona na rozmowę w sprawie pracy ...,ale czytając te opinie mam mieszane uczucia. Nie ma firm idealnych ,zawsze jest do czego się przyczepić .Wszędzie dobrze ,gdzie nas nie ma.Zapominamy wszyscy o jednej podstawowej rzeczy ,a mianowicie o atmosferze...Przecież to my ją wszyscy tworzymy ,więc dołóżmy starań by chciało się do tej ,czy innej firmy wracać :) uwierzcie da się :) Ale do sedna.... Czy ktoś uczciwie mi powie jak przedstawiają się tu zarobki przy kompletacji towaru ? Mieszkam ponad 30 km od Siestrzeni ,więc nie wiem czy jest sens sobie głowę zawracać z dojazdami otrzymując jakąś minimalną stawkę .Pozdrawiam

James
@zniesmaczona 08.10.2017 17:27

Witam, pierwsze 3 miesiące 2000 netto kolejne 6 miesiące 2200 netto + premia (do 500 zł) po 9 miesiącach 2400 + premia.

były pracownik

Praca jak wszystkie inne, w każdej są plusy i minusy. Na pewno nie sprzedają filtrów złej jakości itd. Jezeli jest podejrzenie że coś z filtrem jest nie tak od razu jest wycofywany i analizowany.. nie jest sprzedawany. A opinie że cyt: "Powinni nazywac sie WST, Sędziszów lub Exmot wkoncu juz tylko te marki proponują ewentualnie jeszcze Wix. Klienci już w większości omijają ich Super Jakość. Cena cena i jeszcze raz cena jokość to może mieli kiedyś, ich jakość na chwilę obecną jest zblizona do 0." Jest absolutnie nie prawdziwa nie wiem skąd to info ale nie prawdziwe... Myślę że osoby które nie pracowały w tej firmie nie powinny się wypowiadać zwłaszcza negatywnie a jak już chcą to proponuje kontakt z pracownikami, oni najlepiej wiedzą i zapewne chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Jeżeli chodzi o kadrę zarządzającą to jeżeli osoba która wypowiada się tu na forum cyt: "Pracodawca na magazynie niech zawija rękawy i sam się łapie za robote, a nie będzie gadał, że zle pracuje nowy pracownik niech pokaże co on potrafi jak taki oświecony i mądry, a teraz płacze bo ludzi nie ma do pracy." jest w błędzie i widać że nie pracował w HIFI, ponieważ zawsze jak jest dużo pracy pracodawca idzie i pomaga innym pracownikom. Jeżeli chodzi o premię to jak w 99% firm są. pozdawiam

Aneta

@ciekawy - bardzo dobre pytanie, mam nadzieję, że któryś z użytkowników podzieli się z nami swoim doświadczeniem w tej kwestii. Obecnie prowadzona jest rekrutacja na wolne stanowiska, m.in. handlowca. Jak wygląda kwestia wyjazdów służbowych? Na jaki czas osoba zatrudniona na tym stanowisku jest poza domem?

Aneta

@Były pracownik mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca na magazynie? Jeszcze jest aktywna oferta pracy na to stanowisko. Jest tam informacja, że można liczyć na bogaty pakiet socjalny. Wiesz może co się na niego składa?

Aneta

@piotr rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach oraz o tym jakie są plusy i minusy pracy w Hifi Filter Polska?

@Aneta 23.05.2017 13:44

Nie polecam jako byly pracownik magazynu , płaca marna nie licz na 2700 na magazynie bo to nie realne, (1600 / 1700) premi nie masz bo jest obcinana przez pseudo kierowniczka , lub jej wogule nie masz , a wymagania duze , do tego atmosfera do bani . NIE POLECAM NIKOMU

Aneta

Obecnie firma poszukuje osób na stanowisko Magazynier/-ka do pracy w Grodzisku Mazowieckim. Co możecie powiedzieć osobom aplikującym o tym jak wygląda praca w tym charakterze w Hifi Filter Polska?

ciekawy

może ktoś napisać jak wyglądają zarobki doradcy technicznego w tej firmie?

@piotr 09.05.2017 20:49
2700 na reke

Nie pisz tu bzdur ze pensja na magazynie jest 2700 Nie ośmieszaj sie

ciekawy
@piotr 09.05.2017 20:49
2700 na reke

OK. a jest jakiś system premiowy? W sensie czy premia jest tylko dla handlowców i asystentów sprzedaży? Bo przecież technicy dobierają/wyszukują filtry a handlowiec to tylko sprzeda bez żadnego wysiłku w znalezienie tego filtra. A jak filtr nie bedzie pasował to i tak będzie na technika że zle dobrał. Jak to wygląda?

poi

Ci co takie słowa piszą o pracodawcy to ich poziom jest dnem nie pracodawcy

Leon

James
@Leon 27.03.2017 19:13

Około 0,009 % naszych produktów są z wymienionych powyżej marek.....naprawdę smieszna pseudo opinia konkurencji. .:-) Jeśli tylko to wam zostało żeby istnieć to gratuluję!

Adam W

Z mojego punku widzenia firma ciekawie ułożona pod przedstawicieli (zajmują sie tylko handlem). Na magazynie nie wiem bo działałem głównie w terenie. W przeciągu kilku lat rynek będą kontrolować sporą część rynku.

dako

Jak to w takim razie co robia z osobami ktore przyjmują bez dużego doswiadczenia np, na stanwosika przedstawicieli handlowych ktorzy odpowiedzialni sa za sprzedaż? Musza ich przeszkolic z produktów jakie mają.

bandyta

pracowałem w tej firmie MASAKRA, szkoleń brak,menażerowie przypisują sobie najlepszych klientów więc o premii zapomnijcie. Wysokie ceny produktów -trudno wybić się na rynku zarobki, do bani,atmosfera do d... jak szukacie pracy na dłużnej to nie w tej firmie.

......

Najgorsza firma w jakiej pracowałem i tak jak kolega Paweł pisze atmosfera do bani. NIE POLECAM !!!!!

Tik Tak

Pracodawca na magazynie niech zawija rękawy i sam się łapie za robote, a nie będzie gadał, że zle pracuje nowy pracownik niech pokaże co on potrafi jak taki oświecony i mądry, a teraz płacze bo ludzi nie ma do pracy. Paweł też się wcale nie dziwie, że nik tam nie chce przyjść do tego pi....lnika, a pracownik Stanisław niech nie będzie taki złośliwy i nerwowy bo zawału dostanie lub udaru temu Stanisławowi pomyliły się zawody udaje kierownika, a nim nie jest tylko zwykłym robolem w magazynie.

Tez miałem okazję tam pracowac , i nikomu nie polecam tej firmy,tylko zmarnowany czas, kto moze niech przekaze znajomymzeby nie tracili czasu , mam nadzieje ze to pomoze wielu ludziom omijac takich nie uczciwych pracodawców

Paweł

Zgadzam się z Tobą Jacek ta firma to jest totalne dno na magazynie atmosfera do bani płaca do wielkiej d..y omijać tą firmę dalekim łukiem.Nie dziwie się, że pracowników nie mają i nie chce tam nikt pracować.

james

Właśnie, ile płacą? Bo ja uważam że zaczynać z .... zł na rękę na sam początek i to gwarantowane (nawet bez sprzedaży), plus samochód, tel, komputer, internet i to żeby pracować 40 godzin tygodniowo to duże wymagania? Żaden jacek w tej firmie nie pracował.... Więc? Ile płacą?

@
@james 23.05.2016 16:03

Uwazajcie tutaj jest jakas podpucha ze strony pracodawcy , próbuje załagodzic ta toksyczna atmosfere jaka tutaj z tymi opiniami panuje. NIE DAJCIE SIE ZŁAPAC

jacek

Daj sobie spokoj z ta praca w tej firmie to istna pomyłka , płaca marna a wymagania duze

jacek

Zostaw opinię o Hifi Filter Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hifi Filter Polska Sp. z o.o.