Opinie o Filtry Hifi (Hifi Filter Polska Sp. Z O.O.) w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Hifi Filter Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hifi Filter Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hifi Filter Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

baner wywiady
Nie kupuj zamienników
Inne

To nie jest Hifi Filter tylko China Filter. Przyjdź przyszły kliencie i poczuj sam tą nową jakość. Z ich filtrami dojedziesz ze swoją maszyną i zaufaniem klientów co najwyżej na szrot. Szkoda epitetów na nich. Komentarze "specjalistów" w szczególności pana menadżera drągala aka giży wieprzowej nogi za 3,2,1....

Meteor
Inne
 Pytanie
@Nie kupuj zamienników

Nie spodziewaj się, że coś się zmieni. Również nie jestem zadowolony z jakości filtrów Hifi. PH tej firmy po uznaniu mojej poważnej reklamacji a było ich kilka, nieoficjalnie powiedział mi, że słupki sprzedaży i marża się zgadzają i dlatego nie ma co liczyć na ruchy związane z polepszeniem jakości ich produktów. Wolą oferować tanie produkty i uznawać reklamację niż oferować towar dobrej jakości, bo to się im bardziej opłaca. W przypadku poważnych wpadek jakościowych przedstawiciel firmy łagodzi temat i biznes się kręci. To chore, ale tak to działa. Oficjalnie w tej firmie dobro klienta jest najważniejsze. Jednak oferowanie złej jakości towaru całkowicie temu przeczy. Jakie problemy miałeś z jakością produktów tej firmy?

customer_coffe
Pracownik
 Pytanie

HIFI Filter to godny polecenia pracodawca, pracuje w niej już chwile i nie mogę złego słowa powiedzieć o warunkach, obowiązkach czy też atmosferze w pracy. Zdecydowana większość pracowników tworzy zgrany team, który pracuje w takim składzie już kilka dobrych lat i robią swoje. O czymś to świadczy... Firma dynamicznie się rozwija i zatrudnia coraz więcej pracowników. Można też liczyć na pomoc w różnych kwestiach ze strony kadry zarządzającej. Gdyby było tak źle jak niektórzy piszą w niektórych komentarzach to rotacja pracowników byłaby zdecydowanie większa a tak nie jest. Jak w każdej pracy najpierw trzeba się wykazać a potem wymagać a nie na odwrót. Skoro tak niektórym źle to dlaczego nadal tu pracujecie? Nie lepiej jest znaleźć innego, lepszego pracodawcę zamiast pluć jadem, wiecznie narzekać, oczerniać i pisać takie durne komentarze bez żadnych argumentów? HIFI Filter nie jest jedynym pracodawcą w Polsce. Nie pracujecie tu za karę w ramach wyroku. Szkoda, że nie macie odwagi powiedzieć tego wprost waszym przełożonym. Tak wiem, tarcza z monitora i anonimowość dodaje odwagi i męskości :) nic to nie zmieni jeśli nie zaczniecie mówić o takich rzeczach i problemach w 4 oczy. Każdy ma prawo przedstawić swoje zdanie w tej firmie i jest ono brane pod uwagę więc korzystajcie z tego. Owszem znajdzie się kilka kwestii, które warto poprawić bądź zmienić ale o tym się rozmawia na bieżąco. Miłej pracy.

Forfiter
Pracownik
@customer_coffe

Post "na zamówienie firmy, ku pokrzepieniu serc" i podniesieniu najczęściej bardzo niskiego morale pracowników Hifi Hilter. Niech wszyscy widzą jak tu jest rewelacyjnie:). Dobrze, że mijanie się z prawdą nic nie kosztuje, bo byś zapłacił krocie.

Miele
Pracownik

Odchodzę stąd, bo to jakaś katastrofa i nieporozumienie. A nie wierzyłem komentarzom z początku...

Ramon
Pracownik
@Miele

Słuszna decyzja! Ja jestem w trakcie tego procesu. To firma, która nierówno traktuje pracowników a w dodatku pryncypałowie próbują nam wmówić że dobrze zarabiamy! Ludzie poznali się już na chwytach tej firmy i nikt o zdrowych zmysłach nie kupuje bujd pisanych prze z @customer_coffe. Zarabiają dobrze tylko menadżerowie tej firmy. Zwykły pracownik to tylko koszt dla tej firmy. Oczywiście oficjalny przekaz jest taki, ze pracownicy "są najważniejsi". Podobnie też klint jest najważniejszy, a tym czasem towar fatalnej jakości jest właśnie oferowany tym klientom. To ich tani "chyt małketingowy" Jak najdalej od tego geszeftu

Doradca techniczny
Pracownik

Firma Hifi wytrwale szuka doradcy technicznego poprzez agencję pracy. Wystarczy wpisać magiczne "obsługa zdarzeń posprzedażnych" na znanym portalu i ukaże się ogłoszenie. Każdy rozsądny kandydat wie, że chodzi o Hifi Filter w miejscowości Siestrzeń. Szukajcie a znajdziecie. Powodzenia, przyda się w poszukiwaniach...

Dariusz Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@Doradca techniczny

A co to ? Giża już nie może znaleźć kandydatów? A może wszyscy co pracowali z tym oszołomem już poodchodzili? Jako klient powiem tak. Jeszcze trzy lata temu mieli świetnego specjalistę co nie tyle dobierał trudne do znalezienia filtry ale potrafił naprowadzić na konkretne rozwiązanie. Przy tym spokojny, uprzejmy i z poczuciem humoru Nagle kontaktu już nie ma a informacja z biura okrojona ze ten człowiek już tu nie pracuje. Wszystko to jest zrozumiałe. Niestety jakość obsługi tego działu i nowych osob które zaczęły tam pracować tak dyrastycznie spadła nie mówiąc już o podstawowej wiedzy technicznej. Nowa polityka - jak nie ma w katalogu to znaczy że nie ma i sie drogi kliencie odczep od nas. Guzik prawda, wasza konkurencja potrafiła znaleźć produkt którego szukałem i dala lepsza cene od Was. Przez wasze wtopy z jakością filtrów oraz wasze błędy w dobrze prostych filtrów gdzie wasi doradcy nie mają podstawowej znajomości o gwintach, ciśnieniach, właściwościach materiałów filtracyjnych. niestety musiałem zakończyć tą współpracę po 5 wczesniejszych owocnych latach. Proszę tą opinie traktować jako kliencką. Dotarłem do tego forum po jakimś czasie i po przeczytaniu co wy robicie z ludźmi to aż wierzyć się nie chce. Nie dziwi mnie zatem to jak nie potraficie zatrzymać dobrych pracowników i jak ich traktujecie a my klienci obrywamy przez to rykoszetem. A na deser jeszcze parę słów o Panu Giży. Nie łagodzisz Pan sytuacji udzielając informacji o problemach jakościowych które trwają już dla tych samych pozycji filtrow ponad 4 lata! Nie umiesz Pan nawet dobrać podobnej alternatywy o innej gradacji. Pańska wiedza techniczna jest równa pozimowi klepiska a uważasz się za takiego co to ogień wymyślił. Nie macie kadry, nie masz Pan autorytetu i nie będziesz miał Pan klientów. Stoczyliscie się na dno i dalej idziecie głęboko pod muł.

Rafał Nowy wpis
Pracownik
@Dariusz

Co tu się dziwić ze tam w dziale technicznym nie ma ludzi kompetentnych , jak tam są brani ludzie z magazynu z nie pełnym gimnazjum , przecież to są kpiny żeby firma nie mogła znajsc odpowiedniego człowieka tylko brała kmiotów z magazynu

RAFAŁ Nowy wpis
Inne
@Rafał

Np taki Słaby D ???? ś

Słaby D Nowy wpis
Były pracownik
@RAFAŁ

Nikt taki jak Słaby D nie pracuje w tej firmie, więc jak masz już pisać tutaj nazwiskami to najpierw się doinformuj, a później dopiero pisz. Ps. Jak już to pisze się "znaleźć"

PhT
Pracownik
 Pytanie

Na portalu ukazało się ogłoszenie na przedstawiciela handlowo technicznego. Proszę o opinię czy warto tu pracować? Opinię są skrajne od fantastycznych sugerujących opinię na zlecenie pracodawcy do bardzo złych opisujących sczzególy nadużyć w tej firmie. Co oznacza pojęcie obsługa zdarzeń posprzedażnych?

Boris
Były pracownik
@PhT

To prowadzenie działu reklamacji i zwrotów bardzo slabej jakosci oferowanych produktow. Oferta stanowiska to tak naprawdę 3-4 wakaty w jednym. Oprócz obsługi reklamacji czeka Cie przyszły kandydacie kontrola jakości przychodzących dostaw. Będziesz szukał patykiem lub pod mała lampka dziurek w filtrach. A czwarty wakat to będziesz robił wszystko cokolwiek Ci powiedzą bo tak jest skonstruowana umowa. Podziel wszystko co usłyszysz na rozmowie przez 10 bo w mydleniu oczu francuskim mydełkiem są doskonali. Nie targuj się co do wynagrodzenia, żądaj dużo bo na te stanowisko już długo ludzi nie mogą znaleźć i rotacja jest duża. Nie ufaj na rozmowie łysemu o ciemnej karnacji cygana. To kłamcą. Zobaczysz sam jak Cie zaproszą. Powodzenia

Ja wiem
Kandydat

Oferta finansowa na to stanowisko to 3500 na rękę. Do tego parę ekstra wymagań które nie zostały opisane w ogłoszeniu np. mile widziana znajomość rosyjskiego. Oni naprawdę szukają głupich co tam przyjdą.

Kosa
Pracownik
@Ja wiem

Dokładnie. Liczą na to że ludzie będą u nich pracować za tą kasę i przy pelnej inwigilacji pracownika. Poza tym jak byłeś na rozmowie, to jak zapewne wiesz dyrektor z Hifi poinformował już Twojego aktualnego pracodawcę że złożyłeś cv u nich. Pamiętaj że filtry Hifi nie słyną z jakości, wręcz przeciwnie.

Janie
Kandydat
@Kosa

Przyjdzie głupi to się zatrudni. W Lidlu więcej płacą

James Błąď
Pracownik
@Janie

To na pewno. Hifi potrafi mydlić oczy kandydatom do pracy. Na rozmowie każdego czeka świetlana przyszłość:) A później szara rzeczwostosc w tej firmie i rozczarowanie. Do tego ponury żarcik menejdżmętu "uważam że pracownicy Hifi wcale tak źle nie zarabiają"

Angol
Kandydat
@Kosa

do mojego pracodawcy też dzwonił ten dyrektor z Hifi, jak do nich aplikowałem. Opryskliwe zachowanie, brak szacunku do kandydatów składających cv to wizytówka firmy Hifi Filter. Myślą że są tacy do przodu łamiąc przepisy RODO.

Ropa
Kandydat
 Pytanie
@Boris

Dzięki za ostrzeżenie, widzę, że w tej firmie jest zaklinana rzeczywistość. Chciałem aplikować, ale tego nie zrobię. Odpuszczę, bo widzę, że są tu standardy, które są absolutnie nie do przyjęcia w innych firmach trzymających standardy. Mam jeszcze pytanie czy pracownicy biurowi mogą palić papierosy dowolnie długo przed firmą bez żadnego odznaczania czasu palenia (np. pestki) jak długo jest się na papierosie? Czy jest jakaś różnica jak papierosy pali pracownik magazynu, bo podobno w magazynie czas na papierosa trzeba odpracować?

Ropuch
Kandydat
@Ropa

Tak to prawda. Troska o ustandaryzowanie standardów w standardowych spółkach trzymających standardy na płaszczyźnie optymalizacji wielomodalnej nie jest takie proste. Zwłaszcza w oparciu o zjawiska falowe drutu. Wnioski nasuwają się same :)

Dziurawe filtry powietrza
Inne
 Pytanie
@Boris

Dzięki za ważną informację. To wyjaśniło się dlaczego filtry powietrza Hifi Filter mają dziury w materiale filtracyjnym. Nie dość że kupują niesprawdzone filtry z logo Hifi Filter, to jeszcze mają swoją "kontrolę jakości" jak za króla świeczka. Niestety trafiłem na te ich wspaniałe wynalazki - filtry z dziarami. Nie polecam. Lepiej nieco dopłacić i kupić markowe filtry i mieć święty spokój z jakością. Szkoda waszej maszyny aby ją dobijać na kiepskich filtrach. Czy ktoś wie co oznaczają czerwone kropki na opakowaniach filtrów? Kilka razy je dostałem a w środku filtr z odciskami rudnych palców mechanika, opakowania nierzadko też brudne i wyglądające jak wyjęte psu z gardła. Trochę słabe te praktyki w Hifi Filter Polska.

Wrrr
Inne
@Dziurawe filtry powietrza

Czerwona kropeczka na opakowaniu,to zwroty

Zwroty
Pracownik
@Wrrr

Ok dzięki. Ja też dostawałem taki towar najczęściej z bardzo zakurzonymi pudelkami. Ale już się wyjaśniło. Ciekawe że nie kontrolują tego i wysylają klientom brudne, zakurzone pudełka a w środku nierzadko brudne filtry.

Jeronimo
Pracownik
@Zwroty

Idą na żywioł. Dobro klienta nie jest najistotniejszą sprawą dla tej firmy. Wysyłają towar beż żadnej kontroli dla klientów. Jakby kontrolowali, to w takim stanie by towar nie docierał do klientów.

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

borkoś
Pracownik

przecież Hifi standardowo robi takie praktyki nie tylko przy inwentaryzacji. Dobrze, że dopisuje Ci poczucie humoru, niedługo już ci nie będzie do śmiechu. Jesteś super ekspertem od czyjegoś życia. powinieneś zmienić pracę :))))

RF
Inne
@borkoś

A jak sprawdziliście ten temat, że piszecie o tym z taka pewnością? I tak poza tym jak to w praktyce wpływa na ogólne warunki zatrudnienia? czy ma to w ogóle odniesienie do pracy samych handlowców? Właśnie są poszukiwani stąd pytanie

BRDM
Pracownik
@RF

wiemy, bo robimy te dokumenty w magazynie i podatek do urzędu skarbowego nie jest odprowadzany. W magazynie często "znajdują się" różne pozycje . Najlepsze jest to, że użytkownik @anonim próbuje ośmieszać ludzi na forum , oceniając czyjeś postępowanie, ale jego post został usunięty. Hifi tak się rozpędziło, że usuwa nawet swoje posty :) Hifi najpierw niech samo będzie uczciwe a dopiero potem oceniajcie innych

VL
Inne
@BRDM

Skoro dysponujecie taką wiedzą to już ktokolwiek wchodził w jakąś dyskusje w tym zakresie z Pracodawcą chociażby? Kto jest tak w ogóle dla was na tych stanowiskach dostępny? Jakich macie przełożonych i tak dalej? ciekawe po jakim czasie takie informacje dochodzą w praktyce do samej góry

FW
Inne

To wie czy nie? tym bardziej by mnie ta sytuacja interesowała i jej dalszy ewentualny rozwój. czy ogólnie po tym jak tego typu wpisy publicznie padają cos w firmie może się zmienia?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Jacek
Pracownik

Hifi ma wykupiony abonament. Oczywiście dyrektor tej firmy zdecydowanie temu zaprzeczy. Usuwają posty zgodne z prawdą, które nie łamią regulaminu ale nie są wygodne dla Hifi Filter Polska. Cenzura musi być.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Hifi Filter Polska Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel handlowo-techniczny / Przedstawicielka handlowo-techniczna? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Operator maszyn produkcyjnych
Oudewater
Workstead
(119 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Frezer CNC
Jawczyce
Smart Trading Company Sp. z o.o.
(41 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Koordynator projektów reklamowych
Piekary Śląskie
Redeye Group Sp. z o.o.
(13 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Silnoręki
Pracownik

Epickie hasło firma ma koszty" dotyczy tylko szarych pracowników. Kadra zarządzająca kupi sobie jeszcze droższe auta aby można było większe kwoty odliczyć od podatku co pomoże tej firmie;) W tym szaleństwie jest metoda:) zwykłym pracownikom nie dadzą to dla siebie mają więcej. Proste. Nie oczekujmy zmian w tym względzie

Afera w Siestrzeni
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.
Pracownik
 Pytanie

Czy ktoś wie jak się skończyła afera paragonowa polegająca na tym, że Hifi żądało do wystawienia paragonu danych osobowych klienta? Takie działanie nie jest zgodnie z prawem, wbrew temu co uważa osoba często przywoływana na tym forum. Czy nadal Hifi pozyskuje dane osobowe klientów przy wystawianiu paragonu?

Perkin Elmer
Pracownik

Hifi Filter wprowadzając na stan nadwyżki, które znajduje podczas inwentaryzacji nie płaci za to podatku do Urzędu Skarbowego. Firma uważa, że jest ponad prawem. Świetnie, tak nie za uczciwie.

Urszula
Inne

widzę, że trochę opinii się zebrało na temat tego ogłoszenia dla handlowca, które zresztą jeszcze wisi. Pisali cos o tym, żeby uważać na rozmowę rekrutacyjną i informacje, które na niej padają. O jakich w zasadzie jest tu mowa? czy był ktoś teraz i opisze bieżąca? Cos się zmieniło? Warto podesłać jeszcze to cv na wszelki wypadek?

Monter
Pracownik
@Urszula

Jak masz pracę to odpuść rektutaxje w hifi. Zarobisz 6000 brutto i jeszcze ci wmówią że to super oferta. Oferują filtry delikatnie mówiąc przeciętnej jakości. Bedziesz zaangażowana w reklamacje i kontrole jakości produktow z państwa środka i z Turcji. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie to warto tu popracować. Po zdobyciu doświadczenia sama zauważysz ze trzeba opuścić ten grajdołek

Bożydar
Kandydat

Ostrzegam kandydatów aplikujących do Hifi Filter Polska. Jak złożycie cv do tej firmy, to dyrektor Hifi bez żadnych skrupułów zadzwoni do Waszego ostatniego pracodawcy i dokładnie wypyta o to jakimi jesteście pracownikami oraz łaskawie poinformuje waszego aktualnego pracodawcę, że złożyliście cv w Hifi Filter Polska .Opryskliwe, buńczuczne, aroganckie zachowanie! Nie ma dla nich żadnego znaczenia, że łamią prawo, a w szczególności RODO,.To standardowa praktyka w tej firmie. Trzeba tą wiedzę rozpropagować, aby kandydaci wiedzieli ze jak zostaną zaproszeni na rozmowę w Hifi to oznacza to że Hifi już przeprowadziło inwigilację i wypytało o was u waszego obecnego pracodawcy. Zatem, drodzy kandydaci, zastanówcie się dobrze przed wysyłaniem cv do Hifi Filter Polska. Hifi Filter tak się tego wstydzi że usuwa posty opisujące prawdę, bo są im niewygodne. Próbują się wybielić ale im to zupełnie nie wychodzi bo ludzie już doskonale wiedzą co się dzieje w Hifi.

BM
Pracownik

Najlepsze jest to jak pewne osoby pracujące tam od dłuższego czasu , chodzą ciagle i narzekają oraz gadają że sie zwolnią , a cały czas siedzą i pracują oraz daja sie rżnąć w cztery litery i patrzą na to jak was firma prykuje , ale oni poza ta firma świata nie widza . Ludzie kiedy wy przejrzycie na oczy i przestaniecie się poniżać przed całym szefostwem firmy

Exportowy Zenon
Pracownik
@BM

Nic z tym nie zrobisz. Mało płacą, ale przynajmniej mamy luzy w maggazynie. Nie przemeęczamy się. Dla niektórych to jest ważniejsze niż wyższa pensja. Zresztą o pensjach nie wolno rozmawiać, bo to tajemnica, jak większość rzeczy w tym grajdołku;)

BM
Pracownik
@Exportowy Zenon

Jakie macie tam luzy , na same godziny pracy was rypią bo pracujecie 8:15 lub po 10 h , poza tym nie wspomnę o chorych godzinach 9:45 -18:00

Gośka
Pracownik
@BM

generalnie masz rację z godzinami pracy i nie tylko, ale "swoi ludzie" mają znacznie lepiej. Dotyczy to zarówno biura jaki i magazynu. Dyrekcja o tym doskonale wie, ale przymyka oko. Jak nie masz układów, to jest dokładnie tak jak to opisałeś.

Nie kupuj zamienników
Inne

To nie jest Hifi Filter tylko China Filter. Przyjdź przyszły kliencie i poczuj sam tą nową jakość. Z ich filtrami dojedziesz ze swoją maszyną i zaufaniem klientów co najwyżej na szrot. Szkoda epitetów na nich. Komentarze "specjalistów" w szczególności pana menadżera drągala aka giży wieprzowej nogi za 3,2,1....

Meteor
Inne
 Pytanie
@Nie kupuj zamienników

Nie spodziewaj się, że coś się zmieni. Również nie jestem zadowolony z jakości filtrów Hifi. PH tej firmy po uznaniu mojej poważnej reklamacji a było ich kilka, nieoficjalnie powiedział mi, że słupki sprzedaży i marża się zgadzają i dlatego nie ma co liczyć na ruchy związane z polepszeniem jakości ich produktów. Wolą oferować tanie produkty i uznawać reklamację niż oferować towar dobrej jakości, bo to się im bardziej opłaca. W przypadku poważnych wpadek jakościowych przedstawiciel firmy łagodzi temat i biznes się kręci. To chore, ale tak to działa. Oficjalnie w tej firmie dobro klienta jest najważniejsze. Jednak oferowanie złej jakości towaru całkowicie temu przeczy. Jakie problemy miałeś z jakością produktów tej firmy?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

anonim
Pracownik

Oczywiście że rozmowy są nagrywane! W samochodach są również kamery wewnętrzne i na komputerach są kamery i mikrofony które działają niezauważalnie, cały czas! 26 osoby mają takie komputery, telefony i samochody, więc dla tej firmy to żaden koszt przeanalizować to.... 10 osób na pełny etat wystarczy :)))))))))

Medard
Pracownik
@anonim

Problem w tym, że aby nagrywać rozmowy telefoniczne np z klientami, to przed rozmową musi być informacja, że rozmowa jest nagrywana. W Hifi tego nie ma, zatem Hifi Filter Polska w sposób jawny łamie prawo.ale to oczywiście nie problem :))))))))

KLF
Pracownik

Fajnie ze znikają posty opisujące prawdziwe posty na tym forum. Widać że rozmowy o pensjach i podwyżkach i nierównym traktowaniu pracowników zabolały Hifi Filter Polska. W tej firmie są równi i równiejsi. Podwyżki dostają wybrańcy. Jedni mogą pracować do 16:00 a inni do tego absolutnie prawa nie mają. Pamiętajcie na tum forum można tylko dobrze pisać o Hifi:) Firma płaci naniej w okolicy, bo "firma ma koszty" Gorące pozdrowienia dla pryncypałow tego przybytku:)

Mariusz
Pracownik
 Pytanie
@KLF

W dodatku pracownik , który pracuje już jakiś czas i jest dla nich nie wygodny to zrobią tak żeby się go pozbyć , bo uważają że może komuś słabszemu z ich ferajny zaszkodzić , a później ogłoszenie na olx wisi 4 rok w jakiej firmie tak jest ?

Mateo
Pracownik
@Mariusz

Z Twoją opinią nie zgadzają się włodarze tej firmy. Przecież Hifi Filter ta kraina marzeń, spełnienie amerykańskiego snu. Na pewno każdy chce tu pracować do emerytury.

Stringi Tomka
Były pracownik
 Pytanie
@Mariusz

Już na pracuj się nie ogłaszają? Brakuje chętnych? Ojej jak to się stało? Widać dla nich czasy feudalne się nie skończyły a tymczasem ludzie mają już wybór :) proponuję zmianę nazwy firmy na giza filters, człowieka obecnego sukcesu firmy.

Paula
Inne
@Stringi Tomka

Z tym ogłoszeniem to też nie zależy od typu stanowiska? co do tych wspomnianych braków to czy faktycznie są jakieś większe? Jak to sprawdzić? I czy ma ktoś skalę porównawczą miedzy ofertami z teraz a z tymi chociażby z ubiegłego roku? co mogło zmienić się w treści?

Szejk mlekowy
Pracownik
 Pytanie

To były czasy, jak z kolegami z magazynu mogliśmy robić sobie w stołówce, szejki i inne potrawy mleczne z mleka Hifi. Źli ludzie ukrócili te praktyki. Jak żyć panie rezyseze? Ale za to w magazynie możemy robić coś innego i nie zostanie to odkryte. Ogólnie jest ok, jeśli chcesz zarabiać najmniej na rynku i nie chcesz się przemęczać ,za co pozdrawiamy dyrekcję.

Miele
Pracownik

Odchodzę stąd, bo to jakaś katastrofa i nieporozumienie. A nie wierzyłem komentarzom z początku...

Slepak KS
Pracownik
@Miele

Tera sie obudziłeś . Tam to jurz powinni dawno wszyscy odejść z tej pracy

Artykuł 124
Pracownik
 Pytanie
@Miele

Firma cudownie się rozwija. Sprzedaż super. Zgrany zespół w magazynie i biurze. Filtry z najwyższej półki uwielbiane przez klientów. Dobrze tu pracować. Jest super, jest super, więc o co ci chodzi?

Mirosław
Inne
@Artykuł 124

A ile można zarobić? Bo to więcej mówi, niż słowa. I czy przyjmują, bo ogłoszeń nie ma?

Malicki
Pracownik
@Miele

Stary po co ty tu wogole przyszedłeś , na same godziny pracy trzeba stad uciekać

Miele
Pracownik
@Mirosław

Zarobić można silną nerwicę i rozstrój zdrowia.

Bartek
Kandydat
@Mirosław

Po co wogole pytasz o prace tu , pełno w okolicy firm w których zarobisz tyle co tu , a bedziesz pracował po 8 h dziennie i w godzinach 7-15 lub 8-16 wystarczy przejrzeć na oczy i poszukac , z tego co wiem to ta firma jest rodzina , a od lat szukają jelenia który za nich bedzie robił 10 -18 lub 19 Tyle ci moge pomóc a sam podejmij decyzje

Remik
Pracownik
@Miele

Ale już wszyscy się poznali. Giczoł usiłuje strugać wielkiego znawcę wszystkiego i każdemu udziela złotych rad, a Pańcia trzyma się oburącz koryta, jako powszechnie rozpoznany nieudacznik. Oboje siebie warci. Nikt się już na to nie nabierze. Ja też wysiadam z tego siedliska zła.

Cupra
Były pracownik
@Bartek

Potwierdzam; okoliczne firmy zatrudniają pracowników magazynu w lepszych pieniądzach i godzinach pracy. Jak komuś nie pasuja godziny od 10 do 18 lub 19 polecam zmienić pracę. Ja pracowałem w Hifi od 10 a w nowej firmie pracuję od 8:00 i nie narzekam. Pozdrawiam ekipę z magazynu. Nie bójcie się. Odwagi...

Jacek
Pracownik
@Cupra

Ale przecież ty tam robisz bo cupra stoi Ta praca to całe twoje zycie ( zycie samotne , ty nie widzisz świata poza firma HIV filter)

Remek
Pracownik
@Jacek

Ja to słyszałem, że Daniel wraca za miesiac do roboty

Slepak KS
Pracownik
@Remek

Terz tak słyszalem , ze na gospodarczego

Marta
Inne
@Slepak KS

A to jakaś rekrutacja jest? W ogóle fajnie byłoby wiedzieć, czy przyjmują. Ofert żadnych tutaj nie ma, ale kto wie.

Kostaryka
Pracownik
@Marta

Tak, przyjmują. Do przepychania czambałamba za giczoła sprężyną. Bo on już się zmarszczył.

Urszula
Inne
@Kostaryka

A na jakieś poważniejsze stanowiska byłaby tu obecnie szansa? Na którym według Ciebie praca jest jak najbardziej do stawki adekwatna?

Ramon
Pracownik
@Miele

Słuszna decyzja! Ja jestem w trakcie tego procesu. To firma, która nierówno traktuje pracowników a w dodatku pryncypałowie próbują nam wmówić że dobrze zarabiamy! Ludzie poznali się już na chwytach tej firmy i nikt o zdrowych zmysłach nie kupuje bujd pisanych prze z @customer_coffe. Zarabiają dobrze tylko menadżerowie tej firmy. Zwykły pracownik to tylko koszt dla tej firmy. Oczywiście oficjalny przekaz jest taki, ze pracownicy "są najważniejsi". Podobnie też klint jest najważniejszy, a tym czasem towar fatalnej jakości jest właśnie oferowany tym klientom. To ich tani "chyt małketingowy" Jak najdalej od tego geszeftu

Don
Pracownik

Firma która nawet nie posiada skanera do przyjęcia towaru , gdzie firmy w okolicy posiadaja takie urzadzenie od 20 lat , jest 21 wiek a wy dalej stoicie w miejscu

Cleo
Pracownik
@Don

Skanery w tej firmie to plan dziesięcioletni. Dzięki temu magazynierzy częściej się mylą i dłużej zbierają towar. Im gorzej, tym lepiej czyli zgodnie z dewizą tej firmy. Nie spodziewaj sie logiki w tej firmie.

Mike
Pracownik
@Don

Bo tam pracuje takie prostactwo że nikt nie umiał by tego obsługiwać , a zatrudnić osoby które maja o tym wiedzę to dodatkowe koszta , a przecież jasno dyrekcja mówi ( FIRMA MA KOSZTY, PODWYŻEK NIE MA ) ????

Gadżet
Pracownik
@Mike

Podwyżki som, ale dla wybranych. Dla plebsu jest hasło "firma ma koszty". Jednak nie wolno pracownikom o tym rozmawiać, bo to ścisła tajemnica. Zarząd tej firmy ma specyficzne poczucie humoru, oni naprawdę myślą, że pracownicy nie rozmawiajom o ewentualnych podwyżkach. Poza tym zarząd ma powiadomienia na swoich komórkach o tym forum, czyli są na bieżąco z newsami:) pozdrawiam ekipem z magazynu

Iwona
Inne
@Gadżet

No dobrze dobrze, ale co trzeba zrobić, aby stać się tym wybrańcem, bo nie bardzo rozumiem? Jaka jest atmosfera na magazynie, skoro jedni je dostają, a drudzy nie? Zakładam, że ludzie pracują tak samo.. no niesprawiedliwe trochę, ale z drugiej strony nic z nieba nie spada, był ktoś negocjować te podwyżki? Związków zawodowych w zakładzie nie ma? Może to by coś dało

Kandydat
Pracownik

Ostrzegam wszystkich kandydatów, którzy są zainteresowani pracą w Hifi Filter Polska. Pewien Pan ogólnie znany na tym forum będzie wydzwaniał do Waszego ostatniego pracodawcy. Poinformuje on łaskawie Waszego aktualnego pracodawcę, że złożyliście cv w Hifi Filter Polska i wypyta jakimi jesteście pracownikami. Ta bezwstydna fiirma ma za nic prawo oraz przepisy RODO. Przecież kandydat nie upoważnił Hifi do wydzwaniania po pracodawcach w waszej sprawie. Uważajcie na tą firmę, która uważa, że stoi ponad prawem i myśli że jest bezkarna. Ta firma chce wszystko kontrolować. To że jest to bezprawne, nie ma dla niej żadnego znaczenia.

Giżycko to takie miasto
Były pracownik
@Kandydat

Zadzwoń do Seni Filters i zapytaj jakim (usunięte przez administratora)był wyżej wspomniany. Nie określiłbym go nawet jako mężczyzny a okreslaniem go przez Pan ubliza pozostalej meskiej czesci firmy. To (usunięte przez administratora)jakich wiele w korporacyjnych strukturach. Super że opisałeś tą praktykę. Dołączy ona do bogatego portfolio firmy na tym forum.

Mam to za sobą
Były pracownik

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Polityka kumoterstwa i nepotyzmu. Szkalowanie pracowników i (usunięte przez administratora) w białych rękawiczkach. Tam nie ma szefa i nigdy nie będzie. Tak zwani wielcy dyrektorzy to tylko (usunięte przez administratora)

Samotny wilk
Pracownik

Firma generuje ogromne zyski kupując tanio w wiadomych krajach wątpliwej jakości towar. W tej firmie króluje jakoś (to będzie) a nie jakość, jak w innych firmach z branży. No ale poszkodowanemu klientowi, który reklamuje kiepskie filtry dadzą czerwoną czapeczkę "make Hifi Filter great again" oraz zapalniczkę i długopis w ramach przeprosin i będzie dobrze:) Tak to tu działa.

Swierdłowsk
Pracownik
@Samotny wilk

Jeśli do tego dodamy gadkę kierownictwa do pracowników "przypominam, że wysokość wynagrodzenia, premia i sam fakt jej otrzymania są tajme" to mamy obraz tej firmy. Nie polecam pracy w magazynie oraz w biurze.

Rysy
Pracownik

Pensja słaba a jeszcze chodzą i sie czepiają do ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Hifi Filter Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Hifi Filter Polska Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Hifi Filter Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Hifi Filter Polska Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 3 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hifi Filter Polska Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 133 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • żelechowska 4
  96-321 Piaseczno
 • NIP: 1090002893 KRS: 0000448652
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Hifi Filter Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii