Opinie o Filtry Hifi (Hifi Filter Polska Sp. Z O.O.) w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Hifi Filter Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hifi Filter Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hifi Filter Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Rysy

Pensja słaba a jeszcze chodzą i sie czepiają do ludzi

Bester

Doradcą technicznym zostanie kandydat który ma najmniejsze oczekiwania finansowe. To największy atut nowego pracownika dla Hifi Filter. Ģdy jesteś początkujący to dobra opcja. Jeśli chcesz zarobić to szukaj gdzie indziej

Rysiek

To nie jest rekrutacja tylko łapanka głąba który zgodzi się na ich "propozycje" za jak najmniej. Wszystkie osoby z dużym doświadczeniem od razu wietrzą pismo nosem co to za pracodawca. Forum i ilość opinii pomaga tym mniej pewnym aby uważać na tego pracodawce. Ta firma usuwa niewygodne dla nich posty które opisują prawdę co tam się dzieje. Oferta tego stanowiska to robota 3 ludzi. Obsługa działań posprzedażnych to prowadzenie całego działu zwrotów i reklamacji ich kiepskiej jakości produktów. Nie dajcie się nabrać.

Borneo
@Rysiek

Szukają wysokiej klasy specjalistów za pensję magazyniera. Przecież firma ma koszty:) Powodzenia.

Sumatra
@Borneo

Nie w tych czasach ???? , praca za miskę ryżu się skończyła , głupiego nie znajdziecie

HihihiFilter

Atmosfera jest (usunięte przez administratora) i chora. "Starsi"pracownicy i członkowie rodziny,znajomi zbierają profity za kablowanie i zmyślanie historyjek na Twój temat.Bo na magazynie mają za dużo czasu.Syf,Syf i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

@HihihiFilter

To juz kolejna osoba która przekonała sie na temat pracy w tym pier…niku , że są tam układy , poza tym pracuje tam rodzina, a jak jestes obcy i masz swoje zdanie oraz bedziesz w czymś lepszy od nich , to zrobią wszystko żebyś nie był lepszy , tam jedna druga odobe w łyżce wody utopi żeby tylko wylizać kakao. Kto nie wierzy w komentarze zapraszam do tego bałaganu przekona sie o tym na własnej skórze

Lemal

Tam w tym bałaganie nie ma z kim rozmawiac , jeden patrzy na drugiego jak by mu zaraz chciał nóż wbić bo nie jest z nim po rodzinie i jest dla niego niewygodny albo że na kogos nie doniósł . Sprzedawczyki jeszcze wam to wyjdzie bokiem Bo to co pożyczone będzie oddane

Usuwanie postów przez Hifi Fil

Firma jest bardzo cwana. Postanowili usuwać posty które opisują prawdę ale nie są wygodne dla Hifi Filter. Myślą, że są tacy czujni i sptytni. Jednak ludzie już się przekonali co tam tak naprawdę się dzieje. Usuwaniem postów niczego nie zmienicie, ale próbować możecie :)

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Hifi Filter Polska Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel handlowo-techniczny / Przedstawicielka handlowo-techniczna? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Muniek

Jesli w to wierzysz i jest ci z tym lepiej to możesz tak myśleć. Jednak fajnie by było żebyś pisał ma temat.

Lemal

Ta firma to jakaś pomyłka karzą w tygodniu pracować po 9 h i w dodatku w sobotę , tym powinno zająć się PIP

Miras
@Lemal

Firma ma rekordowe obroty i zyski i nic w tym dziwnego że pracujemy długo. Przynajmniej ta firma oferuje godne zarobki. Każdy magazynier to potwierdzi i z chęcią przychodzi do pracy.

@Miras

Rekordowe obroty , chyba dla kieszeni pracowników na wyższych szczeblach , ja jakoś tam pracując na magazynie tego nie widzę żeby te zarobki były godne ( nie ośmieszaj się wypisując tu głupoty ) pensje kiepskie , praca po 9 h, weekendy pracujące , a pensja marna

Lemal

Ich stara przyśpiewka to firma ma koszty i podwyżek nie ma ???? A jak tobie pasuje tyrać za taka marna pensje to nie wypowiadaj sie tu żegnam

Czerwony świt

W magazynie panuje fantastyczna, luźna atmosfera. W przerwach między rozmowami i papierosami możemy trochę popracować. Kto ma układy ten pracuje od godziny 8 do 16 i się nie przemęczamy. Można się mylić przy kompletacji zamówień. Pracodawca udaje, że nam płaci, my udajemy, że pracujemy. Pozdrawiam kierownictwo magazynu. Tylko nie zmieniajcie zasad pracy. Tak jak teraz jest ok.

@Czerwony świt

Czyli jednym słowem sie nie narobie ? Jakie były by szanse pracowac do godziny 16? Co oznacza to ze pracodawca udaje ze płaci ? Ile tam zarobię pracując do 16 ? Rozumiem ze na papierosa w ciagu godziny będę mógł chodzić np 2 razy ?

Jadwiga
@Czerwony świt

Czy som dopłaty i ulgi dla osup bez układuf? Czy jak bende miedź układy to da się robić do dwunastej?

Krzysiek
@Lolo

Z tego co mówiła koleżanka z żabiej woli , a jest tam kierowniczką , to na papierosa nawet wychodzi częściej niż 2 razy w ciagu godziny bez żadnej spiny , bo nikt podobno w to nie ingeruje

Jadwiga
@Krzysiek

Ale bardziej zmencze sie pszerfami miency papieroskami czy papieroskami miency pszerfami? Ile papieroskuf daje firma?

Bodo
@Krzysiek

W firmie jest duże przyzwolenie na takie działania. Jak mawia znany klient ze wschodu "niektórym pracownikom z biura zdarza się pracować w przerwach między papierosami". Ta firma wyznaje kult palenia papierosów. Nikt tego nie ukrywa. Im więcej palisz w czasie pracy, tym mniej masz pracy i dzień jakoś zleci. Byle do 16:15. Polecam pracę w tej firmie, szczególnie osobom palącym, które nie chcą się przemęczać.

Bartek
@Bodo

Jak sie na to pozwala , a kierownik przymyka oko bo jest miernotą społeczną i nie potrafi zwrócić pracownikowi uwagi ze papieros to na przerwie , bo inni tyrają za niego , to tak tu będzie

Edward
@Bodo

Hmm chcesz przez to napisać, że tu tak bardzo nie cisną na przerwach, aby je szybciej skończyć? :D Bo tak zabrzmiało z Twojego wpisu. Jeszcze tak dopytam skoro na tak zwanych przerwach na fajka nie trzeba się spieszyć do powrotu na stanowisko do pracy to czy zdarzają się nadgodziny? Chyba pomyślę o aplikowaniu :D

Małgorzata
@Czerwony świt

Naprawdę, ile można czytać o paleniu i o tym, czy ekipa jest zgrana czy nie. Chyba tylko u Ciebie pada jakieś zdanie o pieniądzach zarabianych na magazynie, mimo, że piszesz sarkastycznie, to Ciebie zapytam. Ile się na magazynie zarabia? Mieliście podwyżki od stycznia?

Picek aut
@Małgorzata

Wielka chałkę tam zarobisz , wyzysk z ludzi i to wszystko , a w dodatku godziny pracy i atmosfera do bani , normalni zakończyli współpracę z tą firma , a nieudaczniki życiowe będą tam siedzieć do emerytury

Edward
@Picek aut

To ile tam dają na rękę? Bo wmimo wszystko bym chciał wiedzieć. Te godziny pracy jakie są? Ja tak rozmyślam, czy tam się z czasem ubiegać o pracę. Dużo jest takich, co długo już tam siedzą?

Mirecka
@Krzysiek

dokładnie tak jak mówisz. W tej firmie stosunek do palenia papierosów jest jasny. Nie ma żadnego problemu, aby w godzinach pracy palić papierosy częściej niż to wynika z kodeksowych przerw w pracy. Jak tak dalej pójdzie, to wprowadzą dodatek dla palących pracowników Hifi Filter.

M3

Nawet naczelny obrońca Hifi @customer_cofee odpuścił temat i nie pisze swoich pochwalnych postów. Hifi Filter jakoś sobie radzi na rynku a nawet radzi sobie całkiem dobrze o czym świadczą stosowne raporty. Przy okazji firma udowadnia, że wcale nie trzeba oferować klientom dobrej jakości towaru, aby funkcjonować na rynku. Można oferować kiepski towar niby po kontroli technicznej i też jest ok. Reklamację jakościowe są uznawane, a to że klient ma problem to nie problem dla tej firmy. Działa to inaczej niż w konkurencji, która mimo wszystko stara się oferować towar dobrej jakości. Polecam prace w Hifi na początku kariery lub jak ktoś nie ma innej alternatywy. Kokosów tu nie zarobicie, ale lepszy rydz niż nic. Miłego weekendu.

Przedstawiciel
@M3

A kto niby tam tobi ta kontrole techniczna ? i jak ona sie odbywa , bo z tego co mi wiadomo(usunięte przez administratora)

RS
@M3

Super, firma ma wyniki tylko kto z nich korzysta? Rotacja pracownikow wieksza niz w biedronce. Kultura pracy to nędza, menegment to rynsztok a towar to złom do utylizacji. Dział techniczny to chyba jakaś kpina z kiepskiego kabaretu. Oprawa piękna ale w środku smród i zepsucie. Tak to się kręci od 10 lat.

Pogo

Po raz kolejny otrzymałem wadliwe podróbki Hifi powercorów. Mają dziury w materiale filtracyjnym. Brudne, niefiltrowane powietrze dostaje się do silnika. Według zapewnień przedstawiciela, była przeprowadzona "wzmożona kontrola techniczna". Jak się okazuje, były to słowa bez pokrycia. Co z tego, że reklamację uznają jak nie rozwiązali problemu. Aroganckie, bezczelne zachowanie tej firmy nie zna granic, pod szyldem "kultury" kontaktów z klientem, tak naprawdę dobro klienta mają za nic oferując mu fatalny towar. Ostrzegam przed filtrami tej firmy. Możecie narobić sobie sporo kłłopotów z zatarciem silnika włącznie.. Jednak, co to ich obchodzi, przecież reklamację uznają... Jeśli chodzi o mnie, to zaprzestałem już zakupów filtrów w tej firmiie. Teraz w maszynie są filtry firmy na (usunięte przez administratora) i mam święty spokój.

Dragon

(usunięte przez administratora) Z tego co wiem to pracownicy magazynu rozbierają kontenery z Chin które są pozalewane woda , to czego ty sie spodziewasz , tam liczy się kasa kasa , a nie jakość

Slepak KS

Dostaniesz dłógopis notes breliczyk i zapalniczkę i dalej bendziesz kupował

Slepak KS

Te gadżety som jednorazowe , wienc rzadnego respektu z nih nie bendzie

customer_coffe

HIFI Filter to godny polecenia pracodawca, pracuje w niej już chwile i nie mogę złego słowa powiedzieć o warunkach, obowiązkach czy też atmosferze w pracy. Zdecydowana większość pracowników tworzy zgrany team, który pracuje w takim składzie już kilka dobrych lat i robią swoje. O czymś to świadczy... Firma dynamicznie się rozwija i zatrudnia coraz więcej pracowników. Można też liczyć na pomoc w różnych kwestiach ze strony kadry zarządzającej. Gdyby było tak źle jak niektórzy piszą w niektórych komentarzach to rotacja pracowników byłaby zdecydowanie większa a tak nie jest. Jak w każdej pracy najpierw trzeba się wykazać a potem wymagać a nie na odwrót. Skoro tak niektórym źle to dlaczego nadal tu pracujecie? Nie lepiej jest znaleźć innego, lepszego pracodawcę zamiast pluć jadem, wiecznie narzekać, oczerniać i pisać takie durne komentarze bez żadnych argumentów? HIFI Filter nie jest jedynym pracodawcą w Polsce. Nie pracujecie tu za karę w ramach wyroku. Szkoda, że nie macie odwagi powiedzieć tego wprost waszym przełożonym. Tak wiem, tarcza z monitora i anonimowość dodaje odwagi i męskości :) nic to nie zmieni jeśli nie zaczniecie mówić o takich rzeczach i problemach w 4 oczy. Każdy ma prawo przedstawić swoje zdanie w tej firmie i jest ono brane pod uwagę więc korzystajcie z tego. Owszem znajdzie się kilka kwestii, które warto poprawić bądź zmienić ale o tym się rozmawia na bieżąco. Miłej pracy.

customer_coffe

hahaha dobre ;) no przeciez, ze otrzymalem taki rozkaz z gory zeby napisac pozytywna opinie, nawet dostalem za to Twoja premie :) i nie musze tym plusowac bo robię to swoja praca i podejściem do niej. tak się składa, że magazyn i prace na nim znam bardzo dobrze bo czesto tam bywam i pomagam w pracy magazynierom, ktorzy sie nie wyrabiaja a Ty pewnie nalezysz do jednych z nich skoro poruszyles kwestie magazynu... Skoro Ty jestes taki kozak no to dlaczego sam sie nie podpiszesz z imienia i nazwiska?

customer_coffe

Pracuje na pełen etat już ładnych kilka lat czego pewnie mi zazdroscisz skoro tak plujesz jadem i nie potrafisz tego sensownie zaargumentowac. Przedstawiłem swoja opinie na temat firmy i pracy, od tego jest ten portal... nie zgadzasz się z tym ok to Twoja sprawa tylko uzasadnij to sensownie bo na chwile obecna to tylko potrafisz kogos oczernić. Skoro nikt nie chce w niej pracować to dlaczego firma zatrudnia blisko 60 osób? ponad połowa pracowników pracuje już po kilka ładnych lat wiec jak widac to co piszesz mija sie z prawda. Owszem firma zatrudnia na magazynie kilka mlodych osob bez wiekszego doswiadczenia bo jest to na tyle prosta robota, ze kazdy szybko jest w stanie jej sie nauczyc, nawet "uczniaki". Nikt nie pracuje za kare wiec jak komus nie odpowiada wynagrodzenie to zawsze moze odejsc i poszukac pracy w ktorej zarobi wiecej, proste. Nikt nikogo na sile nie trzyma. Nie musisz wiedziec skad mnie sciegneli zeby pomoc na magazynie, jak widac nawet nie wiesz jak wyglada praca w zespole, czasami chodzi w niej o to zeby sobie pomagac. Firma zarabia z handlu a zeby zarobic to jej klient musi otrzymac towar i dlatego niektorzy sporadycznie pomagają na magazynie ale Tobie jest to ciezko zrozumiec bo myslisz, ze handlowcy sa tam za kare badz slabe wyniki. Firma nie musi zatrudniac hydraulikow ani fryzjerow bo nie jestesmy firma uslugowa gdybys nie wiedzial.

@customer_coffe

Ty "ciężkorozumny" człowieku z intelektem na poziomie zygoty lub deptanego dywanu nikogo nie próbuje przekonywać tylko wyrażam własna opinie. Nie muszę nikogo udawać czy też "wznosić się na wyżyny elokwencji" a już szczególnie przy konwersacji z Tobą bo kompletnie nic byś z tego wtedy nie zrozumiał. Pisze tu o swoich odczuciach o pracy tutaj a Ty masz problem żeby przyjąć to do swojego wiedzoodpornego zakutego i kwadratowego łba, który pewnie nawet nie był w stanie ogarnąć zapakowania paczki na magazynie. Pewnie przez to masz stulejkę, którą próbujesz wyleczyć pisaniem bezsensownych komentarzy. Póki nie było goworka to tylko Twoja rodzina wiedziała żeś (usunięte przez administratora) Zrób sobię przysługę i wyłącz tą stronę tak jak wyłączyło Ci się myślenie pewnie przed pierwszą komunią i do tej pory nie wiesz jak je przywrócić. Koniec pisania bo mam ważniejsze sprawy niż odpisywanie ścianie.

customer_coffe

po pierwsze jakbyś nie miał problemów z tak prostą kwestią jaką jest czytanie ze zrozumieniem to wiedziałbyś, że nie jestem technikiem. po drugie skoro pracujesz w tej firmie to widziales kiedyś zeby technicy pracowali na magazynie przy przyjeciu towaru badz zleceniach? no wlasnie nie wiec to jest drugi argument dlaczego nie jestem Panem Sadoś. po trzecie możesz podać rękę niejakiemu Dzejms Bont bo jak widać bezpodstawne obrazanie i oczernianie ludzi macie opanowane lepiej niz czytanie ze zrozumieniem. po czwarte nie wymagaj ode mnie zebym sie podpisal imieniem i nazwiskiem skoro sam tego nie robisz po piąte jak jestes taki odwazny to podejdz do Pana Sadosia i powiedz mu prosto w twarz dokladnie to co przed chwila napisales... mialbys wiecej kupy w gaciach niz wazy sam adresat. Oczywiscie dobrze wiem, ze tego nie zrobisz bo nie masz na tyle odwagi ale jak dobrze, ze jest gowork ktory Ci w tym pomaga.

customer_coffe

Cudowny, elokwentny i treściwy komentarz pełen argumentów i składności. Brawo Ty. Nie dziwie się, ze juz nie pracujesz... miejsca dla takich impotentów umysłowych z dysfunkcją myślenia w tej firmie nie ma a teraz jedyne co Ci pozostaje to pisać o bigosie i śmieciarkach. Sporo Twój komentarz wnosi dla potencjalnych zainteresowanych praca i dla innych, którzy chcą poczytać o firmie. Tak trzymaj i udowadniaj innym jakim jesteś głąbem. Bo ja, ty i twoja rodzina doskonale to wiedza.

Kobieta
@customer_coffe

Niby kto tam tam tak długo pracuje !!! Pracujac tu na magazynie mozna zauważyć ze każdy kto przychodzi to ucieka po kilku dniach lub maksymalnie po miesiącu bo pieniążki marne a wymagania spore .firma lubi osoby które liżą tyłek przełożonym Tyle w temacie

Mężczyzna
@Kobieta

Nie przesadzaj. Jak się komuś nie chce pracować to odchodzi po paru dniach. To żadna strata dla firmy. Atmosfera pracy w magazynie jest dobra a zarobki rynkowe. Czego chcieć więcej? Manny z nieba nikt Ci nie da kobieto. Bez pracy nie ma kołaczy:) Pozdrawiam ekipę z magazynu i ludzi realnie myślących.

Kobieta
@Mężczyzna

czyżby Jestes jednym z lizusów skoro tak bronisz firmy ??? Pracowałam tam uczciwie i raczej nikt tego nie zauważył . Pewnie Jestes jednym z tej grupki co sie tylko smiala i nic nie robiła Szkoda czasu i nerwów pracując za kogos Zarobki w tej firmie daja duzo do myślenia raczej w okolicy jest to firma która płaci najmniej Nie Polecam

Mężczyzna
@Kobieta

To twoja opinia i wcale nie musisz się zgadzać ze mną. Właśnie dlatego że zarobki są rynkowe tyle ludz chętniie tu pracuje. Skoro jesteś taka rezolutna i wszystko wiesz to może powinnaś zostać detektywem? Na pewno więcej zarobisz:)

@Kobieta

@kobieta chyba przy podpisywaniu umowy o prace była tam wzmianka jakie jest wynagrodzenie i byłaś swiadoma tego, ile bedziesz dostawać co miesiąc na konto? Jesli zdecydowałas się pracowac za takie pieniadze to Twoja sprawa i mozesz miec jedynie pretensje do siebie ze pracujesz w firmie, która "raczej" płaci w okolicy najmniej.

@customer_coffe

Zapomnialeś dodać o wielkich obietnicach rozwoju przy umowach. Pochwal się swoimi zarobkami i zdobytym doświadczeniem firmowego mendrka tak aby ludzie wiedzieli z jakiego progu wyjść. Doświadczenie na magazynie w zamiataniu już 'raczej' posiadasz, nie?

Krzywagiża
@customer_coffe

To ciekawe że pousuwaliście posty. Pewnie zawierały przysłowiowe ziarnko prawdy które uwierało was jak drzazga (usunięte przez administratora) Mniejsza o to, ja też jestem wieloletnim pracownikiem i opiszę to jak ja to widzę. To była kiedyś rodzinna firma która posiadała wartości. Obecnie jest cyrk na kółkach pod zarządem samozwańczego clowna Giży, człowieka bez żadnych skrupułów i klasy. Woda sodowa robi swoje a ten Pan się tylko ośmiesza nazywając się menadżerem. Powinien zacząć od McDonalda albo straganu z marchewką bo tam się tylko nadaje. To że się firma rozwinęła nie jest zasługą jednej słusznej kadry kierowniczej tylko pracowników którzy na ten sukces zapracowali ciężką sumienną z potem na czole pracą. Finger menadżer Giża może co najwyżej buty im czyścić a potem wrócić do sprzedaży marchewki przy katowickiej. Obecnie wieloletni pracownicy odchodzą a Ci co przychodzą uciekają po kilku dniach. Wynagrodzenia stoją w miejscu, a koszty życia rosną. Wszelkie rozmowy to farsa, cyt "firma ma koszty". Ile osób to samo usłyszało od tego padalca? Premie są odbierane bez żadnego uzasadnienia. "Nowatorskie" rozwiązania okazują się nieskuteczne a firma cofa się do poziomu ołówka i kartki papieru. Niby dobudowali nową hale a już pęka podłoga i podmywa fundamenty. Podczas pandemii firma skutecznie tuszowała informacje o zarażonych pracownikach magazynu. Innymi słowy przedkładała nasze bezpieczeństwo i zdrowie na kasę, jedyną obecną wartość tej firmy. Prawdziwy szef, przywódca, motor dostrzega problemy firmy, pracowników i odpowiednio na nie reaguje a nie czeka aż ktoś do niego przyjdzie i mu o tym opowie. Zresztą ojakimkolwiek problemie by nie rozmawiać to i tak Giża ma (usunięte przez administratora) w uszach no ale ojcem to jest każdego sukcesu. Ludzie nie są aż tak głupi jak wam się zdawało a odzew na forum i sytuacja firmy to tylko potwierdza. Oficjalna skarga na działania tego rumcajsa do osób wyżej od niego może chociaż zasygnalizuje problem. Tyle o etosie Hifi Filter.

Mężczyzna 2
@Krzywagiża

(usunięte przez administratora) komentarze twierdzą, że płaca jest taka jak wszędzie w około, chyba jest przyzwyczajony do zarabiania 2,5 tys. Nowi pracownicy zarabiają więcej od stałych. Praca na magazynie za tyle? Chyba tylko tu bo na około jest ponad 4 brutto na start. Siedźcie dalej w tej dziurze z podkulonymi ogonkami i żyjcie od pierwszego do pierwszego jak wam tak pasuje.

Krzywagiża
@Mężczyzna 2

Kimkolwiek by nie był na pewno nie zarabia tyle co magazynier a wieloletnie korporacyjne pranie mózgu robi swoje. Kolesie Giży i podpierdalacze pokroju Sadosia, PMS_Andrzejczak jak na pewno zauważyłeś mają się w firmie świetnie. W tej firmie to nagminna praktyka bo i mnie próbowano namówić. Ot takie państwo w państwie Hifi. Ktoś tu nawet pisał o tym grubasie ale posty zostały szybciutko wykasowane. Zobaczymy ile te postoją. Pani HR Nikotyna na pewno już zaczęła działać w tej sprawie. Pożyjemy i zobaczymy kiedy to wszystko się przewróci.

Panczo
@customer_coffe

Jesteś typowym Januszem specjalistą od sraczejburzy. Pewnie masz małego dlatego często sobie zachwalasz przed lustrem żeby się dowartościować. Ciekawe dlaczego posty z kontrargumentami zostały wykasowane a Twoje firma zostawiła na czołówce. Przypadek? Śmiesznie się Ciebie czyta a jeszcze śmieśniejsza jest zkłamana firma którą reprezentujesz. No brawo Ty. Sucho tak w tej głowie masz że został tylko styropian i trociny. Wjeżdżanie komuś na rodzinę tutaj świetnie Cię obrazuje. Złap się za te mikroskopijne jaja i pokaż że jesteś facetem.

Bronek
@customer_coffe

Nie zgadzam się z tą bzdurną opinią. Pozdrawiam myśliciela piszącego te bzdury jaka to cudowna firma. ,,Owszem znajdzie się kilka kwestii które warto poprawić"...(...) Co za baran to pisze??? Jak jest tych kwestii kilka to je popraw, to może ludzie nie będą tak oczerniać firmy.

Misiek
@Bronek

Baran z Baranowa obecnie z Jaktorowa

Franklin
@customer_coffe

Taki zgrany team tam pracuje ze ludzie odchodzą po miesiącu , a ogłoszenie o ofercie pracy pojawia sie od 3 lat ????

Marian
@customer_coffe

Jasne, Hifi Filter Polska to kraina marzeń i snów, idylla, sielanka...:) Takimi postami nie spowodujecie, że będziecie mieć zgrany zespół, który zrobi dla Was wszystko. Ilość łapek w dół dobitnie informuje, co ludzie myślą o powyższym wpisie. Pracownicy mają wyrobione zdanie o tej firmie i nie jest ono tak landrynkowe jak to zostało opisane.

Forfiter
@customer_coffe

Post "na zamówienie firmy, ku pokrzepieniu serc" i podniesieniu najczęściej bardzo niskiego morale pracowników Hifi Hilter. Niech wszyscy widzą jak tu jest rewelacyjnie:). Dobrze, że mijanie się z prawdą nic nie kosztuje, bo byś zapłacił krocie.

Woodoo

Kupiłem 14 pozycji filtrów, 4 z nich to braandy Knecht, Filtron, Sędziszów, Rexroth z naklejonymi numerami Hifi. Wasz przedstawiciel mówił że inne filtry w ofercie Hifi "są sporadyczne" Oczywiście te pozycje u innych dystrybutorów są znacznie tańsze. Pozdrawiam strategów z firmy Hifi...jesteście wielcy:)

W jakim systemie wypłacane są pensje w Filtry Hifi (Hifi Filter Polska Sp. Z O.O.) jako brak?

Slepak KS

Tam to jusz jalmurzna a nie pensja A wypłacana jest w talarah

Michu

W czym problem, aby poinformować o tym kierownika magazynu prosto w oczy? Znowu zabrakło odwagi? Wiadomo ze w magazynie są równi i równiejsi. W biurze niektórzy mogą wychodzić punkt 16:00 (a wybrańcy regularnie wychodzą jeszcze wcześniej) natomiast większość musi pracować do 16:15 bo nie złapali się w losowaniu szczęśliwego numerka. Firma preferuje nierówne traktowanie pracowników. Jest to wpisane w DNA tej firmy. Nic z tym nie da się zrobić.

Łobełt

Jak karpiki ! Co sie dzieje w hifi ? Poprawiło się coś

Karp
@Łobełt

Wszystko po staremu. Pracodawca jak zwykle próbuje stworzyć pozory że jest super. Rzeczywistość pracy w magazynie nie jest różowa. Jedni mogą pracować do 16 inni do 18 lub poźniej. Fajnie, tak nie za uczciwie.

Łobełt
@Karp

Karpiki dalej pływają w bajorze i tylko nieliczni którzy sie z tego bagna wyrwali i maja to głęboko w czterech literach , a ci co zostali pływają dalej w bajorze i są kaskiem rekinów na wyższych stanowiskach

Policjant
@Łobełt

Oj Łobełt masz racje, ja tez nie żałuje odejścia a, Ci co tam zostali jako zwykli pracownicy kiedys przejrzą na oczy.

Bart

"Firma ma koszty" czyli kosztowna firma:) frazes managementu dla bezczelnych pracowników - śmialków którzy ośmielą się iść po podwyżkę:) Takimi tanimi hasłami mydlą nam oczy. Tymczasem obroty firmy są więcej niż zadowalające. Widać to po ilości pracy w magazynie, wysyłkach, dostawach i zdarzeniach posprzedażnych, co nie ma przełożenia w podwyżkach dla pracowników. Pracownicy też "mają koszty" , Drogi, droższy, najdroższy, Hifi Filter...:)

Pańcia

Ojejejej, Kacperku, zestrałeś się w majtki? Z wrażenia muszę zapalić ajkoska. Może glacok mi coś pomoże. Dobrze, że Pani Prezes już nie widzi, że kaszanę odwalamy i prutamy w stołki.

Dzika wiśnia

Podwyżki i premie w Hifi Filter Polska są objęte większą klauzulą poufności niż Projekt Manhattan. Gdy pracownik otrzymuje podwyżkę to słyszy tą samą śpiewkę od przełożonego "przypominam, że podwyżka i premia są poufne" :). Oczywiście pracownicy swobodnie rozmawiają ze sobą o swoich pensjach i o podwyżkach lub ich braku. Drogie Hifi Filter Polska , nie zrobicie z tego tajemnicy , bo nie macie do tego prawa. Wiadomo , że są różnice w pensjach na tym samym stanowisku i pracownicy o tym wiedzą. Nie dajmy się zastraszyć i stłamsić. Pozdrawiam pracowników biura i magazynu.

Policjant
@Dzika wiśnia

Teraz firma zatrudnia kołków którzy na nich pracują a na koniec miesiąca jałmużna

Fake taxi
@Policjant

W punkt!

@Dzika wiśnia

Wszystko super ale od poniedziałku i tak wszyscy wrócą i będą robić mondre miny żeby utrzymać się w robocie. Nikt z tym nic nie zrobi nie zbierzemy się do kupy bo każdy trzęsie (usunięte przez administratora) o robotę

Akwaton
@Jolka

Masz rację. Nic się nie zmieni. Na zebraniach w magazynie nikt buzi nie otworzy jak są różne kwestie poruszane, nikt nie powie co go boli. Dlatego lepiej, aby każdy zadbał o siebie i swoją przyszłość. Przecież Hifi Filter nie da wszystkim swoim pracownikom podwyżek z automatu, aby pracownicy byli zadowoleni:) Im mniej zapłacą pracownikom tym większy mają zysk. Każdy rozsądny pracownik magazynu jak tylko będzie chciał znajdzie pracę za lepsze pieniądze. Praca wszędzie czeka na człowieka. Nie ma się czego bać. Strach pracownika jest sprzymierzeńcem obecnego pracodawcy:). Pozdrawiam ekipę magazynu.

@Akwaton

Syndrom sztokholmski

Hehehe

Pani zbyt co ty szefowa pierwsza :) Lidzie gdzie wy żyjecie ! Polecam

Ratm
@Jolka

Mamy to na co się godzimy. Jeśli się nie godzimy to wyboeramy opcję Hifi Filter - game over. Po wciśnięciu Enter pracujemy u nowego pracodawcy i nie jestesmy sfrustrowani wysokością "atrakcyjnego wynagrodzenia" w Hifi. Syndrom sztokholmski znika. Miłego tygodnia pracy.

Pracujący
@Ratm

Nie krzycz nie krzycz bo wyjdziesz z biura i sam bedziesz zakasał rękawy

@Pracujący

Biuro. Ta mityczna kraina :)

Urszula
@Jolka

.... mityczna? to znaczy, że odradzasz żeby starać się tam o wakat czy wręcz przeciwnie, można iść słać papiery? jakie warunki tam zastanę?

Grigorij Saakaszwili

Szanowny nowy Panie Konserwatorze. Pamiętaj o kilku rzeczach: 1. Praca konserwatora obiektu wielkoformatowego wymaga zapłaty 5000 netto; 2. Praca zarządcy technicznego obiektu wielkoformatowego (przeglądy) wymaga zapłaty od 7000 do 9000 netto, gdyż wiąże się z odpowiedzialnością karną; 3. Praca magazyniera wymaga zapłaty 4500 netto; 4. Jeżeli masz te wymagania stanowiskowe połączone, należy Ci się pensja co najmniej 17500 netto. Łaski Ci nie robią; 5. Giczoł nie jest formalnie Twoim przełożonym, chociaż bardxzo by chciał, ale kompetencji mu brakuje, i wszelkie uwagi i polecenia tego żałosnego leszcza możesz olać ciepłym moczem. On może Ci skoczyć na pukiel z rozbiegu. A na pewno będzie do Ciebie podchodził i strugał mędrka, co to nie on, chociaż wiedzę ma bardzo skromną. Istnieje subtelna róznica między mędrcem, a mędrkiem; 6. Żądaj kontrowersyjnych poleceń na piśmie, bo na wyższych szczeblach pracują ludzie niekompetentni; 6. Trzymaj się ciepło :)

Beno
@Grigorij Saakaszwili

Dostałem SMS, że stary, poprzedni konserwator zmarł nagle. Nic nie wiem więcej....

@Beno

No, kurba, nie wierze. Dobry człowiek był...

Cash
@Beno

I have to leave my heart And go away To a land across the farest sea But my thoughts Will always be by you If I should never come Dont cry in vain Aloha-oe - Aloha-oe Be back again some day And then Ill stay Your warm embrace Will leave a trace Until we meet again Through seven seas and hills Im outward bound But one thing I know My heart is found When the wind blows Tahiti girl,beware It could be that Im homeward bound Aloha-oe - Aloha-oe Be back again some day And then Ill stay Your warm embrace Will leave a trace Until we meet again...

nergal
@Beno

Kiedy pogrzeb wiadomo coś?

Cyfry
@nergal

No właśnie, kiedy pogrzeb? Ja go widziałam wczoraj i żałuję że z nim nie zostałam dłużej, jakbym tylko wiedziała że za parę godzin go już nie będzie... :( Ale co się stało? Przecież psychoterapeuta mówił że z sercem już wszystko ok ! Według Nekrologi, biedny już zmarł 2 razy, a tu znowu na niego..

Dzielnica Strachu
@Cyfry

To był lokalny gangus motocyklowy. Strzelanina była jakaś podobno czy coś.

Kumacka
@Grigorij Saakaszwili

dlaczego podajesz kwoty w kolumbijskich pesos?:) Ta firma doskonale wie ile ma płacić pracownikom, czyli jak najmniej. Oficjalny przekaz pracodawcy jest taki, że pracownicy zarabiają dobre rynkowe pieniądze. W ogłoszeniach o pracę jest wspomniane "atrakcyjne wynagrodzenie". Prawda jest taka, że Hifi Filter Polska zupełnie nie nadąża za obecnymi rynkowymi płacami dla pracowników na danym stanowisku. Nie jest to wcale brak wiedzy tej firmy o rynku pracy, tylko celowe działanie. Im firma mniej zapłaci pracownikom, tym większy zysk wygeneruje. Podczas rozmowy o podwyżce pensji pracownik usłyszy "firma ma koszty...". Firma próbuje wytworzyć wokół siebie pozytywną atmosferę oraz sugeruje, że klient jest bardzo ważny. Jednak "atmosferą" pracownik nie zapłaci swoich rachunków. Nie jest to żaden zarzut w stronę Hifi Filter, bo firma ma prawo kreować płace jak się jej podoba. To rynek pracy najlepiej te kwestie weryfikuje. Z życzeniami owocnych przemyśleń.

Fryzjer_giczy
@Kumacka

"Firma ma koszty" standardowa śpiewka Giży i reszty pseudo kierowników dlaczego sobie przyznali a dla innych pracowników nie ma. Metody wyzysku się nie zmieniły tylko czasy w których jest większy dostęp do informacji. Znajdziecie spokojnie w okolicy robotę gdzie więcej płacą niż w tym zwierzęcym (usunięte przez administratora) Szkoda tracić czas na Hifi Filter.

Młoda
@Fryzjer_giczy

W tej firmie zauważyłam że jak ktoś jest ogarnięty to ma marne szanse wyjść ze stanowiska magazynowego wyżej , ale osoby o takim lekkim stopniu upośledzenia lub z wodogłowiem są na stanowiskach liderów , kierowników itp . Pozdrawiam osoby ogarnięte .

Chromowana kopuła
@Młoda

Dlatego kto jest ogarnięty opuszcza padok zwany Hifi Filter i rozpoczyna pracę w innej firmie. Nie ma co narzekać tylko brać los w swoje ręce i zacząć pracować gdzie indziej. Rynek pracy czeka A Was. Jest to znacznie ułatwione, bo Hifi Filter płaci najniższe pensje w okolicy. Zatem, pracownicy Hifi Filter, do boju! W tej firmie rotacja pracowników jest większa niż kebabów u Turka a to o czymś świadczy. Miłej niedzieli.

Lolo

Jaka teraz panuje atmosfera w hifi filter ? Wypowie się ktoś ?

Stiffler
@Lolo

Panowała zawsze dobra atmosfera. Wszystko zależy od tego w jakim towarzystwie będziesz się obracał/a :)

@Stiffler

Bo jedni piszą ze kibel totalny , a drudzy ze na fajka moge chodzić 2 razy na godzinę , wiec ciezko rozgryźć

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Hifi Filter Polska Sp. z o.o.? Jakie macie spostrzeżenia?

Symulator

Pójdź i zobacz , jak chcesz pracowac po 10 h To zapraszam .

Urszula
@Symulator

ja bym nie chciała, a trzeba? ktoś pisał jeszcze w październiku o 9 h, co się do teraz nagle zmieniło wobec tego? Firma ma jakiś sezonowo większy ruch? Czy to od nowego roku tak praca tu będzie zorganizowana? Jakieś jeszcze zmiany?

Zostaw merytoryczną opinię o Hifi Filter Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Hifi Filter Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hifi Filter Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hifi Filter Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 3 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hifi Filter Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 140 ocen.
  • żelechowska 4
    96-321 Piaseczno

Hifi Filter Polska Sp. z o.o.