Opinie o Filtry Hifi (Hifi Filter Polska Sp. Z O.O.) w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Hifi Filter Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hifi Filter Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hifi Filter Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

PH

Jak wyglada praca na stanowisku przedstawiciela handlowego ? Jaka flota samochodów i czy można używać do celów prywatnych ? Jaka podstawa ? Jaki obszar działania ? Czy są w firmie jakieś benefity ?

Wózek
@PH

Jeśli Twoja kandydatura zostanie wybrana to dostaniesz odpowiedzi na te pytania bezpośrednio...wątpię żeby prowadzili rekrutacje tutaj. A większość pseudo pracowników na tym portalu są osoby z problemami psychomotorycznymi mających tendencję do pobierania zasiłku dla bezrobotnych do końca życia.

TMe
@PH

Jednakże większość pracowników wyższych szczebli którym ta firma życie uratowała, bo do niczego innego by się nie nadawali, zniszczyła fajną atmosferę, panującą niegdyś tutaj. Poprzez swoją niekompetencję, układziki, zasiedzenie, nieudolność i nieumiejętność współpracy z ludźmi, okazywanie pozornej wyższości, stanowiskowe wymądrzanie się przy braku podstawowej wiedzy w temacie, realizację narzucania swojego widzimisię mimo absurdalności jego założenia poprzez pryzmat chęci pokazania przewagi stanowiskowej nad innymi i władzy. Powyższe czereśniactwo zaowocowało odpływ najbardziej wartościowych pracowników. Więc trzy razy się zastanów, czy chcesz sięw to wpakować.

Wózek
@TMe

Ładnie piszesz, szkoda że w realnym życiu nie potrafisz połączyć 3 słowa z sobą i porozmawiać z przełożonym..

@PH

Jest szansa dowiedzieć się szczegółow z tych pytań które zadałem ? Na tą chwile nie ma odpowiedzi na temat. A chyba po to jest ten portal żeby dzielić się również informacjami

TMe
@Wózek

Trzech słów, jeżeli już, to po pierwsze. Po drugie, pokaż, w którym miejscu nie potrafiłem, bo pomawiać bez dowodów można każdego i o wszystko. Po trzecie, to nie są przełożeni, tylko figuranci od brania pieniędzy, żałosne atrapy dowódcze. Niedorajdy i karierowicze. Bez empatii, szczerości, wyczucia realiów i znajomości zagadnień zarządzania zespołem. Nie ma z kim rozmawiać. Czniam taką pseudokadrę. Ta firma kompletnie nie zasługuje na moją pracę. Jeszcze tu chwilę siedzę i widzę, co się dzieje. Najbardziej wartościowi fachowcy pouciekali. Mnie za chwilę też tutaj nie będzie, bo nie warto tu pracować. Negocjuję dwa inne stanowiska w lepszych miejscach za większe pieniądze i komfort oraz jakość pracy. Atmosfera poległa, ideały upadły. Pozostała żałosna farsa, której nie będę niedługo oglądał. I całe szczęście. A niewolnikom winszuję dużo zdrowia, ha ha haa.

@TMe

Czyli się nie dowiem szczegółow jak widać… Tylko same odpowiedzi nie na temat.

Joker
@PH

Lepiej rzebys nie wiedział/wiedziała Bo kociej mordki dostaniesz

Gonzo
@TMe

Bo ta opinia to szczera prawda o firmie HiFi Filter.

@Joker

Jak nie masz nic sensownego do dodania to nie pokazuj niskiego poziomu inteligencji :) Nie jesteś w stanie odpowiedzieć na moje pytania wiec twoja wypowiedz można wstawić do kosza :)

Red
@TMe

Cała prawda została napisana, a co do pracy na magazynie to dopóki nie zwolnią tego klauna, ktory sie wstydzi i ma problem z komunikacją z drugim człowiekiem to nikt ciekawy tu nie przyjdzie. Juz tylu bylo co przychodzą na chwile i jak ich (usunięte przez administratora) oprowadza to odrazu uciekają.

Joker
@PH

Jak wiesz co tam sie dzieje to po jaki (usunięte przez administratora) sie pytasz , idz i pracuj , i nic gorszego w zyciu juz Cie nie bedzie mogło spotkac , prócz twojego wyglądu i pracy w tej stodole

Dama
@Joker

Moje życie moja sprawa a jak masz coś to SMS napisz ;) druga sprawa jak mogą zemną jechać łeb w łeb jak kierownik nie równy w poer l(usunięte przez administratora) ;)

Krysia
@Dama

Co za (usunięte przez administratora). Mentalni zbieracze bawełny.

Tamburyn
@TMe

Te układziki sie kiedyś skończą , bo juz wiem o paru osobach którzy próbują zgłosić to głównym prezesom ( oni nie wiedza o gowork i co tu sie dzieje) Ale mam nadzieje ze zrobią z ta cała karuzela porządek i ludzie którzy dostali stanowiska przez takie układziki. Zostaną zdegradowani na stanowiska gospodarczych w dobrym przypadki , a w złym brama i posredniak

Krysia
@Tamburyn

Główni prezesi? To jest ich aż tylu? Widzę że nie dotarło. Kiedyś murzyn zbierający bawełnę nawet jak nie był skuty to nie uciekał bo wolał niedolę u swojego obecnego pana. Idę o zakład że u każdego "pana" będzie wam źle malkontenci

Tamburyn
@Krysia

Isc o zakład to ty możesz z ojcem żeby ci krzywdy nocą nie robił Piszesz tak o tej bawełnie i chyba ja zbierasz w hifi miernoto, bo w tej firmie jestes zwykłym białym (usunięte przez administratora)

@Joker

Jak byś czytał ze zrozumieniem to pytam o prace przedstawiciela handlowego a nie magazyniera gdzie tylko na tyle cię stać. Może ty się weź w końcu za robotę to nie będziesz miał czasu na narzekanie :) (usunięte przez administratora)pisze sie przez ch

Omikron
@Red

A ten klaln to który ???? Podaj inicjały

@PH

Fiat seicento ( możesz jezdzic nawet do gsu) Podstawa 2600 Obszar +, - 15 km od siestrzeni Benefit tak raz na 10 lat impreza firmowa i basen w zbiorniku pożarowym przy trasie

Heroina

Kto to w firmie jest NIKOTYNA ?????

Bidek
@Heroina

Starsza pani z permanentną ciotą

Przyszły Policjant
@Bidek

BIdek ty to wiecznie bidny jestes , cały rok rowerem jezdzisz oszczędzasz jak tylko możesz i tylko narzekasz

Pierre Dolony'
@Heroina

Nadęta i wyniosła, lepsza od wszystkich wielka pańcia, którą już rozbiera tylko gorączka :)

PINKY
@Pierre Dolony'

Jest tez taki jeden na magazynie co codziennie ma okres.

Flex
@Heroina

To ta zadzierająca nosa, wielka pańcia, która wszystkich traktuje z góry, bo uważa się za lepszą. Nigdy nie ma czasu - przyjdź później, nie teraz, nie mogę. "Nie mogę", to do seksuologa!. To ta, która ciągle siedzi na fajeczce i grzebie w telefonie. Dlatego nie ma czasu. To ta, której się zdaje, że jak usunęła mojego posta, żeby się nie wydało, to nie napiszę następnego. Napiszę trzy inne. I teraz nie wykasują, bo nie ma brzydkich, choć prawdziwych słów, a to jednak nie jest prywatny (usunięte przez administratora)

Franek
@PINKY

Codziennie okres na magazynie ma oczywiście kierownik ;)

Kozacy

Jedna baba w Ameryce Miała cyce, jak donice, A Chachary żyją i gorzałkę piją, Z góry spoglądają, Giczę w tubie mają. Jedna baba drugiej babie Wsadziła do tuby grabie, A Chachary żyją i gorzałkę piją, Z góry spoglądają, Filtrów nie sprzedają.

Goha

Skin jest całkiem łysy, włosków on nie nosi. Glaca w słońcu błyszczy jakby kombajn kosił. Pejsów nie ma skin, kitek nienawidzi. Zlewają go Arrrabi Afroamerykanie i Żydzi. Najgorsza dla skina jest co roku zima. Jak on ją przetrzyma? Przecież włosków ni ma. Nałóż czapkę skinie, skinie nałóż czapkę. Kiedy wicher wieje, gdy pogoda w kratkę. Uszka się przeziębią, kark zlodowacieje. Resztki myśli z mózgu wiaterek przewieje. Małgocha na drutach czapkę z wełny robi. Nałożysz ją skinie, gdy się chłodniej zrobi. Wełna w główkę grzeje, ciepło jest pod czaszką. Dwie komórki szare wówczas nie zamarzną. Nasz skin był odważny, czapki nie założył. Całą zimę biegał łysy, wiosny już nie dożył. Główka mu zsiniała, uszka odmroziły. Czaszka na pół pękła, szwy wewnątrz puściły. Nałóż czapkę skinie, skinie nałóż czapkę. Kiedy wicher wieje, gdy pogoda w kratkę. Uszka się przeziębią, kark zlodowacieje. Resztki myśli z mózgu wiaterek przewieje.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Hifi Filter Polska Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel handlowo-techniczny / Przedstawicielka handlowo-techniczna? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Norek

Od czego taka brudna kanaliza?

Sambo bambo
@Norek

Giża tam zrzuca swoje (usunięte przez administratora) po godzinach.

Moon
@Sambo bambo

Masz to, na co godzisz się.

Znajda
@Norek

Halo, halo, kacperku, zestrałeś się w majtki? Ojej. Bo mamusia jest panią dyrektor i nie może pomóc. Mamusia musi spalić ajkoska, bo to jej główne zajęcie. Poproś brata. Giczusiu, uratuj mnie, bo się wszyscy na nas poznali. Ty też jesteś figurant, jak ja.

Dejwit Koperfiltr

Zabierz mie do swej obory, bedo knury i maciory. Bendziemy walać gnój od kotów, świń i psów. Zemnom bedzie ci jak w raju, załóż filcy i nie żałuj. Ja zrobie z gnojem to, ża aż kojcy, wszystko lśnio. W oborze czas szybko płynie. Więc obejrzyj każde świnie. Ich ciała w g..ju ubabrane Muwio mi, że ty chcesz za...ać mi widły. Gdy ja wejszłem do obory, Patrzę, a tam gnój odp....olony. Czego mam na taczkie długo czekać? Już mi lewy filc przecieka. Zabierz mie do swej obory, bedo knury i maciory. Bendziemy walać gnój od kotów, świń i psów. Zemnom bedzie ci jak w raju, załóż filcy i nie żałuj. Ja zrobie z gnojem to, ża aż kojcy, wszystko lśnio. Przecież wszyscy o tym dobrze wiedzo, Grzeczne świnie pasze jedzo. Nie każ świnkom już dłużej czekać, Bo zaczno z kojcy uciekać. Zabierz mie do swej obory, bedo knury i maciory. Bendziemy walać gnój od kotów, świń i psów. Zemnom bedzie ci jak w raju, załóż filcy i nie żałuj. Ja zrobie z gnojem to, ża aż kojcy, wszystko lśnio. Bo tu na wsi ciężka orka, Gocha dzwoni do Goworka. Znowu Giczoł jej nakazał, Bo z frustracji się rozmazał. Zabierz mie do swej obory, bedo knury i maciory. Bendziemy walać gnój od kotów, świń i psów. Zemnom bedzie ci jak w raju, załóż filcy i nie żałuj. Ja zrobie z gnojem to, ża aż kojcy, wszystko lśnio.

@Dejwit Koperfiltr

Leczysz się? Może czas przejść na coś innego, może znaleźć pracę?

@Nudzę się.

Jak się nudzisz, to się rozbierz i pilnuj ubrania. Pracę? Tutaj? Chyba jakiś koszmarny żart. Co masz do zaoferowania oprócz totalnej kaszany i bałaganu? A ty i tak nie będziesz mi dyktować, co mam robić :)

@Dejwit Koperfiltr

Tutaj? Broń Boże! Mówię żebyś ogólnie znalazł coś ciekawego do robienia po za gowork :)

Cyfry
@Dejwit Koperfiltr

Odkąd Ciebie tu już nie ma, to muszę przyznać się że nie ma już bałaganu. Prawdziwy konserwator to nie tylko ogrodnik :)

@Cyfry

Mnie nie ma? To ja chyba czegoś nie wiem. Ahaaa... Tamten dziadek aż tak Ci podpadł? :)

demon
@Dejwit Koperfiltr

Dziadek, jak dziadek, ale miał wielkie jaja. Wielka Pańcia i Łysy Pompon chcieli mu za darmo dorzucić prace magazynowe, to położył na nich lagę, bo nie był na sprzedaż. Wyśmiał ich. Wybrał wolność, którą kochał. Pracę znalazł na drugi dzień, bo jest fachowcem, ekspertem technicznym wielu dziedzin. Ma mnóstwo uprawnień, których nie pokazał, bo wyczuł temat. Uważał, że nie będzie pracować za darmo, skoro inwestował w wiedzę, której, pożal się Boże przełożeni nie mają wcale. A teraz mają problem, bo nowy się nie daje, Rafalala za nim lata i próbuje gadać, pouczać, ale niech spróbuje złamać Prawo Pracy. Naciski bezprawne niczemu nie służą. I ani Łysy, ani Pańcia nic tu nie zmienią, bo Nowy zna sądowe procedury, także odszkodowawcze i nie da sobie w kaszę dmuchać, zwłaszcza byle komu. I tak trzymać. Sąd zasądza duże odszkodowania. Nastąpił wielki odpływ fachowców zmęczonych partactwem amatorszczyków chcących się utrzymać u koryta kosztem pracowników niższego szczebla. Albo sprzedających swoich rzekomych przyjaciół. Nie lękajcie się. Nie pozwólcie się robić w konia.

Laki luk
@demon

Ta firma to wogole istnieje ? Bo z tego co mi wiadomo i słyszałem to ostatnimi czasy tyle osób odeszło ze chyba do fizycznej pracy jak wogole jest to przychodzą z biura

@Laki luk

Firma nie istnieje. Nie sprzedaje. Z tej firmy panie to już odeszło ze trzy razy więcej osób niż było zatrudnionych i wciąż odchodzą. Sami najlepsi idą. Geniusze i stratedzy. Jeszcze ci z biura do magazynu. Kolejni z magazynu do biura. Sodoma i ta.... Gomora :) Jedno jest pewne. Po tej firmie jedyne co pozostanie to grupka jednokomórkowców na goworku. Dobranoc

A&S
@Antydepresant

Ciebie tez maja na oku do zwolnienia z tego co słyszałam, tez Jestes na liście , bo Jestes nierobem a duzo wymagasz i w dodatku trolujesz

@A&S

Hahaha.... trzeci raz mnie mają zwolnić? Dziecko we mgle

Fifa
@demon

Ta to przeszła samą siebie. Chłopakom z magazynu zwracała uwagę, że należy do niej mówić dzień dobry a nie cześć. W jej mniemaniu widocznie jest czymś lepszym. Tylko że bez chłopaków nic nie znaczy. Tak samo jak bezwłosy sknera. Oboje dłuuuugo poczekają na szacunek.

Fifi
@Fifa

Goha jest spoko nie wiem co wy do Niej macie i jeszcze pare dziewczyn z biura + jedna z magazynu , a reszta do wora a wór do jeziora

Posejdon
@Fifi

Z magazynu? Która to?

Fifi
@Posejdon

Domyśl sie

Renata
@Fifi

Widzę ze chyba średnia atmosfera panuje miedzy pracownikami? Po tych waszych wpisach ;p

Ziuta
@Renata

Upadła raczej. Dzięki miernotom z wyższych sfer, uważających się za ósmy cud świata, odchodzą kolejne osoby, bo mają dość.

Annah

Pani kierownik przeprowadzająca rekrutację ma bardzo duże braki kadrowe z HR zupełnie nieprzygotowana do rozmowy, bardzo uboga wiedza z zakresu management stroni od dialogu z osobami mającymi większą niż ona wiedzę na temat obecnego rynku pracy i nowych technologii. W samej firmie metody pracy trochę przestarzałe przydałoby się świeżego umysłu który zastosowałby nowoczesne metody sprzedaży i zarządzania przede wszystkim tym działem. Ta pani powinna bardziej skupić się na swoich priorytetach niż konfliktach zespołowych . Na pewno przyda jej się dużo szkoleń z zarządzania zasobami ludzkimi.

@Annah

Mam wielką prośbę - zechcesz opisać jak przedstawiają się u tego pracodawcy warunki zatrudnienia? Warto generalnie Twoim zdaniem zatrudnić się w Hifi Filter?

Klient
@Annah

Firma nie posiada terminalu do płatności kartą. Metoda wystawienia KP jak za komuny. Pani kierownik sprzedaży nie widząc tak prostych i potrzebnych rzeczy nie nadaje sie do pełnienia swojej funkcji. Wcześniej ta sama Pani nie chciała zarejestrować mojej firmy jako klienta pomimo prośby ich handlowca tłumacząc to nieodpowiednią dla niej godziną rejestracji. Dziwi mnie fakt ze taka osoba zajmuje się także rekrutacją. Może to przynieść wiecej złego niż dobrego ale to już ich wewnetrzna sprawa.

Blackbird
@Klient

Firma już posiada terminal płatności kartą. Teraz płatności są naprawdę szybkie. Zapraszamy na zakupy.

Na
@Blackbird

Blackbird chciałeś zabłysnąć to tszeba było sie brokatem obsypać Chłopie 21 wiek każda firma posiada terminal a ty sie tym cieszysz jak małe dziecko które otszyma zabawkę

Blackbird
@Na

N(usunięte przez administratora) Aby skomentować kogoś post, nie wystarczy go przeczytać, ale przede wszystkim trzeba to zrozumieć, czego ty nie ogarniasz. Swoją małostkową, infantylną i nic nie wynoszącą opinią na poziomie mało rozgarniętego przedszkolaka wystawiłeś siebie na pośmiewisko. Miszczu, stare jak świat hasło o brokacie wygłaszaj swojej rodzinie - na pewno będą zafascynowani wyżynami twojego intelektu. Jeśli nie masz nic merytorycznego do wygłoszenia to zamilcz a cały świat na tym skorzysta. Oprócz ogłady i kultury osobistej musisz jeszcze popracować nad ortografią, bo "tszeba i otszyma" pisze się troszkę inaczej. Wszystko w temacie. (usunięte przez administratora)

Klient
@Blackbird

Gratuluje Panu/Pani ale od ponad pół roku kupuje już w innej firmie. Tak jak pisałam poprzednio: Obsługa telefoniczna Pani kierowniczki pozostawia dalej wiele do życzenia szczególnie w takim momencie kiedy zostawia klienta na lodzie a filtry zostały już dobrane i zaproponowane przez waszego handlowca. Z Państwa wiadomości widać że zależy wam na opiniach klientów skoro postaraliście się o terminal. Może padnie jakaś decyzja odnośnie tej Pani kierowniczki? Nie mam zamiaru wnosić skargi na tą Panią bo nie mam na to czasu. Liczę że klienci którzy szukają rzetelnej opinii na temat waszej firmy przeczytają ten post. Życzę pasma sukcesów.

Pet boy
@Na

A jaką opinię ma wydać jak to jest pierwszy piesek prezesa? Zaszczeka głośniej cokolwiek mu powiedzą. Szkoda tylko ze obecna sytuacja z covid19 dopiero panu pieskowi otworzyła oczy ze moze platnosc gotówką to nie jest najlepszy pomysł. hau hau czy cwir cwir panie musztarda Gijon?

Borewicz
@Pet boy

Brawo ty! Jeśli twój żsłosny post nie na temat jest granicą twoich możliwości, aby zaistnieć to gratuluję.

Nikt
@Na

Człowieku tszeba? otszyma? Przecież takie wyrazy nie istnieją w języku polskim.

Na
@Blackbird

Jestes opóźniony w rozwoju ? Pośmiechowisko zrobiłeś z siebie piszac ze terminal załatwiłeś do firmy gdzie sklep sporzywczy wieiski to ma Po tym co tu napisales to widac rze jestes niedorozwinięty

Ma Gazy Nier

Na magazynie jest ok a kierownik dobrze nim zarządza. Dobrze płacą i nie trzeba się przemęczać. Można robić spotkania towarzyskie miedzy regałami i czas jakoś zleci. Nie ma co narzekać. Jeśli ktoś ma pretensje do kierownika, to może mu to powiedzieć prosto w oczy a nie go szkalować na forum. Polecam pracę w magazynie

Halo halo
@Ma Gazy Nier

Kierownik ds nic nie robienia.

Thunder
@Ma Gazy Nier

Marl... Ty rimmingowcu, beaty i tak nie wygryziesz

Mar
@Thunder

Bo jak beti ciągnie 4 żyły to jej raczej nikt nie wygryzie

Renata
@Ma Gazy Nier

A co to znaczy że dobrze płacą? :) Podasz kwotę w widełkach? No i ciekawi mnie jaka umowe proponuje firma na początek?

Piotrek
@Renata

Godziny są złe Pujdz to bendziesz pracowała od 9:45 do 19 , bo o 18 nie ma szans ze wyjdziesz bo bendziesz miała gadane ze w firmie są braki w pracownikach i użeraj sie z warchlakami

@Piotrek

Czlowieku, (usunięte przez administratora).. podpisujesz umowe i masz wyodrebnione do ktorej pracujesz. Mozesz bez problemu wyjsc z miejsca pracy i nikt Cie nie zmusi do zostania po godzinach. Przestań chlać na tych rybkach i nie wypisuj komentarzy bo sie jeszcze dzieci potopią, a o konkubinie nie wspomne. Wiecznie narzekasz i niech ten Marcin zrobi z Tobą porzadek bo stasio to sie chyba żuli boi. Pewnie jakieś traumy z dziecinstwa mu sie przypominają jak podchodzi do takiego żula jak ty. Grubas pornograficzny, niech zasiegnie tez porady jak zachowywac sie publicznie, bo jak sie rozsiada na przerwie to malo co calej kuchni nie obejmuje, jeszcze trochę i pod pachy wezmie blondi z góry wraz z jej mezem i dzieckiem.

Małgorzata
@Piotrek

A jakoś dodatkowo płacą za nadgodziny czy nie?

@Małgorzata

Praca nie jest ideałem, ale akurat za nadgodziny płacą.

@Kormoran

No to fajnie. A odbierać jako wolne też można?

@Monika

Tak, tez można. Wystarczy zagadać z kierownikiem.

K.P
@Kormoran

Kormoran co ty piszesz za głupoty , z kierownikiem to nic nie załatwisz bo on sam ciagle nie wie czego chce , ciagle chodzi zmarnowany i nic mu nie pasuje

@K.P

Oczywiście to prawda, lecz z nadgodzinami nie ma problemu

Krystian

Nieudaczniki, weście się za robotę, bo nikt wam nie zmieni was nędzny los, sami musicie to zrobić ! Jeśli się zachowujecie jak Fiat 126p, to nie możecie mieć pretensje do autostrady że BMW X6 was wyprzedza ;)

Misia

Po co w ogóle rozmawiacie z tym słubiczańskim waflem,który nic sobą nie reprezentuje? Ani wykształcenia, ani prezencji. Poza firmą też jest nikim. A raczej niczym.

Reks
@Misia

Akurat wykształcenie ma wieksze, niz polowa ludzi zatrudnionych tutaj. Nie trafiłaś.

Mniodek
@Reks

taak. Widać po jego ortografii, że gimnazjum niepełne.

@Misia

Teść mu postawił dom , w ktory sam nie włożył żadnego wkładu i wielki figo fago Wśród techników to pozjadał wszystkie rozumy lizus 4 liter

@Misia

Jeżeli naprawdę myślisz że on tu cokolwiek napisał to chyba jesteś niedorozwinięty/a. (usunięte przez administratora) szczypie że mieszka się z rodzicami w takim wieku i mamusia wszystko funduje? Dobrze że jest go work, tacy jak ty przynajmniej tutaj mają aprobatę ludzi twojego pokroju :) On będzie sobie spokojnie żył a ty dalej będziesz pracował za grosze i miał do wszystkich problem że mają lepiej. No ale cóż, lepiej narzekać że jest się biedakiem niż temu zaradzić. Ale jak nawet nie wiesz co to jest IQ to jak można zaradzić prawda? Dalej mniej do wszystkich problem, że jesteś nieudacznikiem

@Fiołek

Fiołek a skąd wiesz w jakim ja jestem wieku , i z kim mieszkam ? slubiczanski nieudaczniku Nawet teściowie wesele ci wyprawia bidulku , a ty co masz ? Twoje całe zycie to podpierdzielanie ludzi w hifi

Fiołek

Napisałem ogólnikowo że w tym wieku głąbie :) sądząc po twoich komentarzach to za wiele nie masz :)

@Fiołek

Mowilem ze Krystian to sprzedawczyk . Ile ta matka musiała zjeść śniegu żeby takiego bałwana urodzić

Rymarz

Bo u jego teścia hektarów dwadzieścia, Cztery konie w pługu, Do cholery długu. Łojdana, łojdana... Za las chłopcy, za las, bo za lasem grają. Bo mu się za lasem, Chłopcy podobają. Łojdana, łojdana...

@Rymarz

Chłopaki do wzięcia dostali dostęp do internetu... Dać małpie karabin

Ralfi
@Antydepresant

Tak wiem ze chciał bys wystąpić w tym programie , tak o tym piszesz i wspominasz , ale jak widzisz to prawda jest taka ze nie nadajesz sie nawet do takiego programu, bo tam są ludzie którzy tak jak ty nisko sie nie cenią pracując za 2900 , co najwyżej możesz chodzić i sprzedawać ludzi lub kleić paczki przy linii , chociaż mam obawy ze i do tego raczej sie nie nadajesz

@Ralfi

Z tą interpunkcją to z gimnazjum wiedza tajemna czy o co chodzi Jaruś?

@Misia

Ciebie to chyba na Żyda urodzili, ojciec sie spuścił na ścianę, a resztę załatwiły muchy. Co Cie interesuje kto komu dom buduje, jeszcze do tego myślisz, ze Krystiana to rusza. Szkoda na Ciebie przebiegu w klawiaturze Ruro.

@Rymarz

A Ty mozesz rymować, ale nikt z was mnie tu nie przegada mam 10 letni staż ruchan.. wam matek i wiem wiecej o was niz wasz przybrany ojciec.

Kormoran

Parówe Ci ojciec na glowe kładł i udawałeś czołg.

@Kormoran

Fajnie sie w dzieciństwie bawiliście w tej slubicy i w zabiej woli jak tata ci czolg robił A kule oczy ci przysłaniały ??? Czołg strzelał kulami czy płynem ?

@Kormoran

Kormoran powiedz ojcu niech juz cie nie molestuje , bo po nocy nie możesz spac , a pozniej chodzisz taki wytrzepany, a przecież wiesz ze ta praca to dla ciebie dożywotnie źródło utrzymania , bo juz do niczego innego sie nie nadajesz Aha a po 18 możesz ojcu lotra z targać

@Mjut

Widze, ze wy panowie spedzicie tu reszte zycia, na plucie jadem bo w zyciu wam sie nic nie udalo. Jak juz napisalem jesteście zwyklymi malymi obszczymurkami pokroju czikena lub kaminskiego SZERYFY Z ZABIEJ WOLI.

Szeryf
@Kormoran

Mnie to zostaw w spokoju kmiocie ze slubicy , bo Cie ten szeryf dojedzie razem z chłopakami z zabiej woli

ELOMelo

Jakie czasy, tacy ludzie. Przemiany, które zaszły w przeciągu ostatnich kilkudziesięciu lat, spowodowały, że ludzie w inny sposób postrzegają otaczającą ich rzeczywistość. Pogarszająca się sytuacja na rynku pracy, walka o miejsce zatrudnienia to kluczowe elementy, które wywołują w osobach chęć znalezienia pracy i utrzymania jej jak najdłużej. To z kolei często rodzi w pracownikach poczucie, że muszą wykazywać się ponad normę i starać jeszcze bardziej, żeby nie podpaść przełożonemu. W większości przypadków kończy się to postrzeganiem takiej osoby jako lizusa, który zrobi wszystko, byleby się tylko przypodobać szefowi. W efekcie nikt podlizującego się kolegi, może prócz szefa, nie lubi. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: nikt nie chce być ocenianym przez porównanie do lizusa. To naturalne, że w pracy większość osób stara się jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki, ale nikt nie chce być zawalony dodatkowymi zadaniami. Pracownik czuje się komfortowo, gdy otrzymuje tyle zadań, ile jest w stanie fizycznie wykonać, ponieważ nie wymusza to na nim zostawania po godzinach. Typowy lizus z kolei nigdy nie będzie miał dość: zgodzi się na wszystko, o co poprosi go przełożony, żeby tylko nie stracić reputacji. Zrezygnuje z przerwy, zostanie po godzinach, byleby tylko wywiązać się ze słowa danego przełożonemu. To z kolei odbija się na reszcie pracowników. Jeżeli szef spojrzy przychylnym okiem na postępowanie lizusa, to będzie oczekiwał, że reszta zespołu też może pracować ze zdwojoną siłą i nikt nie będzie miał o to pretensji. Większość pracowników zaciśnie zęby, by zbytnio nie odstawać od lizusa. Mogą się jednak znaleźć osoby, które nie zgodzą się na taki stan rzeczy i zaczną się buntować. Przełożony, który jest przyzwyczajony do tego, że to on ma zawsze rację, na pewno nie spojrzy przychylnym okiem na takie postępowanie. Poczuje, że wiele mu wolno, a pracownicy zgodzą się prawie na wszystko, bo dziś praca jest w cenie i powinno się ją szanować. Jeżeli przełożony również jest tego zdania, to lizus w firmie może przyczynić się tylko do tego, że pracodawca poczuje się jeszcze bardziej bezkarny. Może jednak zdarzyć się tak, że pracodawca i współpracownicy nie akceptują lizusostwa w firmie. Takie postępowanie jest niszczone od podszewki i nikt nie daje na nie przyzwolenia. Musi to być jednak kategorycznie zaznaczone przez przełożonego. Tylko wtedy nie będzie powszechnej akceptacji takiego zachowania. Lizusostwo w pracy nie jest niczym przyjemnym, szczególnie z perspektywy reszty pracowników. Wszystko tak naprawdę zależy od szefa. Przykład idzie bowiem z góry. Jeśli takie zachowanie nie jest w firmie akceptowane, to szef od razu powinien dać pracownikom do zrozumienia, że wszyscy oceniani są sprawiedliwie na podstawie wykonanej przez nich pracy, a nie na podstawie tego, w jakim stopniu potrafią się przypodobać przełożonemu. TAM TAK BYŁO JEST I BEDZIE!

Piolo
@ELOMelo

Trzeba pamiętać ze takie lizustwo ma bardzo krótkie nogi:) , bo nie tedy droga do kariery :)

Slepak KS

Towim ty to jestes dobry , naprawde hehe poeta

PINB

Szanowni Państwo. W związku z wykrytymi przez kontrwywiad planami podlizu poprzez powiększenie powierzchni magazynu, przy pomocy wycinania poziomych, podsufitowych belek stropowych - nośnych, informuję, że takie działanie zagraża bezpieczeństwu znajdujących się wewnątrz osób. W przypadku zauważenia osób usiłujących demontować te belki należy niezłocznie powiadomić Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego lub najbliższą jednostkę Policji. Nie zgadzajcie się na śmierć w imię czyjegoś awansu za bezmyślność.Usunięcie poziomych, czyli wzdłużnych belek stropowych oznacza katastrofę budowlaną i świadome narażenie na śmierć znajdujących się we wnętrzu hali osób. Telefony do PINB Grodzisk Mazowiecki - 22 734 19 67, kom. 691 663 797.

Erwin
@PINB

Spokojnie sufit nie spadnie Weronika K przy swojej masie utrzyma wszystko plecami , a wszyscy magazynierzy opuszcza pokład bez szwanku

W.K

Zastanawia mnie tylko jedno czemu z tej firmy ludzie odchodzą , a nowi którzy przychodzą na ich miejsce rezygnują szybko

@W.K

W.K. Jesteś kolejnym kretynem z goworka. Jedni odchodzą, a drudzy rezygnują (odchodzą). Czyli kto pracuje w tej firmie? Wszyscy już odeszli?Jeszcze chwilę? Ja tu widzę bandę miernot z jadem na gębach.

@Antydepresant

A dlaczego obrażasz kogoś. kto zadał zwykłe pytanie? Czyżbyś był pracownikiem wyższego szczebla? Tym lepszym od wszystkich?

meume
@W.K

Bo siara jest po całości.

Antydeprasant
@sąsiad

Nikogo nie obrażam. Stwierdzam fakty. Poziom taki że gowork powinien zmienić nazwę na "Chłopaki do wzięcia" :)))) Bez odbioru pracowniku istotnego szczebla. Kretynizm - "wrodzona choroba powodująca niedorozwój umysłowy i fizyczny" Chłopaki do wzięcia - "serial telewizyjny o kretynach"

W.K
@Antydeprasant

Boli Cie, bo zgnijesz w tej firmie

@Antydeprasant

Sam wypełniasz w całości wszystkie znamiona przytoczonych przez siebie definicji.

@sąsiad

Zadzwoń do menagera buraka i się zapytaj

@.

Temu czemuś, to nic już nie pomoże. Menażer... To ten przemądrzały (usunięte przez administratora) który uważa, że wszystko wie najlepiej i każdemu złote rady daje, a wszyscy mają z niego pompę?

@.

A wielki pryncypał, to nawet wyższego wykształcenia nie ma. Automaty do kawy naprawiał i taki z niego fachowiec. W Polsce na kierowniczym stanowisku może być osoba z wyższym wykształceniem. Może u zjadaczy żab jest inaczej, ale to pora się tam wyprowadzić.

bibi
@sąsiad

Ten sam, z wiedzą od siedmiu boleści wyliniały klaun i jego podstarzała popieraczka z brzęcznym tamburynkiem :) Za pieniądze ksiądz się modli...

bibi
@sąsiad

No, opowiedz wszystkim, jak cię bito i uciekałaś przez okno, wielka pańciu. A teraz ludzi w ludziach jakoś nie widać? Bo ci dobrze? Ale (usunięte przez administratora)

Slaby
@sąsiad

Chłopy o kim wy piszecie bo ja juz sie pogubiłem

Czereśnia
@bibi

Bito go i gwałcono , to co on przeżył to byl horror , razem z kierownikiem grubasem tak mieli

kurczak
@W.K

bo jak kierownik ma takie podejscie do ludzi , to nie dziwcie sie ze nikt tam nie bdzie pracował i lada chwila inni tez odejda

Wania
@W.K

Widocznie to już nie jest to, co kiedyś, tylko za sprawą geniuszy zarządzania zrobił się beznadziejny (usunięte przez administratora)

Kustomer kofi ływałt milk

Ale macie pijar! (usunięte przez administratora) walta dźwiamy i łoknamy :)

Embrion

Kierowniku magazynu, to jak się dzisiaj zachowałeś pokazalo jakim czlowiekiem jesteś, zeby nie zrobić nawet dwuminutowego zebrania i pożegnać pracownika który robil z Tobą przez 6 lat to nie wiem jakim człowiekiem trzeba być. Trochę slabo z Twojej strony ale cóż, żegnać potrafisz tylko swoich (usunięte przez administratora) jak byly zastepca, ktory jeszcze wbil szpileczke jak powiedzial ze oferujesz (usunięte przez administratora) pieniądze. Nie pozdrawiam Cię grubasku.

Pedros
@Embrion

Grubas wlasnie pokazał jak pożegnał pracownika przynoszącego przez taki długi czas zysk dla firmy , bez żadnego słowa Dziekuje Widac jakie ma podejście do pracowników z długo letnim starzem Tak sie żaden kierownik nie zachowuje Żenada

Kś.
@Pedros

ktos kto jest kierownikiem powinien reprezentowac pewien poziom kultury i dobierac odpowiednie slowa a nie jak pierwszy lepszy typek spod budki z piwem.Pozdro Grubasie

@Pedros

Ale krecha na całości.

Big Cyc

Może i nudne, ale prawdziwe. A ty musisz znowu usługiwać za pieniądze i to jest twój problem. Bo ci każą, a mi nie. Ja będę to odtwarzać do bólu. Nie spieszy mi się. Możemy się przerzucać tutaj.

Big Cyc

Proszę się zapoznać z tekstem hymnu Magazynu, , zanim w poniedziałek stara waflara zadzwoni do gołorka, żeby go usunąć, bo giczoł znowu dostanie straczki :). A ja i tak przywrócę go w następny piątek, piąteczek, piątunio :)

Mjut

To powiedzenie " Ból czterech liter" to tylko kłystian, bałszczak wioskowy stosował. To ten największy w fiłmie plotkarz, któły za łimming łobi to, co łobi. Ściemniacz, tchórz i plotkarz. Gołszy, niż baba.

Rek
@Mjut

Myślę, ze krystian Ci nie odpisze, ale ja mogę. Nazywasz go tchórzem, a sam piszesz tu na goworku zamiast do niego podejść, myślę że szkoda na Ciebie słów mróweczko mała.

Małgorzata
@Rek

Te wszystkie komentarze stawiają włos na głowie, a patrząc z zewnątrz jako kandydat nie dowiesz się nic konkretnego, tylko że atmosfera jest nie za ciekawa. Może chociaż magazynier tyle zarabia, że zęby zaciśnie i wie że warto dla kasy?

Cor
@Małgorzata

Atmosfera jest w porządku, komentarze pisza byli pracownicy, ktorzy sie nie nadawali lub chcą wrócić a nie mogą. Jak chcesz wiedziec ile zarabia magazynier to przyjdz na rozmowe i sie dowiesz, zarobki sa zawarte w umowie, a o ile mi wiadomo takich rzeczy nie można zdradzać. Pozdrawiam.

Pluto
@Rek

Krystian uważa sie za wielkiego technika , a zapomniał jak przed lizaniem 4 liter był magazynierem Wsiok ze słubicy

Lena
@Małgorzata

Bo nie jest fajnie. Policz sobie łapki, które pokazują stan faktyczny i nie ukryją go fałszywe pochlebne komentarze marnych lizaczków.

Panczo
@Pluto

To jest tylko chłop od roboty którego można nauczyć powtarzalności jak małpę. Jak się postara to w nagrodę banan i trochę białka.

Kikac
@Panczo

Ale kto to taki ??? Krystian S ?

@Kikac

Jest tylko jeden Krystian w firmie niedorozwoju.

Kurczak
@Panczo

Ale macie ból du*y że jemu się udało a wam nie biedaki.

Kret
@Kurczak

Bo biedakach powinieneś napisać (usunięte przez administratora)

Fiołek

Wyjdź z tej wanny wujkowi i powiedz żeby na Ciebie nie chuchał jak mu z gara gnojówką daje

Fiołek

Chociaż lepiej żeby śmierdziało gnojówką niż tak jak Tobie śmierdzi z ryja końcówą psa z własnego podwórka

Kikac
@Fiołek

Tak ci wujek za dzieciaka robił ? Fajne zabawy mieliście jak spędzałeś z nim popołudnie w wannie

@Kikac

Przecież to Ty przy wujku na (usunięte przez administratora) siadasz bo boisz się być zaatakowanym kolejny raz, nie pamiętasz już jak nie mogłeś siadać bo piekło?

Fik
@Panczo

Jemu się wydaje, że każdy pomyśli, że on będzie wszystkich bił i się będą go bali. Aahahahah! Ten jego aerobic nie jest nawet sportem. Cienki bolek.

@Fik

Widzę że kolejny pomylił odwagę z odważnikiem :)

Thunder
@Fik

Przeciez Krystian wam tu dziewczyny nawet slowa nie napisal, a wy sie tak pogubiliście, ze zaczęliście sie sami wyzywać xd. A tak pozatym to jak chcieliscie bic Krystiana i jego brata to zamierzaliscie sobie karetke odrazu zamówić czy jak?

Eden
@Fiołek

Krystian nie udawaj takiego bohatera na goworku , bo i tak nigdy nim nie byles , nie jestes i nie bedziesz Każdy to wie ze technik z ciebie żaden i jestes zwykłym (usunięte przez administratora) Inni technicy maja wiedzę a ty jej nigdy nie miałeś , tylko na to stanowisko wszedłeś przez lizanie Tomkowi przedziałku

Ryps
@Eden

Przecież toto nawet nie ma wykształcenia średniego technicznego, więc o czym mówimy. Widać, co jest grane. Tam większość specjalistów ostatnio awansowanych, to od tarcia chrzanu.

Bea
@Thunder

A cóż znaczy taki leszcz, żeby się go bać? Chyba żart. W majtki się zaraz zsikam ze śmiechu.

Kikimora
@Panczo

Świeżo wytrzepanego z trzepadła dla największego plotkarza w firmie.

Mimi

Ten od lizania kakała?

Nudzę się.

Jakie szczęście że w tej słabej firmie są takie osoby jak Ty !! Lojalny, miły, wspomagający i pracowity! Mam nadzieje że dyrekcja czyta tę opinie, i zrozumie jaki wielki błąd robi nie doceniając Cie..

Dinozo

A cóż mogą zmieniić - podstarzała matrona, która nie wie nic i wyliniały mędrek, któremu się zdaje, że wszystko wie? Pseudodowodzący od siedmiu boleści.

Bella

Kaszana po całości, jak widać.

Zostaw merytoryczną opinię o Hifi Filter Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Hifi Filter Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hifi Filter Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hifi Filter Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 3 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hifi Filter Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 140 ocen.
  • żelechowska 4
    96-321 Piaseczno

Hifi Filter Polska Sp. z o.o.