Opinie o Filtry Hifi (Hifi Filter Polska Sp. Z O.O.) w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Hifi Filter Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hifi Filter Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hifi Filter Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Cienki

Firma hifi schodzi na psy , ludzi którzy chcą pracowac zwalniają lub nie przedłużają umowy , a takiego pijaczka Zulika który tam pracuje z zabiej woli który stoi dzis pijany pod sklepem, trzymają w pracy i nikt z tym nic nie robi . I pewnie kolejna wymówka poszła do kierownika Żenada

@Cienki

Czyli nie da się w tej firmie liczyć na stabilne zatrudnienie?

Pedros
@Marta

Nie marnuj swojego cennego czasu na pomponów i nieudaczników na wyższych szczeblach, którym ta praca życie uratowała, bo do niczego innego by się nie nadawali, a którzy, choć nic nie znaczą, chociaż bardzo chcieliby uchodzić za bóstwa.

Eldorado
@Marta

Nie, nie marnuj tutaj swojego czasu. Bedziesz tyrała od rana do nocy bo supply menager myśli, ze ta praca to wszystko i nikt nie ma zycia prywatnego. W ciągu dwóch miesięcy wskoczyl z dresu w koszule i myśli, ze jest kimś.

Pytek
@Eldorado

Tak narzekasz na ta firme ze tak zle , to po co tam pracujesz . Zmień ta prace , a nie Siedzisz i bedziesz siedzial aż do emerytury i tylko narzekał , dostaniesz jałmużnę pod koniec miesiaca w kwocie 2900 i bedziesz dalej takim nieudacznikiem życiowym

Pukał

Uwaga to co sie w hifi dzieje jest nie do pomyślenia , proponuje rezerwować mikrofalówki czajniki , lodówki bo będą ograniczenia ???? Pracownicy którzy są wyżej puknijcie sie w glowe Na magazynie pracuja ludzie a nie zwierzęta

Remik
@Pukał

Nic nowego. Mleko ograniczył przecież Glacok, bo według niego plebs magazynowy za dużo mleka wypijał. To już nie ta firma, co 5 lat temu. Teraz to kompostowa atmosfera.

każą pić gorące mleko
@Remik

Nie ma się co dziwić. Pracownicy magazynu robili sobie szejki i inne frykasy z firmowego mleka a całe kartony mleka były wynoszone z firmy. Firma to nie bar mleczny za friko. Także tego.

Bunia
@każą pić gorące mleko

Czy papier toaletowy też będzie reglamentowany w tej wspaniałej firmie?

Big Cyc

Gocha, dzwoń do Gołorka, bo się giczuś obrazi. Że się wyda kaszaniarstwo. Jego i twoje. Ratuj to (usunięte przez administratora) A ja i tak napiszę w piątek, żeby wszyscy się nauczyli hymnu magazynu.

Slepak KS

Kierownik z magazynu Stanisław nieh sie nie czepia do lodzi

Pawełek
@Slepak KS

Piotrek patolo nie pij więcej tej wódki , tylko naucz sie poprawnej pisowni

Pawelek

Piotrek patolo z zabiej co ty tu pokazujesz ciężarówki ? (usunięte przez administratora)

Małgorzata
@Pawełek

Ale po co te wyzwiska? Przecież można to napisać normalnie..,.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Hifi Filter Polska Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel handlowo-techniczny / Przedstawicielka handlowo-techniczna? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Miranda

Podsumowując totalną niekompetencję pracowników wyższych szczebli, a także średnich, tych komercyjnie zmieniających zdanie, rimmingowców, strzelców wyborowych z ucha, szczerze? ABSOLUTNIE NIE POLECAM !

Mulczer

W tej firmie prawda jest taka ze w magazynie jest duzo osób myślących , z wykształceniem niż np technik Krystian s który został technikiem tylko i wyłącznie przez to ze lizał Tomkowi cztery litery a tak wogole nie ma wiedzy na temat filtrów , a tych osób którzy są duzo lepsi nikt nie doceni , smutna prawda ale prawdziwa

Wykształcony
@Mulczer

Jak masz ból (usunięte przez administratora) to polecam udać się do Proktologa, a nie wyżalać się na anonimowym forum. Jeśli uważasz że osoba wykształcona jest w czymś lepsza, to co robisz na magazynie? Każdy (usunięte przez administratora) potrafi zrobić studia, tylko nie każdy umie to dalej wykorzystać, a ty jak widać do tych myślących chyba jednak nie należysz.

Kula
@Wykształcony

Błusie, nie piełdol. Dałeś ciała, wszystko widać.

Dre
@Wykształcony

To zrób te studia, skoro to takie proste, demagogu, ha ha haa!

Niebiańskie fajki

Firma premiuje palących pracowników. Jeśli jesteś pracownikiem biura, to możesz palić papierosy przed firmą dowolnie długi czas i nikt ci nic nie powie. Są niekwestionowani liderzy tego procederu. Urządzane są pogaduchy przy papierosku i nie trwa to 5 minut co godzinę, tylko znacznie dłużej i o wiele częściej. Jeśli nie palisz, to "w nagrodę" możesz pracować na swoim stanowisku pracy. W tej firmie nie opłaca się nie palić. Smutne, ale prawdziwe oraz demoralizujące niepalącą załogę, która widzi te nieprawidłowości.

Omikron
@Niebiańskie fajki

Z tym komentarzem to zgodzi sie każda osoba nie paląca na magazynie , według mnie powinno byc to tak ze osobie nie palącej nalezy sie dłuższa przerwa lub wieksza premia , bo osoba paląca na papierosa w ciągu 8 h średnio + - idzie 3 razy po 10 min to juz jest 30 min dziennie, w ciągu tygodnia 2,5 h ,w ciągu miesiaca jest to jedna dniówka Ale ze w tej firmie są układy i układziki z kierownikiem i teraz jego prawa reka :) to tak tu bedzie i nie zmieni sie to, dopóki ludzie sami sie nie zwolnią nowi i starzy pracownicy , zreszta starych pracowników z tego co mi wiadomo to juz tam nie ma bo po odchodzili

Delta
@Niebiańskie fajki

Piszecie i fajeczkach, ale nikt nie napisze o tym, ze codziennie są wynoszone palety z magazynu przez ubytki umysłowe w Żabiej Woli, a później są sprzedawane na stronach typu olx, facebook. Stasiu Ty dobrze o tym wiesz, dlaczego na to pozwalasz?

Nicram
@Delta

Moze zamiast premii, kierownik magazynu powinien rozdawać palety? Co sie tu dzieje to ja nie mam pytań...

R.K
@Delta

Delta - to Katarzyna S czyli rudowłosa , to osoba bez wykształcenia , jest to juz potwierdzone i czekamy na finał

Płofesoł
@R.K

Łobełt, tyłaj, bo na lepszą łobotę ciebie nie stać. Ty płacujesz, jak ci trzej błacia, co tak płacują, jak się nazywają. A jeden, to się nawet uważa za Błusa Li, chociaż się nadaje do tałcia chrzanu. Bałszczak wioskowy.

Olek
@Płofesoł

Chodzi o Krystiana s , ze on taki blusa li ??? O tego który ciagle chodzi i nazeka ze ta firma zła nakreca wszyskich z magazynu przeciwko firmie

Płofesoł
@Olek

No i zagadka się łypła. King Błus Li, kałate miszcz MMA (Mamo, Mamo Ała).

@Płofesoł

Oj kamiński kamiński, tata za mało płaci, ze caly czas tu komentujesz? Czy pawełek z Tobą już nie chce po ostatnim palet wywozić? Ale ty odważny jesteś pisać na go worku. Kazdy Ci sie smiał w twarz i płakałeś na rampie, ale do wyzwania tu widze pierwszy, haha

@Olek

Po pierwsze "narzeka", a Ty ubytku z żabiej woli najpierw naucz sie mówić, a dopiero próbuj pisać.

Thunder
@Hemertyda

Chodzi o tego Kamińskiego, co odkąd pracuje u ojca to codziennie rano sie budzi i mówi, ze juz nie chce mu sie pracować na tego złodzieja? To jak o tego to masz racje, kazdy mu sie smial w twarz, a stasiek go wybral dlatego, ze nie byl dla niego zagrozeniem na stołku. Zreszta jak z kazdym liderem.

Kaminski
@Hemertyda

Wybacz ale nie muszę się podszywać pod inne nicki i zamieszczać to komentarzy. Spokojnie tata dobrze płaci a paletki idą nam jak bułeczki ;)

Hermetyda
@Kaminski

Wlasnie sie przyznałeś do złodziejstwa palet z magazyn, zastanawia mnie fakt skąd wiesz tak szybko o komentarzach, czyżby ustawione powiadomienia po to żeby jak najszybciej kogoś tu hejtowac, bo w oczy to ty miales malo odwagi zeby komus cos powiedziec. Maluszku.

King
@Hermetyda

Ja kradnę palety haha i tu sie mylisz dowcipnisiu bo mam układ o którym ty nigdy nie bedziesz wiedział/wiedziała bo nawet sami prezesi są waleni w kakao A Ty byczku zgnijesz w hifi

Pipi
@Thunder

O tego, co się podwalał do (usunięte przez administratora)strażaka, bo nie umiał sobie dziewczyny znaleźć, a potem płakał.

Fiołek
@Płofesoł

Znam go dobrze, i myślę że na takich jak wy nawet nie potrzebne by było MMA. Pewnie macie obydwoje ból czterech liter bo jako jeden z nielicznych posiada swoje zdanie i wam coś powiedział co się księżniczką nie spodobało, pewnie spuściliście główki i nawet się nie odezwaliście ale przeciez na forum internetowym trzeba zgrywać bohatera. Widocznie macie tyle samo rozumu co odwagi. Ale cóż wam zostało, przynajmniej na anonimowym forum macie prawo głosu, a naprawdę to ktoś głośniej beknie i macie mokro.Od rycerzy różni was tylko to że rycerz jest odważny, a wy macie zakute łby. :) nie łudźcie się ze Krystian wam odpisze bo znając go nawet nie będzie tracił czasu na takich internetowych wojowników :) Miłego Dnia :)

@King

Ty już żabiowolaku internetowy kozaku nie podskakuj, liżesz (usunięte przez administratora) bo chcą wybrać lidera na stoku, a jak przychodzisz to od 8 do 10 parzysz kawe, chodzisz jakbyś miał połamane nogi, a ryjem najwiecej szczekasz. Nawet koledzy nie chcą Cię na takim stanowisku bo twierdzą, ze jesteś z lekka upośledzony. Także panie P. zostalo Ci tylko branie palet.

Bilbo

Gicza Wieprzowa nie będzie nikomu dyktować, co ma robić. Ani magazynierom, ani personelowi, ani obsłudze. Bo się na tym komplenie nie zna. Kompetttencji formalnych też nie ma. Bardzo chciałby wskoczyć dyrektorowi na plecy i pobierać jego apanaże, ale nie dla psa kiełbasa. Każdemu chciałby wtrącać się w paradę, ale ma za krótkie kompetencje. Zajmij się swoimi sprawami, nieudaczniku, tak, jak Ci powiedział Pan Prezes. Nie będziesz się tutaj pompował na cudzej krzywdzie. Bo nikt cię tu już nie słucha. Mamy twoje złote rady w kakale. Pan Nikt marnie skończy przez swoje złote intrygi, nic nie znaczące. Sam będzie finalnie pakował pudełka.

@Bilbo

Człowieku co Ty masz do Pana Tomasza? Na ten moment prawie wcale nie przychodzi na magazyn wiec nie wiem czemu tak się na niego bulwersujesz... Po twoim ostatnim zdaniu wnioskuję, że jesteś kimś z magazynu, wina pracy magazynu nie leży po stronie Pana Tomasza. Wina tego co tam się dzieje leży tylko i wyłącznie po stronie liderki, i zastępcy którzy zostali wybrani przez puszystego kierownika ale widocznie jemu tak pasuje, ponieważ ludzie którzy są tu wyżej, są wybierani bo są podatni na strach, wystarczy lekko wrzasnąć a, Pani lider mało nie narobi w portki i czerwieni się jak buraczek po czym idzie do swojej budy z podkulonymi ogonkiem i płacze. Czego Ty oczekujesz od magazynu który ma takich przełożonych? I czemu wina spada na Pana Tomasza.

Francuz
@.

Po pierwsze, na Pana, to trzeba mieć wygląd i pieniądze. Po drugie, nic się nie dzieje bez przyczyny. Żałosne indywiduum, nadrabiające miną może mieć tylko do siebie pretensje. Bo na szacunek trzeba sobie zasłużyć. A stracić go można w mgnieniu oka. Co zresztą widać po większości postów rozsierdzonych pracowników. Czasy feudalne, panów i podludzi dawno temu minęły i to pracownicy niskich szczebli wypracowują tłuste premie nieudaczników na górze. Napompowana impertynencja nikogo dziś już nie przestraszy.

Tedy
@Francuz

Wszyscy widzicie co obecnie na Ukrainie się dzieje. Ludobójstwo. Nie zapominajcie kto jeszcze parę miesięcy temu był wielkim przyjacielem kontrahentów z Rosji, Białorusi i Kazachstanu. Teraz gicza na Fejsuniu sobie flagę Ukrainy powiesił na mordzie. Taki wielki przyjaciel a za chwilę zmienia orientację jak wiatr powieje. Obrzydliwy człowiek. Dziwię się jak jego żona może jeszcze patrzyć na tego bydlaka. Pewnie musi wieszać sobie kiełbasę na szyji żeby jego psy chciały z nim przebywać.. Wszyscy w Żabiej Woli i okolicy już to wiedzą. Ten człowiek jest skończony.

Skotarczak

No i co? Nie chcieli wykasować moich postów? Choćbyś wszystkie włosy z kotyry wyrwała, to nie usuną, bo tu panuje demokracja. I to oflagowanie na nic się nie zda. A Łysy też nic tu nie pomoże, jest bezradny, biedaczek. Za cienki w uszach. Oboje nadajecie się do tarcia chrzanu, wypychania bażantów i karmienia łabędzi w Łazienkach :)

Folklor z Kanady

Małgocha, gotuj pierogi O Łysoniu drogi, Kiedy ni mom syra. A Łysek do miasta po syrek do ciasta. Małgocha, gotuj pirogi O, Łysoniu drogi, Kiedy ni mam mąki. A Łysy do młyna po mąkę zażyna. Małgocha, gotuj pirogi. O Łysoniu drogi, Kiedy ni mom jajek. A Łysek do miasta po jajka do ciasta. Małgocha, gotuj pirogi. O Łysoniu drogi, Kiedy jo nie łumie. A Łysy za kija, Małgochę pobija, Małgocha. gotuj pirogi.

HIV i filter

Atmosfera, jak widzę, b-analna.

Skotarczak

Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz? Bigmilka?

Josephine

Tak czytam to wszystko i się zastanawiam, po co tracicie czas na bezsensowne kłótnie i frazesy tutaj. Powiadomcie zagraniczną centralę HIFI mailami, co tu jest źle, kto tu konkretnie szkodzi, i jak dlaczego tak jest, oczekujcie podjęcia decyzji. Francuzi sobie przetłumaczą Wasze listy, bo ich na to stać. Tubylcy bazują na Waszym oporze przed nieznajomością języka i na tym jadą. Robią z Wami, co chcą. Przyleci wreszcie Wielka Miotła ze Szwajcarii i zrobi porządek. Skończy się folwarczność i samowola. Chłopcy, macie jajka, czy jeszcze Wam nie urosły? A może się skurczyły?

Kormoran
@Josephine

Większość tych komentarzy jest pisana po tym jak przyjeżdżają handlowcy na magazyn i najczęściej to oni wlasnie maja stycznac z Panem T. wiec to najprawdopodobniej pisza wlasnie oni te obelgi pod jego adresem, faktycznie niektórzy z nich moga miec male jajka.

Włóczykij

Moi mili. Dopóki żyła Pani Prezes, to trzymała wszystko za twarz i było fajnie. Bo ta kobieta dbała o ludzi. Po jej śmierci ta praca, to chore korpo. Nie znająca się na niczym Gicza Wieprzowa udaje, że coś robi, wprowadzając impertynenckie innowacje, a Nikotynka chowa się za iluzją. Ona, podobnie, jak Giczoł, nigdy nie szanowała ludzi. Bo a to wiecznie nie ma czasu, a to przyjdź później, a to nie mogę teraz. Ale na ajfonie i fajeczce siedzi co chwilę. A od podstawowych spraw jest, jak doopa od strania i łaski nikomu nie robi. Ale satysfakcję niektórzy ludzie osiągają okazując innym swoją pozorną wyższość. Pozorną, zaznaczam. Starzy pracownicy pouciekali od tej chorej atmosfery, a na magazynie pozostali małolaci, żeby tyrać za garstkę bździn.Jak w większości firm. Praktyka pokazuje, że najbardziej niewdzięczne są polskie zarządy nieudacznych karierowiczów. Bo żałosne pompony chcą się wykazać kosztem pracowników niższych szczebli, którzy wypracowują ich apanaże. Dlatego ludzie odchodzą z takich firm. GORĄCO NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ!

Handel

Niech ktoś nad kierownikiem zainterweniuje na magazynie bo z tego co mi wiadomo kazdy dzial zmienia sie i przychodza na zmiany, a jedynie dostawa przychodzi jak chce, wychodzi o ktorej chce, a pozniej trzeba ściągać handlowców, zeby robili wasza robotę. Kierownik nie moze zareagowac to niech ktos inny to zrobi.

Bodzio
@Handel

Ani be, ani me, ani kukuryku. Giczuś się wyraził, problemów bez liku. Ani be, ani me, ani kukuryku. Owca, krowa, kogut, jaki tego powód? Na wybory do obory, Poszli z hifki dyrektory. Popatrzyli, powąchali, Swe mądrości popaplali. Jeden wybrał owcę białą, Drugi krowę nieco starą. Trzeci podszedł do koguta, Lecz nie brzmiała wspólna nuta.

Slepak KS
@Handel

Dostaw jes durzo , a pomoc handlowcuw jest zadko , a ty sie nie czepiai tylko piesku do budy , do budy

Twardy

Obrzydzenie mnie bierze kiedy widzę 'menadzera' handlowca giczę jak liże się po mordzie z białoruskimi kontrahentami. Wysyłanie im towarów to wspieranie bandyckiego reżimu Łukaszenki i Putina. To tylko kwestia czasu kiedy wprowadzą sankcje także i na Białoruś. Drodzy koledzy i koleżanki! Zastanówcie się ponownie dla jakiej firmy pracujecie.

Rebel
@Twardy

Nie tylko po mordzie. To jest koleś, który na niewielu rzeczach się zna i co drugi krok się ośmiesza. Ma maluuutką wiedzę w zakresie kwestii technicznych. Ale teraz musi lizać kakałko na perłowo, bo kupił działkę blisko firmy, chociaż nigdy, ze względu na brak kompetencji, szefem jej nie zostanie. Liż, mały, liż.

Daniel

Byku, jak masz jakis problem i próbujesz sie podszyć to zapraszam ;)

Przyszły Policjant

Nie moge pic po idem do policji

Thunder

Właśnie teraz to Ty szczekasz majciarzu, ale no tak ta firma już taka jest... komuś się udaje coś w życiu robić niż pracować na magazynie, bądź w tej dziurze jaka jest hifi to trzeba się zacząć (usunięte przez administratora) bo (usunięte przez administratora) ego i zazdrość musi się pokazać.

Anioł

Łysy, jak już skończysz przepychać (usunięte przez administratora) sprężyną, to pozamiataj liście na rampie, bo bałagan jest. A potem trawę pokoś. I żeby mie to było ostatni raz!

Arek

Dzień dobry. Rozglądam się za nową robotą bo mój szef mnie wkurza, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Wydaje mi się, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Piaseczna. Mam prośbę, opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Hifi Filter Polska Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? A może jest kantyna? Mieszkam samemu i nie ma mi kto zrobić kanapek. Pozdrawiam Arek

Rainman

Dzis zwolniono wielotniego konserwatora. Który załamał się po śmierci najbliższych mu osób. Takie życie. Niestety, wyrzucono go do śmietnika Niech Państwo sami przemyślą, czy się liczy człowiek, czy przedmiot. Zwłaszcza w takiej sytuacji..

Zostaw merytoryczną opinię o Hifi Filter Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Hifi Filter Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hifi Filter Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hifi Filter Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 3 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hifi Filter Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 140 ocen.
  • żelechowska 4
    96-321 Piaseczno

Hifi Filter Polska Sp. z o.o.