Opinie o Zielona-Energia.Com Klimczyk Fonfara sp.j. w Częstochowa

St.S
Klient

Podpisałem umowę na montaż instalacji fotowoltaicznej na początku października 2020r, Po miesiącu oczekiwania panele zostały zainstalowane. Kolejny miesiąc czekałem na dokumentację, którą od razu po otrzymaniu złożyłem w zakładzie energetycznym.Od tego dnia minął ponad miesiąc, jest styczeń 2021r i nadal czekam na zamontowanie licznika dwukierunkowego. Po tej operacji mam czekać na zawarcie specjalnej umowy z zakładem energetycznym. Uprzedzono mnie, że może to potrwać kolejny miesiąc, dwa lub nawet dłużej. W chwili zawierania umowy przedstawiciel firmy zapewniał mnie, że wszystkim się zajmie, pomoże, że będzie szybko bo mają "przetarte szlaki", Powiedział, że "może nie są najtańszą firmą ale za to doświadczoną i działającą bardzo sprawnie". Po podpisaniu umowy więcej się nie odzywał, Jeśli wszystko dobrze pójdzie to za pól roku lub dłużej instalacja zacznie pracować. Obecnie, po trzech miesiącach od zawarcia umowy mam na dachu niedziałający gadżet. Nie mam też żadnej wiedzy, żadnej współpracy w zakresie ubiegania się o dopłatę 5000 zł do instalacji.

horvat Nowy wpis
Klient

Jestem bardzo zadowolony zarówno z realizacji jak i całego procesu od przedstawienia oferty, do podpisania umowy ,realizacji oraz uruchomienia instalacji .Przedstawicielka handlowa firmy (Pozdrawiam Panią Emilie ) z podejściem bardzo profesjonalnym ,rzetelnym, osoba kompetentna i z dużą wiedzą oraz dużą cierpliwością .Oferta przedstawiona solidnie i rzeczowo, bez przekłamań i  ukrytych niuansów. Na całym etapie realizacji duże zaangażowanie ze strony przedstawiciela handlowego , który służył pomocą i tłumaczył kolejne etapy realizacji. Sama ekipa montażowa również profesjonalna, dobrze zaopatrzona w potrzebny sprzęt, bardzo estetyczna i grzeczna, z miłym podejściem do klienta.  Wszystko odbyło się bez zbędnego marudzenia i z dużym zaangażowaniem I jestem pod ogromnym wrażeniem .Samo uruchomienie jak i działanie instalacji bez żadnych uwag. Bardzo duży plus oby więcej takich firm, ponieważ miałem styczność z innymi przedstawicielami, miałem też okazję spośród wielu wybrać firmę,  której zaufalem,  jak widać bez pudła.  Polecam

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 73 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Zielona-Energia.Com Klimczyk Fonfara sp.j.?

Maciek Nowy wpis

Tylko w Częstochowie działacie ?

As Nowy wpis
@Maciek

Działają w całej Polsce,

Kuba
Klient

Bardzo dobrej jakości sprzęt za niską cenę. Oszczędziłem 20% (tak, dwadzieścia procent). Ekipa monterska z porządnymi narzędziami. Nowy samochód dostawczy. Bardzo kulturalni i mili. Na papiery trochę czekałem ale u mnie wszystko działa. U sąsiada który zainstalował w tydzień od podpisania umowy przez inną firmę i śmiał się z mojego czekania (ja - miesiąc) nie działa połowa paneli. Jego instalatorzy zwodzą go już cztery miesiące. Dobrze że teraz jest zima bo chyba umarłby na zawał. Polecam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

St.S

@St.S

Wiem co Pan czuje. Też jestem klientem tej firmy. Czekam na szczęśliwego zakończenie. Dofinansowania "Mój prąd" obecnie nie ma.

Tomasz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 252 dni.
 Problem

Witam. Mam zainstalowaną instalację fotowoltaiczną 30 lipca 2020. Dzis jest 12 dzień pażdziernika i dowiedziałem sie,że ENEA po raz drugi odrzuciła schemat moiej instalacji, konieczny do wystawienia zlecenia na montaż licznika dwukierunkowego i podpisania umowy prosumenckiej , czyli mam kolejny miesiąc opłat za prąd , za który już płacić nie chciałem,gdyż powinienem go sam produkować. Szczerze odradzam firmę Zielona-Energia. Więcej szczegółów mogę podać podczas rozmowy telefonicznej .Mój numer 693 177 188. Ukłony. Tomasz Borończyk ze Szczecina.

sedan
Klient

Jak najbardziej polecam. Wszystko załatwią za ciebie. Fachowa pomoc od samego poczatku, aż do montażu.

NIEZADOWOLONY KLIENT
Klient

Nie polecam firmy a szczególnie ich handlowców, szkoda nerwów jest wiele firm szanujacych klientów i ich czas. Odradzam

Janusz
Klient

Super firma, wysokiej jakość sprzęt , bagaż doświadczeń i fachowy montaż .

Marlena
Użytkownicy czekają na odpowiedź 306 dni.
Klient

A czy to nie jest firma od garnków chińskich ?

art

Uratowali mnie przed przeplaceniem ptawie 15tys na chinszczyznie. Pana Marcina z ZE pllecil mi sasiad, jak dowiedzial sie ze za panele mam wydac 40tys. U marcina z ZE na Bauerze a nie szicie wyszlo taniej a zamias rat firmy xxx na 10lat, mam nizsze raty na 6.

Czy możesz udzielić jakichś rad osobom, które zamierzają wziąć udział w rekrutacjach prowadzonych przez Zielona-Energia.Com Klimczyk Fonfara sp.j.? Dodaj opinię o tym pracodawcy, czeka na nią wiele osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Zielona-Energia.Com Klimczyk Fonfara sp.j. - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zielona-Energia.Com Klimczyk Fonfara sp.j.
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Krótka 29/31
    42-200 Częstochowa
  • NIP: 5732846029 REGON: 243309663 KRS: 0000468734
Zielona-Energia.Com Klimczyk Fonfara sp.j.