Zielona-Energia.Com Klimczyk Fonfara sp.j.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Zielona-Energia.Com Klimczyk Fonfara sp.j.

Związkowiec Nowy wpis

Załóżcie sobie Związek Zawodowy z zapleczem prawnym.

Adam Nowy wpis

Nie tak dawno była praca dla specjalisty ds. obsługi klienta z doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Podobno dają dobre warunki finansowe. Ktoś powie jakie konkretnie? Pracując przy obsłudze klienta można jeszcze zgarnąć jakąś prowizje?

Marek Nowy wpis

Moja przygoda z tą firma do podpisania umowy i do wykonania inwestycji była pozytywna. Ale po wykonaniu inwestycji zdanie zmieniłem ,ponieważ po dostarczeniu im wszystkich papierów do programu Mój prąd 3.0 w cale wniosku nie wysłali. Wiec ostrzeżenie na przyszłość aby dokładnie czytać umowy co się podpisuje bo ustalenia były inne a jak się okazało na umowie o dostarczeniu wniosku już nie zaznaczyli. I w ten sposób 3 tys. w plecy. A teraz bujają się formułkami że oni nic nie musieli , a papiery do wysłania poprosili i zero powiadomienia z ich strony. Więc moja opinia negatywna i ostrzeżenie dla innych.

Gabriela Nowy wpis

Z tego co tu widzę ktoś dość obszernie skrytykował samą w sobie firmę. Podobno według tej osoby jest zdezorganizowania, jest zła atmosfera i nieterminowane wypłaty. Ktoś jednak zaprzeczył tej wszelkiej krytyce. Czyżby punkt widzenia był zależny od pozycji do patrzenia? Skoro występują tutaj opóźnienia w wypłatach podobny problem dotyczy klientów? Terminy instalacji fotowoltaiki również są tutaj obsuwane w czasie?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Zielona-Energia.Com Klimczyk Fonfara sp.j..
Porażka

Nie polecam.Firma kompletnie niezorganizowana...Brak jakiejkolwiek komunikacji wewnętrznej, wszyatko jest jedna wielka improwizacja... Kierownictwo nie odpowiada na niewygodne dla firmy pytania bądź na takie, na które najzwyczajniej w świecie nie zna odpowiedzi(a powinno). Na awans ani na rozwój nie masz co liczyć.. Firma dużo mówi i obiecuję ale nic nie pokrywa sie z rzeczywistością... Bardzo ładnie mydła oczy.... Najlepiej jakby robilo sie swoje i nie zadawało sie pytań oraz broń boże nie wymagało odpowiedzi zwrotnej... Kierownictwo wprowadza bardzo niezdrową atmosferę, w nawiasie mówić brak jakichkolwiek kompetencje do obejmowanego stanowiska.... Przy zakończeniu współpracy istny cyrk.. Były Pracownik zawsze jest tym najgorszym.... Wieczne zamieszanie z wypłatami, pomyłki w kwotach, nieterminowe wypłaty... Na początku współpracują wydaje siw być idelanie, później niestety czar idealnego pracodawcy pryska...

eM
@Porażka

Pracuje w firmie prawie rok i nie kojarzę, abym nie miała wynagrodzenia na czas…? Żadnej pomyłki.. obietnic bez pokrycia również nie, umowa próbna na niższej stawce, kolejna została mi przedstawiona umowa - ustalona ze mną przy rozmowie, na która zdecydowałam się podjac współpracę po dużym doświadczeniu w branży handlowej, również na stanowisku kierowniczym zarządzając zespolem większym niż ten sprzed zwolnień i mogę powiedzieć, ze duża ilosc osób z tych opisywanych zwolnień to młodzi ludzie którzy nie dźwignęli tematu odpowiedzialności swojej pracy, a w pracy dostając tyle ile dostali od ZE - obu szefów, to istny przykład Syna Marnotrawnego - jakoś nikt wcześniej nie narzekał, a teraz takie tematy.. czyli do czasu zwolnienia było przekonanie, ze Pracodawca pozwoli sobie dając rękę na odgryzienie jej.. a jak przejrzał, ze Pracownik idzie w mysl teorii czy sie stoi czy się leży.. otwórzcie własna działalność i dajcie takie wynagrodzenie na początek, socjal osobie której nie znacie.. bo tutaj tak było! Improwizacja? Teraz nie ma improwizacji w pracy - jest praca, a byłym Pracownikom szczerze życzę lepszych możliwości i szefostwa, byle nie trafić na gorszego, wszystko dzieje się po coś. Jeśli było się tak idealnym, to żaden problem - praca marzeń na pewno czeka. Tutaj coś za coś, a nie dużo - za niewiele. Praca może być przyjemna, ale chyba jakaś miarka przyjemności się przebrała, a teraz czar goryczy kilku osób zalał całe forum..

Zastanów się
@eM

Po pierwsze, przyczyną zwolnień wg. Właściciel były kwestie finansowe, jak sama nazwa mówi "redukcja etatów", a nie, a nie kwestie wynikające z niewywiązywaniem sie z obowiązków przez pracowników. Doprecyzujcie ogicjlane informacje i wersję w biurze, bo ta na o sama tutaj przez Ciebie ewidentnie sie różni od stanowiska szefostwa. Dwa, system podwyżkowa w czerwcu 2020 r. Był podyktowany, dobrze wykonana robota przez Pracowników i to też była oficjalna informacja pracodawcy, że docenia zaangażowanie i wkład wykonanej pracy. Czy podyplomowe daje sie za nic nie robienie i prawie 100 mln obrotu??? No chyba nie... Nie wiem na jakimś świeci żyjesz?? Więc znowu musisz doprecyzować przekazywane informacje.. Czy obecnie wypowiadającym sie przedstawiciele i partnerzy też wyssali swoje opinie na temat firmy z palca??? no chyba nie. Zapytaj obecnych pracowników odnośnie pomyłek z wypłatami, dziwnych potrąceń od pensji bez wcześniejszych informacji i nie wiadomo za co. Informacje były przekazywane po zaistniałej sytuacji, a nie przed. Może kierownictwo jest inaczej traktowane niż zwykli, szarzy Pracownicy. Wartość zrobić rozeznanie na rynku, bo jest wiele lepszych firm możliwie ZE, i ja właśnie do takiej trafiłam. Żyć że Ci żebyś w porę otworzyła oczy i nie została potraktowana tak jak pracownicy, którzy zostalibyśmy zwolnieni mimo pięknie składanych obietnic z ust samego szefa. Obietnice o podwyżkach skończyła się wypowiedzeniami, i to jest ten idelany pracodawca i firma, w której chcesz dalej pracować?

@eM

Potwierdzam, że wynagrodzenia w tej firmie nie zawsze są na czas lub trafiają do niewłaściwych osób. "...to młodzi ludzie którzy nie dźwignęli tematu odpowiedzialności swojej pracy" - ktoś Ci chyba ładnie dał w łapę za taki komentarz. @eM widzę, że niektórzy pracownicy lubią taką atmosferę w pracy. Życzę powodzenia w dalszym rozwoju i satysfakcji z pracy. Radzę też otworzyć oczy nim będzie za późno :)

Wojciech

Możecie napisać coś więcej jak wygląda praca w tej firmie? W jakich godzinach pracujecie?

Zostaw merytoryczną opinię o Zielona-Energia.Com Klimczyk Fonfara sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zielona-Energia.Com Klimczyk Fonfara sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zielona-Energia.Com Klimczyk Fonfara sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zielona-Energia.Com Klimczyk Fonfara sp.j.?

Zielona-Energia.Com Klimczyk Fonfara sp.j.