Opinie o Atmosfera Wioletta Baj w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Atmosfera Wioletta Baj. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Atmosfera Wioletta Baj o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atmosfera Wioletta Baj w Nowy Sącz

Leyaa Nowy wpis

A teraz jak wygląda praca w tej firmie ?

Czy Atmosfera Wioletta Baj zatrudnia studentów?

Pracow Nowy wpis

Również nie polecam pracy w tej firmie. Trzeba przychodzić 15 minut wcześniej, a wychodzi się oczywiście też prawie15 minut po 18, trzeba zostać posprzątać, ale to pol godz oczywiscie niepłatne. ???? czyli sprzątnie za darmo :)). zakaz schodzenia na przerwę przed 13,a potem każda pojedynczo, więc zdarza się xe jest się na przerwie dopiero o 15...od 8 rano!!! Porażka. Naprawdę dziewczyny zastanówcie się dobrze czy chcecie tam pracować...

Dawid Nowy wpis

@niewazne dlaczego masakra ?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Atmosfera Wioletta Baj spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
HR Navigator
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Nieważne

Zanim podejmiecie się tam pracować radzę się zastanowić i to poważnie praca tam to jedna masakra (usunięte przez administratora)

Wiolka

Niestety nie każdy będzie zadowolony z pracy w firmie bo praca w handlu jest nie dla każdego.

Mops

Mam pytanie do osób, który tam pracowały lub pracują jak wygląda sprawa z czasem pracy? Czy w każdy dzień przychodzisz, czy masz coś w tygodniu wolnego? I ile tak naprawdę godzin się wypracowuje w tygodniu?

Natalia

@No. Name chciałabym jeszcze dopytać o konkrety, jeśli chodzi o warunki zatrudnienia. Na jaką umowę można liczyć, pracując w atmosfera odzież używana? Stabilność zatrudnienia jest bardzo ważna dla każdego pracownika i osoby chcące zasilić szeregi pracowników tej firmy, chętnie dowiedzą się czego mogą się spodziewać w tej kwestii.

No. Name

Praca, jak praca. Warunki pracy ok, wypłata na czas, wszystko jasne powiedz one na rozmowie o pracę . Stwierdzam fakt wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Nie rozumiem tej nienawiści, na ich warunki. Jeżeli się nie chce pracować to się nie będzie pracowało, to jest moje zdanie. :)

Natalia

@Lili a czy Ty pracowałaś lub pracujesz w atmosfera odzież używana Wioletta baj? Jeżeli tak, to proszę Cię o podzielenie się z nami opinią o tym miejscu pod kątem zatrudnienia. Jeżeli napiszesz o oferowanych warunkach i atmosferze, będzie to cenna wskazówka dla użytkowników forum, którzy zastanawiają się czy wysłać tam cv.

Xx
@Natalia

Praca jak praca :) wszędzie jest kierowniczka która jeśli jest coś nie tak musi wyciągnąć z tego konsekwecje. Warunki pracy są dobre, nie ma na co narzekać.

ines

nikt nikogo na sile tam nie zatrzymuje

Greg
@ines

Napisała pewnie sama jaśnie pani kierownicka????jaśnie pani niech posłucha że za molestowanie i mobbing w pracy czy też wykorzystywanie czasu pracy pracownika i nieplacenie nadgodzin grozi sądem pracy???? To się otrzasnij babo! bo Ci pracownicy go wnet zalatwią????

Dżoana
@ines

Obozy istniały za czasów II wojny światowej kierowniczko od 5 boleści!

Lili
@ines

Ines ma racje jesli jest zle trzeba poszukac innej lepszej pracy

Natalia

@Greg mobbing to mocne oskarżenie. W związku z tych chciałabym Cię prosić o doprecyzowanie. Kodeks Pracy definiuje to przestępstwo następująco: "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników". Czy byłeś w atmosfera odzież używana świadkiem takiego traktowania pracowników?

Henio

Naslac PIP na tę BABE!

Nie polecam pracy w tej firmie a szczególnie w sklepie koło europy !!! Istny koszmar nie będę juz pisać o tym ze trzeba przyjść wczesniej i wyjść później to już zostało wyżej wymienione. Kierowinczka dręczy dziewczyny psychicznie poprostu znęca sie !!! A szefowa wcale nie lepsza brak słów poprostu współczuję dziewczyną które tam zostały ......

Jack

Istnieje coś takiego jeszcze jak inspekcja pracy dziewczyny albo sąd pracy jeśli Was wykorzystują!

Natalia

@ines, czy możesz napisać jak oceniasz firmę Atmosfera? Z Twojej wypowiedzi nie wynika to jednoznacznie. Może pracujesz w tej firmie? Czy to duża firma i poszukuje obecnie nowych pracowników? Jak oceniasz poziom organizacyjny tej firmy i swój kontakt z przełożonym? Wasze wypowiedzi pomagają innym osobom w trafnych decyzjach.

Natalia

@Bmvjvnc, jeżeli Twoja opinia jest zgodna z prawdą, to są to informacje niepokojące. Czy próbowaliście zgłaszać swoje zastrzeżenia do przełożonego w firmie Atmosfera? Czy nadgodziny, o których wspomniałeś we wpisie, są płatne? Czy zgłaszałeś swoje uwagi odnośnie wypłat? To są istotne zagadnienia dla pracownika, warto jest wyjaśnić.

zizi

Czy ktos moze mi powiedziec jak obecnie jest z warunkami pracy w tej firmie czy ulegly poprawie?

Bmvjvnc
@zizi

Nic się nie zmieniło, dziewczyny które przychodzą do pracy są gnębione nie wolne stać, co tydzien dokładka towaru czyli 13 h na nogach, nie wypłacają tyle ile powinni i wiele innych negatywów

Obserwator

Tyle lat już na rynku i cały czas baju baju będziesz w raju, obiecanki cacanki pracownikowi. Wiolka szanuj ludzi tak jakbyś chciała żeby Ciebie szanowali.

anonimowo

to jedyna siec ciucholandow gdzie latwo mozna cos znalezc i nie trzeba kopac w stercie ciuchow. przyjemna obsluga. jesli chodzi o prace to co w tym dziwnego, ze trzeba przyjsc przed praca i przygotowac swoje stanowisko oraz po pracy posprzatac ? wynagrodzenie na poziomie

Karo
@anonimowo

Ale za nadgodziny się płaci. Kto w tych czasach będzie pracować charytatywnie. Ludzie uciekają zaraz z takich miejsc. Zwalniają się po prostu. Pracodawca myśli że jego biznes jest najważniejszy a pracownicy mają swoje życie prywatne dzieci. To jest brak szacunku dla pracownika tak naprawdę. Zamiast chwalić swoich ludzi i wspierać to się ich zwyczajnie wykorzystuje dla zysku!

Ex-pracownik

Ech, szkoda słów! Oby PIP się nimi zają!

Zostaw merytoryczną opinię o Atmosfera Wioletta Baj - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Atmosfera Wioletta Baj?

Zobacz opinie na temat firmy Atmosfera Wioletta Baj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Atmosfera Wioletta Baj
1.7/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Nawojowska 3
    33-300 Nowy Sącz