Opinie o Atmosfera Wioletta Baj w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Atmosfera Wioletta Baj. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Atmosfera Wioletta Baj o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atmosfera Wioletta Baj w Nowy Sącz

Leyaa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

A teraz jak wygląda praca w tej firmie ?

Czy Atmosfera Wioletta Baj zatrudnia studentów?

Pracow Nowy wpis

Również nie polecam pracy w tej firmie. Trzeba przychodzić 15 minut wcześniej, a wychodzi się oczywiście też prawie15 minut po 18, trzeba zostać posprzątać, ale to pol godz oczywiscie niepłatne. ???? czyli sprzątnie za darmo :)). zakaz schodzenia na przerwę przed 13,a potem każda pojedynczo, więc zdarza się xe jest się na przerwie dopiero o 15...od 8 rano!!! Porażka. Naprawdę dziewczyny zastanówcie się dobrze czy chcecie tam pracować...

Dawid Nowy wpis

@niewazne dlaczego masakra ?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Atmosfera Wioletta Baj spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Nieważne

Zanim podejmiecie się tam pracować radzę się zastanowić i to poważnie praca tam to jedna masakra (usunięte przez administratora)

Wiolka

Niestety nie każdy będzie zadowolony z pracy w firmie bo praca w handlu jest nie dla każdego.

Mops

Mam pytanie do osób, który tam pracowały lub pracują jak wygląda sprawa z czasem pracy? Czy w każdy dzień przychodzisz, czy masz coś w tygodniu wolnego? I ile tak naprawdę godzin się wypracowuje w tygodniu?

Natalia

@No. Name chciałabym jeszcze dopytać o konkrety, jeśli chodzi o warunki zatrudnienia. Na jaką umowę można liczyć, pracując w atmosfera odzież używana? Stabilność zatrudnienia jest bardzo ważna dla każdego pracownika i osoby chcące zasilić szeregi pracowników tej firmy, chętnie dowiedzą się czego mogą się spodziewać w tej kwestii.

No. Name

Praca, jak praca. Warunki pracy ok, wypłata na czas, wszystko jasne powiedz one na rozmowie o pracę . Stwierdzam fakt wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Nie rozumiem tej nienawiści, na ich warunki. Jeżeli się nie chce pracować to się nie będzie pracowało, to jest moje zdanie. :)

Natalia

@Lili a czy Ty pracowałaś lub pracujesz w atmosfera odzież używana Wioletta baj? Jeżeli tak, to proszę Cię o podzielenie się z nami opinią o tym miejscu pod kątem zatrudnienia. Jeżeli napiszesz o oferowanych warunkach i atmosferze, będzie to cenna wskazówka dla użytkowników forum, którzy zastanawiają się czy wysłać tam cv.

Xx
@Natalia

Praca jak praca :) wszędzie jest kierowniczka która jeśli jest coś nie tak musi wyciągnąć z tego konsekwecje. Warunki pracy są dobre, nie ma na co narzekać.

ines

nikt nikogo na sile tam nie zatrzymuje

Greg
@ines

Napisała pewnie sama jaśnie pani kierownicka????jaśnie pani niech posłucha że za molestowanie i mobbing w pracy czy też wykorzystywanie czasu pracy pracownika i nieplacenie nadgodzin grozi sądem pracy???? To się otrzasnij babo! bo Ci pracownicy go wnet zalatwią????

Dżoana
@ines

Obozy istniały za czasów II wojny światowej kierowniczko od 5 boleści!

Lili
@ines

Ines ma racje jesli jest zle trzeba poszukac innej lepszej pracy

Natalia

@Greg mobbing to mocne oskarżenie. W związku z tych chciałabym Cię prosić o doprecyzowanie. Kodeks Pracy definiuje to przestępstwo następująco: "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników". Czy byłeś w atmosfera odzież używana świadkiem takiego traktowania pracowników?

Henio

Naslac PIP na tę BABE!

Nie polecam pracy w tej firmie a szczególnie w sklepie koło europy !!! Istny koszmar nie będę juz pisać o tym ze trzeba przyjść wczesniej i wyjść później to już zostało wyżej wymienione. Kierowinczka dręczy dziewczyny psychicznie poprostu znęca sie !!! A szefowa wcale nie lepsza brak słów poprostu współczuję dziewczyną które tam zostały ......

Jack

Istnieje coś takiego jeszcze jak inspekcja pracy dziewczyny albo sąd pracy jeśli Was wykorzystują!

Natalia

@ines, czy możesz napisać jak oceniasz firmę Atmosfera? Z Twojej wypowiedzi nie wynika to jednoznacznie. Może pracujesz w tej firmie? Czy to duża firma i poszukuje obecnie nowych pracowników? Jak oceniasz poziom organizacyjny tej firmy i swój kontakt z przełożonym? Wasze wypowiedzi pomagają innym osobom w trafnych decyzjach.

Natalia

@Bmvjvnc, jeżeli Twoja opinia jest zgodna z prawdą, to są to informacje niepokojące. Czy próbowaliście zgłaszać swoje zastrzeżenia do przełożonego w firmie Atmosfera? Czy nadgodziny, o których wspomniałeś we wpisie, są płatne? Czy zgłaszałeś swoje uwagi odnośnie wypłat? To są istotne zagadnienia dla pracownika, warto jest wyjaśnić.

zizi

Czy ktos moze mi powiedziec jak obecnie jest z warunkami pracy w tej firmie czy ulegly poprawie?

Bmvjvnc
@zizi

Nic się nie zmieniło, dziewczyny które przychodzą do pracy są gnębione nie wolne stać, co tydzien dokładka towaru czyli 13 h na nogach, nie wypłacają tyle ile powinni i wiele innych negatywów

Obserwator

Tyle lat już na rynku i cały czas baju baju będziesz w raju, obiecanki cacanki pracownikowi. Wiolka szanuj ludzi tak jakbyś chciała żeby Ciebie szanowali.

anonimowo

to jedyna siec ciucholandow gdzie latwo mozna cos znalezc i nie trzeba kopac w stercie ciuchow. przyjemna obsluga. jesli chodzi o prace to co w tym dziwnego, ze trzeba przyjsc przed praca i przygotowac swoje stanowisko oraz po pracy posprzatac ? wynagrodzenie na poziomie

Karo
@anonimowo

Ale za nadgodziny się płaci. Kto w tych czasach będzie pracować charytatywnie. Ludzie uciekają zaraz z takich miejsc. Zwalniają się po prostu. Pracodawca myśli że jego biznes jest najważniejszy a pracownicy mają swoje życie prywatne dzieci. To jest brak szacunku dla pracownika tak naprawdę. Zamiast chwalić swoich ludzi i wspierać to się ich zwyczajnie wykorzystuje dla zysku!

Ex-pracownik

Ech, szkoda słów! Oby PIP się nimi zają!

Zostaw merytoryczną opinię o Atmosfera Wioletta Baj - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Atmosfera Wioletta Baj?

Zobacz opinie na temat firmy Atmosfera Wioletta Baj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Atmosfera Wioletta Baj
1.7/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Nawojowska 3
    33-300 Nowy Sącz