Opinie o WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP w Warszawa

XXX

Cześć Jakie obecnie warunki pracy w firmie, w szczególności w likwidacji? Pozdrawiam

Bylypracownik88

Nie polecam. Brak jasno określonych obowiązków w umowie i w trakcie pracy, umowa dramat i wieczne pretensje o wszystko ,każą się domyślać wszystkiego ..

bylyrzeczoznawca

przekazali swoich pracowników do vig ekspert gdzie teraz są jednym z kilku pracodawców - jak wszyscy wiedzą inflacja szaleje a Oni blokują podwyżki a nawet nie podwyżki ale regulacje pensji bo te od kilku lat stoją na tym samym poziomie. Jak pracodawca dramat, zero kompetencji, zero szkoleń.

@bylyrzeczoznawca

A jak powinny wyglądać jeszcze parę lat temu takie standardowe regulacje jak jeszcze inflacji nie było?

Wwl

Nie polecam. Zakłamana ubezpieczalnia. (usunięte przez administratora) matacza, zmieniają warunki umowy w trakcie jej trwania. Domagają się płatności które się im nie należą.

@Wwl

Jakie warunki w Twojej umowie zmienili?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Likwidacji Szkód w firmie WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Serwisant rowerowy

Marzena
@Tiruriru

Dlaczego?

@Tiruriru

Widzę, że jesteś byłym pracownikiem. Czemu właściwie się zwolniłeś? Bo widzę w komentarzach, że rotacja w sumie jest tu duża, oni Cię pożegnali czy to była Twoja decyzja?

Już tu nie pracuje, uf.

Chyba najgorsza firma w jakiej pracowałam. W życiu bym już tam nie wróciła. Nie wiem kto tam w tym CC wybiera na stanowiska przełożonych, ale to jest jakaś żenada - bywają agresywni, jakoś się nie rzucają z pomocą, strach się odezwać, demotywują do pracy. To samo co do trenerów, śmiech na sali :) lubią pokrzyczeć, kompetencje mają żadne, na pytania lubią odpowiadać "sprawdź sobie". Możliwości rozwoju są śmieszne - opowiadają na rekrutacji jak wielkie one są, a na miejscu okazuje się, że to najwyżej dołożenie sobie kolejnego działu infolinii; tak to ludzie na wyższe stanowiska są brani z zewnątrz. W CC jest bardzo duża rotacja pracowników stąd częste rekrutacje i szkolenia co wiadomo o czym świadczy. Jak napisali tu ludzie wcześniej - wali komuną, (usunięte przez administratora) to codzienność. Na co dzień dostaje się kopa z dwóch stron - od agresywnych klientów i równie miłych przełożonych. Szkoda zdrowia na to miejsce, z całego serca nie polecam nikomu. Jedyne co na plus to to, że niektórzy konsultanci są spoko.

@Już tu nie pracuje, uf.

Możliwości rozwoju jak najbardziej są. Najpierw pracuje się na umowę zlecenie przez ok 3miesiace. Jeżeli jesteś w stanie pracować w pełnym wymiarze godzinowym i radzisz sobie możesz przejść na umowę o pracę - tylko pełen etat. Młodszy konsultant rejestruje szkody , starszy to info szkodowe plus dodatkowe zlecone zadania. W ramach CC mamy telefoniczną likwidację szkód, więc można zostać specjalistą w tym zakresie . Firma prowadzi też rekrutację wewnętrzną do innych biur , w tym do biura likwidacji szkód na stanowiska likwidatorów. Pracę jako konsultant zaczęłam 3 lata temu i awansowałam już 3krotnie. Tak, rotacja jest duża - jak w każdym CC , tym bardziej że zatrudniamy studentów którzy szukają pracy tymczasowej. Ale żeby o tym wiedzieć trzeba pracować dłużej niż miesiąc .

Ass wnr... żenujące zarobki, brak szkoleń, R umowy o pracę, 2 umowy zlecenia... śmieszny system premiowy. Nie polecam

były klient

Wiener! Żenada! Prosić się o każdy dokument. Formularze na stronie niekompletne np. brak informacji o wypłacie skłądki tj. dyspozycji przelewu na numer kontai przy wypowiedzeniu oc. Infolinia nie działa w weekendy. Na infolinii konsultanci kompletnie niekompetentni, rozłączają rozmowy, przekazują sobie treści rozmów, bez podania przyczyn rozłączają połączenia. Skargi na konsultantów są nierozpatrywane. Bardzo, ale to bardzo niska jakość obsługi! Nigdy więcej Wiener!

Iza

Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń to spółka, która powstała w 1990r. jako Towarzystwo Ubezpieczeń Komunikacyjnych. Po kilku zmianach emisji akcji i struktury akcjonariatu spółka przyjęła nazwę Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Obenie nie ma prowadzonych rekrutacji. Czy w tej firmie można zdobyć doświadczenie i jest szansa na stabilne zatrudnienie?

Misiasiazcv88

Ktoś wie jak wygląda szkolenie i czy jest test do zaliczenia?

Szkolony
@Misiasiazcv88

Szkolenia na konsultantów CC to jakaś żenada, trener tylko czyta prezentacje nic nie tlumaczy, JS to jakaś porażka

Kandydat z krótkim stażem
@Misiasiazcv88

Potwierdzam, szkolenia na CC są prowadzone tragicznie. Wyświetlana jest tylko teoria, pytania sa nie mile widziane, zawsze otrzymasz odpowiedź sprawdź w OWU lub wytycznych. Traktowany na szkoleniu jesteś jak intruz a trenerka (podobno koordynatorka z wieloletnim doświadczeniem) wykonuje swój obowiązek z wielkiego przymusu i łaski. Z mojego szkolenia że stycznia już nikt nie został. Po szkoleniu ok ale dużo wiedzy trzeba wyciągnąć od koordynatora zespołu lub innych pracowników.

Mary

Jako pracę dorywczą zwłaszcza dla osoby z zerowym doświadczeniem bardzo polecam. Koordynatorka jest specyficzną osobą, ale ja osobiście ją polubiłam. Koordynator spokojny cichy sympatyczny człowiek. Wyglądają razem jak ogień i woda. Szkolenie jest przyjemne, bezstresowe. Konsultanci są powoli wprowadzani w tryb pracy. Nikt ich nie rzuca na głęboką wodę. Niejasne są kryteria oceny pracy, ale nie ma to większego znaczenia, zwłaszcza gdy ktoś nie planuje zagrzać tu dłużej miejsca. Grafik całkiem elastyczny, chociaż są godziny, kiedy lepiej być dostępnym niż niedostępnym. Ogólne wrażenie jest bardzo pozytywne. Na tyle, że rozważam opcję wrócenia do firmy na następne wakacje.

Mary
@Mary

Aha i wiedza uzyskana na szkoleniu bezcenna i bardzo przydatna w życiu. Dla niej samej warto spróbować ;)

Czesław
@Mary

Skoro firma ta zatrudnia osoby do pracy dorywczej to w tym właśnie miejscu chciałbym ustalić, jak praca ta wtedy dokładnie wygląda? Jesteś w stanie napisać coś więcej i rozwinąć swój wpis?

@Mary

Witam, zaznaczę wpierw, że bardzo dziękuję za tak merytoryczny wpis, w którym poruszyłaś wiele ważnych kwestii. Czy możesz napisać coś o tym szkoleniu? Czego dokładnie dotyczy? Chętnie też uzyskałabym jakieś informacje odnośnie wynagrodzenia, jeśli to nie problem.

Jolka

To jest forum pracowników więc uwagi klientów zostały zamieszczone w złym miejscu!

Mariusz

Nie polecam!!! Że względu że Ubezpieczyciel czyli firma która zawiera polisy Gothaer czy teraz już Wienier nie zwracaj kosztów. Ksero firma żenada (usunięte przez administratora) Nie Polecamy. (usunięte przez administratora) Brak zwrotów za wizyty u lekarza. Które się należą.

Zos

Teraz firma nazywa sie Wiener. Opiszę jak wyglada sytuacja na CC. Ogolnie tragedia.... od poczatku, pracuje kilka miesiecy, szkolenie jest do bani, trenerka czyta tylko prezentacje i nie potrafi wytłumaczyć bardziej skomplikowanych przypadkow, po szkoleniu oczekują zero pomyłek a jak cos się zdarzy to od razu idziesz na mierny coaching. Koordynatorka zosu powinna brac podwójna dawkę leków uspokajajacych. Dzisiaj jak sie wydarla na jednego goscia to Klient sie mnie zapytal kto sie tak tam drze, jak powiedzialam to doradzil mi zgloszenie mobbingu. Straszyla go nawet wypowiedzeniem przy calym zespole. Koordynator próbuje ogarnąć ale niema sily przebicia krzyku kolezanki i nie chodzi na kawke z kierowniczka. Kierownik siedzi w swojej dziupli i udaje ze wszystko jest ok. Ogolnie bardzo duzo osob ostatnio odeszło i teraz szukaja ale im to nie wychodzi. Koordynatorka dzisiaj wszystkim zmienila grafik i dzis sie dowiedzialem ze pracuje 10h. Takie zmiany w grafiku sa codziennoscia. Nie warto tego nigdzie zglaszac, robią ankiete na odejscie i kilka osob o tym pisalo ale nic to niedalo, zamiataja pod dywan. Płacą 16 brutto co jest marne za taka ilosc obowiązków i stres. Nie polecam wszystkim aplikujacym.

@Zos

Dzięki za informacje o zmianie nazwy. Teraz łatwiej będzie znaleźć coś o firmie. Co do zachowania trenerki, to może warto z kimś o tym porozmawiać. A co dokładnie się robi w tej pracy?

Alan

Czy rozmowa rekrutacyjna jest ciężka? Na co zwrócić uwagę?

Ines

Pracowałam dość długo w tej firmie (Wiener). Umowa zlecenia, aż nie zwolni się osoba, która miała umowę o prace wtedy może kopnie Cię zaszczyt i ty ją dostaniesz. Żadnego rozwoju dla nowych osób (tylko osoby, które są pupilami Kierownika). w tej chwili Pracownicy, którzy pracują długo mają taką samą stawkę co nowo zatrudnione osoby i oczywiście ciężko dostać podwyżkę. Szczerze nie polecam tej firmy

Lilia

Czy może ktoś się szczerze wypowiedzieć jak obecnie wygląda praca w likwidacji, jak atmosfera? Czy warto?

@Lilia

Na najbardziej merytoryczną odpowiedź musimy poczekać, aż jakiś pracownik Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń zechce wziąć czynny udział w dyskusji. Dowiedziałam się jednak, że firma ta oferuje swoim pracownikom (niezależnie od zajmowanego stanowiska): pracę w przyjaznym, profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się zespole, możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, szeroki pakiet benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną wraz z dostępem do lekarzy specjalistów oraz pakiet sportowo-rekreacyjny. Co sądzisz - przystałabyś już na tak atrakcyjne warunki?

Ppp
@Dominika

Na razie 16 brutto/h na umowie zleceniu. Umowa o pracę jak zasluzysz ????

@Ppp

Rozumiem więc, że w firmie Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń pracownicy zatrudnieni są na różnych zasadach, w tym także na umowy cywilno-prawne. Od czego dokładniej zależy to, czy dostanie się umowę o pracę czy nie? Może mógłbyś nieco wyjaśnić nam tę kwestię na forum.

tonny

Gniazdo os i innych jadowitych stworzeń... tyle w temacie.

Patriota

Nie polecam najgorsza firma jaką spotkałem Moje sugestie dla Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.: Wypłacacie 1/3 tego co powinniscie i idziecie w zaparte do końca az do sadu

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Informować praciwników o faktycznych działaniach firmy i sprawach zwiazanych z przejęciem przez nowego właściciela, a nie tylko mydlić ludzią oczy....

Zostaw merytoryczną opinię o WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP - Warszawa

• Jak się pracuje w WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP?

WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP
1.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Wołoska 22 A
    02-675 Warszawa