Opinie o Proste Ubezpieczenia Sp. z o.o. w Zgierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Proste Ubezpieczenia Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Proste Ubezpieczenia Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proste Ubezpieczenia Sp. z o.o. w Zgierz

Pracownik Nowy wpis

Super praca, spokojny szef, zawsze można wszystko z nim uzgodnić. Zarobki podstawa+prowizja. Wiadomo jak się wykaże w sprzedaży to się ma ;). Szkolenia są jak przyjedzie menedżer z TU. Trzeba mieć werwę do sprzedaż i trzeba chcieć. Ogólnie polecam - da się zarobić ale trzeba to robić z głową. Na pewno nie jest to miejsce dla osób nie chcących robić nic.

Pracownik Nowy wpis

Praca w super zespole. Podstawa + prowizja. Wiadomo im więcej obsługujesz klientów - tym większa prowizja. Da się zarobić, ale też trzeba dać coś od siebie - na tym chyba polega praca. Na pewno nie jest to miejsce, gdzie "odbębnisz swoje" i do domu, tylko gdzie zdobywasz własną grupę klientów i ją systematycznie powiększasz - tym sposobem możesz zarobić tylko wiecęj...no ale to zależy od chęci do pracy. Polecam - samodzielnym, aktywnym, dążącym do celu osobom, chcących zarobić! Nie polecam osobom "pasywnym" - którzy nie wiedzą jak się działa w tym temacie. Szkolenia? Są podstawowe, jest okres przyuczenia - uczą Cię doświadczeni agenci - ogólnie nie jest to trudne, ale trzeba wykazać zainteresowanie. Jak ktoś uważa że to "tylko siedzenie i patrzenie" to życzę super podejścia do życia!

Zofia Nowy wpis

W dalszym ciągu panuje tu cisza, co bardzo mnie dziwi. No ale tak czy inaczej, jak pewnie wiecie, Proste Ubezpieczenia jest firmą, która specjalizuje się w ubezpieczeniach w pełnym zakresie. Chciałam Was podpytać o to, czy firma zatrudnia studentów, czy może jednak stawia na w pełni dyspozycyjne osoby?

pracownik Nowy wpis

nie polecam szef tragedia pracujesz za najniższa

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Proste Ubezpieczenia Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Tomasz

Rozmowa kwalifikacyjna przeszła super. Konkretne pytania. Świetne podejście do kandydata. Warunki pracy są zadowalające. Atmosfera w pracy bardzo dobra.

Marzena
@Tomasz

Dołączyłeś do spółki Proste Ubezpieczenia jako agent, czy działasz na innym stanowisku? Zaoferowani Ci na początku jakieś profesjonalne wdrożenie/szkolenie? Napisz, dzięki.

@Marzena

Raczej nie polecam. Praca na tak zwane przeczekanie. Jeśli chodzi o szkolenia to głównie przeprowadzane są przez starszych pracowników(czyli siedzisz i patrzysz co robią), co prawda raz na jakiś czas pojawiają się managerowie Towarzystw Ubezpieczeniowych(nie wszystkich), ale to też spotkanie na szybko. Ogólnie przyjmują bez doświadczenia, ja nie miałem zielonego pojęcia nt sprzedaży ubezpieczeń. Co do motywowania przez pracodawcę nie wypowiem się. Jedyna forma to "staraj się to zarobisz prowizją". Pensja podstawowa to oczywiście najniższa krajowa, godziny pracy głównie 9-18. Ludzie pozytywni i pomocni. Szef zależy jaki ma humor. Sprawy, które mogą mu się nie spodobać lepiej wcześniej omówić z Szefową, żeby nastawiła go psychicznie, żeby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

Zadowolony

polecam !!!!

Dziękuję za profesjonalną obsługę. Pozdrawiam serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Proste Ubezpieczenia Sp. z o.o. - Zgierz

• Jak się pracuje w Proste Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Proste Ubezpieczenia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proste Ubezpieczenia Sp. z o.o.?

Proste Ubezpieczenia Sp. z o.o.
  • Diamentowa 34
    95-100 Zgierz

Proste Ubezpieczenia Sp. z o.o.