Opinie o Proste Ubezpieczenia Sp. z o.o. w Zgierz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Proste Ubezpieczenia Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Proste Ubezpieczenia Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proste Ubezpieczenia Sp. z o.o. w Zgierz

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Praca w super zespole. Podstawa + prowizja. Wiadomo im więcej obsługujesz klientów - tym większa prowizja. Da się zarobić, ale też trzeba dać coś od siebie - na tym chyba polega praca. Na pewno nie jest to miejsce, gdzie "odbębnisz swoje" i do domu, tylko gdzie zdobywasz własną grupę klientów i ją systematycznie powiększasz - tym sposobem możesz zarobić tylko wiecęj...no ale to zależy od chęci do pracy. Polecam - samodzielnym, aktywnym, dążącym do celu osobom, chcących zarobić! Nie polecam osobom "pasywnym" - którzy nie wiedzą jak się działa w tym temacie. Szkolenia? Są podstawowe, jest okres przyuczenia - uczą Cię doświadczeni agenci - ogólnie nie jest to trudne, ale trzeba wykazać zainteresowanie. Jak ktoś uważa że to "tylko siedzenie i patrzenie" to życzę super podejścia do życia!

Zofia Nowy wpis

W dalszym ciągu panuje tu cisza, co bardzo mnie dziwi. No ale tak czy inaczej, jak pewnie wiecie, Proste Ubezpieczenia jest firmą, która specjalizuje się w ubezpieczeniach w pełnym zakresie. Chciałam Was podpytać o to, czy firma zatrudnia studentów, czy może jednak stawia na w pełni dyspozycyjne osoby?

pracownik Nowy wpis
 Problem

nie polecam szef tragedia pracujesz za najniższa

Tomasz

Rozmowa kwalifikacyjna przeszła super. Konkretne pytania. Świetne podejście do kandydata. Warunki pracy są zadowalające. Atmosfera w pracy bardzo dobra.

Marzena
@Tomasz

Dołączyłeś do spółki Proste Ubezpieczenia jako agent, czy działasz na innym stanowisku? Zaoferowani Ci na początku jakieś profesjonalne wdrożenie/szkolenie? Napisz, dzięki.

Pracownik Nowy wpis
@Marzena

Raczej nie polecam. Praca na tak zwane przeczekanie. Jeśli chodzi o szkolenia to głównie przeprowadzane są przez starszych pracowników(czyli siedzisz i patrzysz co robią), co prawda raz na jakiś czas pojawiają się managerowie Towarzystw Ubezpieczeniowych(nie wszystkich), ale to też spotkanie na szybko. Ogólnie przyjmują bez doświadczenia, ja nie miałem zielonego pojęcia nt sprzedaży ubezpieczeń. Co do motywowania przez pracodawcę nie wypowiem się. Jedyna forma to "staraj się to zarobisz prowizją". Pensja podstawowa to oczywiście najniższa krajowa, godziny pracy głównie 9-18. Ludzie pozytywni i pomocni. Szef zależy jaki ma humor. Sprawy, które mogą mu się nie spodobać lepiej wcześniej omówić z Szefową, żeby nastawiła go psychicznie, żeby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Proste Ubezpieczenia Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku DORADCA SPRAW LEASINGU I KREDYTU?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zadowolony

polecam !!!!

Paweł

Dziękuję za profesjonalną obsługę. Pozdrawiam serdecznie

Masz jakieś doświadczenia zawodowe związane z firmą Proste Ubezpieczenia Sp. z o.o. w miejscowości Zgierz? Dodaj więc opinię o tej firmie. Pomóż innym internautom podjąć zawodową decyzję.

Zostaw merytoryczną opinię o Proste Ubezpieczenia Sp. z o.o. - Zgierz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Proste Ubezpieczenia Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Diamentowa 34
    95-100 Zgierz
  • NIP: 7322176582 REGON: 362529007 KRS: 0000576792
Proste Ubezpieczenia Sp. z o.o.