ZWROTYBANKOWE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ZWROTYBANKOWE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aktualność
Sprawdź czy możesz obniżyć swoją ratę kredytu gotówkowego!

Coraz więcej konsumentów żali się na rosnące raty kredytów. Problem nie dotyczy tylko rat kredytów hipotecznych, ale również – jeśli nie przede wszystkim – rat kredytów konsumenckich (tzw. gotówkowych). Ich raty również wzrosły w związku ze zmianą stawki WIBOR. Czy jest jakiś sposób, by temu zaradzić i zmniejszyć swoje comiesięczne zobowiązania? Okazuje się, że tak! Jest nim Sankcja Kredytu Darmowego.
Instytucja Zwrotybankowe.pl na swojej stronie opisuje krok po kroku jak dochodzić swoich praw, całkowicie bezpłatnie!
Co to takiego? Sankcja kredytu darmowego to nic innego niż realna sankcja – kara dla banków za stosowanie w umowach kredytu gotówkowego niejasnych lub wadliwych zapisów. Może wydawać się zaskakującym, że banki zawarły w swoich umowach nieprawidłowe postanowienia. A jednak. Te nieprawidłowości biorą się tak naprawdę z żądzy zysku. Wynikają one w głównej mierze z tego, że banki chcąc dodatkowo zarobić na kredycie - naliczają odsetki również od tzw. kosztów kredytu. Są to na przykład prowizja, składka ubezpieczeniowa, opłata przygotowawcza, czy różne inne opłaty doliczane za wzięcie kredytu (np. opłata za „elastyczny plan”, czy za „pakiet ochronny”). Konsument często nie zdaje sobie sprawy z tego, że bank liczy odsetki umowne również od prowizji czy składki ubezpieczeniowej, stanowiących niekiedy 30-40 % kredytu!

Przez to w umowie kredytowej jest błędnie podana stawka RRSO, faktyczne koszty kredytu czy stopa oprocentowania, które skutkują Sankcją kredytu darmowego.
Przykładowo, Jan Kowalski chce pożyczyć od banku 20.000 zł na remont łazienki. Bank udziela mu tej pożyczki, ale dolicza prowizję w wysokości 3.000,00 zł oraz składkę ubezpieczeniową w wysokości 5.000 zł. Według Jana Kowalskiego pożyczył on 20.000 zł, według banku 28.000 zł – na 5 lat. Bank zaoferował promocyjną stawkę oprocentowania – 7,99 % rocznie! Niestety, celem zwiększenia swojego zysku, bank naliczył Janowi Kowalskiemu odsetki nie od kwoty 20.000 zł, ale od kwoty 28.000 zł (czyli również od prowizji i składki ubezpieczeniowej). Różnica jest diametralna, bo zamiast płacić raty w wysokości 405 zł, Jan Kowalski płaci ratę o 160 zł większą – czyli 567 zł miesięcznie. W ciągu 5 lat Jan Kowalski musi zapłacić 9.720 zł więcej, tylko dlatego, że błędnie naliczono mu odsetki również od prowizji i składki ubezpieczeniowej.

Przez to, że bank naliczył Janowi Kowalskiemu odsetki od kosztów kredytu, w umowie kredytowej błędnie określono faktyczną kwotę kredytu, koszty kredytu, stopę oprocentowania i RRSO. A błędy w kluczowych zapisach umowy kredytowej powodują Sankcję kredytu darmowego.
Sankcja kredytu darmowego ma oparcie w prawie, wynika z art. 45 ustawy o kredycie konsumenckim. Zgodnie z tym przepisem, po złożeniu oświadczenia o skorzystaniu z sankcji kredytu darmowego, konsument zwraca kredyt bez odsetek i innych kosztów kredytu. Umowa nadal trwa, ale rata obejmuje już wyłącznie spłatę kapitału, nie ma tzw. części odsetkowej. Odwołując się do przykładu Jana Kowalskiego jego rata spada z 567 zł do 277 zł! Jest to różnica niemal 300 zł, która zostaje w budżecie domowym.

Co więcej, Sankcja kredytu darmowego umożliwia kredytobiorcy odzyskanie od banku wszystkich nadpłaconych rat. Dzięki Sankcji kredytu darmowego, umowa od początku staje się darmowa, czyli Bank musi zwrócić zapłacone już odsetki – i to od dnia zawarcia umowy. Jeżeli Jan Kowalski uzyskałby Sankcję kredytu darmowego np. w 24 miesiącu trwania kredytu, zapłaciwszy już tyle samo rat, mógłby odzyskać: kwotę prowizji 3.000 zł i zapłacone odsetki – 2.670 zł, łącznie: 5.670 zł!

Mimo, że Sankcja kredytu darmowego jest ogromną szansą dla kredytobiorców, by zmniejszyli wysokość swoich co miesięcznych rat oraz poprawili domowy budżet, nie jest często opisywana w mediach. Dlaczego? Wydaje się, że całe zainteresowane medialne skierowane jest w stronę tzw. kredytów frankowych, które jednak nie dotyczą szerokiego grona kredytobiorców. Kredyty gotówkowe, zgodnie z analizami BIK, posiada zaś aż 7,7 mln Polaków! Czyli co drugi dorosły Polak ma kredyt gotówkowy. Według szacunków specjalistów, niemal 90 % umów kredytu gotówkowego jest dotknięta wadami pozwalającymi skorzystać z Sankcji kredytu darmowego.
Wielu konsumentów martwi się, że skorzystanie z Sankcji kredytu darmowego spotka się z negatywną reakcją kredytodawcy. Nic bardziej mylnego. Instytucje pożyczkowe nie mają prawnych możliwości „ukarania” konsumenta walczącego o swoje prawa – nie mogą zgłosić go do BIK czy wypowiedzieć umowy. Konsument może tylko zyskać na Sankcji kredytu darmowego, nigdy stracić.

Warto zapoznać się z tą instytucją – Sankcją kredytu darmowego. Szczegółowe informacje oraz możliwości uzyskania profesjonalnego wsparcia w walce z bankiem można znaleźć na stronie http://www.zwrotybankowe.pl

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Ewa Sobczak

Pracownik firmy - Dyrektor Zarządzający

11.10.2023 09:10

Czym zajmuje się Państwa firma?

Ewa Sobczakikona wywiad

Firma ZwrotyBankowe.pl prowadzi działalność on-line na terenie całej Polski. Nasze stacjonarne biuro mieści się w Warszawie. Filarem naszego biznesu jest dochodzenie roszczeń od instytucji pożyczkowych, które stosują nieuczciwe zapisy w umowach kredytu gotówkowego. Działamy na rzecz konsumentów, zapewniając całościową obsługę sporu z bankiem lub firmą pożyczkową na drodze sądowej.

Jak wyglądały początki Państwa firmy?

Ewa Sobczakikona wywiad

Założyciele firmy od lat zajmują się problematyką naruszeń instytucji pożyczkowych. W poprzednich latach dochodzili roszczeń wobec banków i firm pożyczkowych z art. 49 ustawy o kredycie konsumenckim (tzw. Zwrotów Prowizji). W tamtym czasie sektor pożyczkowy nie rozliczał się z konsumentami w prawidłowy sposób, gdy kredyt konsumencki został spłacony przed terminem (np. w formie konsolidacji). Kwota nierozliczonych zwrotów do dzisiaj sięga około 7 mld złotych. Dzięki założycielom firmy konsumenci odzyskali już około 2 mld złotych. W trakcie prowadzenia tych czynności założyciele dostrzegli szereg innych naruszeń sektora pożyczkowego. Z tego powodu w poprzednim roku powołano do życia nową spółkę – ZwrotyBankowe.pl sp. z o.o., która aktualnie zajmuje się Sankcją Kredytu Darmowego.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Ewa Sobczakikona wywiad

Na polskim rynku pojawia się coraz więcej firm, zajmujących się występowaniem z roszczeniami wobec banków, ubezpieczycieli, czy przewoźników lotniczych. Nasza firma wśród innych wyróżnia się jednak doświadczeniem oraz skutecznością w działaniu. Zapewniamy klientom obsługę całkowicie zdalną. Jako jedyni w Polsce oferujemy podpisywanie przez klientów dokumentów kwalifikowanym podpisem elektronicznym (jest to podpis elektroniczny, który ma moc podpisu ręcznego i nie można go zakwestionować). Dodatkowo, na każdym etapie obsługi klienta – również na etapie sądowym – wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię opartą o system sztucznej inteligencji. Dzięki temu zmniejszamy koszty, przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności naszych usług.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Ewa Sobczakikona wywiad

Aktualnie współpracujemy z 40 osobami, ciągle rozwijając nasz zespół. Zdecydowana większość naszych współpracowników to osoby zajmujące się obsługą klientów. Każdy z naszych konsultantów ma pod opieką swoją grupę klientów, których prowadzi od chwili nawiązania współpracy do pełnego rozliczenia. W firmie odchodzimy od korporacyjnych standardów i ograniczeń.

Jakich pracowników Państwo poszukują?

Ewa Sobczakikona wywiad

Rekrutujemy pracowników na stanowiska konsultantów. Do obowiązków takich osób należy przede wszystkim stały kontakt z klientami, informowanie ich o rodzaju oferowanej usługi oraz przebiegu sprawy klienta. Oczekujemy przede wszystkim motywacji do pracy i samodzielności w działaniu. Rozmawiamy z naszymi współpracownikami i jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie oraz propozycje zmian. Chcielibyśmy budować firmę wspólnie z pracownikami, tak by czuli się oni częścią projektu i wpisywali się w naszą prokonsumencką misję.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Ewa Sobczakikona wywiad

Rekrutację prowadzimy stacjonarnie w naszym biurze w centrum Warszawy. Proces ten obejmuje jeden etap. Jest to rozmowa z kandydatem prowadzana przez osobę posiadającą wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem konsultantów.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Ewa Sobczakikona wywiad

W firmie ZwrotyBankowe.pl mamy opracowany model szkolenia nowych konsultantów zakładający część teoretyczną i część praktyczną. Pierwsza z części dotyczy: naruszeń sektora pożyczkowego, sposobu zawierania umów z klientami i wykonywania przez nas usług na rzecz klientów. Szczegółowo tłumaczymy czym, i jak zajmuje się firma. W części praktycznej odsłuchujemy dotychczas przeprowadzone rozmowy z klientami, wskazujemy na zgłaszane problemy i preferowany sposób ich rozwiązania. Przedstawiamy naszym pracownikom przykładowy schemat rozmowy z klientem, zwracając jednak uwagę na możliwość samodzielnego opracowania rozmowy, dając w tym zakresie wiele swobody konsultantowi.

Wanda

Ponieważ kontakt był natychmiastowu.Czytelna informacja w celu załatwienia sprawy zwiàzanej z kredhtem.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Ewa Sobczakikona wywiad

W firmie ZwrotyBankowe.pl każdy z naszych konsultantów ma pełne wsparcie Dyrektora Działu Obsługi Klienta, założycieli firmy oraz zespołu prawników. Firma stawia na budowanie zgranego zespołu, w którym każdy z konsultantów czuje się ważny i wie, że może zwrócić się z pytaniem, czy problemem do kolegi z zespołu oraz innych współpracowników. Nie skupiamy się na hierarchii, czy strukturach korporacyjnych. Wiemy, że wyłącznie zgrany, zmotywowany zespół współpracowników pozwoli nam, na osiągniecie sukcesu.

W jaki sposób weryfikują Państwo poziom zadowolenia pracowników?

Ewa Sobczakikona wywiad

Co kwartał prosimy naszych współpracowników o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety, dotyczącej zadowolenia z miejsca pracy oraz dostrzeżonych problemów, czy spraw, które możemy poprawić. Zdajemy sobie sprawę, że wyłącznie pozytywne, wolne od mobbingu i dyskryminacji środowisko, zapewni pełną efektywność naszych współpracowników.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Ewa Sobczakikona wywiad

Firma ZwrotyBankowe.pl planuje dynamiczny rozwój w 2023/2024 roku oraz powiększenie zespołu konsultantów o kolejnych współpracowników. Poszukujemy osób chętnych do pracy, niebojących się nowych wyzwań i samodzielnych w działaniu. Zależy nam na osobach, które są ambitne i chętne, by być częścią większego projektu.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Ewa Sobczakikona wywiad

W najbliższym czasie firma ZwrotyBankowe.pl planuje powiększyć zespół konsultantów, umożliwiając obsługę jak największej liczby klientów. Naszym celem jest skierowanie pozwów przeciwko sektorowi pożyczkowemu na kwotę co najmniej 1 mld złotych. Dążymy do ukrócenia nieuczciwych praktyk rynkowych instytucji pożyczkowych, które w sposób rażący godzą w prawa konsumentów i są sprzeczne z obowiązującym prawem. Chcemy, doprowadzić do zainteresowania się właściwych organów państwa skalą naruszeń sektora pożyczkowego, a w szczególności banków, które od lat ignorują przepisy prawa i nadużywają swojej pozycji. W naszym działaniu mamy określoną misję, a naszym celem jest zmiana praktyk rynkowych w Polsce.

YYYYY Nowy wpis

Dzień dobry. szukam pracy jako analityk finansowy i firma pokazała mi się właśnie w takim segmencie w sieci. Ani tutaj ani na stronie nie udało mi się odszukać ewentualnych ofert. Gdzie teraz mogą być dodawane? I czy mając dwa lata doświadczenia jako analityk mam szanse na prace?

Magda

Pośród negatywnych komentarzy ja będę odmiennego zdania. To nieprawda ze nie oddzwaniają czy nieodbieraja telefonów, ja cały czas mam kontakt z naszym opiekunem P. Agnieszka dostaje zawsze odpowiedź mimo że nie kiedy pytania są naprawdę blachę. Jasno została nam wytłumaczone sytacja , jak będzie wyglądał proces odzyskania naszych pieniędzy umowa jest wyjaśniona krok po kroku .

Agnieszka Nowy wpis
@Magda

Bardzo dziękuję Pani Magdo. Tak, to prawda dbamy o każdego klienta. A teraz również każdy nasz klient może podejrzeć status sprawy w panelu klienta. Miłego dnia.

Jakie teraz występują godziny pracy biura? w jednej z ofert było napisane, że zdarzają się nadgodziny, ciekawa jestem jakkolwiek częste i z czego zazwyczaj się biorą. one będą odpłatne czy może jedynie do odbioru?

Brak jakichkolwiek dzialan Nowy wpis

Raczej przestrzegam przed tą firmą, w sierpniu 2023 podpisałam umowa z firmą zwroty bankowe, do dzisiaj status jest: wysłane oświadczenie o sankcji do kredytodawcy datowane na 5 wrzesień. Mamy marzec 2024 i nic nie zrobili w sprawie nadal, dodzwonić się to cud. Zapłaciłam za usługę a nie jest robione w jej sprawie nic. Nie mam żadnych updatow, nikt mnie w niczym nie informuje i generalnie nie wiem jak to anulować by mi oddali pieniądze bo nie wierzę że coś się w mojej sprawie ruszy… Bardzo nie polecam i jestem bardzo rozczarowana.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ZWROTYBANKOWE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Dyrektor ds. Rozwoju i Zarządzania Zespołem Sprzedażowym w Obszarze Usług Finansowych – sprzedaż online – infolinia wydawały Ci się najkorzystniejsze?

Dzień dobry czy w tym roku był ktokolwiek potrzebny? szukam zatrudnienia w finansach i tak udało mi się trafić na firmę. Niektórzy dopytywali o szczegóły odnośnie pracy w dziale obsługi klienta, ale nie mogę doszukać się takich bieżących ofert. jakie mogą być aktualne wymagania co do tego by moc się dostać?

Na dziale obsługi klienta występuje jakaś rotacja czy raczej trzeba czekać aż otworzą nowe stanowiska? pokazuje mi się dawniejsza oferta, chyba sprzed roku i nie wiem gdzie szukać tych aktualnych a pisali o zarobkach do 32 zł od godziny. Teraz jest więcej od nowego roku?

Całkiem poważnie w biurze można zarabiać 45 zł? tak napisano jakiś czas temu w jednym zapytaniu. Mnie już takie ogłoszenie się nie pokazje, czy możliwe ze zakres obowiązków był dojść szeroko rozpisany? Ktoś pracował i wie cos więcej? możecie go opisać? i czy jakiś awans po drodze się trafi?

Czy zwroty obejmują kredyty hipoteczne

Jakie wartości są cenione w ZWROTYBANKOWE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Cześć, a opowiecie mi o warunkach dla pracownika biurowego? Widnieje po prostu taka oferta w sieci i piszą w niej o zarobkach od 25 do 45 zł na umowie zleceniu. z czego wynikają takie rozbieżności w tych stawkach? Czy możecie je jakoś szerzej wyjaśnić? Najlepiej na jakimś konkretnym przykładzie?

Czekam na wznowienie naboru na stanowisko pracownika działu obsługi klienta i w tym czasie chciałabym zapytać o to, od czego zależy godzina rozpoczęcia pracy. 12.00 lub 13.00 według wyboru pracownika czy jest to ustalane odgórnie?

Małgosia

Czy firma zatrudnia jedynie doświadczonych pracowników, a może są także staże dla młodych, np. studentów prawa, administracji, czy finansów, którzy chcą uczyć się w kwestii prawa bankowego i jego poszanowania? Dla mnie proces przed Trybunałem Sprawiedliwości jest fascynujący, to wręcz kuźnia wiedzy.

Witam. Jaka prowizje od wygranej sprawy pobiera firma ?

Aktualność
Już 12 października 2023 roku, Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej wyda werdykt w naszej fundamentalnej sprawie przeciw nieuczciwym praktykom banków. Trzymajcie za nas kciuki - walczymy dla Was!
Kamila

Czytanie wpisów tutaj daje niejakie pojęcie o tym, co czeka pracownika działu obsługi klienta :) Ja właśnie nieco żałuję, że spóźniłam się na nabór sprzed kilku miesięcy. Ciekawi mnie ta stawka 25,00–32,00 zł brutto za godzinę pracy. Czy wzrosła od 2023? Czy umowę o pracę można mieć już na starcie?

@Kamila

Szanowny Panie Kamila, Z ogromną przyjemnością pragnę poinformować, że nasza aktualna oferta wynagrodzenia dedykowana naszym niezmiernie cenionym pracownikom prezentuje się na poziomie minimalnej stawki 30 złotych netto za każdą przepracowaną godzinę, wzbogacona o atrakcyjne premie oparte na osiągnięciach i sukcesach. Z wyrazami szacunku Zwrotybankowe.pl

Ooo
@ZWROTYBANKOWE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Te wspomniane premie są uznaniowe czy zależne od jakiegoś konkretnego wyniku? Niezależnie od wariantu jakich średnich można się obecnie spodziewać? Są ustalane targety miesięczne? Na podstawie czego?

Katarzyna

Choć być może to nie do końca właściwe miejsce do wyrażania mojej wdzięczności, nie mogę powstrzymać się od podziękowań za sprawne i profesjonalne przeprowadzenie mojej sprawy. Dzięki współpracy z Państwem udało mi się nie tylko zrozumieć mechanizmy, z których korzystają banki, działając niestety niekiedy w sposób nieuczciwy, ale także odzyskać znaczną sumę pieniędzy. Z ogromną radością mogę potwierdzić, że dzięki Państwa pomocy, udało mi się odzyskać ponad 20 tysięcy złotych z mojego kredytu. Te środki mają ogromne znaczenie w moim życiu, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Gorąco polecam Państwa usługi wszystkim, którzy znajdują się w podobnej sytuacji. Jestem przekonana, że podobnie jak ja, będą zadowoleni z poziomu usług oraz efektów współpracy.

Czy w ZWROTYBANKOWE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Buźka3

Pracuję w infolinii firmy zwrotybankowe.pl i muszę przyznać, że jest to jedno z bardziej wartościowych doświadczeń w mojej karierze. Środowisko jest profesjonalne, a koleżanki i koledzy z zespołu są niezwykle wsparciem w codziennych zadaniach. Doceniam jasność komunikacji ze strony przełożonych oraz nieustanną możliwość zgłębiania wiedzy z zakresu procesów bankowych i obsługi klienta. Chociaż zdarzają się wyzwania związane z trudniejszymi sytuacjami klientów, traktuję je jako okazję do doskonalenia moich umiejętności interpersonalnych i rozwiązywania problemów. Mam zamiar kontynuować pracę w zwrotybankowe.pl, ponieważ widzę tu wiele szans na dalszy rozwój zawodowy. Z pełnym przekonaniem polecam tę firmę jako miejsce, które inwestuje w swoich pracowników i dba o jakość świadczonych usług.

@Buźka3

Miałam przyjemność pracować w zwrotybankowe.pl jakiś czas temu i muszę przyznać, że to było jedno z najbardziej spełniających doświadczeń w mojej karierze zawodowej. Choć obecnie nie pracuję już w tej branży, gdyż wyprowadziłam się zagranicę z moim partnerem, z niecierpliwością wspominam czas spędzony na tej pozycji. Praca w tej firmie była nie tylko wyzwaniem, ale też misją. Pomagaliśmy ludziom, którzy często byli pokrzywdzeni przez skomplikowane i niezrozumiałe praktyki bankowe. Bywały przypadki, kiedy klienci czuli się bezsilni wobec wielkich instytucji finansowych i właśnie wtedy my wkraczaliśmy z pomocą. Oferowaliśmy im wsparcie w odzyskaniu niewłaściwie naliczonych opłat, a także w wyjaśnieniu zawiłych procedur i regulaminów. Zespół, z którym miałam szansę pracować, był pełen pasjonatów. Każdy z nas traktował swoje zadania jako coś więcej niż tylko pracę – to była nasza misja, by jak najlepiej pomóc naszym klientom. Mieliśmy do dyspozycji różnorodne narzędzia, ale najważniejsza była empatia i zrozumienie dla sytuacji ludzi, którym staramy się pomóc. Wszystko to robiliśmy z głębokim poczuciem satysfakcji, że możemy naprawdę coś zmienić w czyimś życiu, chociażby przez odzyskanie utraconych środków czy pomoc w zrozumieniu, jak zabezpieczyć się przed przyszłymi problemami finansowymi. Serdecznie polecam pracę w tej firmie. Jest to niewątpliwie jedno z tych miejsc, gdzie naprawdę można poczuć, że ma się wpływ na życie innych ludzi. Pomaganie klientom w nawigacji przez zawiłości systemu bankowego, wsparcie ich w trudnych momentach i świadomość, że dzięki naszej pracy ich życie może stać się choć trochę łatwiejsze, to niewątpliwie rzeczy, które sprawiają, że warto wstać rano do pracy.

@Buźka3

Dzień dobry, Czy nadal poszukujecie osób do pracy?

Aktualność
Sprawdź czy możesz obniżyć swoją ratę kredytu gotówkowego!

Może ktoś chce się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie Związek Zwrotów Bankowych Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Nadal nie ma opinii od Was odnośnie pracy u nich.

Żaba

A czy wogole ta firma jeszcze istnieje bo dzwoniąc pod ten numer telefonu jest komunikat że nie ma takiego numeru????

@Żaba

Naturalnie, pragniemy podkreślić, że jesteśmy stale dostępni dla Państwa, gotowi do udzielenia wszelkiej niezbędnej pomocy. Poniżej znajdą Państwo nasze dane kontaktowe: Zwrotybankowe.pl Sp. z o. o. Adres: Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa Telefon: 605 882 347 Z przyjemnością pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Agnieszka

Przebywam w tej firmie od dłuższego czasu i cieszę się, że panująca tutaj atmosfera oraz kreowane przez nas otoczenie są naprawdę przyjemne i sprzyjające. Dzięki naszej pracy mogę pomagać ludziom w sytuacjach trudnych, zwłaszcza w kwestiach związanych z nieuczciwymi praktykami bankowymi. To niezwykle satysfakcjonujące doświadczenie, kiedy widzę pozytywne skutki naszych działań, a także doceniam fakt, że zarobki są naprawdę dobre.

Zostaw merytoryczną opinię o ZWROTYBANKOWE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w ZWROTYBANKOWE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ZWROTYBANKOWE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZWROTYBANKOWE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

ZWROTYBANKOWE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ