Opinie o Fundacja Wiośniana w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fundacja Wiośniana. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fundacja Wiośniana na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Wiośniana w Łódź

Iza Nowy wpis

Ktoś napisze, ile zarabia opiekunka od nowego roku? Widzę, żeście nie chwaliły tej pracy, no ale jest inflacja, a nie każdy może jechać na sztelę do Niemiec. Dlatego mnie interesuje, ile się zarabia w ZP-O Wiośniana.

Barbara
Klient

W Ośrodku przebywa moja mama.Opiekunowie są mili i opiekuńczy. Jest stworzona atmosfera z namiastką domu.Pani dyrektor to super człowiek który zna potrzeby każdego pensjonariusza.Najczęściej można Ją spotkać razem z pensjonariuszami.

Krystyna
@Barbara

Bardzo przyjemnie czytać takie opinie. Super, że jesteś zadowolona. A co Twoja mama uważa o przebywaniu w ośrodku, jak jej się podoba? Dasz znać?

Barbara Nowy wpis
@Krystyna

Mama jest bardzo zadowolona,lubi zajęcia z Panią od terapii, lubi ćwiczyć podczas rehabilitacji.Teraz jest zima wiec nie wychodza na spacery. W Ośrodku obchodzą urodziny,imieniny i oczywiście Święta.

Sylwia Nowy wpis
@Barbara

A ile już Pani mama przebywa u nich? Zauważyła Pani może czy mają stały skład jeśli chodzi o opiekunów czy ostatnio się zmieniali może?

Barbara Nowy wpis
@Sylwia

Mama przebywa w Ośrodku trzy lata. Opiekunowie są stali,jeśli już to co pewien czas dochodzi ktoś nowy.

T.

Na pewno byłoby przyjemniej bez swierzba u pacjentów czy jakiegoś innego syfu. Placówka prywatna, a takie świństwo mają...

Jol
@T.

Łatwo pisze się ukrywając się pod nickiem. Spróbuj napisać opinię i się podpisać. Pensjonariusze byli zbadani przez dermatologa- mają przesuszoną skórę na którą mamy stosować maści ale pewno to już wiesz tylko zapomniałaś napisać Droga T.

Kasia

Praca w fantastycznej atmosferze z niesamowicie zgraną kadrą pracowniczą i prowadzącą ośrodek Panią dyrektor. Pensja zdecydowanie przewyższająca stawki proponowane na terenie Łodzi. W przeciwieństwie do większości domów opieki pensjonariusze ośrodka otrzymują mnóstwo wsparcia, opieki medycznej i możliwość poczucia się jak w domu dzięki wszelkim staraniom Pani Joli

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Fundacja Wiośniana spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Spawacz TIG - praca od zaraz
ekoryniec s.c. Marzena, Dariusz Ryniec
(36 opinii)
logo firmy Przedstawiciel Handlowy sieci PLAY
Łódź
Mtell Cukrzyński Lelonkiewicz sp.j.
Aplikuj na wiele ofert
Boho

Jeśli ktoś pisze opinię niech pisze prawdę. Jak może być wredna Pani Dyrektor skoro cały czas jest z pacjentami i personelem. Pensja jest adekwatna do tego jak jest w innych domach a nawet wyższa.

Xyz

Pracuje na Wiośnianej od ponad roku i mogę zapewnić, że kadra dba o pensjonariuszy. Pani Dyrektor spędza 3/4 swojego czasu, aby zadbać o wszystko, pomaga nam przy pracy co jest godne podziwu. Na zarobki nie narzekam, jestem usatysfakcjonowana.

Ww

Nie polecam niskie zarobki, zla atmosfera. Specyficzna pani kierownik

Anna
@Ww

Proszę o info jakie warunki proponują i zarobki?

Alex

Dzień dobry , nie polecam pracy w tym ośrodku, wyzysk pracownika, brak szacunku ze strony pani kierownik ,ktorej jedynem zajeciem jest obgadywanie , knucie i szczucie jednych pracownikow na drugich. Pensja mizerna i nieadekwatna do obowiązków,a tych proszę wierzyć nie brakuje to co powinny robic trzy osoby robi jedna. Ciągle zmieniająca się kadra oraz ciągla otwarta rekrutacja o czymś świadczy. Pozdrawiam byla pracownica. Alex

Zachęcamy nowych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie Fundacja Wiośniana w mieście Łódź! Macie jakieś nowe informacje odnośnie pracy? Twoja opinia ma znaczenie!

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Wiośniana - Łódź

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Fundacja Wiośniana?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Wiośniana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Wiośniana?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fundacja Wiośniana
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wiośniana 34/36
    90-228 Łódź
  • NIP: 9820375488 REGON: 361432932 KRS: 0000556517

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Fundacja Wiośniana