counter
3 10 10 5 1
Janek Nowy wpis

Ta opinia powyżej to chyba jakaś pomyłka - oszust na oszuście tam siedzi.

gustaw Nowy wpis

oczywiście że są też płatne stanowiska. Nie da się pracować całymi dniami jako wolontariusz. Niektóre poważne rzeczy wymagają odpowiedniego wykształcenia ioczasu do załatwienia

pawelek Nowy wpis

Odradzam jakiekolwiek kontakty z tą 'fundacją' i jej pożal się boże prezesikiem. Nie wypłaca pieniędzy. Tel. nie odbiera. W biurze go zastać nie można, a pracowników już też nie widzę.

Paulina Nowy wpis

Uważajcie na ta fundacje! Do dziś nie otrzymałam wypłaty! Pan Prezes ma sie za wielkiego patriote a polaków oszukuje! Tylko pięknie mówi, a przychodzi dzień wypłaty i znika.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

kbieleck

Polecam, dobra współpraca i zero zastrzeżeń. Świetni ludzie, bardzo zaangażowani w swoją działalność.

Andrzej

Uważajcie przestrzegam wszystkich nie pracujcie w tej fundacji przez pierwsze dni są obiecywanki Prezes obiecuje złote góry po czym kończy się na tym ze nie wypłaca ludziom pensji na koniec nie odbiera telefonow :(

anna_mart

Pracowite, bardzo ideowe i patriotyczne gremium. Mam przyjemność współpracować z nimi od samego początku. Wielki plus za pracę na rzecz kraju i społeczności lokalnej. Byłam, jestem i będę z Wami :-)

Janusz34

Jeśli podejmujesz prace w Fundacji Strzeleckiej musisz się spodziewc że nigdy nie otrzymasz wynarodzenia. Prezes jest zawsze nieobecny a sekretarka nic nie wie. Nawet jeśli wygrasz sprawę w sądzie pracy musisz ustawic się w bardzo długiej kolejce wierzycieli jedyne co usłyszysz pozytywnego to obietnice nimi niestety nie wykarmisz rodziny. Przestrzegam wszystkich abyście nie dali się nabic w butelkę

konrad
@Janusz34

O, odezwał się znany wszystkim (usunięte przez administratora) i obibok. Pamiętamy, nie pozdrawiamy.

Magda
@konrad

nie wypłacacie ludziom pensji i nazywasz ludzi obibokami ? Przestrzegam wszystkich przed takimi jak Fundacja strzelecka teraz ma sprawe w sądzie pracy w Łodzi można to sprawdzic

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Strzelecka - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fundacja Strzelecka
3/5 Na podstawie 10 ocen.