Opinie o WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP w Warszawa

Daro

Nie Polecam !!!! Problem z lawetą ,problem z samochodem zastępczym ,problem z wyceną ,problem z informacją telefoniczną !! Standardy rodem z (usunięte przez administratora) (a nawet gorzej) Omijajcie tą firmę z daleka !

Ela
@poszkodowany

Tragedia. Przysłanie umowy uważają za równoznaczne z zawarciem umowy. A kiedy informuje że po przeczytaniu nie odpowiadają mi warunki. I nie skorzystam to przysłali mi pismo i straszą windykatorem. Ewidentnie I bez skrupułów chcą mnie oszukać. Nie polecam .okropna firma a kwota 24.57zl. Co by się działo gdybym chciała uzyskać odszkodowanie. To można sobie tylko wyobrazić

głos ludu, głos republiki

zdecydowanie nie polecam, komentarz aby miał być miarodajny składał by się tylko i wyłącznie z samych inwektyw i wulgaryzmów. Odmówiono wypłaty szkody majątkowej bez powodu, właściwe odmowa dla samej odmowy. Prusaki liczą ze część klientów nie będzie zainteresowana procedurami sadowymi i machnie reką na odszkodowanie. Ja wujom nie daruje i nie odpuszczę , zlecę stosownej kancelarii prowadzenie sprawy i wyrwiemy co do grosika.

Adela Nowy wpis

Szukam czegoś głównie do pracy na infolinii. Praca jest dobra dla studentów i można liczyć na wolne weekendy?? Raczej myśle o czymś w niepełnym wymiarze godzin. Przyjmują takich ludzi?

Aga Nowy wpis

Omijajcie Wiener z daleka !!! To bardzo nierzetelny ubezpieczyciel. Chętnie biorą składki, ale jak już trzeba wypłacić odszkodowanie, to są one śmiesznie niskie i nie pokrywają nawet połowy ceny zakupu materiałów, a na pokrycie przez nich kosztów robocizny nie ma co liczyć. Niby miało być rozliczanie szkody wg faktury, ale Wiener ma "gdzieś" moją dokumentację (faktura, kosztorys, zdjęcia). Wymyślają co chwilę, że trzeba było zrobić jeszcze przed remontem inne pomiary, o których wcześniej nikt nie wspominał. A ja czasu nie cofnę i nie zrobię pomiarów przed remontem, skoro remont już jest zrobiony. Ubezpieczenie Wiener są nic nie warte. Nigdy więcej nie wykupię u nich polisy. Nie polecam Wiener !!!

Aga Nowy wpis

Sandra Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Zdecydowanie NIE POLECEAM! Firma krzak… problem z odszkodowaniem, najpierw próba wmówienia że nie dosłałam dokumentów później się okazuje że mają zły adres e-mail. Dodzwonić się do nich?!! Łatwiej o cud! Pani Monika nie miła, opryskliwa… masakra. Brak możliwości negocjowania odszkodowania sami decydują i wysyłają pieniądze…

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Likwidacji Szkód w firmie WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Kilka miesięcy temu szukano tutaj pracownika na stanowisko młodszego specjalisty ds. ubezpieczeń. Chętnie bym się tutaj zatrudnił, jednak to ogłoszenie jest już nieaktualne. Orientujecie się, czy jest szansa na wznowienie rekrutacji? Jeśli chodzi o znajomość języka obcego, to jak dobrze trzeba go znać? Z góry dziękuję za wszystkie informacje.

Prac

Nie ma możliwości, firma wstrzymała wszystkie rekrutacje. Powodem jest łączenie z Compensa.

@Prac

Łączą się z inną firmą? O tym nie wiedziałem zaglądając tu szczerze, dobrze że piszesz. To co się zmieni, chciałbym to wiedzieć. Teraz ludzie przejdą do tej drugiej i tam będą zarejestrowani czy jak? Chciałem wziąć udział w rekrutacji i to mi trochę pogmatwało sprawę.

Cóż, oberwało się konsultantom CC, że nic nie wiedzą. Dlatego mam pytanie, jak długo trwa szkolenie przed rozpoczęciem (usunięte przez administratora) Czy te same osoby zarówno informują o ubezpieczeniach, jak i rejestrują szkody i odpowiadają na pytania o już zarejestrowanych? Kiedyś była w ofercie mowa o zleceniu na początek, ale @Pracodawca nie pisał, jak długo ten początek trwa. Też tego ciekawa jestem :)

Daro

Mateusz

Problemem jest brak jakiejkolwiek możliwości kontaktu, czy to z rzeczoznawcą czy likwidatorem szkody. Wielką łaskę ktoś zrobi żeby udostępnić numer telefonu do właściwej osoby. Każdy odsyła do kogo innego

poszkodowany
@Daro

Potwierdzam, TU WIENER to kompletna ignorancja. Brak kontaktu, brak odpowiedzi na maile, brak odszkodowania. Konsultanci na infolinii nic nie muszą i nic nie wiedzą a w sprawie mogą tylko przekazać likwidatorowi prośbę o kontakt, który i tak nie nastąpi. W naszym przypadku sprawa już w Sądzie i teraz nagle zaczęli się interesować szkodą, chcą podpisać ugodę. Za późno drodzy Państwo, ŻADNEJ UGODY NIE BEDZIE !!! Zapłacicie wszystkie koszty razem z odsetkami. Wszystkim innym polecam poszkodowanym żeby razem ze zgłoszeniem szkody znaleźli sobie dobrą kancelarię i od początku byli przygotowani na odzyskanie odszkodowania przez Sąd.

poszkodowany
@Mateusz

Powerman
@Daro

Firma wiener to (usunięte przez administratora) !!! Na wycenie samochodu piszą że jest nie z oryginalnych części bez wcześniejszego oglądania.

Daniel
@Daro

Właśnie się zastanawiam nad zakupem w wiener OC i assistance rozumiem że nie za bardzo ta ubezpieczalnia ? Pozdrawiam

Jan
@Daro

Nie wiem jak taka firma może funkcjonować, kto na to pozwala, zero kompetencji i jakiejkolwiek pomocy. Poszkodowany w wiener to ma dopiero problemy, wydaje mi się, że sprawca kolizji poniósł dużo mniejsze straty niż ja po wypłacie tych groszy. Wycena pojazdu zaniżona o kilka tysięcy w stosunku do ceny rynkowej. Odpisywanie po ok. 30 dniach, brak kontaktu z osobą, która zajmuje się moja sprawą. NIE POLECAM

Ela
@poszkodowany

Ola

Straszny (usunięte przez administratora) się zrobił na forum. Zamiast opinii o pracodawcy są opinie sfrustrowanych klientów. A ja bym chciała się dowiedzieć więcej na temat warunków pracy na cc - jaka jest stawka podstawowa, ewentualne premie, rodzaj umowy i możliwości na ścieżce rozwoju. Ilu pracowników obsługuje CC? Czy ktoś jest w stanie na to odpowiedzieć?

Brał ktoś z was udział ostatnio w rekrutacji na stanowisko Likwidatora Merytorycznego w Zespole Szkód Majątkowych? Ja musiałem zrezygnować w ostatnim momencie, ale teraz żałuję. Mam czego?:) Jakie warunki i zarobki wam zaproponowali? Jak wrażenia po rozmowie? Chwalą się swobodą, faktycznie nie ma korporacyjnej atmosfery? O możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji dzięki budżetowi szkoleniowemu też wspomnieli i ciekaw jestem czy to pokrywa się z rzeczywistością? Przedstawili wam ścieżkę rozwoju kariery?:) Przepraszam, za tyle pytań - ale może w następnym naborze już uda mi się wziąć udział:)

Art

Dramat . Płacisz ubezpieczenie a oni nie przyznają go. Zwykli (usunięte przez administratora) żałuję że po czasie przeczytałem komentarze.w żadnej ubezpieczalni nie miałem nigdy takich problemów. Każda dosyłac coś kilka razy , przysyłają rzeczoznawcę a na 2 dzień dzwonki jakiś facet żeby sprawdzić rzetelność rzeczoznawcy .to jest poważna firma?.orzekają winę firmy remontowej poczym piszą se nie przyznają odszkodowania bo to jest czynnik ludzki. Nie polecam! Jeszcze z taką ubezpieczalnia się nie spotkałem.

Pati

hej, ktoś z pracowników tutaj zagląda? widzę sporo kandydatów, którzy pytają o warunki pracy, ale cisza w eterze ze strony pracodawcy i pracowników...trochę niepokoją mnie opinie klientów, które nie są za mocno pochlebne i tak się zastanawiam czy u nich windykatorzy i likwidatorzy mają tak sporo pracy i średnie warunki pracy, że słabo do relacji z klientem się przykładają?

Santoni

Nie polecam! Ile nerwów i stresu miałam przez tych dalekich od profesjonalizmu pracowników. Już wiem na pewno w jakiej firmie się NIE!! ubezpieczać …

Szkoda (czasu i nerwów)

(usunięte przez administratora). Fatalne podejście do sprawy szkody, zero kontaktu z kimkolwiek, wyceny robione chyba z czapki, brak jakiejkolwiek informacji o statusie szkody, ciągły brak czegoś. Wykonane 6 telefonów po wycenie "śmiesznych" pieniędzy za szkode z prośbą o kontakt kogokolwiek kompetentnego w tej sprawie, napisane odwołanie a mimo to żadnej odpowiedzi i kontaktu. Nie życzę nikomu takiej straty czasu i nerwów. Na infolinii pracują chyba gimnazjaliści bez jakichkolwiek kompetencji, informują że wszystkie dokumenty są, czekają na weryfikacje po czym dostaje smsy że nie ma czegoś, kolejne telefony i wszystko niby jest. Po miesiącu czekania jednak informacja że czegoś nie ma .... Wstyd i (usunięte przez administratora) tego(usunięte przez administratora) pokazuje jak można robić ludzi (usunięte przez administratora) Z daleka od takich firm i sytuacji. Ostatni raz mam nadzieje stykam sie z tym pożal się Boże towarzystwem. DRAMAT

Dariusz

Nie polecam nie odpowiadają na maile przez takie zaniedbania straciłem 3600 zł bo łaskawcy nie odpowiedzieli na maila ze polisy niema mają klienta dosłownie w (usunięte przez administratora) . Wystarczyło re wiadomość pana ubezpieczenie nie widnieje w naszej bazie i po kłopocie. Tak naciągacie ludzi ma straty.

szukają Likwidatora Merytorycznego, myślę nad tym by aplikować, ale trochę nie za wiele mogę tutaj się dowiedzieć na temat pracy u nich, bo sporo opinii klientów...może ktoś z pracowników mógłby co nieco o pracy u nich zdradzić? poza tym widzę, że dają umowę na zastępstwo, wie ktoś na jaki okres mniej więcej i czy jest szansa na przedłużenie współpracy? praca hybrydowa, czy do samego początku pracy, czy dopiero po jakimś czasie ?

@pracodawca

Zgłosiłem szkodę w listopadzie, nie mogli znaleść polisy sprawcy przez miesiąc czasu, dziś otrzymałem kontakt że chcą ocenić szkodę, a to już przez kasko zrobiłem żeby za ten czas nie było więcej roboty przez rdze. Nie polecam

Amanda

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko głównego specjalisty w dziale operacyjno-dochodzeniowym. Czytam, że jest to praca hybrydowa, a w dalszej części napisano, że jest możliwość pracy zdalnej. To jak to w końcu jest? Można w 100% pracować zdalnie, czy jednak trzeba pokazywać się w biurze? Firma wymaga od pracownika gotowości do podróży. Jak często zdarzają się takie delegacje? I ile zazwyczaj one trwają?

adam

Najgorsza firma ubezpieczeniowa na polskim rynku. Brak kontaktu z likwidatorem, brak odpowiedzi na maile, niemoznosc dodzwonienia sie do kogokolwiek. Przewlekajace sie postepowanie likwidacyjne szkody, zanizona wycena, problemy z samochodem zastepczym. Same problemy.

Malwina

hej, szukają Młodszy Specjalista ds. Analiz i Raportowania Operacyjnego, zastanawiam się nad aplikacją, ktoś tutaj z pracowników mógłby mi powiedzieć czy warto? :) Znam VBA, a jest to u nich mile widziane, czy jest szansa by dzięki temu uzyskać większe wynagrodzenie? Oferują możliwość rozwoju, czy to oznacza, że są szkolenia dla pracowników?

W Warszawa WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP poszukuje osoby na stanowisko Programista Java. Jeśli wziąłeś udział w procesie rekrutacji, daj znać, jak on wyglądał. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP - Warszawa

• Jak się pracuje w WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP?

WIENER TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ SA VIENNA INSURANCE GROUP
1.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Wołoska 22 A
    02-675 Warszawa