Opinie o ASIST Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ASIST Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ASIST Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASIST Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Gość Nowy wpis

Praca, która da się lubić jednak za małe pieniądze. Niestety póki nie zmieni się tam głowa firmy, która na ten moment udaje jednoosobowy zarząd to tutaj nic się nie zmieni. Brak podstawowej wiedzy w zarządzaniu pracownikami i brak działu HR, który by to wszystko ogarnął. Mimo wejścia do PIB nie trzymają standardów bo pozostały u góry (usunięte przez administratora).

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ASIST Sp. z o.o.?

Obserwator Nowy wpis

Tak jak piszą poprzedni rozmówcy - mają pracownika za nic, nie liczą się kompletnie z ludźmi. O każdą swoją sprawę trzeba dosłownie bardzo mocno walczyć co mocno zniechęca i bardziej przybliża myślami o zmianie pracy. Myślę, że szkoda tracić czas, nie można się czuć pewnie na swoim stanowisku. Poza tym nie mają niczego do zaoferowania co powala z nóg.

Czy ASIST Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

odpo

nie

Dominika
@odpo

Skoro nie ma karty sportowej to jakieś inne benefity pozapłacowe są? Opieka medyczna albo coś jeszcze?

P0L Nowy wpis
@Dominika

Tutaj nic nie ma, nawet niektórzy nie dostają prezentów na święta :}

Pracownik Biurowy

Pani rekrutujaca bardzo mila ale niekompetentna. Reszta pracownikow wydawala sie byc bardzo zestresowana. Spuszczali glowy widzac jak pani dyrekyor przemierza korytarz.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
P0L4K

Najgorsza firma w jakiej pracowałem, brak kompetencji przełożonych, trzeba im wszystko mówić i wytykać błędy, brak komunikacji i utrzymania zespołu, o wszystko trzeba walczyć jak by to była własna firma, od momentu wykupu/wejścia w spółkę z PIB Group wszedł szereg dezinformacji i obiecywanek które oczywiście okazały się kłamstwem. Przede wszystkim mają ludzi za nic jak to inni piszą po prostu Lp. w Excelu Nie polecam, serio szkoda czasu i nerwów....

Czy w ASIST Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

P.

Ktoś bliski tam pracował i słyszałam bardzo przykre historie na tego pracodawcy. Radzę każdemu omijać szerokim łukiem, chyba że ma ktoś ochotę połowę swojej wypłaty zainwestować w psychoterapię. Niesłychane, że firma z takimi warunkami i absolutnym brakiem szacunku do ludzi zgrania jeszcze jakieś nagrody typu Gazela Biznesu. Trzepanie siana kosztem zdrowia innych, zero godności i niskie wynagrodzenia. Trzy wyrażenia, które najlepiej opisują to miejsce.

Odradzam każdemu pracy w tej firmie. Ciężko oddać się pracy, w której szef ma ludzi za trybiki, a jedna osoba, która jest na stałe do niego przyspawana rządzi całą firmą wobec własnych preferencji. Straszna atmosfera.

Dara
@Marta

Święta prawda atmosfera okropna …

pracownik obserwator

Rodzinna atmosfera, bardzo zgrany zespół sprzedaży. Wiele pracowników pracuje tu naprawdę po kilkanaście lat, to świadczy dobrze o firmie i o warunkach tu.

Artur
@pracownik obserwator

O to super że tak chwalisz. Widocznie musi być dobrze skoro ludzie tyle lat pracują i nie myślą o zmianie. Pewnie wypłaty są na dobrym poziomie. Podałbyś widełki bo mnie zainteresowałeś. Dają regularnie podwyżki albo chociaż teraz przy takiej inflacji?

Ben
@Artur

Zarobki są różne ale dobre.

Serweyn

Praca ok, zespół dziewczyn w większości super. Pieniądze, ciut więcej od najniższej krajowej. Premie znikają jeśli tylko pójdziesz na L4. Czy warto? Niech każdy oceni sam. Na początek umowa zlecenie, co miesiąc nowa. Mogą Cię zwolnić z dnia na dzień bo się komuś nie spodobasz. Tak bywa. Niezbyt to poważne podejście do pracownika, ale co tam. Próbujcie sami.

System 69

Niestety zakład jest steroryzowany, bardzo zgniła atmosfera, zwolnienia ludzi bez ostrzeżenia. Zabieranie premi za urlop opiekuńczy. Ciężko tam być pracę tam można traktować jedynie jako jak najkrótszy przystanek. Nie polecam

Aka
@System 69

Podaj proszę kto tam rozdaje karty? W którym dziale najlepiej? Dziękuję i pozdrawiam.

Lou
@System 69

Zgadzam się , jedna z gorszych firm jakie znałam. Prezesostwo ma ludzi za nic ...(usunięte przez administratora) Myślą że jak mają kasę to są bogami. Nie polecam pracy ...

Julia
@Lou

To już tam nie pracujesz? Zmieniłaś pracę właśnie ze względu na tę atmosferę? Wiesz jak często zdarzały się te zwolnienia bez ostrzeżenia? Chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej :)

Du.a

Bo to prawda….

Paula
@Lou

Zgadzam się. Czytając Twój komentarz czułam jakbym to ja pisała. Odradzam pracy tam. Prezes nie potrafi powiedzieć w twarz tylko zwalnia ludzi za plecami i bez ostrzeżenia. Jego prawo, jest prezesem ale kultury za nic. Zakład sterroryzowany, przez niego ale jeszcze bardziej przez inną osobę. Wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Wystarczy tydzień tam popracować.

@Paula

Dobrze, że nie wskazujesz tej osoby palcem, bo jeszcze ktoś mógłby się do tego przyczepić. Sama nie wiem, bo wyszło tu niżej, że zarobki są nawet ok, ale chyba nie warto. Chociaż są tu ludzie, którzy chyba długo wytrzymują? Wiadomo kto pracował tu najdłużej?

SG

Jeśli ktoś zamierza tam pracować ze względów finansowych to dobrze. Zarobki są ok. Natomiast cała reszta to horror. Jeśli ktoś kończąc pracę z przerażeniem patrzy na zegar, że niedługo będzie musiał znów tam wrócić to nienajlepiej to świadczy o pracodawcy jak i atmosfery tam panującej. Praca w strachu, w dodatku sterroryzowana przez kilka osób ale głównie przez jedną - prawą ręką szefa. Jeśli zaczniecie tam pracować to szybko zrozumiecie o kogo chodzi. Lepiej pracować za mniej i mieć spokojną głowę. Cieszę się, że już tam nie pracuję. Jestem o wiele szczęśliwszym i przede wszystkim spokojniejszym człowiekiem.

@SG

To powiedz tak szczerze, bo niby finanse polecałeś, za taki hajs co oferują tak z obiektywnego punktu widzenia warto pracować mimo tego "horroru", co opisałeś? Bo Ty akurat szczęśliwszy jesteś, ale co byś komuś innemu radził?

SG
@Marta

Dla mnie nie warto. Nie ma nic bardziej wartościowego niż komfort psychiczny. Wiem to po czasie. W moim przypadku ale i nie tylko był tam horror. Tobie może tam się uda. Życzę powodzenia, choć wątpię bo tamci ludzie się nie zmieniają.

Klient

Profesjonalna współpraca

Ok

Obsługa w porządku

Kandydatka

Hej, hej! Wie ktoś może czy aktualnie potrzebują do pracy? Jeśli tak, to jakie wykształcenie trzeba posiadać? Czy wystarczy średnie z maturą? I gdzie najlepiej składać cv? W siedzibie firmy czy przez Internet? Z góry dziękuję za pomoc!

A
@Kandydatka

Z tego co pamietam to wystarczy średnie wykształcenie, a odnośnie zatrudnienia to rekrutacja jest prowadzona w sposób ciągły na stronie firmy są oferty. Mam nadzieje ze pomogłam

Szopek

Polecam, firma daje dużo możliwości, idzie fajnie zarobić

Aleksandra
@Szopek

Stwierdziłeś w swoim komentarzu, że firma Asist oferuje duże możliwości jako pracodawca i zarobki również są atrakcyjne, bardzo chętnie poznam więcej szczegółów w tej kwestii. Jakie konkretnie są te oferowane możliwości rozwoju zawodowego?

Szopek
@Aleksandra

Jest wiele szkoleń z towarzystw oraz wewnętrznych, za realizacje planów można dostać duże premie

Jurek

Jaka podają kwotę na rozmowie o prace ?

@opelek a jeśli będą nowe nabory to gdzie pytać o prace ?

Opelek

Praca jest bardzo przyjemna, duże możliwości rozwoju po czasie, wynagrodzenie okej, fajna atmosfera można się zgrać z pracownikami, firma się rozrasta wiec pewno będą nowe nabory

Gaba

Dlaczego atmosfera jest tak ciężka ? Ktoś wie ?

Zostaw merytoryczną opinię o ASIST Sp. z o.o. - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w ASIST Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASIST Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASIST Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ASIST Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ASIST Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ASIST Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Owidzka 20
    83-200 Starogard Gdański