Opinie o Ip Finance Rafał Paszek w Starogard Gdański

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ip Finance Rafał Paszek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ip Finance Rafał Paszek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ip Finance Rafał Paszek w Starogard Gdański

Figa Nowy wpis

Firma bardzo nie uczciwa, wyludza pieniądze a potem je sobie przywlaszcza.Ja od grudnia 2020 nie mogę odzyskać swoich pieniędzy , nie odbierają telefonów i nie odpowiadają na esemesy.Ostrzegam wszystkich przed ta firma i wlascicielem

Jakie emocje budzi w tobie firma Ip Finance Rafał Paszek w mieście Starogard Gdański? Czy jesteś zadowolony z pracy w tej firmie? Podziel się z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy.

Figa

Firma jest nieuczciwa, wyłudził ten pan ode mnie 280 ty. i bezczelnie odmawia wywiązania się z umowy i ustnej i pisemnej. Mam nadzieję że odpowiednie instytucje zainteresują się i firmą tym panem. Nie odpowiada na esemesy i telefony. Unikajcie ludzie tę firmę i tego pana.

Poszkodowana

Firma i ten pan jest nieuczciwa, wyłudza w perfidny sposób pieniądze ażeby potem je sobie przywłaszczyć.Wlasciciel jest skrajnie niemoralny. Przestrzegam, straciłam pieniądze w wysokości w 280 tys. .Nie wywiązuje się z umów ustnych i pisemnych.

Poszkodowana

Firma powinna zniknąć raz na zawsze z rynku za swoje nieuczciwe działania.Wyludza a potem przywłaszcza jak swoje pieniądze klientów, właściciel nie posiada elementarnej uczciwości.Mam nadzieję że odpowiednie instytucje państwowe zainteresują się działalnością firmy ażeby już nikt nie został poszkodowany.

Poszkodowana

Proszę ażeby nikt nie wchodził w kontakt z tym panem i jego firma, pieniądze, które państwo mu powierza zostaną wykorzystane na pokrycie zobowiązań firmy i tego pana, a państwu zostanie ,, figa"

Poszkodowana

Najgorsza firma, właściciel jest człowiekiem ,który wyłudza i przywłaszcza cudze pieniądze, kłamie, że załatwi ulgi w kredytach a potem nie odbiera telefonów i nie odpowiada na esemesy , jest to firma na wskroś nie uczciwa.Wyludzil podstępnie i przywłaszczył sobie moje pieniądze nie wywiązując się z umowy.Wstyd panie Paszek

Poszkodowana

Firma jest bardzo nieuczciwa, właściciel firmy w bezczelny i przemyślany sposób wyłudza a potem przywłaszcza pieniądze klientów.To człowiek pozbawiony ludzkiej przyzwoitości i uczciwości.Powinni zniknąć z rynku finansowego bo krzywdzą ludzi.

Poszkodowana

Firma i jej właściciel jest człowiekiem bardzo nieuczciwy i w bezczelny sposób kontaktuje się z klientami, którzy upominają się o wywiązanie się z zawartej umowy.Krzykiem porozumiewa się z klientem.Ciekawe co ma do ukrycia, bo tak właśnie reagują ludzie z nie czystym sumieniem.Jak on może spojrzeć swoim bliskim w oczy i czego on uczy.Wstyd,wstyd.Przestrzegam przed współpraca z tym panem i jego firma.

Poszkodowana Nowy wpis

Firma najgorsza, przestrzegam przed zawieraniem jakichkolwiek umów, (usunięte przez administratora) przywłaszcza cudze pieniądze, przez nich straciłam dorobek moich rodziców i zdrowie.Brak elementarnej uczciwości i osobistej kultury kiedy domagałam się informacji o swoich pieniądzach 280 tys., a potem brak kontaktu telefonicznego i esemesowego.Przestrzegam przed ta firma i jej właścicielem.

Poszkodowana Nowy wpis

Najgorsza firma i jej właściciel.Wyludza w bardzo podstępny sposób pieniądze ,a potem je przywłaszcza Brak kontaktu telefonicznego i esemesowego, jest bezczelny i mega nieuczciwy.Ludzie omijajcie tę firmę szerokim łukiem bo was oskubie z pieniędzy

Figa Nowy wpis

Firma (usunięte przez administratora), podstępem wyłudza pieniądze a potem bezczelnie je przywłaszcza.Nie wolno im ufać i zawierać jakichkolwiek umów .Straciłam pieniądze i zdrowie.

Figa

Właściciel firmy bezczelnie wyłudza od klientów pieniędze, które to sobie przywłaszcza.To jest człowiek i firmą której niewolno ufać.Wyludzil i przywłaszczył jak swoje ode mnie pieniądze w kwocie 280 tys. i nie chce ich mi zwrócić.To złodziejska metoda.Ostrzegam przed wchodzeniem z tym panem i jego firma do zawierania jakichkolwiek umów .

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ip Finance Rafał Paszek, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Poszkodowana

Jak długo będzie pan nas zwodził, wykorzystal pan moje pieniądze do załatwienia swoich zobowiązań, a teraz pan jeszcze sięga po mój majątek, to wstyd być takim bezczelnym człowiekiem.Czy może pan spojrzeć sobie i swojej rodzinie w twarz, bo ja bym nie mogła.Prosze wywiązać się z zawartych umów a zachowa pan i twarz i opinie o sobie i swojej firmie.

Zorba

Wprawdzie jest to forum pracownicze ale informacje zostawione przez klientów budzą wiele niepokoju.

Figa

Właściciel firmy jest osobą , która wyłudza i przywłaszcza nie swoje pieniądze.Stracilam , ale mam nadzieję że odzyskam poprzez działanie powołanych do tego instytucji swoje 280 tys.,właścicielowi brak elementarnej uczciwości.Przestrzegam innych przed nawiązaniem kontaktu z tym panem i jego firma.

MCB

I proszę nie kłamać że ciężarówka wyjechała bo z Polski do Holandii codzienne tiry jeżdżą.

MCB

Dzień dobry, Proszę o natychmiastowy zwrot wpłaconej zaliczki, przetrzymuje Pan nie legalnie prawie 2 miesiące nasze pieniądze 200.000,00 dolarów. To wstyd tak kłamać i oszukiwać ludzi. Unika Pan kontaktu, nie odbiera od nas telefonów, nie oddaje pieniędzy. Proszę o zwrot pieniędzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Ip Finance Rafał Paszek - Starogard Gdański

Ip Finance Rafał Paszek