Opinie o AB Dystrybucja w Starogard Gdański

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AB Dystrybucja. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AB Dystrybucja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Dystrybucja w Starogard Gdański

Bydgoszcz

Dziadostwo, Towar dla auto partnera. Linia Bydgoszcz - Bierun Śmieć nie płaci, opony łyse, najlepiej (usunięte przez administratora) 800km dziennie za 100 zl dniowki ktorej i tak nie dostaniesz :D umowa? jutro (usunięte przez administratora) Jeśli to czytasz parówo.. pamietaj karma wraca ;) NIEPOLECAM! (usunięte przez administratora)

Krzysiek Nowy wpis
@Bydgoszcz

Niejestes sam. W Słupsku też (usunięte przez administratora)niepowyplacam gotówki kierowca którzy jeździli dla auto partnera.

Kamila Nowy wpis

Jestem mile zaskoczona oferta benefitów które są wymienione na stronie firmy, napisze ktoś jak to wygląda w rzeczywistości? Czy każdemu pracownikowi należą się dodatki?

Stefek Nowy wpis

Jakich pracowników obecnie poszukuje firma?

Prawda Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i krętacz. Grubawy człowiek o kaprawych oczkach. Wielki pan i władca. Termin wypłaty obowiązuje wszystkich tylko nie szanownego pana Przemysława. Zamiast uczciwie zapłacić i tak niska wypłatę blokuje numer. Czego spodziewać się po człowieku którego długi można wykupić w internecie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie AB Dystrybucja? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R9
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

@Adam a możesz powiedzieć więcej o pracy w tej firmie? Czy jest możliwość awansu?

Idealnych firm nie ma ale jak ktoś chce pracować i dobrze to robi to jestem przekonany, że będzie zadowolony.

gggg
@Adam

Jasne. Nie u tego człowieka. To oszust

@Adam

Zadowolony? Z czego że Przemuś kreci (usunięte przez administratora)

Renata

@Kolejny ... Możesz przytoczyć więcej szczegółów dotyczących opisanej przez Ciebie sytuacji? Ważne są konkrety, dlatego chciałabym Cię o nie prosić. Pomogą one na pewno wielu osobom, które rozważają pracę w firmie AB Dystrybucja. Ponadto, powiedz mi, proszę, czy nadal jesteś pracownikiem firmy?

@Renata

Jednym słowem (usunięte przez administratora)

Zdecydowanie odradzam pracy w tej firmie. Od dwóch miesięcy zalegają z wypłatą - od grudnia nie pracuje.

Stały bywalec
@Andrzej

Wpisujac wpis w wigilie ogarnij się Andrzejku! Od znajomych wiem ze każdy otrzymał kasę!

@Stały bywalec

Banda złodziei przemuś i jego (usunięte przez administratora) Janek (usunięte przez administratora) odradzam

aminalsi

Czyżby strata pracy była powodem tak złośliwej opinii?

Pracowałem w firmie przez 2 miesiące. Dłużej się nie dało. Najgorsze, że szef zwleka z płaceniem kasy i próbuje ciągle urwać coś z wypłaty. OMIJAĆ Z DALEKA!

Prawdomowny

Nie zawracaj se nimi głowy.Strata czasu, Własciciel to oszust

Grażyna

Nie zawsze jest dobrze , czasami jest gorsza sytuacja i widocznie tak musi być. Trzeba pracować i przeczekać?

(usunięte przez administratora) NIE POLECAM!!!

Gośc
@1

Banda złodzieii i przekretow z p.przemkiem i jego żona na czele no i (usunięte przez administratora) p.maciej kierownim bez matury

Kolejny frajer

Masakra (usunięte przez administratora) wisza od groma kasy, zapraszam do kontaktu osoby poszkodowane na clubxxl91@gmail.com ! Z reka na sercu jak najdalej od tych cwaniakow!!!

Renata

@StanowczyRozpruwacz, Twoja wypowiedź nie zawiera konkretów. Może chciałbyś ją rozwinąć? Czy pracujesz obecnie w firmie? Jak oceniasz warunki zatrudnienia w AB Dystrybucja? Na jakiej umowie jesteś zatrudniony? Czy oprócz wynagrodzenia pracownicy otrzymują dodatkowe profity? Twoja wypowiedź może okazać się pomocna dla osób zainteresowanych pracą w firmie.

Henryk

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie? Warto próbować?

StanowczyRozpruwacz
@Henryk

Nie warto.

Renata

@Prawda2, czy coś udało się ustalić w sprawie niewypłaconych należności? Czy ktoś z Was miał jeszcze podobną sytuację? Czekam jeszcze na opinie innych osób. Czy polecacie AB Dystrybucja? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się co dzieje się tak naprawdę w tej firmie.

Firma nie wypłacalna szukam osób którym zalegają z płatnością. Sprawa sądowa.

@Piotr

Jak mozna sie z panem skataktowac ta sama sytuacja

Burminka
@Piotr

Jak można się z Panem skontaktować?

Renata

Ja nie widzę, aby obecnie były prowadzone rekrutacje, ale może ktoś z was będzie wiedział czy są jakieś nabory. Proszę pomóżcie innym użytkownikom dzieląc się opinią o firmie AB Dystrybucja. Wiecie może jak wygląda rekrutacja? Czy ewentualnie można liczyć na dodatkowe benefity od firmy?

Prawda
@Renata

Ludzie jak najdalej od tych oszustów

Prawda2
@Renata

Jak najdalej od tej firmy! Oszusci! nie wyplacaja należności.

UTIB

Brak płatności, dwie faktury 137 dni po terminie a trzecia w kolejce... Bardzo nierzetelna firma. Stanowczo odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o AB Dystrybucja - Starogard Gdański

AB Dystrybucja
2.1/5 Na podstawie 25 ocen.
  • ul. Lubichowska 174
    83-200 Starogard Gdański