Opinie o Dom Finansowy QS S.A. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dom Finansowy QS S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dom Finansowy QS S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Finansowy QS S.A. w Gdańsk

Czy Dom Finansowy QS S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

wowo Nowy wpis

Firma jak firma z tej branży to trzeba gonić sprzedaż. Kiedyś lepiej zauważalna w miastach z powodu dużej ilości biur w Polsce lokalnej.

Agent Nowy wpis

Czy ta firma jeszcze istnieje?

Uprzejma Nowy wpis
@Agent

Wszystko można sobie sprawdzić... (usunięte przez administratora)

Pawel

Bardzo niestabilna firma . Częste rotacje. Zachęcam do znalezienia ambitniejszej pracy.

Krv
@Pawel

Popieram. W skrajnej alternatywie - dla osób rozpoczynających karierę.

Arnoldzik
@Pawel

Jesem ich agentem i nie mam zaztrzeżeń.

@Pawel

Akurat rotacji to my częstych nie mamy. Nie przypominam sobie kogo byśmy wymieniali na stanowisku. A to że teraz było kilka zwolnień, to nie ma nic wspólnego z rotacją. A propo rotacji to jest tu z 10 osób które pracują w DFQS ponad 10 lat i myślę że to jest dowód stabilności :) Duże ukłony dla dyrektor finansowej która troszczy się by osoby z którymi musielismy się rozstać polecić w różnych firmach i pomóc im znaleźć pracę! Tyle ode mnie w komentarzu na temat rotacji :)

Alicja? to TY? Rzeczywiście rotacji nie ma tylko zwolnienia i nie wiem czy to brzmi lepiej bo wynikają z restrukturyzacji i redukcji kosztów... a co to znaczy to niech każdy sobie sam odpowie. Co do dyrektor finansowej to już mocno przesadziłaś wchodzeniem bez mydła. Jarząbek mógłby się od Ciebie uczyć ;)

zadowolny pracownik

Myślę, że pozytywne zachowania (szczególnie te które nie wynikają z obowiązku) warto chwalić :) A co do QS-a to nie jedną burzę już przetrwał, a po burzy zawsze wychodzi słońce :)

pogodynka
@zadowolny pracownik

Rzeczywiście akurat dyrektor finansowa robi wiele rzeczy nie należących do jej obowiązków i kompetencji, ale żadne nie zmienia sytuacji w QS na lepsze. Życzę dalszego zadowolenia z pracy, ale wygląda na to, że to już długo nie potrwa skoro żyjecie jedynie nadzieją na lepszą prognozę pogody

zadowolony pracownik
@pogodynka

:):):):):) no faktycznie z tymi nadziejami na dobrą pogodę jest ciężko, a lato zaraz przeminie. :):):):):) obowiązków i kompetencji dyrektorów nie oceniam, ale myślę że sporo działań zmienia sytuacje na lepsze.

dr Domeradzka
@zadowolny pracownik

jak tam we wspaniałej firmie słonecznie czy burzowo ?

pokrzywdzony

czy macie kontakt z panem Piotrem Pyczakiem POLSKI DOM FINANSOWY niestety wyłudził ode mnie majątek na zakup bezwartościowych akcji zakładów pracy

D
@pokrzywdzony

Nie ta firma

Irena
@D

Polski Dom Finansowy ma inny wątek na GoWorku. Więc tam pytaj. Wracając do QS - jak tam się pracuje?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Opiekun w firmie Dom Finansowy QS S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Atmosfera w pracy to największy atut, ludzie są naprawdę świetni. Poza tym niestety z miesiąca na miesiąc coraz większa niewiadoma, co będzie dalej.

Ilonka
@Anonim

Świetni ludzie, dobra atmosfera. Dobry żart, uśmiałam się :-)

Wypłacają dodatkowe nagrody w Dom Finansowy QS S.A.?

Qwerty

Nic takiego nie ma w tej firmie od zmiany prezesa na nowego, same cięcia

Bartosz
@Qwerty

Czy zmiany kadrowe jeśli chodzi o przełożonego wpłynęły tylko na finanse, czy także na ilość zatrudnionych pracowników? Nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy. Napisz proszę kilka słów o obecnych rekrutacjach.

Bartek

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jak ona przebiega?

Była pracownica

NAJWIĘKSI (usunięte przez administratora) Z JAKIMI KIEDYKOLWIEK SIĘ SPOTKAŁAM. Pracowałam w domu finansowym QS na ulotkach, ul. Jagiellońskiej 20 w Katowicach, wielokrotnie prosiłam o umowę której nie dostałam. Na konie okradli mnie - nie wypłacili mi 230 zł wynagrodzenia za przepracowanie 23 godzin. Wiem że panią Kasię też oszukali, dając jej plik rzekomo 250 ulotek do rozniesienia, za każdą płacąc 4 grosze. Jednak była na tyle mądra i przeliczyła - w rzeczywistości ulotek było 340! Nigdy w życiu nie spotkałam się z czymś takim, serdecznie odradzam wszystkim użytkownikom zarówno podjęcie pracy w tej instytucji jak i skorzystanie z ich usług.

Pośrednik
@Była pracownica

Pod adresem "ul. Jagiellońska 20 w Katowicach" nie ma firmy Dom Finansowy QS, bo firma ma centralę w Gdańsku, na Chłopskiej 53 i brak filii. Pod tym adresem możliwe, że jest ewentualnie biuro jednego z partnerów Domu Finansowego QS, ale to różne podmioty gospodarcze. Z postu wynika, że nie wiesz dla kogo pracowałaś. Ustal to i opiniuj faktycznego nierzetelnego płatnika.

Rad

Zaaplikowałem i pomimo negatywnych opinii w sieci postanowiłem przyjść na rozmowę. Nie żałuję! Klimat super, kasa przyzwoita, zakres obowiązków i możliwość rozwoju na plus. Jedyne czego brakuje to ekspresu do kawy =p

@Rad

Myślę, że ekspres do kawy to kwestia, która można poruszyć na którymś z zebrań firmy Dom Finansowy. A oprócz tego, jaka jest oferowana ścieżka awansu w tej firmie? Czy obowiązki, jakie wyznaczane są przez kierownictwo sprawiają trudności? Rozwiń proszę swój wpis o te kwestie.

@Natalia

Na moim stanowisku mogę tylko zwiększać poziom zaawansowania moich umiejętności i ze specjalisty przejść na starszego specjalistę. Natomiast jeśli chodzi o kwestie rozwoju, to podoba mi się możliwość podnoszenia kwalifikacji, wsparcia przełożonych w realizacji innowacyjnych pomysłów. Obowiązki są dopasowane do moich kompetencji i stopniowo rozszerzane o nowe gałęzie.

Dobre

Natalia

Rzeczywiście to, co napisał użytkownik Rad brzmi przekonująco. Awans, jaki można osiągnąć pracując w firmie Dom Finansowy QS zachęca do tego, by złożyć tam swoje CV, zgadzacie się? Nick, czy Ty masz zamiar aplikować do tej firmy? A może byłeś już na rozmowie rekrutacyjnej?

tomek247
@Rad

Po przeczytaniu tego tekstu trzeba być tukiem żeby nie nabrać podejrzeń że pisał to ktoś bezpośrednio z QS'a aby negować nie przychylne opinie.

@tomek247

Trzeba być analfabetą, żeby nie doczytać, że piszę to jako pracownik DFQS ;)

Ja tez pracuje w qs i bardzo mi sie tutaj podoba. MateuszS faktycznie najlepsi tutaj są ludzie ;) Lubię atmosferę w Dom Finansowy QS S.A. za: Mój zespół i to ze sie wspieramy i razem dzialamy

Mario
@Marta

tez tak uważam, w QS najlepsi są ludzie

Ta firma to jedno wielkie dziadostwo. Zdecydowanie odradzam.

Seba

Popieram. Radzę omijać szerokim łukiem.

T.

Dziadostwo to mało powiedziane...

Nowa

Wypowiadasz się jako pracownik? Uzasadnij proszę swoją wypowiedź.

Acd

Popieram

MateuszS

Zdecydowanie polecam tą firmę, współpracuje z tą firmą od jakiegoś czasu i nigdy się nie zawiodłem, ale widzę że konkurencja robi swoje. Lubię atmosferę w Dom Finansowy QS S.A. za: Ludzie

Mimo przeczytania opinii zaryzykowałam i podjęłam prace w DFQS w Centrali i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Atmosfera w firmie bardzo miła, co dało się wyczuć już na rozmowie od Pani Oli. Pensja przyzwoita :) Ilość pracy jak na moich wcześniejszych pracodawców mniejsza, więc zdecydowanie polecam.

ramoneska

Podstawa bardzo słaba. Żeby zarobić parę groszy premii musisz biegać z językiem na wierzchu do agentów, dla których masz być na każde zawołanie, a oni i tak uruchomią kredyt przez konkurencję. Oprócz tego wiecznie niezadowolona Pani Dyrektor Regionalna która chcąc zachować młodość przesadziła z botoksem. Standardem jest, że owa Pani podjeżdża pod agencję i sprawdza czy aby napewno tam dojechałaś, nieustannie wydzwania do agentów z pytaniem czy napewno u nich byłaś i z uporem maniaka sprawdza Twój GPRS pytając dlaczego będąc w trasie zatrzymałaś się po drodze na 5 minut. Wśród Kierowników Regionalnych nieustanna rotacja, jest tylko jeden "weteran" który ma umowę na czas nieokreślony, pozostali to nowe nabytki. Szkoda Twojego zdrowia i nerw.

maj.mon.1968@wp.pl
@ramoneska

Największe zło to Pani Honoratka! Jeździe po agencjach i straszy włascicieli wypowieddzeniem umowy!! w dzisiejszych czasach jakas masakra. Mało tego kiedy się starasz o pracę i na pierwszym spotkaniu wygladzasz lepiej od niej to nie masz szans na pracę!!! Nie przekazuje CV do kadr mało tego działa z nimi w zmowie.

Broker
@maj.mon.1968@wp.pl

Jakie to muszę być agencje które boją się przedstawicielki jakiejś podrzędnej firemki, lepiej się przebranżowić.

Wołek

Witam jestem brokerem kredytowym miedzy innymi dfqs i nikogo nie zmuszam do podpisania umowy na porzyczke. Lojalnie przedstawiamy oferty i to klienci decydują. Jeśli chodzi o sama współpracę nie mam zastrzeżeń. Prowizje ok pomoc merytoryczna zapewniona.

rUwnieRZ broker
@Wołek

"umowy na porzyczke" - i wszystko jasne

Natalia

Wielu ludzi poszukuje w tym kierunku ofert pracy, czy możecie powiedzieć coś więcej na temat funkcjonowania oraz samej struktury firmy? Czy warto tu aplikować? @Nick czy jesteś w stanie powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach związanych z Domem Finansowym QS? Nie znalazłeś na pewno żadnych plusów pracy tam?

Dżesika
@Natalia

Poszukującym pracy odradzam wybór tej firmy

Abc
@Dżesika

Do tego (usunięte przez administratora)

Natalia

@Dżesika, mogłabyś proszę rozwinąć swoją wypowiedź, tak aby była ona merytoryczna i zawierała informacje dotyczące Domu Finansowego QS. Prosiłabym także abyś opowiedziała nam nieco więcej na temat firmy oraz atmosfery jaka tam panuje.

Może się komuś pomyliły rozliczenia ?

Daniel

Ależ musi wam się dobrze pracować. Taka cisza nikt nie pisze!!

Z doświadczeniem w branży

Chcę aplikować na Regionalnego. Jakie pieniądze i jaka atmosfera w pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Finansowy QS S.A. - Gdańsk

Dom Finansowy QS S.A.