Dom Finansowy QS

Gdańsk

Opinie o Dom Finansowy QS

Pośrednik

tragedia - zero wsparcia, na infolinia ludzie łaskę robią ze coś robią i jeszcze pretensje, sprzedaż po trupach do celu, oby jak najwięcej nie ważne czy klient w ogóle to spłaci. Partnerzy biznesowi są okradani z prowizji, pod byle pretekstem. Trzymać się z dala.

Wołek

Witam jestem brokerem kredytowym miedzy innymi dfqs i nikogo nie zmuszam do podpisania umowy na porzyczke. Lojalnie przedstawiamy oferty i to klienci decydują. Jeśli chodzi o sama współpracę nie mam zastrzeżeń. Prowizje ok pomoc merytoryczna zapewniona.

Natalia

@Ex pracownik na forum nie możesz nikogo obrażać. Polecam, aby zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza na temat firmy Dom Finansowy QS. Proszę o pozostawianie merytorycznych opinii o pracodawcy.

j,hjmn

@Kuziol co do tej szefowej to wiesz nei może być za słodko, takie już życie :)) ale wszytskie pozostałe informacje których udzielłes s apoztytywne wiec warto chyba aplikować tam, a szukają specjalisty ds. sperzedazy

Kuziol

Tak. Umowa zlecenie albo umowa na czas określony na rok. Zarobki ok 2500 na reke. Nielimitowany czas pracy min. 8 godzin. Szefowa zmanierowana na maxa.

Bhggvb

To Pani DR Ania tak szaleje?

ramoneska
@Bhggvb 16.05.2016 13:50
To Pani DR Ania tak szaleje?

To nie o Panią Anię chodzi:)

ramoneska

Podstawa bardzo słaba. Żeby zarobić parę groszy premii musisz biegać z językiem na wierzchu do agentów, dla których masz być na każde zawołanie, a oni i tak uruchomią kredyt przez konkurencję. Oprócz tego wiecznie niezadowolona Pani Dyrektor Regionalna która chcąc zachować młodość przesadziła z botoksem. Standardem jest, że owa Pani podjeżdża pod agencję i sprawdza czy aby napewno tam dojechałaś, nieustannie wydzwania do agentów z pytaniem czy napewno u nich byłaś i z uporem maniaka sprawdza Twój GPRS pytając dlaczego będąc w trasie zatrzymałaś się po drodze na 5 minut. Wśród Kierowników Regionalnych nieustanna rotacja, jest tylko jeden "weteran" który ma umowę na czas nieokreślony, pozostali to nowe nabytki. Szkoda Twojego zdrowia i nerw.

maj.mon.1968@wp.pl
@ramoneska 11.05.2016 23:51

Największe zło to Pani Honoratka! Jeździe po agencjach i straszy włascicieli wypowieddzeniem umowy!! w dzisiejszych czasach jakas masakra. Mało tego kiedy się starasz o pracę i na pierwszym spotkaniu wygladzasz lepiej od niej to nie masz szans na pracę!!! Nie przekazuje CV do kadr mało tego działa z nimi w zmowie.

anna

a ja chciałabym wiedzieć coś na temat kierowników regionu- jakie zarobki??? ogólnie specyfikę tego stanowiska, ponieważ oferta na portalach jedno, rozmowa kwalifikacyjna drugie a trzecie to rzeczywistość.

Sprzedaż

Czytam te wypociny i niedobrze mi się robi. Pracuję w firmie prawie 3 lata i jakoś nie widzę potrzeby zmian. Atmosfera super, szefostwo kompetentne i po prostu ludzkie. Byli pracownicy- czytaj niesamodzielne nieroby zawsze będą niezadowoleni. To jest sprzedaż a nie przedszkole . Polecam każdemu kto kocha sprzedaż i samodzielność w działaniu z bardzo dużym wsparciem z Cenrtali

Wiem co piszę

Ano właśnie nie produkty i nie Pani . Ale jak widać dużo macie ludzi, którzy mają złą opinię o Waszej marnej firmie.

WsparcieSprzedazy

czy ktoś wie jaka atmosfera jest w pracy na stanowisku wsparcia sprzedaży? czy są jakieś premie? czy nie oszukują na rozmowach kwalifikacyjnych że niby zarobki super a po zatrudnieniu okazuje się wielkie g...

PracowniK

Odpowiem Ci w imieniu Pani, która to napisała - Rozwój Produktów. Jeśli ktoś nie umie znaleźć porozumienia z nikim, nie tylko w swoim zespole, ale w całej firmie, to pytanie gdzie leży problem. Skoro firma się cały czas rozwija i powiększa zatrudnienie to chyba nie wszyscy mieli takie problemy jak Ty. Pracy jest dużo, jest szybkie tempo - to prawda, ale atmosfera jest dobra. Jak ktoś nie chce znaleźć wspólnego języka, to go nie znajdzie.

Tak tak

Tak,tak a w dfqs problem z komunikacją jsst na każdej płaszczyźnie. Skoro jest tak super czenu kłamią na rozmowach kwalifikacyjnych umawiają się na określone warunki a potem nie dotrzymujac słowa ? Sciemniaja na każdym kroku można mnożyć przykłady - wszyscy pracują na max rocznych umowach lub na smieciowkach. Na dole pracuje dyrektor z operacji ze swoją przydupaska gnebiac normalnych pracowników siedzących jak w kurniku - w piwnicy. Na piętrze nie lepiej - jeden dyrektor myślący tylko o swoim tylku,niunia ze wsparcia sprzedaży,kierownik zespołu sprzedaży -będący atrapa kierownika najniższego szczebla, marketing na sieciowe nie rozumie jacy idei marketingu i reszta towarzystwa która pracuje tam bo musi ...nie polecam tego kolchozu nikomu ! Nigdy w życiu nie pracowałem w takim miejscu jak qs. Moje odejście było moja najlepsza decyzja. Szkoda ze zmarnowałem tam tyle czasu..

ewa98
@Tak tak 13.03.2016 19:29

Na jakim stanowisku pracowałeś? Pytam się bo otrzymałam propozycję pracy w tej firmie i po Twojej opinii zaczynam się mocno zastanawiać.

Atmosferę tworzą ludzie, jak ktoś konfliktowy to ma problemy z komunikacją.

wiem co mowie

tak specjalista ds rozwoju produktów - obsłiuga koszyka produktowego pod nadzorem niewyżytego dyrektora!! Praca do 1 nocy - zero komunikacji - wynagrodzenie z premią zależna od marży!!-> na która nie masz wcale wpływu - genialny pomysł, by się tam zatrudnić. nie mówiąc już o warunkach pracy - siedzisz albo w piwnicy albo w pokoju z 40 osobami każda z innego działu - open space jak kurnik !

były pracownik

Atmosfera jak w korpo, z tą różnicą, że w korpo nie płacą tak psich pieniędzy, jak tutaj

lookas

jak szukasz wartościowej posady to na pewno nie w DFQS. To jest praca dla ludzi, którzy zarabiają grosze i niczego nowego nie uczą. Kierownik programistów potrzebny jest dlatego, że dyr niczego już nie ogarnia. Nie pakujcie się do tej firmy - nie tylko w dział IT ale także w dział operacyjny i handlowy. W tej firme pracuje może 5 osób, które mają staż pracy dłuższy niż 3 lata - reszta to umowa zlecenie/umowa cz. określony i zapier... od rana do wieczora za grosze.

banko

witam, jak czytam te wszystkie opinie to myślę sobie dobrze że mnie nie przyjęli do pracy. Rozmowę miałam m.in. z prezesem , który nie powiem jak przykro, lekceważąco mnie potraktował. powodzenia dla tych, którzy marzą o pracy w tej firmie.

Gotowa

Ja tez byłam na rozmowie na spec. Ds rozwoju. Żadnego przygotowania ze strony prowadzących. Pytania świadczące o ich braku kompetencji w tym zakresie. Sama już nie chce tam pracować. Zarobki chyba tez nie są duże bo chciałam netto średnia krajowa plus premia to już widziałam po ich minie, że sorry ale nie ten adres po takie pieniądze.

Alibabor

Nie warto. Szkolenie to stos nieaktualnych materiałów,żadnej inwestycji w kadry. Ludzie to banda pseudokorporacyjnych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Zarobki -żenada. Ogrom pracy,żadnej organizacji, żadnego składu. Dobrze,że się szybko zorientowałem. U nie wierzcie w zapewnienia na rozmowach rekrutacyjnych. Wszystkie ustalenia albo na papierze albo są nic nie warte.

A jaj

Dom finansowy qs bylam ostatnio na 2 rozmowacha czekalam 2 tygodnie zeby uzyskac informacje ze mnie nie przyjma chociaz mam wysokie kwalifikacje , moim zdaniem brak profesjonalizmu ,osoby ktore ze mna rozmawialy zupelnie nie przygotowane , nie polecam

MIRO AGENT

Współpracowałem z Domem Finansowym QS lata 2004-2010 może 2011 Do 2009 było ok szkolenia niezła kasa dla agencji fajni ludzie ,bodaj 2008 rozszady odszedł fajny gość Mikołaj M. ponoć dostał lepszą ofertę... wiem że wielu też musiało odejść.Pużniej lata 2009-do 2011 kolosalny kryzys i wtedy QS zostawił agentów z niczym ZERO POMOCY NAPIŚCIE ILE W TAMTYCH LATACH PADŁO AGENCJI, ja sam zamknąłem trzy wytrzymałem jeszcze parę miesięcy i BANKRUCTWO niewiem jak ,teraz prosperują agencje,Ogólnie współpracowało mi się bardzo dobrze z QS i życzę im Aby dalej Istnieli na Rynku .UWAŻAM ŻE NAJGORSZYM BŁĘDEM BYŁO KUPNO PRZEZ LASER WSPÓŁWŁAŚCICIELA SYGMA BANKU I TO MIEMAN POGRĄŻYŁA DOM FINANSOWY QS ,ale życze im wszystkiego najlepszego

Bankowa

Witam, Aplikuje obecnie na stanowisko Specjalisty ds. Rozwoju Produktów czy ktoś z użytkowników forum mógłby się podzielić opinią o docelowej komórce pracy w QS? Jaka panuje atmosfera? Czy praca jest kreatywna i czy jest szansa na rozwój? Wdzięczna też byłabym za opinię dotyczącą polityki kadrowej - czy firma inwestuje w pracownika, czy szkoli a starcie?

były pracownik

Zauważcie, jak często szukają osoby na te same stanowiska. Czy to daje wam coś do myślenia?

były pracownik

Rozliczanie co do minuty, liczą każdą przerwę, nawet na wyjście za potrzebą. Od grudnia ciężko znaleźć im specjalistę ds. rozwoju produktów? Zachęcam więc do aplikowania :)

były pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie, ogólnie zasady jak w korpo, rozliczanie co do minuty, kasa mega słaba- na infolinii, jest 1450 netto bez szansy na premię. Oczywiście jest tajemnica wynagrodzeń, czyli nie można mówić ile się zarabia, bo jest tak, że jeden ma więcej a drugi mniej. Bardzo duże wymagania za bardzo małą kasę, jak na ilość materiału, którą trzeba przyswoić to naprawdę duża przesada. Jeśli nie przypadnie się do gustu szefowi, to pomimo tego, że można się mega starać i tak zostanie się zwolnionym, a później wezmą kolejną osobę na 3 miesiące, żeby tylko nie zatrudniać na dłużej.

@były pracownik 10.02.2015 16:53

Chciałabym sprostować wypowiedź byłego pracownika, jest w tym wiele prawdy ale to zależy jak się przedstawi owe fakty, jeżeli chodzi o kwestię tajemnicy wynagrodzeń to nie spotkałam się z firmą w której można jawnie opowiadać o swoich wynagrodzeniach, kwestia braku premii dotyczy pracowników na okresie próbnym, jeżeli osoba została zwolniona, w tym wypadku nie została przedłużona umowa po okresie próbnym jest to wynikiem oceny pracy. Bardzo, podkreślam bardzo rzadko się zdarza, że ktoś zostaje zwolniony. W kwestii materiału, rzeczywiście jest jego sporo ale też ilość czasu na jego przyswojenie jest adekwatna. Szczerze polecam pracę w DFQS osobom pracowitym, jeżeli ktoś jest nastawiony na stawianie pasjansa w godzinach pracy i zgarnianie wynagrodzenia to nie ten adres.

kolega
@pracownik 28.04.2015 19:30

znowu szukają specjalisty ds. rozwoju produktów...

kijek

Zależy od twoich oczekiwań. Moim zdaniem mogloby być dużo lepiej

nowy

witam, jakie wynagrodzenie ma tam specjalista ds. rozwoju produktów?

Konki

Polecam pracę w Centrali. Można zdobyć doświadczenie a przy okazji fajnie zarobić. Praca w centrali jest mega stabilna. Jeśli ktoś z centrali sam się nie zwolni to trzeba się naprawdę "postarać" by komuś wypowiedzieli umowę. POLECAM

czajan

no właśnie niby jest takie ogłoszenie. Ale mam pytanie do osób już ściślej związanych z Domem Finansowym QS, czy jest szansa , żeby takie stanowisko dostać czy jak to bywa często w firmach, miejsca z góry są rozdzielone pomiędzy zaprzyjaźnionych bezrobotnych szukających właśnie pracy ? jak to jest w tej firmie?

_były_Agent_Gruby_Miś

Ho,ho DFQS działa jeszcze, pozdrawiam. Za Fąfra to była firma! zanim poszła do innovy i dalej w sigmę. Generalnie firma na początku była super, produkt, dobra polityka biznesowa. Przyszła innova ( handlarze) , Krzysiek zaczął ściemniać agentom (",że nie idziemy drogą chrobrego") zaczęła się głupia polityka. Sieć się zaczęła rozdrabniać, agenci wykruszać. Sygma przeczesała bazy i się skończyło. Agenci - grube misie- i tak wiedzieli co się dzieje. Klika ładnych lat przepracowanych i kilkadziesiąt tysięcy umów... Życzę powodzenia!!! pamiętajcie agent to sukces

misiek

A czy ktos moze powiedziec czy duzo mozna tam wyciagnac pensji? Czy jest to jakis sens tam pracowac? Czy duza jest rotacja?

Od 0-40% podstawy, ostatnio w okolicach 20%.

zainteresowany

Czy ktos moze powiedziec jak tam wygladaja premie do pensji? W samej centrali…

zenek

Jeśli ktoś chce podjąć pracę w DFQS (w samej centrali) powiem jedno - Ci, którzy chcą pracować i nie boją się pracować myślę, że zostaną docenieni. Opinie zawsze będą różne: lepsze, gorsze... wszystko zależy od tego jak dany pracownik rozstał się z QS-em... Tak czy siak - polecam.

Daniel

Pismo Święte zabrania lichwy , pracując tam popełniasz grzech :), a tak serio ; ile teraz wynosi prowizja przygotowawcza 5, 8 czy 13 % ? . RRSO - 50% czy 80 % ? Gdyby przepisy ustawy antylichwiarskiej były rzeczywiście przestrzegane takie "firmy" jak QS nie miałyby szansy funkcjonować na rynku . Precz z lichwą i wyzyskiem białego człowieka przez białego człowieka !!!

były pracownik

syn przyjaciela prezesa jest Dyrektorem Sprzedaży i nie daje rady, ale to syn przyjaciela więc nie wyrzucą. Pracujesz za % opłaty pośrednictwa, a 5-10% prowizji które płaci bank biorą dla siebie Firma koleżeńsko-rodzinna. Ja się wybijesz to do zwolnienia, bo nawet debil zrobi budżet wyższy niż syn przyjaciela prezesa. Najlepsi zwolnieni, przeszli do GTF.

Anna

Również proszę o pomoc" "no właśnie proszę obecnych jak i byłych pracowników o opinie o pracy w Gdańsku. Np. niedawno ukazało sie ogłoszenie na Specja;liste ds. weryfikacji kredytów i pożyczek - WARTO CZY NIE WARTO; jaka atmosfera,zarobki, premie itd. "

Zgadzam się z posrednikiem

Alekto

pośrednik

Niestety ta firemka ( i nie mówię tego złośliwie - pomimo - że dużo brakuje dfqs do finesa ) ma bardzo duże mniemanie o sobie - wraz z prezesem A. R. Chwalą się, że mają najlepsze prowizje na rynku :) a jak to wygląda w rzeczywistości? Agent dostaje 1/3 wartości prowizji - co śmiało można zobaczyć na umowie kredytowej. No cóż 2/3 zabiera dfqs - hmm..? Za wszystko naturalnie płaci klient , ale czy na tym to polega...czy taka osoba do nas wróci? Wątpię. Co można zrobić - proste, załatwić kredyt przez EXpandera na np. 7% i wziąść opłatę brokerką ok.8 % , wychodzi nam 15 % prowizji a nie 30% jak w DFQS, w dodatku kredyt będzie znacznie tańszy dla klienta. Wystarczy sprawdzić bądź porównać. Nie jestem pracownikiem Expandera, ale jak patrze na tą lichwę DFQS to nóż w kieszeni się otwiera. I jeszcze jedno - zgadnijcie czyje są czerwone chwilówki:):) nikt nic nie mówi - bo wiedzą , że się wku... pośrednicy, każą sprzedawać jakieś zasrane karty a tu pod nosem zabierają klientów i to w jaki sposób. BraVo DFQS - życzę powodzenia bo z taką lichwą na biednych pośrednikach nie mówiąc o klientach zrobicie dużą karierę - szkoda tylko, że takim kosztem.

XXXXX

Raz przyjechał do mojego windykator ale mnie nie bylo,to nagadal takich głupot rodzica ze chcieli sie wieszac i mnie z domu wyrzucic,ze ogromna sume wisze ze jak nie zadzwonie to bede kupe kasy bulil ze beda panstwo splacac syna ze chazardzista jestem i wgl.kupa bzdur...i co w takiej sytuacji by bylo trzeba zrobic zaskarzyc goscia??? nie powinien takich zeczy gadac wogole...da sie go jakos ukarac moze ktos wie doradzi??

obecny2013

Fakt, ciężkie czasy które nastały w latach 2010 zweryfikowały agentów i Ci silniejsi zostali na rynku. Tak jak napisał kolega wyżej QS ma się dobrze i będzie się mieć jeszcze lepiej. Jeżeli ktoś z was zastanawia się nad współpracą z nami niech po prostu spotka się z kierownikiem danego regionu i porozmawia przecież to nic nie kosztuje :-) A może się okazać, że pomożemy Ci rozwinąć skrzydła razem z nami. Pzdr.

agent

Sory kolego ale nie pracuję już w Finansach i kredytach za duże koszty były utrzymania firmy w latach 2010-2012.Miałem kilka biur i wszystkie zamknięte.KRYZYS .zmieniłem profesje trzeba zarabiać pieniądze interes do którego dokładasz to nie interes

Obecny Pracownik

Pracuje obecnie w QS. Nie zgodzę się z tym że firma bankrutuje. Owszem kiedyś byliśmy liderami, ale teraz powoli to odbudowujemy. Nie jest łatwo!!!! Praca praktycznie od podstaw - ale co najważniejsze to produkty w ofercie są dobre, a wiem że będą jeszcze lepsze, nowe :) A ty były czy obecny Agencie. Skoro byłeś z QS w dobrych czasach to bądź i w gorszych , a nie będziesz całować w tyłek FINESA. Szybko się przekonasz że warto!!! Pozdrawiam Ekipę :)

agent

Byłem agentem no właściwie jestem jeszcze a le na wygasnieciu fakt z lidera jakim był QS bankrutyje ja też zarabiałem kiedyś w multikach krocie teraz już nie zarabiam ,takie zycie przestawiam się na inne tory,Chciałbym zyczyć aby QS nie upadł zawsze mile mi się z ludzmi współpracowało naprawdę w miłej atmosferze ale mam wspomienia na całe życie.no i dzi,eki QS pobudowałem Dom mazenie mego życi a Dziękuję i życze powodzenia

:P

niektórzy są naprawdę w porządku :)) szczególnie dział windykacji, niestety brak możliwości rozwoju i perspektyw na przyszłość praca na chwilę ok, ale jeśli szuka się czegoś z perspektywą to nie ten adres

zadowolony

a ja nie narzekam. Owszem GPS jest w samochadach ale gdzie ich nie ma. Zarobić można jak się pracuje. A te wszystkie negatywne opinie to głos jednego byłego już pracownika

trzymaj się z daleka

a widzieliście nowe ogłoszenia o pracę - hahahaha - miła atmosfera, możliwość wdrażania własnych rozwiązań - kto był aż tak kreatywny:)))) ta firma to ŻENADA!!!

maj.mon.1968
@trzymaj się z daleka 13.10.2012 09:20

Wróg nr 1 w firmie Pani Honoratka!! Szantazuje włascicieli agencji, nie wiem co ona jeszcze tam robi. Blokuje CV nie przekazuje dalej kadry z nią w zmowie.

dfqs

popieram - ta firma to tragedia - ale od jakiegoś czasu jestem daleko i niech tak zostanie

A

Gasimy światło Z pośrednika lidera firma przeradza się w bankruta- Zarząd z swoją świtą gasi światło- zwolnienia, zmniejszanie etatu itp. Zresztą czego się spodziewać po takiej kadrze menadżerskiej; poczynając od sprzedaży a kończąc na HR (szumnie powiedziane, dużo brakuje i Kindze i Ance do prawdziwych HR- dwulicowe, fałszywe i nielubiane przez pracowników. Anka trzymaj tak dalej- niedługo się z Tobą rozliczą).

Mi tu dobrze:))

Zostaw opinię o Dom Finansowy QS - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Finansowy QS