Dom Finansowy QS

Rybnik

Opinie o Dom Finansowy QS

Pati

Jaki jest powód takiej ciszy? Jest tak dobrze?

Hanna

@lesio zastanawiasz się nad aplikowaniem? A może już to zrobiłeś? Kto może napisać więcej użytkownikowi @lesio o pracy w tym miejscu? Jak wygląda przykładowy dzień pracy na stanowisku Specjalista ds. Weryfikacji Kredytów i Pożyczek?

lesio

no dobra, ale co powiecie o pracy u nich jako Specjalista ds. Weryfikacji Kredytów i Pożyczek, bo nie widze też żadnych opinii na ten temat za bardzo jednak.

pani Jadwiga F.

atmosfera w pracy moim zdaniem nie jest czynnikiem który warto brac pod uwagę wybierając przyszłego pracodawcę, idziemy przecież do firmy do pracy a nie na spotkania towarzyskie, to nie kawiarnia tylko poważna firma. bardziej interesuje mnie kwestia wynagrodzenie więc proszę o konkretne informacje od was, dziękuję

hmn89

hej a dlaczego jest tyle nerwów co sie dzieje takiego w tej firmie ze warto lub nie pracowac czy przewiduja szkolenia jaka jest atmosfera i wynagrodzenie w tej firmie czy praca na danym stanowisku bedzie sie wiazac z samodzielnym działaniem? czy ktos doswiadczony podpoiwe troszke dziekuje bardzo za odpoiwedz

były pracownik

Co ich trzyma? bezrobocie na rynku i nic więcej! (usunięte przez administratora)

ja

no już długo nie podziała ta firma :D teraz to się tam bedzie działo....

zbuntowany anioł

Podpisuje się pod opiniami nie w ( usunięte przez administratora ) które sama chyba wierzy, Pani która pozjadała wszystkie rozumy, wyobrażająca sobie, że jest ponad pracownikiem, tak na prawdę nie ( usunięte przez administratora )

Beatrycze

Praca to totalna porażka. Umowa zlecenie w dzisiejszych czasach? Opis stanowiska w ofercie na stronie www a w żeczywistości to ( usunięte przez administratora )Nie polecam nikomu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hallyna

nie polecam to nie jest stała praca na poczatek daja umowe o prace( usunięte przez administratora )c naprawde strata czasu szczerze nie polecam

iza - 2009-09-15 21:59:09Skoda gadac...... Potwierdzam poprzednika... z tym ze( usunięte przez administratora )est spoko natomiast( usunięte przez administratora ) pod kazdym wzgledem..( usunięte przez administratora )br/>Dokladnie tez tap mialam nie przyjemnosc pracowac. Dstalam skierowanie z PUP szkoda czasu i pieniedzy

iza

Skoda gadac...... Potwierdzam poprzednika...( usunięte przez administratora ) jest spoko natomias( usunięte przez administratora )pod kazdym wzgledem...kasy ktora ( usunięte przez administratora )

Jacek

Totalna klapa pracodawca( usunięte przez administratora )praca beznadzieja szkoda czasu. jacek172

Zostaw opinię o Dom Finansowy QS - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Finansowy QS