Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 90 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Dom Finansowy QS w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Olga Nowy wpis

Generalnie to na forum wypisują sie osoby niezadowolone. Tu była taka cisza więc nie bardzo rozumiem o co chodzi?

Maniek Nowy wpis

Omijać tą firmę z daleka, przekręty, szukają niedoświdaczonych pracowników takich nowicjuszy! Zarobki to jakiś żart! Umowy zlecenia lub własna działalność!, skandal goni skandal, ale prokuraturę maja za rogiem. Uwaga doradcy na umowy! zebyście później po sądach nie chodzili bo to wy pod tymi umowami sie podpisujecie i kredytobiorca!!

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy podobnie jest w Dom Finansowy QS? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pati

Jaki jest powód takiej ciszy? Jest tak dobrze?

Hanna

@lesio zastanawiasz się nad aplikowaniem? A może już to zrobiłeś? Kto może napisać więcej użytkownikowi @lesio o pracy w tym miejscu? Jak wygląda przykładowy dzień pracy na stanowisku Specjalista ds. Weryfikacji Kredytów i Pożyczek?

lesio

no dobra, ale co powiecie o pracy u nich jako Specjalista ds. Weryfikacji Kredytów i Pożyczek, bo nie widze też żadnych opinii na ten temat za bardzo jednak.

pani Jadwiga F.

atmosfera w pracy moim zdaniem nie jest czynnikiem który warto brac pod uwagę wybierając przyszłego pracodawcę, idziemy przecież do firmy do pracy a nie na spotkania towarzyskie, to nie kawiarnia tylko poważna firma. bardziej interesuje mnie kwestia wynagrodzenie więc proszę o konkretne informacje od was, dziękuję

hmn89

hej a dlaczego jest tyle nerwów co sie dzieje takiego w tej firmie ze warto lub nie pracowac czy przewiduja szkolenia jaka jest atmosfera i wynagrodzenie w tej firmie czy praca na danym stanowisku bedzie sie wiazac z samodzielnym działaniem? czy ktos doswiadczony podpoiwe troszke dziekuje bardzo za odpoiwedz

były pracownik

Co ich trzyma? bezrobocie na rynku i nic więcej! (usunięte przez administratora)

ja

no już długo nie podziała ta firma :D teraz to się tam bedzie działo....

zbuntowany anioł

Podpisuje się pod opiniami nie w (usunięte przez administratora) które sama chyba wierzy, Pani która pozjadała wszystkie rozumy, wyobrażająca sobie, że jest ponad pracownikiem, tak na prawdę nie (usunięte przez administratora)

Beatrycze

Praca to totalna porażka. Umowa zlecenie w dzisiejszych czasach? Opis stanowiska w ofercie na stronie www a w żeczywistości to (usunięte przez administratora)Nie polecam nikomu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hallyna

nie polecam to nie jest stała praca na poczatek daja umowe o prace(usunięte przez administratora)c naprawde strata czasu szczerze nie polecam

iza - 2009-09-15 21:59:09Skoda gadac...... Potwierdzam poprzednika... z tym ze(usunięte przez administratora)est spoko natomiast(usunięte przez administratora) pod kazdym wzgledem..(usunięte przez administratora)br/>Dokladnie tez tap mialam nie przyjemnosc pracowac. Dstalam skierowanie z PUP szkoda czasu i pieniedzy

iza

Skoda gadac...... Potwierdzam poprzednika...(usunięte przez administratora) jest spoko natomias(usunięte przez administratora)pod kazdym wzgledem...kasy ktora (usunięte przez administratora)

Jacek

Totalna klapa pracodawca(usunięte przez administratora)praca beznadzieja szkoda czasu. jacek172

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Finansowy QS - Rybnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dom Finansowy QS