Opinie o Dekor-Publidecor Sp. z o.o. w Dębe Wielkie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dekor-Publidecor Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dekor-Publidecor Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dekor-Publidecor Sp. z o.o. w Dębe Wielkie

była pracownica dekoru

Super firma. Tam pracownicy zawsze byli dobrze traktowani bo kierownictwu zależy na dobrej atmosferze w firmie. Kiedyś tam pracowałam i zawsze będę ich chwalić.

pracowniczka

No i fajnie, firma idzie do przodu. Widać, że nowi pracownicy są bardzo zaangażowani w pracy. Dobrze, że firma pozbyła się tych lekkoduchów co w pracy się nie wysilali i w dodatku często przebywali na zwolnieniu.

emeryt

Mnie nie interesuje jaki jest system organizacyjny tej firmy ( tam są przecież dwie firmy) bo jestem już na emeryturze. Nie bardzo też rozumiem dlaczego ciebie to interesuje skoro jesteś już "były robol". Martw się lepiej o swego nowego pracodawcę. aby ci dobrze i terminowo płacił. Zauważ, że każdy może mieć "wzloty i upadki", tak to w gospodarce bywa. Jak w życiu: raz lepiej, raz gorzej.

byly robol

Dziękuję za merytoryczne wytłumaczenie dlaczego dymają ludzi na kasę,wytłumacz mi jeszcze proszę dlaczego tak dużo ludzi jest zatrudnionych w biurze do ogółu fizycznych i po co jest PIĘCIU dyrektorów????może tu leży przyczyna okresowych kłopotów firmy???

pracowniczka
@byly robol

A ty były robolu to wyrażaj się kulturalnie. Dymać to możesz ale nie tutaj na forum.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dekor-Publidecor Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy

emeryt

Niestety nie zgadzam się z tobą. To jest najlepsza firma w okolicy. Zobacz ile tam pracuje ludzi po kilkanaście i kilkadziesiąt lat. Ciekawe czy u tego pseudo konkurenta masz jakieś świadczenia socjalne jak w Dekorze np. na wczasy "pod gruszą", zapomogi, pożyczki itp? A w Dekorze Media dodatkowo dopłaty do leków, opłaty turnusów rehabilitacyjnych, dojazdów na te turnusy, ryczałty na dojazdy do pracy i inne świadczenia dla niepełnosprawnych. To wszystko kosztuje , tak jak kosztują składki ZUS od pełnego wynagrodzenia, które jest na liście. A ten czy inny pseudo konkurent oszukuje Skarb Państwa płacąc składki tylko od części wynagrodzenia bo takie zaniżone wpisuje na listę ( sam to najlepiej widzisz co miesiąc). To dlatego muszą czasami obcinać premie szczególnie jeśli firma ma jakiś trudniejszy okres np. mniej zamówień ( a zresztą są to premie uznaniowe więc i tak twój szef ocenia co miesiąc, na ile premii zasługujesz). Niesłusznie więc oczerniasz takiego porządnego pracodawcę a zresztą popracuj dłużej u tej pseudo konkurencji to zobaczymy co nich napiszesz za parę lat.

drukarz

Chyba pracowników jest już full. Musisz trochę poczekać to może będą jakieś nowe oferty pracy.

@drukarz

No nie dziwię się, że tak szybko pozyskali nowych pracowników. Dekor to stabilna firma. Płaci zawsze na czas i wszystko masz oficjalnie na listę. Mało jest teraz takich firm. Ta cała śmieszna konkurencja rozsiana po okolicznych wsiach to jakiś mit bo na listę dają niewiele więcej niż najniższa płaca i od tego tyko płacą składki ZUS. Resztę można dostać z kieszeni właściciela ale jeśli mu nie podpadniesz. Taka praca to dobra dla młodych ludzi a nie dla tych co myślą poważnie o swojej przyszłości i swojej rodziny. Ja u was przepracowałem kupę lat i mam teraz przynajmniej porządną emeryturę. A ci co tak lecą do tej śmiesznej konkurencji to niech idą. Muszą się przekonać jak tam "jest dobrze". Ha, ha ,ha.......

m-power

A pomocnicy,pakowacze i przewijacy to juz w innej firmie pracują i ich podwyżki nie dotyczą?

drukarz

Chyba niektórzy maszyniści już dostali jakieś podwyżki. Coś mi tam się obiło o uszy.

kubel

A ściślej biuro biuro na produkcji ma dostać te podwyżki ,należy im się za katorżniczą prace

@kubel

Biuro na produkcji ma coś dostać? Chyba żartujesz? Pierwsze słyszę. Nam powiedzieli, że tylko pracownicy fizyczni a przede wszystkim chodzi o maszynistów. Jestem dobrej myśli. Zobaczymy.

drukarz

Jest nas grupa drukarzy co chcą pracować i zarabiać. Jeśli szefostwo to doceni to będzie super. Chodzi mi o te podwyżki i premię za oszczędność. Słyszałem, że podwyżki ma dostać produkcja ale kto z nas to jeszcze nie wiadomo.

drukarz

Atmosfera jest niezła, wyrażnie się poprawiła bo mamy dostać podwyżki i w dodatku jeszcze jakieś premie za oszczędność. Ci co odeszli pewnie będą tego żałować.

drukarz

Z tą rekrutacją na produkcji to nie wiem jak jest, ponieważ u nas to już chyba jest komplet. W innych działach to może kogoś potrzebują ale to trzeba pytać w kadrach.

alfa i omega

Wtrącę swoje trzy grosze,pan sławek w firmie nic nie może,jak chciałem jakąś podwyżkę powiedzial-,,ja jestem na tak ale Rafał się nie zgodzi "-myślę że to wystarczy co do oceny ,,możliwości pana sławka",zwykły pionek jak każdy na produkcji

były robol
@alfa i omega

A ten to kto, jakiś nowy szef Sławka?

zadowolony obecny maszynista

Sławek to porządna firma.

zadowolony były maszynista

Za miskę ryżu i suchary niech pan sławek drukuje- ja bde w końcu dobrze zarabiał

zadowolony obecny maszynista
@zadowolony były maszynista

Dobrze ci mój kolega napisał "krzyżyk na drogę". Na odchodne dobra rada: tylko nie choruj bo dostaniesz zasiłek chorobowy tylko od tego co na liście płac.

zadowolony byly maszynista
@zadowolony obecny maszynista

Czyli tyle co na umowie,a na umowie stawka 30% wieksza niż w dekorze,a ty nie zapomnij dalej donosić na swoich współpracowników ,sławek ci to wynagrodzi

maszynista

Dużo pracy więc każdy z nas skupia się na tym, aby jak najszybciej narządzić maszynę i jak najszybciej wydrukować nakład. Atmosfera trochę się poprawia, jak odeszło tych kilku "niezadowolonych rozrabiaków".

Drukman

Chyba masz rację jednak głównie chodziło mi o to jak jest w firmie :) Dzięki za odpowiedź

Drukman

Cześć. Jestem zainteresowany pracą w Waszej firmie jako Maszynista. Jakie firma oferuje zarobki i przede wszystkim jaki panuje klimat u Was? Tu gdzie drukuję zarobki są spoko tylko do pracy przychodzi się jak za karę. 25 lat, w flekso od pięciu, druk od niedawna.

@Drukman

Praca stabilna. Ludzie tutaj pracują i po kilkadziesiąt lat. Wszystko płacą oficjalnie na listę i na czas. Dużo pracy, można teraz nieżle zarobić. Maszynista z produkcji powiedział mi, że w czerwcu miał rekordową wypłatę. Kierownictwo ok. Złóż CV do kadr.

byly robol
@Kasia

Skoro zabrali premie to ile musial miec nadgodzin żeby odrobić i miec rekord???bialy murzyn....swoja drogą wyjasnilo się dlaczego jest nawał pracy w dekorze ....obniżyli marżę,zabrali ludziom pieniądze,i caly powiększony zysk trafia do właściciela...,za to lubię ta firmę -za notoryczne golenie baranów....pozdrowienia -byly robol...hehehe...

@byly robol

A ty kolego, jak sobie poszedłeś do innej firmy to krzyżyk ci na drogę. Nie pluj tak na firmę w której my pracujemy i to niektórzy po bardzo długo. Jeszcze może będziesz chciał tu wrócić ale wtedy to na pewno Sławek cię nie przyjmie, chociażby za to plucie. Nie jeden sobie poszedł do konkurencji a potem wrócił. Ja tam uważam, że tutaj się dobrze pracuje i firma jest stabilna. Czasami jest lepiej, czasami jest gorzej jak wszędzie. Tak to jest w naszym kraju i nie tylko.

iphone

Wyślij zapytanie do zarządu dlaczego to robią,może ci odpiszą...

maszynista

Zamówień to jest chyba nadmiar bo pracujemy w nadgodzinach. W tym roku to chyba w jednym miesiącu było trochę mniej. Podobno bardzo spadły marże na etykietach. A ja w czerwcu to zarobiłem lepiej niż kolega u pobliskiej konkurencji.

iphone

Tak silna i gigantyczna ze musza pracownikom obcinać pensje o 15%,i robią to regularnie co rok,dziadostwo i tyle

Zostaw merytoryczną opinię o Dekor-Publidecor Sp. z o.o. - Dębe Wielkie

Dekor-Publidecor Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 190 ocen.
  • Mazowiecka 1
    05-311 Dębe Wielkie

Dekor-Publidecor Sp. z o.o.