Opinie o Dekor-Publidecor Sp. z o.o. w Dębe Wielkie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dekor-Publidecor Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dekor-Publidecor Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dekor-Publidecor Sp. z o.o. w Dębe Wielkie

iphone

jak pracowałem w dekorze to ciągle słyszałem o konkurencji -ze zle,ze tamto i owamto,tyle ze jest jedna mala różnica -ze u konkurencji nie ma obniżek pensji jak w dekorze,mogą być tylko podwyżki,wy w biurze nie zdajecie sobie sprawy jak dużo pracowników dekoru szuka pracy,jesli nawet polowa odejdzie szukających to kto zarobi na was-biuro????następni raczej nie przyjdą za ta kasę co oferujecie

@iphone

No to zobaczymy jak długo wytrzymasz u tej konkurencji. Za każdą wpadkę potrąca z tego co dostajesz "pod stołem" bo jak nie masz wszystko na umowę to nic mu nie możesz zrobić. Jesteś uzależniony od kaprysu tego właściciela. W dodatku od tego "pod stołem" nie jest płacony zus, czyli nie liczy się do emerytury. A wiesz ilu naszych kolegów co tam poszło już dawno u niego nie pracuje? Nie wiem czy potem cię sławek przyjmie z powrotem? Ale to twoja decyzja, ja zostaję. Muszę zapracować na swoją emeryturę.

@maszynista

Po pierwsze -zarabiając 2500pln w dekorze jaka będę miał zusowską emeryturę?na pewno lipną,tam podstawa jest 3500 i juz do zusu trafia tysiąc więcej niż w dziadowskim dekorze,po druge-z tej kasy nieoficjalnej inswstuje co miesiąc kilka stówek na indywidualny plan emerytalny i mam drugą emeryturę (stać mnie bo zarobię 4000-5500 tysia)a w dekorze musiałbym się martwić kiedy znowu zabierzcie premie i co wloze d garnka po opłaceniu rachunków -w dekorze myślą socjalistycznie -legalnie ale Mało (dla robola bo biuro zarabia od 5000 wzwyż,)także zarabiając więcej masz więcej możliwości...

@iPhone

No to życzę ci szczęścia. Zobaczymy kiedy wrócisz.

my rbole :)
@iPhone

O czym pieprzysz? Jak mogą w konkurencji odprowadzc więcej zusu, skoro podstawa oficjalna jest niska? Tylko czekać jak do konkurencji zawita skarbówka...

iphone

Spoko,dobre rady zawsze w cenie

iphone

Tam,to znaczy gdzie?bo nie rozumiem...

koleżanka
@iphone

tam gdzie od sierpnia zaczynasz pracę....

m-power

Do maja premie sa zabrane(biuro tez),wiec nie liczyłbym na jakieś kokosy

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dekor-Publidecor Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

nigdy więcej Dekor

Były, były.. szukają trzech maszynistów, trzech pomocników, po dwóch handlowców i technologów. Jest w czym wybierać ha..ha..ha..ha..

@nigdy więcej Dekor

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem, nigdy więcej nie mów do mnie, że mnie ............. Coś masz koleś jakieś nieaktualne wiadomości. Te ogłoszenia to stara śpiewka. Maszynista to owszem jest potrzebny ale na pozostałe stanowiska to już są zatrudnieni.

iPhone

Na pewno nie spotkamy się ,bo ja juz miesiąc temu złożyłem wymówienie a ty jak chcesz drukować za 2300pln to zapraszam,swoją drogą musisz być niezły desperat żeby wracać do dekoru,pamiętaj tylko żeby przed rozmową z panem slawkiem pocałować go pierścień wtedy masz szansę na 2400pln,taka moja sugestia,hahaha...

koleżanka
@iPhone

Pa, pa całusów sto dwa. Mam tylko na drogę dobrą radę dla ciebie: nie drukuj tam przypadkiem na materiale dekoru bo słyszałam, ze śledztwo jest jeszcze w toku.

iphone

Szefostwo,,do rany przyłóż",ale mnie rozbawiłeś,do maja jestem w plecy jakeś 4500zl,(zabrana premia),inni jeszcze więcej a ty zachwalasz szefostwo które nas okradło z pieniędzy,jesteś typową świnią której pluje się na twarz a ona mówi ze pada deszcz

@iphone

Niestety słoma wychodzi ci z butów. Ja ci chamie nie ubliżam. Mam swoje spojrzenie na tę firmę bo tam pracowałem i chciałbym wrócić. Mam nadzieję, że tam się nie spotkamy i dziwię się że takich jak ty tam trzymają.

iPhone

A mi naobiecywał złote góry,możliwości awansu,i co ????i nic .zabrali premie i mogę im naskoczyć bo premia jest uznaniowa,ot i caly dekor,jak ktos lubi być oszukiwany to zapraszam do nas

@iPhone

Oj kolego, to chyba nie wiesz jak gdzie indziej oszukują pracowników? W dekorze to nie jest żle. Jak popracujesz u innych tak jak ja, to się przekonasz. A wasze szefostwo produkcji to "do rany przyłóż" w porównaniu z innymi.

były maszynista dekoru

Właśnie wczoraj rozmawiałem z kolegą z dekoru, to wiem że wypłatę zawsze mają w terminie i zawsze tam tak było. To na pewno jest plusem tej firmy bo u innych to nieraz czekałem cały kolejny miesiąc na wypłatę.

iphone

Chyba nikt nie chce pracować u nas skoro pan sławek szuka ludzi przez forum

@iphone

Na Sławka to ja nie narzekałem bo zawsze parę złotych dorzucił do premii i nie było tak żle. Może zadzwonię do dekoru bo chciałbym wrócić.

technolog

Hehe,wiadro na drugiej zmianie nie odrywa się od telefonu,i jeszcze robi focha jak cos od niej chcesz służbowego,ze tez to cale biuro na produkcji właściciel nie pogonił,4 osoby a w nocy nikogo nie ma żeby np. cos zaakceptować,ale na studiowanie i telefony prywatne w godzinach pracy jest czas

Kobra Brylowa

Widzę że na pomocnika to człowieka znalezli.Ale już na stanowisko przewijaka brakuje pracownika.Niech osoby takie jak ćma i wiadro się bardziej skupią na wykonywaniu swojej pracy.Kiedy się wejdzie do biura to często się widzi te osoby zajęte rozmowami przez telefon,ale poruszające sprawy osobiste,prywatne.

pracownik M M 2

No tak zapomniałem.Na jednej hali są 3 małe Gallusy,oraz ECS.Na drugiej hali FA 4 MEDIA,FA 4 DEKOR i 410s.A ciekawe czy nadal pracuje tam jeszcze ten łysy na końcu hali,który mówił że jak Andrzej G.odejdzie na zieloną łączkę to on zajmie jego miejsce?A może już tam nie pracuje.Chorowitek trochę był z niego jak pamiętam.Ciągle zwolnienia...Jak wrócę to będe pracował za 10 ludzi naraz.

byly robol

20 zloty ale brutto (14 do ręki)a premii ile ci zostalo?600 zl brutto?zresztą co to mnie obchodzi,tyle co zeszłoroczny śnieg

byly robol

Do byly robol-tak dostaniesz swoją drukarkę i 9zl brutto,pasuje?

@byly robol

Coś ty były kłamiesz albo podpuszczasz ludzi bo ja mam 20 zł plus premia.

Były robol

Hej.Jak tam,nadal poszukują darmowych pracowników na etat.W nowej pracy mi nie przedłużyli umowy.Zastanawiam się nad powrotem do mojego byłego kołchozu pracy.Nadal kierowniczki typu angor i klempa nagabują na nadgodziny i soboty do roboty?Ja mogę nawet i w niedziele,1 maja,1 listopada pracować.Tylko ciekawe czy dostanę z powrotem swoją drukarkę.

pracownik M M

Robota jak robota.Żeby się zwróciło ukradzione 15% trzeba(usunięte przez administratora) w nadgodzinach.P.Sławek obiecał złote góry,to się robi na 10 maszynach naraz.

@pracownik M M

A gdzie ty masz te 10 maszyn? Chyba ci się firmy pomyliły.

@maszynista nr 2

nie kłamie jak nie wierzysz przyjdz i zobacz poco strzępić jęzor

maszynista

Ula lala,w takim razie musza być to jakieś orły skoro za miskę ryżu zgodzili się pracować albo po prostu są z ,,ekipy pana sławka":):):)

@maszynista

Cześć kolego. Ja też u was kiedyś pracowałem ale poszedłem do innego pracodawcy bo mi obiecał dodawać trochę "pod stołem". No i na początku dodawał ale z czasem było coraz gorzej. Potrącał za każdą "wpadkę" chociaż często to nie była moja wina. Za soboty miał płacić drugie tyle co w normalny dzień roboczy, czyli 200% ale potem dawał tylko tę stawkę podstawową. No i co można było na to poradzić? Jak nie masz na papierze to możesz mu naskoczyć. Wreszcie się wkurzyłem i odszedłem. Zauważyłem, że poszukują u was maszynistów. Chętnie bym do was wrócił ale chyba trzeba jakoś "zachować twarz". Obecna praca niestety mnie nie satysfakcjonuje.

pomocnik maszynisty

No i super ze będziecie nas pomocników szkolić na maszynistów,zawsze to jakiś fach w ręku i szansa na większe zarobki u konkurencji

Pracowniczka
@pomocnik maszynisty

Hej pomocniku.... Jak chcesz iść do konkurencji to idż. Nikt Cię przecież nie trzyma bo na Twoje miejsce już się kilku zgłosiło i czeka. Co ciekawe, że im taka pensja jak u nas odpowiada. Lepiej szkolić ludzi co chcą pracować niż takich co udają, że pracują. A znasz takie powiedzenie: "z niewolnika nie ma pracownika".

pomocnik maszynisty

Nikt nikogo nie popędza,dobrze się czujesz?a nas pomocników ganiacie ze pot leci po pewnych częściach ciała,po zabraniu premii ma 1600-1700 do ręki,za taka harówę,a wy 2 razy tyle,to nienormalne

@pomocnik maszynisty

Ja Cię rozumiem ale Ty też możesz być niedługo maszynistą bo mamy Was szkolić. Tylko nie tak od razu każdy staje się drukarzem. Wszyscy byliśmy kiedyś pomocnika- mi. Trzymam kciuki za Ciebie kolego.

Zostaw merytoryczną opinię o Dekor-Publidecor Sp. z o.o. - Dębe Wielkie

Dekor-Publidecor Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 190 ocen.
  • Mazowiecka 1
    05-311 Dębe Wielkie

Dekor-Publidecor Sp. z o.o.