Dekor-Publidecor Sp. z o.o.

Dębe Wielkie

Opinie o Dekor-Publidecor Sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

@pracowniczkanie chodzi tu o udowadnianie niczego. Dopytuję, bo mogłoby to pomóc osobom, które na ten wątek trafiły szukając opinii o swoim potencjalnym pracodawcy. Jednak rozumiem, jeśli nie chcesz rozwijać swojej wypowiedzi.

pracowniczka

Jestem zadowolona i chyba nie muszę tego komukolwiek udowadniać.

użytkownik zarejestrowany

@pracowniczka a Ty na jakim stanowisku pracujesz? Możesz powiedzieć coś więcej o swojej pracy? Widzę, że zachęcasz innych do składania CV. Rozumiem, że sama jesteś zadowolona z tej pracy. Mogłabyś powiedzieć dlaczego?

maszynista

Pewnie jeden będzie potrzebny na przewijaka.

Rumcajs

Ile tam przewijacze zarabiają? Są jakieś przyjęcia?

@Rumcajs 16.09.2017, 12:44
Ile tam przewijacze zarabiają? Są jakieś przyjęcia?

No nieżle zarabiają. Złóż CV.

użytkownik zarejestrowany

Na stronie internetowej firmy można znaleźć kilka ofert pracy. Wiecie może, czy są one aktualne? Poszukiwani są kandydaci na stanowisko Mechanik maszyn, Handlowiec oraz Technolog w branży poligraficznej. Możecie też powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca w tych działach firmy? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją. Co możecie im doradzić?

Andy

Oby wszyscy byli tacy pracowici i oddani firmie jak Angor.

@Andy 19.08.2017, 22:37
Oby wszyscy byli tacy pracowici i oddani firmie jak Angor.

Masz rację Andy. Też mam takie zdanie o nim.

pracowniczka

Oczywiście, nie ma problemu.

pracowniczka

To ja chętnie mu zaparzę i podam tę kawę bo w pełni na to zasługuje.

rychu peja

Chyba nasze DIVY z biura piszą pochlebne opinie o Angorze-w końcu kto im będzie kawę parzył gdy jego zabraknie:(:(:(

drukarz

Chyba dużo im jeszcze brakuje, aby mu dorównali.

pracowniczka

I ja bardzo dziękuję Maja za zwrócenie uwagi dyskutantom.

Dzięki Maja.

użytkownik zarejestrowany

Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń z pracy w firmie.

@byly robol 24.02.2017, 18:58
Piszesz MY czyli ty(siwy) i angor???to faktycznie żadnych kolegów nie macie

To nie twoja sprawa kto jest naszym kolegą. Na pewno nie ty i na pewno nie ty nam będziesz dobierał kolegów.

@byly robol 24.02.2017, 18:58
Piszesz MY czyli ty(siwy) i angor???to faktycznie żadnych kolegów nie macie

Dziwne ale tutaj nikt się nie przyznaje, że jesteś jego kolegą. Zajmuj się więc sobą a nie nami.

byly robol

Jak nie jego sprawa???w dekorze pracują nasi koledzy ,po prostu nie można patrzeć jak zarząd roluje ich na gruby hajs...zreszta ciebie także,hehe,hehe i nie pisz proszę ze nie narzekasz skoro juz 3 razy obcięli ci pensyjkę...chyba ze lubisz być d......ny

byly robol

W same sedno....nic dodać,nic ująć..

byly robol

He,hehe,małpa nic się zmienił,tego Gallusa chętnie jak by co nabędę po dobrej cenie

@byly robol 12.02.2017, 09:41

Możesz sobie pomarzyć. Z twoją kasą to możesz sobie kupić drukareczkę do kompa.

@byly robol 12.02.2017, 09:41

He, he, he.......ale żeś się nabrał. To tylko zrobili taki sondaż rynku. Nic nie sprzedają a słyszałem, że mają nowe stawiać.

drukującą małpa

A ty majszak pamięta jak przejmowales po mnie typo i zaraz leciałaś do biura ze brudasa jestem?nieładnie tak niepełnosprawnych donosić

gemba

Mam pytanie. Czy małego Gallusa będą w końcu sprzedawać?

majszak

Małpa.Ty lepiej pracuj w tych swoich Siedlcach, a nie się wymądrzasz że więcej zarabiasz niż w Dekorze.

byly robol

Dzięki, dzięki, zawsze twierdziłem ze te 15% zarobków w dol to tylko ściema-zabieramy-żylujemy produkcje-po czym jakąś część oddajemy i wszyscy są zadowoleni...także życzę owocnej w pieniążki pracę...

@byly robol 29.01.2017, 14:28

Dzięki, dzięki.......

byly robol

Jednak w dekorze najlepiej-zabiorą kase,pozniej czesc oddadzą i powiedzą ze dostałeś podwyżkę, to fakt-umieją docenić pracownika, Ha, ha,ha....(((((-:

@byly robol 29.01.2017, 09:06

Ciekawe jak ciebie tam doceniają gdzie teraz jesteś bo ja to przynajmniej nie narzekam i dlatego dalej tutaj pracuję. A ty jak sobie poszedłeś to pilnuj swojego "chlebodawcy". U nas już część kolegów dostała spore podwyżki stawki godzinowej a także i premii. Dodatkowo dostajemy ekstra premię, oczywiście tylko ci co się wyróżniają dobrą pracą. Dziwne, że jesteś poza naszą firmą a ciągle się do niej przyp...rzasz. Mimo wszystko życzymy ci powodzenia w nowej pracy!

Wujcio to kto???

rogoszczak

A Wujcio miał się zwolnić i co?Zrezygnował jednak?Ja mogę za niego pracować nawet 12 godzin za 15 zł za godzinę.I za tego majszyka pracoholika chorowitka też mogę pracować.

Były drukarz
@maszynista 19.02.2017, 16:24
A po co miał tam przechodzić? Dostał chyba podwyżkę a przecież liczyć pieniążki to każdy potrafi. Poszedł by tam po to żeby zar...

Dostał podwyżkę tak jak wy wszyscy dostaliście, chyba +15 % które wam wcześniej zabrali :-)

@Były drukarz 20.02.2017, 09:11

To już chyba nie twoja sprawa. Martw się o siebie!!!

kobretti

Witam.Tu kobra brylowa.Jak tam premie dla przewijaków?Takie chłopiki duźo chyba mają po nadgodzinach?

@kobretti 25.01.2017, 10:01

A co zazdrościsz innym?

drukarz

Ja tam dostaję całkiem niezłą premię. Jestem zadowolony.

@drukarz 22.01.2017, 18:44
Ja tam dostaję całkiem niezłą premię. Jestem zadowolony.

Ja też.

@maszynista 23.01.2017, 22:29
Ja też.

Teraz jest ok.

maszynista

Może masz rację ale ja nie mam na to wpływu.

byly robol

Witam po świątecznej przerwie, ale widzę ze temat premii wiecznie żywy...może całkiem zlikwidować ten durnowaty system motywacyjny???i wprowadzić coś co pozwoli się rozwijać firmie w dłuższej perspektywie oraz zatrzyma najbardziej wartościowych i lojalnych pracowników.... pozdrawiam

maszynista

Nie ja oceniam i nie ja dzielę premie. Zapytaj Sławka. Jedno wiem, na pewno trzeba na nią ciężko zapracować.

m-power

Dobrze wiedzieć ze jest możliwość jakieś gratyfikacji,a nie wiesz co trzeba zrobić żeby takie dodatkowe pieniążki dostać???z tego co wiem to głownie maszyniści dostaja

@m-power 26.12.2016, 03:41
Przecież piszą tu także niezadowoleni pracownicy Dekoru, piszesz o socjalu a zapominasz o zredukowanych premiach...

Jak ktoś zasługuje to i teraz dostaje większą premię ale trzeba na to zapracować bo "na ładne oczy" to Sławek nie daje.

@m-power 25.12.2016, 08:04
Napisz maszynisto ile od maja jesteś w plecy przez zabraną premie, firma cię d....a a ty się cieszysz z byle ochlapow...

Podpuszczasz mnie i innych. Skąd żeś tutaj się znalazł? Od konkurencji??? Tam to dopiero cię d...ją!!! To moja sprawa ile dostaję kasy a jedno tylko ci powiem - mało nie zarabiam i powiem więcej, mnie to wystarcza.

maszynista

Tak, dostałem pięćset złotych. Na prezenty wystarczyło. A u Was coś tym razem może dali sąsiadko?

sąsiadka
@maszynista 22.12.2016, 23:46

No niestety nic nam nie dali. Jakoś u nas cienko ale dobrze, że Was tak fajnie potraktowali. To się liczy! Na święta to każdy grosz się przyda.

sąsiadka

A u Was dali coś ekstra na święta?

technolog

Nie ma i chyba nie będzie.

pracowniczka

Nic mi nie wiadomo o przedstawicielach. Chyba takich nie ma u nas w firmie.

gosia

a jak w tej firmie mają się przedstawiciele ? na jaką pensję można liczyć ? jakie plany itp

Oj dużo, dużo....

warszawiak

A ile można zarobić brutto jako handlowiec na umowę o pracę? No w jakich granicach? Piątkę dadzą?

warszawiak

A może u was potrzebują handlowców?

@warszawiak 04.12.2016, 21:34
A może u was potrzebują handlowców?

Cały czas potrzebują.

pracowniczka

Gratuluję i popieram Twoją decyzję.

robotnik

Ja tam cieszę się, że tutaj pracuję.

@robotnik 20.11.2016, 12:33
Ja tam cieszę się, że tutaj pracuję.

Ja też i dlatego nie zmieniłem pracodawcy, pomimo tych zawirowań.

Pewne obawy jednak są.

pracowniczka

Spokojnie, nie trzeba aż tak się denerwować.

maszynista

No u nas na produkcji ci ze wschodu to mogą trochę zamieszania zrobić.

technolog

Na szczęście nie do wszystkich prac mają kwalifikacje.

byly robol

Dużo ten z Czarnobyla zarabia??? bo jak niewiele to może być kicha(czytaj-wymiana na tańszych),także trzeba się starać....

@technolog 13.11.2016, 00:11
Oni to chyba pracują za małe pieniądze. Ja uważam, że nasi dobrzy drukarze to nie mają się czego obawiać....

@maszynista 14.11.2016, 22:02
Ja uważam, że wszyscy musimy się obawiać tych pracowników ze wschodu, ponieważ oni są gotowi pracować za niskie pensje....

Ja też tak uważam.

Sasza

A rabota dla innostranca u was jest?

@maszynista 10.11.2016, 20:50
Chyba jest bo jeden już pracuje.

Chwilowo nawet było dwóch.

robol
@maszynista 11.11.2016, 22:54
Chwilowo nawet było dwóch.

Trochę się obawiamy, że może ich być więcej.

gość

A są u was przyjęcia do pracy na produkcji?

@gość 08.11.2016, 00:18
A są u was przyjęcia do pracy na produkcji?

Na razie chyba nie ale najlepiej zapytaj w kadrach.

Zostaw opinię o Dekor-Publidecor Sp. z o.o. - Dębe Wielkie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekor-Publidecor Sp. z o.o.