Opinie o Dekor-Publidecor Sp. z o.o. w Dębe Wielkie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dekor-Publidecor Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dekor-Publidecor Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dekor-Publidecor Sp. z o.o. w Dębe Wielkie

Anita

Bardzo zastanawiająca jest ta cisza. Czy tak dobrze w firmie się dzieje i dlatego nie piszecie?

@Anita

Co komu do domu jak chata nie jego......

riki

nie wiecie czy szukają obecnie przedstawicieli handlowych ? Jakie warunki pracy tam są ?

patrycja

A może ktoś mniej więcej zdradzić jakie są zarobki , takiego zwykłego pracownika, operatora maszyn? czy rejestrują na najniższą, płacą więcej pod stołem?mój mąż zastanawia się czy nie zakręcić się za pracą w dekorze, liczy minimum na 3000 zł-3500 zł.

@patrycja

Płaca zawsze officjal czyli wszystko opodatkowane, zakręcić się twój mąż może w kółko,bez znajomości drukowania bez szans na takie pieniądze

drukującą małpa

Takich ludzi nam teraz trzeba,dawaj,będzie wesoło

upadek adolfa
@drukującą małpa

Mo i przyszła ta chwila...już po Dekorze,mleko się przelało...

@upadek adolfa

A ty co z konkurencji??? Jak odszedłeś pajacu to pilnuj swojej d..y. bo za takie wpisy to administrator może ci się do niej dobrać i bekniesz trochę kasy np. w sądzie..

Siwy i Angor
@pracowniczka

Nie wiem kto kryję się pod nickiem ,, pracowniczka'',ale ta osoba padła chyba na pusty czerep,jest to ogólne forum i napewno tym wpisem nie naruszyła regulaminu,obrażanie i wyzywanie od pajaców świadczy tylko o poziomie tzw. kadry kierowniczej, zresztą ludzie pracujący w dekorze doskonale wiedzą że osoby z biura produkcyjnego nie są delikatnie mówiąc prostackie i chamskie wobec szeregowych pracowników,także zluzuj majty i rozglądaj się za jakąś pracą (może w Biedronce???)

Siwy i Angor
@pracowniczka

Miało być są chamskie (literówka)

@Siwy i Angor

Ty cwaniaczku, nie podszywaj się pod porządnych ludzi z naszej firmy tj. Siwego i Angora. Pilnuj swojego koryta. Jak ci tutaj nie pasowało to możesz być i w Biedronce. Myślę, że jednak i tam długo miejsca nie zagrzejesz.

@pracowniczka

Widzisz jak się brzydko zachowuje? My go znamy, co to za egzemplarz. Dobrze, że sobie stąd poszedł ale za to, że próbuje nas dołować to nie można mu tego przepuścić. Powinnaś poinformować Szefa co on tutaj wypisuje.

Korpo-szczur
@maszynista

Oho,Siwemu zaraz żyłka pęknie

M-power
@maszynista

Wyzywając od pajaców i cwaniaczków sam się pogrążasz, cała produkcja się z ciebie śmieje

@M-power

Ja niestety o nim zawsze miałem takie zdanie. Niestety nie pozostawił tutaj dobrego wrażenia po sobie. Najbardziej to on się pogrąża próbując nam mieszać. Jak sobie poszedł to niech pilnuje tamtej firmy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dekor-Publidecor Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
pracowniczka

Nie znam drugiej takiej firmy w okolicy, która by tak bardzo dbała o swoich pracowników, dlatego tutaj pracuję a nie w firmie konkurencyjnej.

@pracowniczka

dba?jakieś żarty chyba.prezes napisał kartkę na wiosnę, że podwyżki będą a tu nie dość że premię zabierają to jeszcze jakioeś nagany zaczęli ludziom dawać

@dekorworker

Jak żeś kolego zasłużył na naganę to dostałeś. Jeszcze powinni Ci polecieć po premii.

@pracowniczka

nie mogą karać za to samo podwójnie.widać jak się znasz na przepisach.wogóle nie wiem czy za takie sprawy mogąkarać i czemu nie wszystkich bo druk i przewijanie to tylko dwa etapy z całej produkcji.a z kontroli nikogo nie ukarali.wystarczy zresztą spojrzeć na listę reklamacji i od razu widać że coś jest nie tak

Lotto

U konkurencji nie zabierają premii na rok-bo takowej nie ma

dekorworker

Ostatni taki zakład w którym niewiele się zmieniło od upadku komuny.i za co tu kogo chwalić?aż dziw bierze że to wszystko jeszcze istnieje z takim rządzeniem

Maja

@pracowniczkanie chodzi tu o udowadnianie niczego. Dopytuję, bo mogłoby to pomóc osobom, które na ten wątek trafiły szukając opinii o swoim potencjalnym pracodawcy. Jednak rozumiem, jeśli nie chcesz rozwijać swojej wypowiedzi.

pracowniczka

Jestem zadowolona i chyba nie muszę tego komukolwiek udowadniać.

Maja

@pracowniczka a Ty na jakim stanowisku pracujesz? Możesz powiedzieć coś więcej o swojej pracy? Widzę, że zachęcasz innych do składania CV. Rozumiem, że sama jesteś zadowolona z tej pracy. Mogłabyś powiedzieć dlaczego?

maszynista

Pewnie jeden będzie potrzebny na przewijaka.

Rumcajs

Ile tam przewijacze zarabiają? Są jakieś przyjęcia?

@Rumcajs

No nieżle zarabiają. Złóż CV.

Maja

Na stronie internetowej firmy można znaleźć kilka ofert pracy. Wiecie może, czy są one aktualne? Poszukiwani są kandydaci na stanowisko Mechanik maszyn, Handlowiec oraz Technolog w branży poligraficznej. Możecie też powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca w tych działach firmy? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją. Co możecie im doradzić?

Andy

Oby wszyscy byli tacy pracowici i oddani firmie jak Angor.

@Andy

Masz rację Andy. Też mam takie zdanie o nim.

pracowniczka

Oczywiście, nie ma problemu.

pracowniczka

To ja chętnie mu zaparzę i podam tę kawę bo w pełni na to zasługuje.

rychu peja

Chyba nasze DIVY z biura piszą pochlebne opinie o Angorze-w końcu kto im będzie kawę parzył gdy jego zabraknie:(:(:(

drukarz

Chyba dużo im jeszcze brakuje, aby mu dorównali.

pracowniczka

I ja bardzo dziękuję Maja za zwrócenie uwagi dyskutantom.

Dzięki Maja.

Zostaw merytoryczną opinię o Dekor-Publidecor Sp. z o.o. - Dębe Wielkie

Dekor-Publidecor Sp. z o.o.