Opinie o Drukarnia TOLEK w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Drukarnia TOLEK. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drukarnia TOLEK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia TOLEK w Mikołów

Praca w drukarni była moją pierwszą pracą w ogóle gdziekolwiek. Po około 2 tygodniach od wysłania cv z ogłoszenia zaproszono mnie na pierwszą rozmowę rekrutacyjną przez telefon, na rozmowie po zachowaniu rekrutera (prawdopodobnie szefa) dało się wywnioskować że nie był pozytywnie nastawiony od samych drzwi, co ja tu w ogóle robię i co sobie wyobrażam przychodząc tutaj (więc skąd chęć zatrudnienia mnie?). Mimo tego po tygodniu zaproszono mnie na drugą rozmowę. Zaproponowano mi inne stanowisko, na początek na umowę zlecenie, argumentując to tym że inni kandydaci podchodzili lekkomyślnie do pracy w tej firmie. W pierwszy dzień nikt nie zapoznał mnie z pracownikami ani nie wyjaśnił obowiązków i w małym stopniu pokazał miejsce pracy czy wyjaśnił działanie maszyn. Był dość utrudniony dostęp żeby dostać się na placówkę o wczesnych godzinach porannych bez karty pracowniczej, o wszystko trzeba było dopytywać i prosić. Mimo wszystko po tygodniu pracy nie przedłużono mi umowy bez żadnych wyjaśnień. Oprócz tego na resztę pracowników nie mogę powiedzieć złego słowa, byli wobec mnie bardzo mili i pomocni.

W jaki sposób można wykroić sobie lepszą stawkę? W ofercie dla Krajacza piszą wprost, że widełki są od 4 700 do 5 300 zł. jeśli celuję w ten górny próg to w jaki sposób mogę go sobie zapewnić?

Czy pracuje tutaj dużo kobiet? Nie pytam o zatrudnienie na stanowisku tego elektromechanika o którego pytali jakiś czas temu ale pokazała mi się oferta dla pomocnika (być może pomocnicy) drukarza. To jakaś ciężka praca? Monotonna czy może jednak ciekawa?

Angelina Nowy wpis

Witam jak obecnie wygląda praca w drukarni, na jakie zarobki można liczyć?

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście do pracy w firmie Drukarnia TOLEK? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Elektromechanik są korzystne?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Drukarnia TOLEK po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Praca. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Co z tym tematem niewypłacalności? Widzę, że się urwał tu we wpisach a na stronie są dwie oferty, ja na elektromechanika bym poszedł o ile dobrze zapłacą, teraz jednak nie mam pewności? Jest ktoś w ogóle na bieżąco, bo te opinie jakieś stare są? napiszecie tez ile docelowo od stycznia zaoferują osobie z 3-letnim doświadczeniem?

Iza

Jakiś czas temu pisaliście, ze firma nie płaci za zlecenia, albo trzeba czekać pół roku :/ A jak jest teraz? Już są wypłacalni? Bo widzę, ze komentarze ucichły

Jakiś gość
@Iza

Firma jest zawsze wypłacalna,także proszę się nie martwić ,wiadomo że czasem zdarzy się iż jest opóźnienie ,ale „taki mamy klimat”????i każdy wie jak jest.

konkurencja
@Jakiś gość

no jak jest? jak firma nie jest wypłacalna to się powinna zamknąć a nie obciążać tym pracowników. kpina

Kacha

hej, co się dzieje z drukarnią? ktoś na forum zapewniał, że jest wypłacalna i że wszystko jest w porządku a tymczasem zauważyłam w sieci jakąś informację na temat jej zawieszenia, czy to prawda? doszło do niego? jeśli tak to z jakich przyczyn i jakie są dalsze plany? co z osobami zatrudnionymi?

Drukarnia Tolek
@Kacha

Szanowna Pani, Nie wiemy skąd Pani wzięła informację o zawieszeniu Drukarni. Nic takiego nie ma miejsca. Drukarnia normalnie funkcjonuje, niekiedy z problemami jak większość firm w tych czasach. Pozdrawiamy Drukarnia Tolek Spółka z o.o.

Ozi

To są jakieś kpiny dopiero co wywalił doświadczonych pracowników introligatorni a teraz znowu zatrudnienia żeby następnych pogrążyć. Nie rozumiem czy ludzie nie czytają opinii o tym dziadostwie ?

Długo czekałeś?

Dominika

A jaka kwota została Ci zwrócona?

Avanti

Uwaga nie płacą za wykonane zlecenia

Zbigniew
@Avanti

Czemu nie płacą? Mają chwilowe kłopoty z płynnością finansową, czy to poważniejsza sprawa? Możesz napisać?

Nikt
@Zbigniew

Nie wiadomo oficjalnie. Nikt ci tego nie powie.

Aleksandra
@Nikt

Chyba jednak pracodawca jest zobowiązany do jakiegoś wyjaśnienia, pytałeś/łaś, co jest powodem braku płatności? Może też warto zajrzeć do umowy, pracodawca może mieć po prostu określony czas na zrealizowanie płatności.

Kooperant
@Avanti

Potwierdzam - nie płacą za wykonane usługi,należności pół roku po terminie...

Halina
@Kooperant

Mam nadzieję ze zgłaszaliście to gdzieś??

Halina

Wow to super, że udało się to załatwić. A dużo sobie ta kancelaria życzy za taką pomoc?

Czy w Drukarni TOLEK możliwe jest podjęcie pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy? Np. na pół etatu lub 3/4? Nie każdy jest bardzo dyspozycyjny więc chciałabym się zorientować jak ta kwestia wygląda w firmie jeszcze przed wysłaniem CV :) Można pogodzić pracę w tym miejscu ze swoimi innymi obowiązkami?

Jaki jest wkład kierownictwa Drukarnia TOLEK w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Na miejscu

Prawie zaden!!!! szef jest teraz wielkim prezesem, nie interesuje sie juz prawie wcale ludzmi na produkcji, wszystko zrzuca na szefa produkcji który nadaje sie tylko do zamiatania smieci a nie do pracy z ludzmi nie mowiac juz o jego big zonie nie umiejacej liczyć nie pamiętają z jakich działów sie wywodzą

Wiktoria
@Na miejscu

Pamiętaj, że na forum powinniśmy oceniać ogólnie firmę, a nie jej "włodarzy" czy pracowników. A może próbowaliście organizować jakieś zebrania czy dyskusje, których celem byłaby poprawa atmosfery panującej w firmie? Jeśli tak, to z jakim skutkiem?

Iwona G.

Witam Informuję, że w porozumieniu i za zgodą Prezesa Drukarni występuję z oficjalnym pismem do Portalu GoWork z prośbą o udostępnienie ip komputera osoby bezczelnie podszywającej się pod moja osobę w poniższym wpisie z dnia 29.02 godz.00.11 podpisanej jako Iwona. Kolejnym krokiem jest zgłoszenie sprawy do organów ścigania, celem ustalenia danych osoby, która umieściła w/w wpis. art. 190a § 2 k.k., według którego karze do trzech lat pozbawienia wolności podlega każdy, kto: "podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej.

Jeszcze na miejscu

To niech sie zastanowi , ludzie nam odchodzą a bez pracownikow firma jest niczym !

Judyta

Jak lubisz sobie wypic w pracy to to miejsce jest stworzone dla Ciebie.

@Judyta

Pani Judyto, dziękujemy za cenną uwagę. Proszę wskazać o jakich konkretnie sytuacjach (i osobach) Pani pisze, ponieważ będzie Nam łatwiej zareagować. Przy zatrudnionych ponad stu pracownikach, pracujących w trybie trzyzmianowym, nie jesteśmy w stanie dotrzeć do każdej sytuacji, a ze zgłoszonych incydentów zostały wyciągnięte konsekwencje. Pozdrawiamy Drukarnia TOLEK.

Julita

@Drukarnia Katowice wątek dotyczy firmy Drukarnia TOLEK i nie oferujemy swoich ofert pracy z innych zakładów na tym wątku. Drukarnia TOLEK poszukuje pracowników na stanowiska: maszynista offsetowy i elektromechanik. Można liczyć na stabilne zatrudnienie i atrakcyjne zarobki http://www.tolek.com.pl/pl/14-praca Ktoś z Was jest chętny, na któreś stanowisko?

Drukarnia Katowice

Chętnie przyjmiemy do pracy handlowca z doświadczeniem w poligrafii, na cały etat, szczegóły (usunięte przez administratora) . Zapraszam, dobre warunki, miła atmosfera.

Daniel

"Gruba zielona koszulka" Faktycznie taka gruba, że ja nie mogę Polecam sprawdzić choćby na wikipedii definicję słowa: "GRUBA/GRUBY" Pozdrawiam ;)

na miejsciu

Daniel

xD

Drukarz

Jakie stawki maja tam teraz drukarze ?

@Drukarz

Akord ile zjedziesz tyle dostaniesz

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia TOLEK - Mikołów

• Jak się pracuje w Drukarnia TOLEK?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia TOLEK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Drukarnia TOLEK
2.5/5 Na podstawie 54 ocen.