Opinie o DOT2DOT w Batorowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DOT2DOT. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOT2DOT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOT2DOT w Batorowo

Ida Nowy wpis

Hejka, my z chłopakiem akurat jesteśmy tu z oferta dla elektryka, tylko jak teraz popatrzyliśmy po miastach to na Kowale. Tutaj pisaliście w zeszłym roku, że Batorowo się praktycznie zamknęło, to prawda? jakie są ostateczne powody i czy pracownicy magazynowi jeszcze pracują?

Renata Nowy wpis

Przyszłam tu sprawdzić opinie a tu jakieś komentarze jakoby firma miała się zwijać. To takie gadanie czy serio coś takiego się szykuje, ktoś mógłby rozwiać wątpliwości? Szukają teraz asystentki ds. sprzedaży i marketingu, więc chyba nie jest tak źle. Nie wymagają doświadczenia, więc szczerze to na jaką kasę mogłabym liczyć? Trochę więcej niż minimalna? Czy jednak więcej?

Były pracownik Nowy wpis
@Renata

Oddział w Batorowie od 1 kwietnia zakończyła działalność. W budynkach pozostali tylko pracownicy magazynu i puste miejsca po maszynach na hali produkcyjnej.

Yankes Nowy wpis

Witam jaka stawka jest teraz ? I czy można kontakt do pana kierownika marka ? @Pracodawca

Czy w firmie DOT2DOT można pracować na pół etatu?

Dyro

Nie, ale można pracować za darmo.

logo firmy Presales Specialist
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Epil Care Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
logo firmy Koordynator grupy inwentaryzacyjnej
Ostrów Mazowiecka
inwentury.pl

DOT2DOT poszukuje pracownika na stanowisko Maszynista. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Nie polecam , firma i tak za nie długo się zawija stąd!!!

Beata

niedługo tzn kiedy zawijają? i czemu, skąd taka prognoza?

lulu
@Beata

z TVnu

Nie wiadomo kto kupił d2d ?

Drogo wzięli ?

W Gdańsku też (usunięte przez administratora) jest. Już coraz więcej operatorów slopoow i rotscja jak w call center.

Justyna
@Gdańsk

Od czego to wszystko zleży? Jakieś marne warunki albo zarobki ze ludzie tak rotują u was?

Janusz
@Gdańsk

Nie jest najlepiej. (Cenzurowane)Czemu administracja cenzuruje?

@Janusz

wulgaryzm jakiś albo słowo niezgodne z regulaminem czy coś? Ale przesłanie chyba każdy zrozumiał? to ilu operatorów tu teraz pracuje, że podobno większość to słupy są?

Janusz
@Beata

Nie większość ale zaczynają wchodzić. Ja tu mówię o takich co kompletnie nic nie potrafią. Nawet wcisnąć guzika i zjechać i nie schrzanic

@Janusz

guzika? to jak tu rekrutacja miałaby wyglądać tak w sumie, nie sprawdzają niczego? to ile kasy za taką pracę wlatuje?

Waldek

Na starcie oczekujecie wysokich wynagrodzeń? Może czas pokazać swoje umiejętności a firma dobra to z pewnością będzie potrafiła to docenić!

Heheh
@Waldek

Jak siedzisz przy korycie lub głęboko w (usunięte przez administratora) to tak. Inaczej nie ma takiej możliwości.

Waldek 2
@Waldek

Najpierw to posprzątajcie ubikacje w wszystkich rejonach zakładu. Brud aż kipie. Strach tam wejść.

Zorro
@Waldek 2

A sprzątaczki w D2D to od czego? Bo napewno nie od sprzątania....

Ale,ale Aleksandra
@Zorro

Od sprzątania...ale palarni,papierosa za papierosem...smierdzace mopy,ścierki,pajęczyny,brudne podłogi to jest codzienność w NK

Obserwator 2

Merry Christmas!

Romano

To już koniec tego oddziału.Zwolnienia ,oszukiwanie ludzi ,mają za nic obecnych pracowników, wszyscy niepotrzebni już jak smieci.Ograbili zaklad z pracy,maszyn okulisty się w Gdańsku i Koniku kosztem Batorowa i pracujących tu łudź.

asdhkjsaf

Zapraszam do GPI (dawniej BSC)

Sylwia

Czy ja dobrze rozumiem że ciebie zwolnili i się wkurzyłeś? O co ci dokładnie chodzi z tym zwolnieniem wszystkich?

GP
@Sylwia

Wszystkich zwolnią bo likwidują oddział w Batorowie. Od przejęcia firmy mają co roku straty finansowe , Geniusze poligrafii ha,ha,ha

Ktos
@Sylwia

On sam się zwolnił, ale bardzo go interesuje co dzieje się w firmie, to plotkarz nr jeden

Philips
@Ktos

Bo ludzi się nie rani. Rani się się drani. Pozdrawiam cię

@GP

To już nie będzie tam w ogóle oddziału? Od kiedy? I czemu akurat te straty się pojawiły od przejęcia firmy, jest źle zarządzana?

Kulfon

Chciałbym pozdrowić starą (jeszcze istniejącą ekipę za Graf-Poz) ekipę Czyli. Dużo by nie wymieniać:)! -DRUK- Sławek S. . Piotr (Gwizdek) , Norbert N.(Czechu) Bartek W. -PAKOWNIA- Kasię A. , Kasię Ż. , Karolinę N. , Teraz sklejarki! . Pozdrawiam Urszulę , Anetę( już niedostęną )Patrycję plotkarę na wszystkie strony! Pozdrawiam dział sztanc ( stary skład) Łukasz O. (Rzeźnik) , Wojtek S.(Czapeczka) , Łukasz B. Robert D. który ciągnie zwolnienie do dnia dzisiejszego! Pozdrawiam Magazyn z starej gwardii , czyli: Janusz Z. , Tomasz D. Marek R Marcin B , Karol S. , i ludzi którzy tam pracują! Imion i ksyw nie znam , ale jesteście spoko. Miło się pracowało. Pozdrawiam wszystkie osoby z biura! Mam nadzieję , że dacie radę! Pozdrawiam Monikę S. która a z resztą........! Chciałem podziękować za tyle lat współpracy! Robert

@Kulfon

Ogólnie to pozdrawiam ludzi żyjących , życiem innych ludzi wszędzie siejąc zamęt!!!! Pozdrawiam was!

@Kulfon

Dziękuję za współpracę przez te lata!!!

sdad

a co cb zwolnili powiedz jak sytuacja teraz w tej firmie jest?

Teresa

A co, Ciebie też wymienił w swojej laurce? :) Dowiem się od Ciebie, ile się zarabia u Was jako pomocnik introligatora?

@Teresa

Ha Ha Ha!!! Pozdrawiam Teresa!

asdawe

Jeszcze ta firma jest ktoś tam robi jeszcze?

Halina
@asdawe

A czemu miałby nikt tam nie pracować? Aż tak słabe warunki były?

xaxaxa
@Halina

po prostu źle sie dzieje wiec no...

@xaxaxa

ale co takiego się dokładnie dzieje?

Nie ważne
@Urszula

Oczy wam mydlą , że będzie dobrze. Jest tragedia!!!

Miko
@Nie ważne

Czemu jest tragedia?

Max
@xaxaxa

No przecież przyszedł łysy i wielce rozkręcić miał firmę!?

Julia
@Nie ważne

Ale jak oczy mydlą? Co takiego mówią, a co jest w rzeczywistości? Możesz to opisać na konkretach? Bo nie bardzo wiem do czego się odnosisz.

Młody

Hahah ucz się pilnie nie będzie czasu na podryw ;)

Titanic 2
@Młody

No możesz go poderwać, Bo za młodych chłopców też się bierze.

Ktoś

Zastanawiam się jaki mądry pisał ogłoszenie o pracę na operatora maszyn introligatorskich? Od kiedy to złociarka, okienkarka i sklejarka to maszyny sztancujące? Proponuję aby osoba ta zaznajomiła się z maszynami na zakładzie i dowiedziała do czego one służą. Maszyna sztancująca nie ma nic wspólnego np z okienkarką, każda z tych maszyn służy do czegoś innego. Czy osoba która to pisała wie jaka jest różnica między sztancą a sklejarką? Widać jakich mamy fachowców tam do góry, śmiech. (usunięte przez administratora)

BZAG
@Ktoś

Oooooooo panie tu nikt nie ma pojęcia co się w tej firmie dzieje,ani na czym ta praca polega.... Pzdr

Smakołysz
@Ktoś

W biurach pracują tylko teoretycy którzy wiedzą jak wyglądają słupki nic więcej, a ta od planowania to klekajcie narody nie mogę tego obrać w słowa bo admin i tak usunie

Samorząd
@Ktoś

Pewnie jakiś specjalista który chce się wykazać w nowej firmie , co to nie , potrafi wprowadzić dla firmy?!? :D

Teresa
@Samorząd

Nie wiem czy kadrowe muszą tak dokładnie znać przeznaczenie maszyn. A czy w czasie rozmowy jest ktoś z produkcji żeby wypytać kandydata na operatora czy on się zna i wie co się z czym je? Bo chyba to nie problem kandydować na ogłoszenie, nawet jak jest z błędem...

Qwerty

Witam, Czy warto zatrudnić się w tej firmie .? Jak wygląda zatrudnienie? Jakie wynagrodzenie ? Jaka jest atmosfera?

Ciekawski

Jak w kilku zdaniach możecie opisać zarządzanie magazynem w tej firmie? Bo firma wiadomo, że pięknie to zawsze przedstawi, a realnie nie mają pojęcia jak jest faktycznie...

Piotrek
@Ciekawski

Na magazynie brak zasad i kompetencji pracowników,brak przestrzegania zasad BHP,często brak obsady w godzinach pracy,pracownicy chodzą jak chcą,robią co chcą...a już napewno nie realizują swoich obowiązków...może nowy zarządzający zmieni system

Jordan
@Piotrek

Ale zawszwmtak wyglądało czy teraz jak nowy przyszedl

P-ń
@Ciekawski

Nie polecam tej firmy, a zwłaszcza magazynu. ATMOSFERA nie jest dobra, panuje totalny chaos i bałagan, po części odpowiedzialni są za to koordynatorzy Ale największy udział w tym (usunięte przez administratora) zawdzięczamy ludziom z Gdańska Porażka totalna ten magazyn. Ale jak jesteś lizusem, to może dochrapiesz się być liderem albo koordynatorem ;-)

Jakiś tam
@P-ń

Jest nowy kiero, założył sobie prywatny folwark ze swoimi zwierzątkami, za zgodą głównego ekonoma z GD. Teraz lizusostwo jest w jeszcze większej cenie. Starych zwalnia na prawo i lewo, zostają tylko potulne owieczki bez własnego zdania. Powodzenia w budowie lepszego jutra na zgliszczach, które jeszcze pozostały z tak dobrej firmy.

Marzena
@Jakiś tam

no ale tak bez argumentow kogos zwolnic sie nie da, wiec jak niby zwalnia stara ekipe, na jakiej podstawie?

Ktosiu
@Marzena

A muszą być podstawy? Po prostu dobre porozumienie i do widzenia. Trzeba zrobić miejsca dla "swojaków" nie patrząc na koszty, które i tak ponosi firma.

Romano

Cześć czy ktoś wie co się dzieje w Batorowie? Czy chcą sprzedać zakład, który wykończyli zresztą...ludziom mydlą oczy chyba...szkoda tego zakładu.

Xxx
@Romano

Przenoszą do innej lokalizacji w okolicach Poznania , a część maszyn jedzie do Gdańska i tyle. Szkoda tej firmy , fajna była…

Nieznajomy
@Romano

Ja wiem ,że mamy w nowego dyrektora...przechodzi do nas z Nowego Konika. Zmiany,zmiany,zmiany...czy wogole chcą rozwalić tą firmę?co z ludźmi?A w Nowym Koniku kto będzie dyrektorem?

asda
@Nieznajomy

Z tego co wiem to on ma być w dwóch zakładach dyrektorem a w Koniku pod jego nie obecność ma być jego prawa ręka czyli Kierownik kierowników

Justyna
@asda

Czy w związku z tymi zmianami będą jakieś nowe miejsca pracy czy niekoniecznie? Wiecie coś?

HR
@Justyna

dzień dobry, zapraszamy do aplikowania na adres e-mail: rekrutacja@dot2dot.pl pozdrawiamy Zespół HR

Ktoś
@Xxx

A Jopek jeszcze tam pracuje? Przecież ten Czieć wywozi palety w kontenerze. Wszystko jest nagrane jak na tacy. O folii stretch już nie wspomnę. Non stop chodządzy w białych rękawiczkach a żeby rączek sobie nie pobrudził. Wykorzystuje tylko ludzi na placu, jakby dyrektorem od szamba był. Czy nikt tego nie widzi?!

Ktoś 2
@Ktoś

Do wszystkich!!!!! Nie pożyczać mu żadnych pieniędzy! On 20 zł potrafi oddawać przez pół roku!!!!

Coraz więcej ludzi się zwalnia a Gdańsk tego nie widzi. Zanim firma się przeniesie to już nie będzie miał kto pracować. Z kobiet w ogóle nic sobie nie robią, wykonują najcięższa pracę a zarabiają grosze,patrząc na to co się dzieje nie dziwię się że ludzie odchodzą. Gdańsk przewidzi na oczy jak będzie już za późno.

Anonim 2
@Anonim

Nie ma co się dziwić? Brygadzistki chodzą słodko -pierdząco- mówią , a i tak donoszą!

Smakołysz
@Anonim 2

Do niczego innego się nie nadają paniusie, plotkary siedzą na (usunięte przez administratora) i zwracają tylko uwagę , ale nie swoim bo oni mogą (usunięte przez administratora) cały dzień z nogami do góry i nic

Dotek
@Anonim 2

Oj tak donoszą donoszą ...się ma względy u tych z góry to można posciemniać po hali polatać i poudawać zapracowaną..prawda?Taka rola tych wielkich brygadzistek...zero sprawiedliwości na hali,koleżanki brygadzistek są głaskani po główkach a cała reszta to od zapierdzielania...i wybieranie prac bo ta za ciężka,tu za szybko ..każdy tylko narzeka!!! Weźcie się nieroby do pracy a jak nie to nie jesteście niezastąpieni..na wasze miejsce znajdzie się człowiek kompetentny,pracowity,odpowiedzialny i żetelny.

D2D
@Dotek

Żetelny = rzetelny. Pozdrawiam...

Ukrainiec
@D2D

Polska język trudny język. Muszę się nauczyć końcuwkuw!!!

@Anonim

To kobiety wykonują cięższa pracę od mężczyzn ? Jaką ?

Zostaw merytoryczną opinię o DOT2DOT - Batorowo

• Jak się pracuje w DOT2DOT?

Zobacz opinie na temat firmy DOT2DOT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOT2DOT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOT2DOT?

Kandydaci do pracy w DOT2DOT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOT2DOT