Opinie o Dekor-Publidecor Sp. z o.o. w Dębe Wielkie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dekor-Publidecor Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dekor-Publidecor Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dekor-Publidecor Sp. z o.o. w Dębe Wielkie

byly robol

Cóż,skoro drogi maszynisto widzisz w moich wypowiedziach chamstwo,to mi nie pozostaje nic innego jak powiedzieć,,-każdy sądzi według siebie"-wiec skoro na publicznym forum nie możesz opanować nerwów to w takim razie jak w pracy odnosisz się do współpracowników...???

maszynista

były robolu, zaczynasz przekraczać pewne granice przyzwoitości. Chamstwo na pewno nie będzie tutaj tolerowane i sądzę, że administrator się tym zajmie. A ty zajmij się sobą a nie martw się o ludzi w Dekorze. Nie pozdrawiam.

byly robol

Pokazac to ja ci mogę,wołaj starszego....dekor to nie pępek świata, chociaż kiedyś tak mi się wydawało, na szczęście przejrzałem na oczy,i proszę nie mow mi co mam robić, to jest ogólnodostępne forum i jeśli nie naruszam regulaminu to mam wolną rękę jeśli chodzi o wolność wypowiedzi ,i nie denerwuje się tak maszynisto, nikt przecież nie każe ci tego czytać, ważne ze potencjalni pracownicy Dekoru będą mieli świadomy wybór, pozdrawiam

byly robol

Uczepiłeś się mojego obecnego pracodawcy jak rzep psiego ogona,większość porządnych firm a moja obecna do takich z pewnością się zalicza ma taki regulamin oraz fajny socjal(wczasy pod grusza-1000zl,kasa na święta -łącznie 1200zl,dofinansowanie kolonii dla dzieci ,pożyczki dla pracowników (do 10 000zl)oraz zapomogi okolicznościowe...itp ,i teraz uważaj -ani razu nie zabrala premii oraz nie ucięła pensji swoim pracownikom w przeciwieństwie do dziadowskiego dekoru...pozdrawiam

@byly robol

Widzę, że bajeczki to umiesz opowiadać. Pokaż ten regulamin!!!!! A zresztą chyba nie mamy o czym rozmawiać. Odszedłeś więc skup się na sobie a nie na nas. Jak widzisz nikt tutaj za tobą nie tęskni!!!!!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dekor-Publidecor Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
byly robol

Widzę że próbujesz zgłębiać tajniki socjalne Dekoru... cieszy mnie to bardzo bo być może dowiesz się o sprawach (socjalnych) o których to nawet nie śniło się filozofom ...powodzenia

@byly robol

To żadna sztuka bo regulamin funduszu socjalnego jest wywieszony firmie na kilku tablicach. Ty też mogłeś sobie go poczytać, to byś wszystko wiedział. Ja ci radzę jednak, abyś przeczytał regulamin funduszu socjalnego u twojego, obecnego chlebodawcy ( jeśli taki w ogóle jest ?) ha, ha, ha......

maszynista

Hej kolego, nic mi na ten temat nie wiadomo ale różnie firmy premiują swoje kierownictwo. A zresztą co cię to obchodzi były robolu? Zapytaj swojego chlebodawcę, może da ci taki dodatek paliwowy.

@maszynista

Czyli nie zaprzeczasz ze takie formy premiowania tylko biura są w porządku???faktycznie ciężko pracujący ludzie na produkcji nie zasługują na dodatek paliwowy-wszak wszyscy nie płacą za paliwo przy tankowaniu...

@byly robol

Ja nie mam takiego dodatku. Tak jak napisałem, teraz to pytaj swojego nowego chlebodawcę i poproś go o dodatek paliwowy.

@maszynista

Tak myślałem,dzieki za rade ale obecnie mam do pracy kilka minut piechotą ...

@byly robol

Zasięgnąłem języka i okazało się, że niektórzy z niepełnosprawnych mają taki dodatek na dojazdy do pracy. Oni są zresztą zatrudnieni na innych, specjalnych warunkach ale nie znam szczegółów. A co dotyczy ciebie to pogadaj z obecnym chlebodawcą, a może dostaniesz taki dodatek?

@byly robol

Chciałem dodać, że jak miałbyś grupę inwalidzką i problemy z dojazdem do pracy to na pewno przysługiwałby ci taki dodatek.

Regulaminie

byly robol

Pytanie za 100 punktów do obecnych pracowników -czy w tym regularnie jest cos o deputacie paliwowym dla biura na produkcji i nie tylko???

już nie Dekor

I pociągowym...

ara
@byly robol

Oj robolu były, były ..... coś ci się czasy pomyliły. Deputaty to podobno były w socjaliżmie. Zapytaj więc może o to swoich rodziców. Może pamiętają?

ara
@już nie Dekor

chodzi ci o konia pociągowego?

@ara

Dokładnie chodziło o dodatek paliwowy który biuro na produkcje dostaje na dojazdy do pracy....czy w regulaminie jest wzmianka o tym czy jest to tylko dla wybranych...i proszę nie wyjeżdżaj mi z jakimś socjalizmem bo jestem za młody żeby takie cos pamiętać....

technolog
@już nie Dekor

No nareszcie, wystarczająco się tu naobijałeś!!!!! Zbijaj bąki gdzie indziej.

pracowniczka

Na tablicach w budynkach firmy wisi regulamin funduszu socjalnego. Każdy może sobie poczytać. Tam wszystko jest.

obcy

rewelacyjne starcza na papierki po cukierkach tych co zawija świstak

@obcy

U was tak, bo rzeczywiście możesz tylko pozbierać te papierki po cukierkach co zjedzą je właściciele. W Dekorze dają i na wczasy i na święta a także na kolonie i obozy dla dzieci. Za to należy pochwalić zarząd obu firm.

maszynista

Dostajemy co roku pieniądze na urlop (wczasy). Ciekawe czy w tym roku dostaniemy jakąś kasę przed świętami? Zawsze u nas w firmie dawali.

@maszynista

To dobrze macie. U nas niestety nic nie dają.

maszynista

Nie radzę pić w pracy, przy maszynie.

id

Hmm.... dobry żart flaszkę wart.

dobry żart tymfa wart

nowy

Obejrzyj się za siebie bo u was już te wszystkie sreberka się porozsypywały i bałagan macie totalny. Zajmij się swoim otoczeniem a nie wtykaj nosa w nieswoje sprawy.

drukarz
@nowy

Rzeczywiście mają tam totalny bałagan a próbują ciągle mieszać u nas, wypisując tutaj takie bzdety i jednocześnie podpuszczać naszych kolegów.

id
@drukarz

drukarz - masz rację. To jest podła gra konkurencji. Nasi powinni robić to samo im.

obcy

a świstak siedzi i zawija w sreberka

maszynista

Jak tego nie zauważasz to twój problem.

maszynista

Nie wiem jak jest w Rosji bo nigdy tam nie byłem. Mimo wszystko z Rosją to bym się nie porównywał.

obcy

A mówią też że Rosja jest krajem demokratycznym wszyscy kochają swojego władcę i niema tam żadnych wojen i co prawda?

pomocnik
@obcy

Co ma piernik do wiatraka?

maszynista

Wydaje mi się, że teraz atmosfera w firmie jest dobra. Chyba lepsza niż u konkurencji.

nieznajomy
@maszynista

Zależy o której konkurencji mówisz?

@nieznajomy

Tej dalszej.

Zostaw merytoryczną opinię o Dekor-Publidecor Sp. z o.o. - Dębe Wielkie

Dekor-Publidecor Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 190 ocen.
  • Mazowiecka 1
    05-311 Dębe Wielkie

Dekor-Publidecor Sp. z o.o.