Opinie o Polonis Druk Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polonis Druk Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Polonis Druk Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polonis Druk Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

15 złotych

Nie polecam firmy szukają ludzi do pracy za pół darmo oferując 15 złotych za godzinę i umowę zlecenie.

Szara myszka

(usunięte przez administratora) Firma proponuje 16zl/h na zleceniu za okres próbny, następnie po okresie próbnym podwyższają pensje o całą złotówkę. Jest to zwykłe (usunięte przez administratora) ponieważ minimalne wynagrodzenie to 22,80zl/h według aktualnych danych.

PiesekLeszek
@Marta

Jedyne na co można liczyć to 50gr i garb dźwigając rolki po 200-300kg :))

Czaro Nowy wpis

Widziałem ogłoszenie, że firma szuka operatorów maszyn. Praca podobno trzyzmianowa. Ktoś wcześniej pisał z kolei, że pracuje się tu 8 godzin dziennie. To jak te zmiany wyglądają?

Muzyka Gra Nowy wpis

Polecam. Jeden z lepszych pracodawców w okolicy, prywatna opieka medyczna, godna zapłata, dorobić można jak ktoś chce, no i spokój, właściciele bardzo wyrozumiali choć są na codzień, to nie wtrącają się w produkcjie chyba, że jest coś na grubo....... , kierownik jak to kierownik raz git raz nie, ale to normalne, trzeba go słuchać, gość chce dobrze ktoś od niego też wymaga, wiadomo kto :), dyrektor Arek gość pomocny jak mało kto wiedza mega, kontrola jakości bardzo wyrozumiała choć nie odpuszcza :) błędów ,firma się rozwija i to mocno, chodzą słuchy o nowej siedzibie, lada chwila podobno starutją, pozdrawiam całą pracowiniczą rodzinę Polonisów, jeszcze raz Polecam

Ricko Nowy wpis

Atmosfera w firmie na plus, a własciciele to kulturalni ludzie mający szacunek do pracownika. Zarobki też w porządku. Generalnie zadowolony, nie szukam innej pracy.

@Ricko

Oooo no to super, że i takie opinie są. Szkoda, że nie wiadomo o jakiej posadzie mowa. A co do zarobków, bo widziałam ofertę od nich dla asystentki sprzedaży z językiem angielskim. To wiecie, jaka jest tu pensja lub znacie widełki płacowe?

Spodobała mi się oferta, co prawda dodana była 2 lata temu dla Operatora Maszyn - Pracownika produkcyjnego. Czytałem, że doświadczenie nie było wymagane, firma sama wprowadzała w obowiązki. Dalej to tak funkcjonuje? Ile wynosi aktualnie wynagrodzenie, może jest ktoś w stanie podać przynajmniej widełki? Widziałem info, że jest atrakcyjne, więc się zastanawiam czy może nie spróbować....

Aplikowałeś do firmy Polonis Druk Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Szara myszka

@Szara myszka

Może wraz z biegiem pracy można liczyć jeszcze na jakieś podwyżki? Wspominasz o okresie próbnym, ile on trwa i na jaką umowę?

Becia
@Szara myszka

To jaka umowa jest podpisywana że może być stawka poniżej minimalnej? Ten okres próbny na niższej stawce to długo trwa? Próbował ktoś negocjować tą złotówkę? Może da się coś więcej uzyskać?

PiesekLeszek
@Marta

Jedyne na co można liczyć to 50gr i garb dźwigając rolki po 200-300kg :))

Kornelia

Ciekawi mnie, ile zarabia obecnie Operator Maszyn - Pracownik produkcyjny?? Dawniej była oferta i widziałam widełki płacowe 3500 - 4000 zł. Czy teraz jak ktoś jest zatrudniany na te posadę, to ma takie widełki, czy juz teraz więcej płacą? A jak więcej, to jaka jest ta pensja?

15 złotych

Jolanta

Może opowiedzieć o 3 zmianach na stanowisku Operator Maszyn - Pracownik produkcyjny? Chciałabym dokładnie wiedzieć, w jakich ramach godzinowych są te zmiany? Bo podali tylko info w ofercie, że pracują na 3 zmiany. No ale jakie są ich godziny? I jeszcze, jaki jest system rotacji zmian? Tydzień/tydzień?

@Jolanta

Praca jest po 8 h. System tygodniowy.

Ilona

Pierwsza zmiana zaczyna o 6? I w jakiej kolejności te zmiany idą? Dniówka - popołudniówka - nocka? Czy inaczej? Zastanawiam się jeszcze czy w razie jak ktoś nie może pracować w nocy to zmienia się mu zmiany, czy raczej nie ma takich osób?

wrona

Wspólna współpraca i końcowy efekt na +, polecam bardzo. Dokładność i wysoka jakoś dopełniają dzieła. Drukarnia warta uwagi, etykiety zrobione dokladnie tak jak nalezy

Krzysztof H

Świetna firma, wspaniali ludzie, którzy zawsze służą pomocą. Jak najbardziej polecam. Jakość zawsze na 5 - nigdy żadnych uwag pod tym wzgledem

Majson

Mam zupełnie inne doświadczenia, ale wiadomo, każdy jest inny. Ja uważam że akurat w tej firmie jest ogromny szacunek do pracownika

agness

Nigdy nie spotkałam się z niemiłym zachowaniem ze strony kogokolwiek w firmie, wrecz przeciwnie, zawsze jest miło i pełna kultura

XoX

Nie bylam przy sytuacji wiec nie wypowiem się, ale ogólnie właściciele to bardzo mile osoby.

fally

Cięzko mi uwierzyć, może akurat miał bardzo zly dzień, nie wiem, nie chce go tłumaczyć, ale sam nigdy nie miałem żadnych uwag do jego zachowania, kulturalny i bardzo w porządku wobec mnie i innych

Paula
@fally

dokładnie, też nigdy nie spotkałam się z żadnym niekulturalnym zachowaniem ani ze strony szefostwa ani ze strony współpracownikow

OperatorKosiarki

Nie Polecam pracy w tej firmie. Brak podwyżek, dodatków!!!Ma być szybko, tanio i jakoś nie mylić z jakością. Firma się rozwija ale kosztem pracowników których się nie docenia i nie motywuje dlatego jak szybko przychodzą tak i odchodzą. Atmosfera słabiutka. Premie to pomyłka są dawane tak samo jak i zabierane. Obserwowanie pracowników po przez kamery 24/7 objawia się bezsennością. Ocena 1/10.

Lidia
@OperatorKosiarki

A ile aktualnie wynoszą te premie, o których wspominasz?

Pracus
@OperatorKosiarki

Nie zgodzę się zupełnie. Zarobki są rozsądne, podwyżka jak najbardziej - trzeba się wykazać i iść na rozmowę na ten temat, Z nieba nic nie spadnie, tak jest w kazdej firmie

OperatorKosiarki
@Pracus

Ale co Ty tu za bajki opowiadasz.Wykazać nigdy pracownik nie był doceniony przez pracodawcę żeby sami z Siebie dać podwyżkę i trzymać załogę i dbać o nią mimo że pracownicy starali się.A jak większość chodziła o podwyżkę to wiecznie nie nie i nie. Dopiero pieniądze się znalazły jak pracownicy zaczęli się zwalniać to wtedy pobudka.Ale spokojnie kolejna pielgrzymka w drodze kwestia czasu.Nie Pozdrawiam

K.K
@OperatorKosiarki

Akurat pensja tutaj całkiem dobra, mam porównanie do dwóch innych drukarni w ktorych pracowalam i tutaj najlepiej

Paula
@OperatorKosiarki

nigdy nie miałam zabranej premii. Ok faktycznie są dni kiedy trzeba szybko bo zamówień sporo, ale nie uważam że robi się "jakoś". poza tym to pod wzgledem atmosfery najlepsza firma w jakiej pracowalam

Klaudia ś

Drukarnia godna polecenia. Świetnie poradzili sobie z moim (wcale nie latwym) zleceniem.

P.Ewa

Bardzo polecam tą drukarnie. Wykonują kawał dobrej roboty.

Małgosia

Polecam, pełen profesjonalizm, szybki kontakt. Jestem bardzo zadowolona z wykonania zlecenia

Izabela

Naprawdę polecam tę drukarnię! Robią fantastyczną robotę i mają bardzo miłą obsługę. Nigdy mnie jeszcze nie zawiedli.

PaniM

pracuje w firmie już kilka lat, sporo się nauczyłam, bardzo lubię tą pracę a przede wszystkim ludzi - którzy są naprawdę niesamowici, pozdrowienia dla calego zespolu

Mierzyński Kacper

Wszystko ok. Profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt z pracownikami. Czas realizacji zawsze szybko

wiech

Doskonała jakość, profesjonalna i mila obsługa, gotowe zawsze na czas. Bardzo polecam.

Sowińska

wszystko zgodnie z zamowieniem, nie mam uwag, na pewno jeszcze skorzystamy

Zostaw merytoryczną opinię o Polonis Druk Sp. z o.o. - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Polonis Druk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polonis Druk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polonis Druk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 55 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polonis Druk Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Juliana Grobelnego 4
    05-300 Mińsk Mazowiecki