Opinie o Polonis Druk Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polonis Druk Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Polonis Druk Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polonis Druk Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Jak oceniacie współpracę z Polonis Druk?

Damian
@Adam

U mnie wszystko ok. Dobre ceny, wysoka jakość

Super

Naprawdę w porównaniu do inncyh firmw ktorych pracowałem to polonis ma dobre warunki i nie olewa pracownika jak się coś dzieje

Szeldon
@Super

Zgadzam się, praca ogólnie jest dobra, jak ktoś się chce w tej branży rozwijać to tutaj warto się zatrudnić.

zuza

Świetna i profesjonalna obsługa, ceny w porządku, zawsze szybko i miło :) polecam!

Iva

Współpracujemy od dłuższego czasu i pomimo ze nie mamy dużych zleceń, zawsze traktowali nas priorytetowo.

Aplikowałeś do firmy Polonis Druk Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Monia

Polonis to bardzo solidna drukarnia, nie zawiedziecie się, a jak potrzebne coś na CITO to często idą na reke

JJ

bardzo kulturalne podejście do pracownika. Terminowe wypłaty. nie widze jakiś wiekszych wad

Lidia
@JJ

To może jakieś zalety wymienisz jeszcze? Macie jakieś możliwości rozwoju np?

JJ
@Lidia

To wszystko zależy od tego jakie stanowisko i z jaką wiedzą/umiejętnościami się przychodzi, ja się w firmie bardzo dużo nauczyłem

jacek kłosiński

Na pewno w regione najlepsza drukarnia, wiem bo inne testowaliśmy i nawet nie ma co porównywać, nie tylko pod względem druku ale i jakości podejścia do klienta

adzia3

Drukarnia od wielu lat wykonuje dla nas wydruk etykiet. Od lat niezmiennie najwyższa jakość i bardzo mily kontakt

PaniAsia

Rewelacyjny kontakt, pełny profesjonalizm! Gorąco polecam!!!

Maciek

Może nie zarabia się rewelacyjnie, ale praca jest pewna, bez stresów no i umowa o pracę, także jest L4, można wziac kredyt itd

Denis

Praca w firmie daje ogrom satysfkacji, codziennie mozna nauczyc sie czegoś nowego co mi odpowiada bo jestem dopiero na poczatku drogi

ah
@Denis

dobre miejsce na zdobycie doświadczenia, powodzenia! nie pożalujesz

Patryk

Wysoka jakość realizacji, szybkie terminy i dobre ceny - czego chcieć więcej. Polecam zdecydowanie wszystkim!

Marianna B

Zdecydowanie polecam. Współpracuje z nimi ponad 5 lat i nigdy mnie nie zawiedli. Mimo krótkich terminów zawsze dają radę i stoją na wysokości zadania

T.a

Praca w firmie jest ok, rzadko bywa stresująca, jest w porządku i warunki w porównaniu do inncyh drukarni nie najgorsze

XoX
@T.a

No w porównaniu do innych drukarni to bym powiedziała, że znacznie lepsze. Na pewno pod względem szacunku do pracownika, mam porównanie

demokrat

Ogólnie to pracy jest dużo - ale to taka branża, trzeba się trochę narobić ale można też zarobić.

Sella
@demokrat

no tak, czasami jest natłok zamowień i trzeba się sprężyć, ale nie jest tak codziennie

Suda

Fantastyczna obsługa, z profesjonalnym podejściem nawet do "drobnego" klienta. Szybkie wykonanie w doskonałej jakości.

PAM

Z tą drukarnią współpracuję już od dłuższego czasu i nie ma lepszej

Tara

Niezmiennie profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie, bardzo dobry kontakt, błyskawiczne terminy realizacji. Szczerze polecam.

szerry

Świetna jakość i bardzo dobre ceny, polecam.

Paryżanka

Cena super, wydruki piękne. Do tego doradzą, pomogą. SOLIDNA FIRMA

Zostaw merytoryczną opinię o Polonis Druk Sp. z o.o. - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Polonis Druk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polonis Druk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polonis Druk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 55 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polonis Druk Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Juliana Grobelnego 4
    05-300 Mińsk Mazowiecki