Opinie o Ekopak-Plus Sp. z o.o. w Jatne

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ekopak-Plus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ekopak-Plus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekopak-Plus Sp. z o.o. w Jatne

Ona

Bylam na rozmowie ostatnio, nie ma już tej firmy. Jest inna. I niewiele lepsza od ekopaku. Pytania byle jaki. Zarobki też dają słabe. Nie polecam. Chyba, że nie masz niczego lepszego toby się załapać na chwile. Ogólnie lipa.

@Ci co pracowali.do Szymanka.

A dodają jakiś dodatek za pracę w szkodliwych warunkach, przez to zapylenie na hali, czy nie mam na co liczyć. Podpowiesz mi jeszcze jak trzeba się wykazać, żeby jednak ta premia wleciała. Będę mega wdzieczny, potrzebuje roboty na cito, jakaby nie była.. wazne zeby terminowo placili. Tutaj tak jest, czy też opóźnienia się zdarzają.

Ona

@Ona

Pracowałem w tej firmie kiedys. Co tam się odwalalo to glowa mala. Slyszalem ze teraz ta sama branza i tez produkujonca to samo. Otworzyl to gosc ktory ciagle przenosi firmę i jest nie wyplacalny. I zusu ludziom nie oplaca. Poczytajcie sobie o jego firmie w internecie to stwierdzicie ze szkoda czasu

@Ona

Hej. No ja właśnie jestem w takiej sytuacji, że nie mogę za bardzo wybrzydzać co do pracy. Co to znaczy, że zarobki sa słabe? Zdradzisz ile ci zaproponowali? Coś więcej niż minimalna krajowa chociaż? I co to za pytania zadawali?

Ona Nowy wpis

Hej.Ja właśnie znalazłam pracę niedaleko. Zaczynam juz od jeszcze przyszłego pon. Bo mi zależało na tym by mieć blisko. A jak masz trudną sytuację to startuj.Ale poczytaj o tej firmie opinie i sprawdź gdzie idziesz.To firma obecna to jak poprzednia.Umiera. Jest w słabej kondycji finans. i jest przed upadłością.Jak cię zatrudnią,pilnuj czy opłacą składki.Już ma kiepską opinię w okolicy.A w Jatne szybko wieści się roznoszą.Ale może Tobie się spodoba.Powodzenia w znalezieniu lepszej firmy!

@Ona

To że firma jest w słabej kondycji finansowej, to oznacza, że są jakieś problemy związane z wypłacaniem wynagrodzenia? Czy raczej jest wszystko okej? Co do upadłości, to są jakieś plany w tej firmie, aby ją ogłosić? Czy to tylko luźne spekulacje? Wiesz coś na ten temat? Bo szukam stabilnego zatrudnienia, ale w takiej sytuacji jeszcze się wstrzymam ze złożeniem CV...

Ci co pracowali.do Szymanka. Nowy wpis
@Ona

Zmieniło się dużo, krzyczą na pracowników, wyłączone ciągi wentylacyjne na chali, co powoduje mega zapylenie, grunt że firma oszczędza,polityka kierownictwa kosztem pracownika. BHP TO FIKCJA!!! Obiecują premie a tak naprawdę jak się MEGA nie wykażesz nie dostaniesz. SZCZERZE... omijała bym glebokim łukiem. Kierownik unika poważnych rozmów, pasków zapłaty nie dostaniesz, a jeśli chodzi o ubrania zużyte -zapomnijcie walka ,walka, walka. Tempo pracy jest na skraju możliwości pracownika - bo w tej firmie robi się za (usunięte przez administratora) Kodeks pracy daje wiele do życzenia. Jeśli chcecie długo żyć nie idźcie tam bo zapylenia chemi, i tym podobnych za klei wam płuca. Po prostu UCIEKACIE!!!!!! Ja kończę umowę i dziękuję za ten (usunięte przez administratora) . I PONIŻANIE.

@Ci co pracowali.do Szymanka.

Czy Ekopak-Plus Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

To co z tą upadłością, bo już nie rozumiem? :) Z tego co się orientuję, pod koniec października firma szukała jeszcze osób do sortowania surowców wtórnych. Mnie akurat interesuje stanowisko operatora, pracuje ktoś na nim? Warto coś wiedzieć przed wysłaniem cv? Czy faktycznie firma ma jakieś problemy i szybko rekrutacji nowych nie będzie w tym roku?

W komentarzach pisaliście o upadłości firmy, jednak w KRSie nie ma takiej informacji. To jak to właściwie jest, firma normalnie funkcjonuje? Zatrudnia jakichś pracowników? Jeśli tak, to na jakich warunkach? Chętnie bym się tutaj przyjął, bo szukam właśnie pracy w okolicy. :-)

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Ekopak-Plus Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko SORTOWACZ SUROWCÓW WTÓRNYCH
emplo

Rozmowa na stanowisko magazyniera jak do jakiegoś korpo. Nie polecam

ona
@emplo

A to ciekawe, ze w październiku jakaś rozmowa kwalifikacyjna była, skoro spółka od czerwca jest w upadłości....kolejny niedouczony (usunięte przez administratora) co nawet aktualnych informacji nie potrafi sprawdzić...

GRAŻKA@ELO
@Zainteresowany

ech...JAK SIĘ SAMEMU TAK ROBIŁO TO SIĘ TERAZ MOŻNA POMĄDRZYĆ I INNYM ŁATKI PRZYKLEJAĆ...I OCZERNIAĆ. CHŁOPIE ZACZNIJ OD SIEBIE A PUZNIEJ PATRZ NA INNYCH.TRZEBA BYŁO SIĘ SAMEMU NIE SEKSIĆ ,NIE ĆPAĆ I NIE CHLAĆ TO BYŚ NIE SPAMIŁ NA INNYCH.Z TEGO CO WIEM ,A WIEM DUŻO ;NIC Z TYCH RZECZY NIE MA.WYGLĄDA NA TO ŻE BYŁO TAK JAK TY PRACOWAŁEŚ I SAM TAK ROBIŁEŚ.

@GRAŻKA@ELO

Na szczęście wczoraj ogłosiła upadłość! No i ta córcia chora na białaczkę typu najcięższego BOŻE! Jednak jesteś na tym świecie! KARMA WRÓCIŁA! Jak to mówią Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy!!! Pozdrawiam serdecznie!!!

MM
@Zainteresowany

Jak podłym i upadłym trzeba być żeby wysunąć taki wniosek Jesteś kompletnym dnem

Justyna
@MM

Z tą upadłością to faktycznie prawda? Bo jak z ciekawości sprawdziłam krs to są podobno aktywni, więc o co może z tym chodzić?

@Nie
@Zainteresowany

Nie mieszac dziecka do.wszystkiego.

Marcin Bieńkowski

Firma NIE PŁACI !!! Faktury już ponad pół roku po terminie płatności. OSTRZEGAM PRZED WSPÓŁPRACĄ Z FIRMĄ EKOPAK-PLUS SP. Z O.O.

@Marcin Bieńkowski

A zostalo to gdzieś zgłoszone? Może warto?

Maria

A po jakim czasie udało Ci się odzyskać pieniądze?

@Maria

2 miesiące

Szukająca pracy

Czy jest tu ktoś kto pracował w biurze i moze się wypowiedzieć na temat tamtejszej atmosfery?

Aleksandra
@Szukająca pracy

Właśnie miałam zadać to samo pytanie! Też szukam pracy biurowej, ale zależy mi na czymś lekkim i na spokojnej atmosferze a nie na wyścigu szczurów...

Mery
@Szukająca pracy

Nie polecam. Praca w biurze to jakiś cyrk a pracownicy biura to jakaś porażka... Szczególnie 2 idiotki co palą przed biurem co pół godziny. Tragedia

@Mery

Te 2 idiotki dają dobrze (usunięte przez administratora) dlatego jeszcze tam są. Tam wszystkie dają dlatego tam pracują.

Rei
@Zainteresowany

Jaśniej pisz bo chcę wiedzieć komu co dają ? Z chęcią się tam zatrudnię.

Maja
@Mery

A osoby na tym stanowisku jaką mają stawkę? Miej więcej tą samą co reszta firmy?

Tedy

Czy pracując w biurze EKOPAK plus jest przyzwolenie szefowej by co chwilę jarać fajki...? Chyba biurowi pracownicy nigdzie nie znaleźli by takiej pracy jak tu mają.. Robią nie wiele, papierosek, pogaduszki, kawusia i lizanie tyłka szefowej bo drugiej takiej pracy nie znajdą nigdzie indziej. Szczególnie mały chudy i dwie paniunie nie znające się na niczym.

@Tedy

Ten facet zna języki obce. Włada nimi jak Rycerze swymi mieczami. Jego potężna zbroja jest wiedza olbrzymie zasoby wiedzy.Tego nie da sie kupić i taki pracownik to skarb dla zakładu.I myślę że uczą się od niego języków obcych. Bo chcą być takie jak on. Obrali sobie taki wzorzec do naśladowania. Jeśli chodzi o prace ze by nie znaleźli. Oni by mogli pracować zdalnie A mało tego pić kawę palic tez zdalnie. Da się. ale budowanie dobrych relacji w pracy postawili sobie za konieczność. Dziękujemy

Kawusia
@Tedy

Zazdrościsz ? Masz czego, wierz mi !!!!!

Disney

Firma fajna i dobrze mi się pracowało pracowałem na produkcji i to był fajny czas

@Disney

To jak taka fajna i ci się tak dobrze pracował to czego tam nie pracujesz hahaha!!!

Aleksandra
@Zainteresowany

Nie wiesz że życie pisze różne scenariusze? Czasami człowiek musi odejść :)

NIK1

Chętnie napisze to samo: Przestrzegam przed współpracą z Ekopak Plus !!! I tu kieruje do przewoźników, podwykonawców i firm Typu spedycje - jeżeli szanujecie swój biznes. a tym bardziej samych siebie w pierwszej kolejności przeczytajcie co inni piszą i jakie mają doświadczenia z tą Firmą żebyście nie doświadczyli podobnych kłopotów. EKOPAK PLUS nie jest dobrym partnerem biznesowym nie warto tracić na nich czas. Bardzo szybko tracą na wiarygodności, oraz gwarancji jako Firma. Pierwsze tygodnie, miesiące mogą być super, a później zostaniecie z długami nie opłaconymi fakturami za wykonane usługi itp. Każdy kto miał z nimi do czynienia wie ze to gra na czas z ich strony. Po to żeby nie zapłacić – to ich strategia Działają już tak od długiego czasu i bardzo prawdopodobne, ze dalej będą tak funkcjonować-(usunięte przez administratora) Mam nadzieje, ze trafi się ktoś kto postawi ich do odpowiedzialności i zapłacą z nawiązką Można by sporo pisać, ale nie warto lepiej iść do przodu i unikać takiej (usunięte przez administratora)

NIKII
@NIK1

Już nikt nie chce z nimi współpracować bo wiedzą jak ta współpraca z nimi się kończy! Okoliczne firmy wiedzą co w tej firmie się dzieje!!!

DRek
@NIK1

Obym nigdy nie trafił na Pana jako partnera ... takie rzeczy się załatwia zupełnie inaczej ...mamy to na co zasługujemy

Paul

Co za bzdura ????my pracujemy z nimi 13 rok i mamy zupełnie inne doświadczenia

Sen nocy zimowej
@NIK1

Nie polecam, kto raz odwiedził to miejsce ten wie dla czego ???? ???? ????

@Sen nocy zimowej

Wszyscy już wiedzą dlaczego! Brud smród i ubóstwo nic więcej. Patologia alkohol narkotyki i seks po kiblach. Tylko same romanse w tej firmie szczególnie kierowników z pracownicami. Nie polecam tej firmy!!!

@NIK1

Ona wszystkich tak (usunięte przez administratora) okrada za parking się nie rozliczyła, za naprawę maszyny też nie, ludziom wypłaty na czas nie płaciła dopiero od roku płaci na czas albo i tego nie, bo nie płaci im nawet tego co powinna czyli najniższej krajowej. Ale 18 czy 20 Leksusów o Romanowskich z Krakowa to kupiła. Nawet za prąd w zakładzie też nie pamięta zapłacić. A pracownicy dla niej to jak to ona o nich mówi to białe murzyny. Pozdrawiam!

NIK2
@NIK1

Ja również PRZESTRZEGAM przed współpracą z tą firmą. Pan nawet nie zdaje sobie sprawy jakie tam oni robią przekręty. Ale przyjdzie czas i na nich. Pozdrawiam!

@NIK1

Widzi pan myśli że jak ma męża adwokata to jej wszystko wolno. Ale to do czasu wszystko jest do czasu. Przyjdzie czas i na nich.

Zainteresowanych
@NIK1

Kierownicy tam to tylko patrzą którą tam przelecieć. Tylko same romanse szczególnie kierowników z pracownicami. (usunięte przez administratora) PĘTAKI PROSTAKI (usunięte przez administratora) PATOLOGIA. Jest tam jedna którą cały zakład już przeleciał. A jeden z nich z tych kierowniczków to jak chciała go zwolnić to zastraszał ją właścicielkę że samobójstwo popełni HAHAHA!!!

Ridicck
@Zainteresowanych

Jeden? Ja wiem ze 3 było takich mocnych i zadnemu sie nie udało...rzadzi kasa

@NIK1

Niech się wasza Pani Prezes (usunięte przez administratora) w łeb i zastanowi się co wyprawia z ludźmi zwłaszcza ze swoimi pracownikami (usunięte przez administratora) Że daje wypowiedzenie dobremu pracownikowi żeby go zmotywować albo zdyscyplinować (usunięte przez administratora) Traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) i jak (usunięte przez administratora) Niech ona się (usunięte przez administratora) w łeb może jej się poprawi.

@NIK1

Ada to bydlę jakby mogła to (usunięte przez administratora) z pod siebie by zjadła. Lubi otaczać się kierownikami SZMATAMI! Ada to stara lampucyra trochę nie douczona! Zwykły (usunięte przez administratora) WSIURA!

Jeszcze życzenia dla Waszej kochanej Pani Prezes: (usunięte przez administratora) A ŻEBYŚ WRESZCIE ZDECHŁA (usunięte przez administratora) I obyś smażyła się w piekle i nigdy z tamtąd nie wyszła!!! ZDYCHAJĄ!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Ekopak-Plus Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Nie ma tam czegoś takiego tam biorą prosto z ulicy!

Tam biorą prosto z ulicy kto popadania kto się nawinie!!!

Ktoś tu pisze że takiej firmy może brakować? Puknij się w łeb człowieku jak komuś może takiej firmy brakować gdzie kierownicy to sami alkoholicy współpracownicy tak samo jak i kierownicy alkoholicy narkomani i ćpuni którzy tylko się bzykają po kiblach w szczególności pracownice z kierownikami są tam dwie blondyny cichodajki dupodajki. Pozdrawiam serdecznie! A Adzia za swoich współpracowników kierowniköw to lubi mieć właśnie ćpunów i alkoholików którzy rąbią ją i to równo jak i dyrektorzy ją wyrąbali HAHAHA dobrze ci i tak (usunięte przez administratora) KARMA WRACA!!! I nie raz jeszcze powróci!!!

Sen nocy zimowej

A żeby ZDECHŁA (usunięte przez administratora)

Laki

Przestaliście zaglądać na forum bo jest tak dobrze? A może macie jakiś inny powód, warto interesować się pracą w firmie?

@Laki

Kolejny. Bond. Od straszenia. Co nam grozi za interesowanie. Choć tak bym tego nie nazwał Każdy kto odszedł miał tego dosyć i Nie każdy zazdrości. A każdy ma prawo wypowiedzi jeśli chodzi o portal opiniotwórczy. A jeśli ktoś się z tym nie zgadza Tez ma swoje prawa. I to idzie w dwie strony.Jadą juz to zapytaj. Dziadka . Dostałeś przyzwolenie to się bawisz w ogrodnika. Milicja policja I się nie wracaj do tego. Niech się nauczy szacunku do ludzi.Albo niech siedzi na komendzie i im świadczy te usługi.

Sen nocy letniej

Ty gościu znajdź sobie swój nic. Mnie ta Twoja sprawa wali. Mnie interesuje ogrodnik. A nie twoje palety. I sprawy rodzinne. Człowiek ma wena znajduje nic a tu. Ktoś go naśladuje Wiem ze jest Co. Ale użyj weny twórczej człowieku. A i rezerwacja na ten nic. Trochę szacunku do nikon.I A tak to jesteś czyimś klonem. Ogrodnik dzwon na milicję nic mi ukradł. Składaj zeznania na portalu opiniotwórczym..Jak przyjadą dziadek to powiedz. Dodaj ze pisze jakieś wypociny. Sprawy rodzinne Typ.na moim nicu. I co ja yeraz mam zmienić nic.

...

Pozdrawiam ogrodnika tego Dziadka co mnie milicja czerwony krawat straszył. I co dziadek przyjechali. Niech Ci to szefostwo poziom cukru zmierzy w organizmie. Bo to może być przyczyną tych twoich Faz.. Albo dla dziadka każdy (usunięte przez administratora) To całkowity brak szacunku ktoś pomyśli starszych nie szanują. A weź i szanuj. Jak dla niego zawsze kogoś szukają. Albo z nudów to robi. Szuka (usunięte przez administratora) Dziadek ja ci dałem palec a nie cała rękę. Chcesz pracować to musisz im przytakiwac choć to godzi w twoja godność.np taki Dziadek Ktoś mu dal przyzwolenie żeby się(usunięte przez administratora) Działa. To może tak żeby nikt nie pomyślał że komuś zazdroszczę. I może bez pozdrowień. Zadzwoń ze ci emerytura zginęła.

Sen nocy letniej

Chciałem podziękować Posłowi powiatu Otwockiego za przyzwolenie na taki(usunięte przez administratora) Powinni cie ministrem pracy zrobić. Te prywaciarze robią z tobą Co chcą A przez Ciebie i z ludźmi.I nie biało czerwona flaga tylko biała na znak poddania się i kapitulacji. Co bo Nie od tego On ktoś powie. On sam tak stwierdzi. On od niczego i doniczego.I jak zwykle ja nic nie wiedziałem. CALY PIS. tak działa na prowincjach.

Sen nocy letniej

A nic nie napisałem. MYSLE WIEC JESTEM I ZNIKAM.. Czemu znikam jak myślę. Czekam.na odpowiedz podpowiedź inteligentnych ludzi..Pozdrawiam.

Sen nocy letniej.

Myslisz ze kazdy jest taki jak ty . Tak bardzo ci tego brakuje ze ciagle o tym piszesz. I tesknisz za zakladem .Ciezko ci Co. Tu ci pozwalali a gdzies tak nie ma. Stales sie ich produktem .

Zostaw merytoryczną opinię o Ekopak-Plus Sp. z o.o. - Jatne

• Jak się pracuje w Ekopak-Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekopak-Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekopak-Plus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 3 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ekopak-Plus Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 12 ocen.

Ekopak-Plus Sp. z o.o.