Opinie o MMP Neupack Polska w Józefów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MMP Neupack Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie MMP Neupack Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MMP Neupack Polska w Józefów

Leokardia82

Niestety zarobki słabe jak na ten rejon Polski brak podwyżek przy szalejącej inflacji, po kilku latach pracy zauważyłam że firma niby korporacja niby grupa ale podejście do pracownika typowo jak u "prywaciarza" Wiele jeszcze do nauki żeby osiągnąć poziom mentalny poważnej konkurencyjnej firmy. zwłaszcza że w tych czasach ciężko o dobrego pracownika a nie dba się o zatrzymanie tych dobrych i na tym firma też cierpi.

@Leokardia82

Zarobki słabe czyli jakie? Ile płacą kierownikowi działu zakupów?

Jaki jest wkład kierownictwa MMP Neupack Polska w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

margaret Nowy wpis

Żaden. Kierownicy z przypadku lub przez zasiedzenie. Bez kompetencji kierowniczych zaczynają zarządzać innymi. Atmosfera bardzo ciężka, bo pilnują tylko swojego ogródka. Wiele osób nie tylko bez kompetencji ale i wykształcenia... Niektórzy nawet nie umieją się poprawnie wypowiedzieć. Wiele decyzjy podejmowanych jest ad-hoc, a po chwili następuje zmiana. Załatwianie wszystkiego w tajemnicy przed innymi, brak uczciwej komunikacji, informowanie w ostatniej chwili, a czasem wcale. Ludzie od ludzi się dowiadują, że coś się zmieniło. Plotkowanie w każdym zakamarku firmy. Okropne miejsce.

Jak szefostwo w MMP Neupack Polska traktuje ludzi?

Shadow Nowy wpis

Tragicznie, wszystko zależy od humoru. (usunięte przez administratora) i szczucie ludzi na siebie. Zwracanie uwag negatywnych na forum podczas spotkań. Zmiana decyzji co 15min, (usunięte przez administratora).

Pracowałam tu Nowy wpis

niestety popieram przedmówcę nie jest kolorowo- odeszło dużo świetnych ludzi każdy wie dlaczego.

Leokardia82

Mario
@Leokardia82

Zgadzam się dlatego się zwolniłem pies ich (usunięte przez administratora) po 5 latach w 2020 miałem 14 brutto porażka

@Mario

A od jakiej stawki zaczynałeś?

@Leokardia82

Dobrych pracowników doprowadza się tu albo do L4 albo do zawali jak jednego z kierowników

@Anna

Nie wiem czy dobrze rozszyfrowałam ale tam miało być "zawału"? Chcąc nie chcąc to raczej nie jest normalne, żeby tak robić, zwłaszcza że piszesz, że są dobrzy. Po co mieliby sobie szkodzić z premedytacją?

@Leokardia82

Zarobki słabe czyli jakie? Ile płacą kierownikowi działu zakupów?

Radek

Cześć, szukacie kogoś do działu zakupów, czy wiecie na jaką pensję tam można liczyć i jak wygląda praca w dzile zakupów? czy jest tam ciężko? jest rotacja?

Czy po rozmowie w MMP Neupack Polska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Praca w sklepie osiedlowym na Mokotowie
"Fresh Trade" Spółka z o.o. Spółka komandytowa
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Brand Master – Koncern Tytoniowy
OEX S.A.

Czy urlop w MMP Neupack Polska jest płatny 100%?

Qpa

Firma nie szuka specjalistów a pracowników zapłacić mniej a wymagać bóg wie czego, zamiast inwestować kogoś z doświadczeniem i ukierunkowaniem to nabrali kierowców karetek i Ukraińców, w swoim zawodzie nie opłaca się pracować bo ktoś przyjdzie z ulicy i na więcej niż ludzie, którzy pracują tam po 20lat i więcej.

Rufin

Na jaką stawkę mogę liczyć w obecnym czasie na pierwszej umowie? Czy robi się w tej firmie nadgodziny?

Qpa

Przez lata odchodzodzenia dobrych ludzi i pracowników, sama esencja (usunięte przez administratora) została, (usunięte przez administratora) jeden na drugiego, rywalizacja, kolesiostwo, pseudo podwyżki tu dać tam zabrać, a (usunięte przez administratora) będzie się cieszył, mało ludzi więc obowiązki tych, których nie ma są przenoszę na innych pracowników. A co do płacy to trochę lepiej niż w Lidlu.

Sylwia
@Qpa

Znasz miejsca pracy, w których nie ma rywalizacji? Trochę retorycznie pytam. Co do wynagrodzenia, to ja nie jestem poinformowana na temat wysokości zarobków w marketach, więc jakbyś mógł przytoczyć konkretną kwotę, jaką oferują, naprawdę byłoby super.

Mario

Nie polecam tej firmy nikomu. Bardzo niskie zarobki, praca ciężka . Specjaliści w tej firmie maja ciagle nadgodziny oczywiście bez żadnego wynagrodzenia. Atmosfera nie do zniesienia. Układy kolesiostwo. Niestety zły przykład idzie z samej góry- absolutny brak szacunku do pracownika. Miałem wrażenie ze cofnąłem się z poziomem kultury 20 lat w tył. Presja narzucanie swojego zdania, ściany maja uszy. Jeśli szanujecie swoje zdrowie psychiczne trzymajcie się od tego miejsca jak najdalej. Rekrutacja była tragiczna i już w tamtym momencie trzeba było zrezygnować. Hry kolorują trawę, a jak już jesteś pracownikiem szczują na Ciebie i plotkują na pracowników. Jednym słowem (usunięte przez administratora)

Misio.P. mechanik maszyn

Firma fantastyczna . Pracowałem w Polgramie , Packaginu , Neupacku , ponad 18 lat . Pracowałem w dziale utrzymania ruchu jako mechanik i sobie pracę chwaliłem , zarobki wspaniałe , narzędzia doskonałe i się nagle zepsuło , po zatrudnieni kilku osób . Misio.P

Damian
@Misio.P. mechanik maszyn

Fajnie, widzę że jesteś mega zadowolony. Czemu zdecydowałeś się odejść w sumie?

@Misio.P. mechanik maszyn

Misio.P. mechanik ta firma to wyzysk ludzki i tyle ,kto tu będzie pracował na 3 zmiany od poniedziałku do piątku za 3300 to kpina z ludzi . A kierowniczka nic nie robi i ma 7500 , śmiech na sali

Netto czy brutto?

@Anna

Anna no netto a ty myślałaś że brutto ????

@Beata Tomaszewska

No ja nie wiem jak tu się ludzie cenią, to pytam.XD I co to znaczy, że podobno NIC nie robi, bo chyba jednak jakiś dosłownie delikatny wkład w pracę musi mieć?

@Anna

Tylko że kierowniczka ma ledwo zawodówkę skończona ,to wielce wyuczona nie jest. Mi chodziło w sensie że ,nic nie robi ze nic nie dźwiga nie pracuje fizycznie o tak powiem Tylko siedzi z dupa w biurze ,i pierdzi w stolek

@Damian

Witam serdecznie , jak zaznaczyłem pracowałem w tej firmie prawie 18 lat i było wspaniale ale zatrudniono ( wspaniałych fachowców , którzy nawet nie wiedzą: co to jest połączenie rozłączne lub na czym polega odpuszczenie stali ale są najmądrzejsi z całej wsi, zresztą podwarszawskiej. Ciągnąc temat dalej ....Po 18 latach pracy , dostałem 1 PLN brutto podwyżki , z komentażem mojego szefa DUru i tak na to nie zasłużyłeś . Pozdrawiam Misio.P

@Beata Tomaszewska

Jak pisałem , pracowałem w dur i nie wiem jakie są zarobki w innych działach,

@Anna

Nie mam pojęcia co to jest XD i nie mogę na ten temat się wypowiedzieć.

Misio.P.mechanik maszyn
@Beata Tomaszewska

Witaj , nie wiem jak jest w Bydgoszczy z zarobkami . Zarobki są tajemnicą prawem chronioną i nie wolno jej ujawniać. Pozdrawiam.M.P.

Czy nowo zatrudnione osoby w MMP Neupack Polska otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Dz. Personalny

Tak, standardem MMP Neupack jest współpraca w ramach umowy o pracę. Jedynie w wyjątkowych sytuacjach, jeśli określa to charakter pracy stosowane są inne rodzaje umów.

@Misio.P.mechanik maszyn

Tak ,dostają w/g przepisów , nikt nie morze podjąć pracy bez umowy i MM tego pilnuje.

Czy rozmowa rekrutacyjna w MMP Neupack Polska odbywa się również w języku angielskim?

Pytanie może być

Iza
@Beata Tomaszewska

Skoro może być to jak brzmi odpowiedź ;D?

A co podajecie przy oczekiwaniach finansowych?

Pierwszy kontakt telefoniczny od strony MMP (albo ~agencji pośredniczącej) - poproszono mnie o zadeklarowanie minimalnych oczekiwań finansowych, po czym zaproszono mnie na rozmowę rekrutacyjną, na której zaproponowano 16 zł brutto/godz. (serio? międzynarodowa, poważna firma? 16 zł brutto?) na okres próbny. Skoro nie ma się zamiaru spełniać ustalonych - podkreślam - MINIMALNYCH oczekiwań, to po co zapraszać w ogóle na rozmowę i marnować czyjś czas? A nóż się uda?

Nick 2

Hejka, mozesz mi powiedziec ma jakie stanowisko zostala zlożona aplikacja?

@Nick 2

Cześć. Na operatora maszyn produkcyjnych

Igor

Czy ktoś ma wiedzę o ewentualnej rekrutacji w firmie? Warto teraz aplikować?

Duża

Warunki płacowe w firmie są bardzo dobre,rynkowe. Atmosfera jest też naprawdę dobra mimo,że pracy jest wiele.

@Duża

Powiedz proszę w jakim przedziale mieści się wynagrodzenie, które oferują? Czy dodatkowo mają jakiś socjal?

Lidia

Jakoś ostatnio przestaliście wypowiadać się o pracy w MMP Neupack. Jestem ciekawa, z czego to może wynikać, ponieważ firma nadal normalnie funkcjonuje. Może znajdzie się tu ktoś, kto powie mi coś o aktualnych warunkach płacowych? To dla mnie istotna sprawa, więc liczę na odpowiedzi z Waszej strony!

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w MMP Neupack Polska? Czy od czasu dodania ostatniej opinii zarobki w przedsiębiorstwie zmieniły się?

All

Ok

Olga

Firma się rozwija czyli daje bezpieczeństwo pracy dla ludzi, to bardzo ważne!!

KK

Na jakie stanowisko aplikujesz Agata?

Zostaw merytoryczną opinię o MMP Neupack Polska - Józefów

• Jak się pracuje w MMP Neupack Polska?

Zobacz opinie na temat firmy MMP Neupack Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

MMP Neupack Polska