MMP Neupack Polska

Józefów

Opinie o MMP Neupack Polska

Agata

@974 nikt Ci nie odpowiedział od kilku miesięcy. Czy w tym czasie próbowałeś dowiedzieć się na własną rękę? A może bez odpowiedzi zaryzykowałeś i poszedłeś do pracy w MMP Neupack Polska? Jak tak to opowiesz o pracy w tej firmie na forum?

Mam pytanie jaki jest w tej firmie system pracy (zmianowy) na produkcji? To znaczy po ile godzin się pracuje i czy firma działa w ruchu ciągłym?

jacxenty

teraz to przyjacielu do pracy szukają kogoś na stanowisko inżyniera jakości w Bydgoszczy z tego co się orientuję - tylko czy spełnisz wymagania? Przeprowadzania analiz jakościowych w oparciu o dostępne parametry jakościowe to nie taka bułeczka z masełkiem

manio

I jak ta nowa osoba z hr? szukają może drukarzy? nie wiecie?

ja

Pewnie dlatego, że prawie cały dział finansowy jest w Bydgoszczy

Ciekawy

I jak, jest już nowa Kadrowa? A może Kadrowy? Jakieś zmiany na lepsze?

Alicja z Krainy Cz

Wystawili ogloszenie ze szukaja, operatora sklejarko skladarki, oraz, maszynista offsetowy w jozefowie. Po sposobie zwalniana ludzi przez kierownika "nerwowe rece w kieszeni" bedzie to wygladac tak ze pierw uspia czujnasc zwalnianego pracownika, naklamia ze szukaja dodatkowej osoby, a po 3 miesiacach rekrutacji, jak juz znajda odpowiednia osobe poprostu cie zwolnia jak rzecz przez wypowiedzenie umowy o prace. Tego nie da sie zapomniec, tak jak tego ze z 38,6 zmuszali do przyjscia w sobote do pracy. Malo tego ten piekny Arkadio to homofob jak i jego swita. Ciesz sie ze do Austii nie napisalem i nie poszedlem do sadu.Za to ze jeden z pracownic kazal zdjac maly obrazek matki boskiej to zwykle hamstwo. Tej z HR to pamietam do dzis tekst "wakacje tuz tuz" z usmiechem na twarzy mi to powiedziala. Nie wspomne juz o docinkach i wyzwiskach. Znam nawet osobe ktora zwoknila się i zmienila zawod, bo nie mogla juz wytrzymac. Herflik to nick, wystarczy obejrzec jeden odcinek allo allo i przejscie sie na pietro i popatrzec uwaznie.

ja
@Alicja z Krainy Cz 20.10.2015 09:49

Arkadio już dawno nie pracuje w zakładzie. I całe szczęście. Teraz nowy kierownik rządzi i wiele rzeczy się poprawiło.

Kolo

Podobno ma być nowy HR w Józefowie? Wiadomo już czy lepszy? I od kiedy? Kto to jest Herflik? To nazwisko czy nick?

Adrian prawiczek

Liczy czas ? Szok, to ze kolaboruje przeciw Polakom to wiadomo. Kompleks miejszosci unijnego ogórka :-)

Reneta wymiata

Nie skladaj, siedza sami po znajomosci. Z CV to murzynow werbuja aby ktos za nich wykonywal prace. Od cala tajemnica tego obozu. Dyr Herflik "czlowiek z kompleksem" przez uchylone drzwi patrzy na Wc ile razy kto wchodzi

Mokra Renia

A trzeba miec pejsy? Czy za murzyna robic na tych stanowiskach za 2 tys ? Po tym jakie osoby zatrudnia sie na kierowniczych stanowiskach w MMP Józefów to malo kto skorzysta z bycia traktowanym przez tyrana "rece w kieszeni" Ps. Bartek jak invitro ?

Renata

Pracuje tam nie jaki nerwowy Ken ?

nana

Aż tak żle się pracuje?

wakacje tuż tuż
@nana 04.02.2015 23:29
Aż tak żle się pracuje?

Ta z HR niech sie na wakacje wybierze

Onkyo

Austryjacji o...z pracy z Polskim Herflikiem na czele

rece ktore leczą

Jest taki jeden "drżące ręce w kieszeni" musial dużo balować za studenta, ale ogarnia ustawianie swojego stołka. Pieniądze ? Możesz poprojektować za 2,5 tyś ;-) lepiej za granicą w Austri 2,5 tyś euro.

Adrianna

Szkoła przetrwania, jeden drugiego by utopił

zgwałcona

Jeżeli lubi ktoś się dać wykorzystywać w atmosferze [usunięte przez moderatora] przez Austriacki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to praca uczyni ciebie wolnym ;-)

ja ja i ja

Wspaniała firma, doskonałe zarobki, wyrozumiali przełożeni i świetna atmosfera. A teraz wyobraź sobie wszystko na opak :) Doskonała sfirma do nauki i poznania realiów pracy w korporacji (szkoła życia).

Witam. Czy ktoś może przybliżyć mi realia panujące w firmie MM Neupack z siedzibą w Józefowie pod Warszawą. Warto złożyć CV.

Zostaw opinię o MMP Neupack Polska - Józefów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MMP Neupack Polska