Opinie o Filmar Group Sp. z o.o. w Całowanie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Filmar Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Filmar Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Filmar Group Sp. z o.o. w Całowanie

Wiolka Nowy wpis

Ktoś tutaj napisał, że w firmie jest duża rotacja ze względu na niestosowne traktowanie pracowników. Ale ta opinia jest dość stara a ofert pracy nie widać. No to chyba już wszystko w porządku z traktowaniem, co?

Cześć, jak się pracuje w firmie? Rzeczywiście dają to co obiecują na początku?

@Anonim

Przyjdź popracuj a sam będziesz mieć swoje zdanie .....nie słuchaj opini innych bo każdy ma inną i ciężko się dowiedzieć prawdy ....sam popracujesz troche to będziesz wiedział ja nie narzekam .

W mieście Całowanie były ciekawe oferty pracy na Specjalista ds. obsługi klienta. Co powiecie o zarobkach w firmie Filmar Group Sp. z o.o.?

Praca TRAGEDIA!!!(usunięte przez administratora)! TRAKTOWANIE PRACOWNIKÓW JAK (usunięte przez administratora) BRAK JAKIEGOKOLWIEK SZKOLENIA, JESTEŚ ZDANY/ZDANA NA SIEBIE!Nikt nie pomoże,bo się boi, ze przypadkiem go zastapisz i straci pracę. Każdy sie boi oddychać, rozmawiać itd. Większość ludzi jest ze wsi także maja zaściankowe myślenie! Zero wsparcia i organizacji! A najgorzej jak się okażesz lepszy od innych-zjedzą cie. Zarobki nie sa warte upokorzeń, poniżania,robienia z człowieka śmiecia. Z góry założone ze musisz wszystko wiedzieć, jak nie wiesz to i tak nikt nie pomoże!! (usunięte przez administratora)na porządku dziennym!! TRAGEDIA! Dziwne ze jeszcze nie bylo komisji. Napewno to kwestia czasu.

Rudy

Prezes nie lubi starych pracowników i ich się pozbywa i dlatego jak przychodzi ktoś nowy to starym zapala się awiatełko że są do wywalenia. Roboty .zawsze tak tam było

Janusz
@Rudy

Serio, bo chciałem się dopytać, ile bym teraz zarobił, jako pakowacz i czy wraz z rosnącym stażem rosną również wynagrodzenia? Zdaje się, że jest podstawa i premia, ale ile to teraz wychodzi? Nie podano tego w jedynym ogłoszeniu, do którego dotarłem z 2020 r.

Rudy
@Janusz

Jak donosisz na wszystkich do rudego to możesz liczyć na więcej

@Rudy

ciekawy schemat... ale pytanie czy jest w ogóle na co? bo aż jestem ciekawa co tu jeden na drugiego odnośnie pracy może mówić, chyba jak wszystko się dobrze robi to raczej problemu być nie powinno?

@Rudy

Nie prawda co za brednie ......

@@Nick

czyli wcale takiej atmosfery w końcu tu nie macie? to jak wygląda traktowanie nowych i starych pracowników tutaj, wszystko jest po równo czy starsi są jednak bardziej doceniani ze względu na staż?

@Iza

Słuchaj w każdej pracy gdzie pracuje dużo osób zawsze są jakieś sciny .....praca nie jest zła jak robisz swoje i nie wdajesz się w ploty a uwierz mi są kobiety na produkvji co kochają siać ferment ...a szczególnie taka jedna myśli że pozjadała wszystkie rozumy ..wypłaty są na czas zawsze !!!!!! A to jest najważniejsze......pracownicy starsi stażem nie są traktowani lepiej przez prezesów niż nowi To raczej same babki się wywyższają.....nie wszystkie oczywiście!!!! Ogólnie polecam ta firmę i mówię to z czystym sumieniem. Oczywiście są zgrzyty...plotki ...jak to wszedzie w dużych firmach...dodam jeszcze że każdy swoją pracę musi zrobić ale nikt nikomu nad głową nie stoi....czasami są takie luzy że aż dziwne ze prezesi tego nie widzą w kamerkach.....

@Nick Nowy wpis

Bez przesady.....aż takiej tragedi nie ma ...????????

@Nick Nowy wpis

Bez przesady aż takiej tragedi nie ma ....są gorsze zakłady pracy uwierz mi

Stary

Najlepsza praca jest na drukarni w tej pracy nic nie robisz dostajesz 5tys za siedzenie na telefonie

Cygan kradnie dywan
@Stary

I tu jesteś w błędzie bo 10k a nie 5 ;)

Gabriela
@Cygan kradnie dywan

Jakie konkretnie stanowisko masz na myśli jeśli chodzi o tą wypłatę? I to jest netto czy brutto?

Iza

Czekaj w sensie teraz o tę kasę Ci chodzi? dyszka nie wpadnie? :( Czy pod jakimś jeszcze względem jakaś nieprawda tu leci? Weź wyjaśnij, bo tak to napisałeś, że nie wiadomo co myśleć

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Operator maszyny do produkcji opakowań w firmie Filmar Group Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Leszno

Cześć. Chcę zapytać o waszą ocenę na temat specyfiki współpracy w firmie Filmar Group Sp. z o.o.. Czy jest możliwość podjąć pracę w niepełnym wymiarze czasowym? Czy rekrutacja składa się z kilku etapów? Czy firma daje premie? Dzięki za wskazówki.

Zależy na jakie stanowisko. Jeśli handlowiec nie ma premii, 2 etapowa rekrutacja. Nie ważne jaki dział. Duża rotacja ze względu na mobbing!! Strasznie traktują pracowników!! Pierwszy raz takie coś widziałem! Nowi pracownicy nie mają żadnych szkoleń, zostawieni sami sobie, sam się domyślaj co masz robić, jak. Nikt ci nie pomoże, jeśli poprosisz o pomoc, niechęć do udzielania ci pomocy bedzie taka że więcej nie poprosisz. Dodatkowo osoba która poprosisz, na koniec idzie do kierownika i mówi , że się nienadajesz,nic nie robisz, trzeba wszystko za ciebie robić,że logicznych rzeczy nie wiesz ( np że papier powinien być po lewej a nie po prawej). Nikt nie ma czasu na chodzenie za tobą żebyś się zainteresował pracą, co z tego że to twój 2 dzień. Żenada! Kierownictwo ( nie wszyscy) nie mają pojęcia jak szkolić pracowników, motywować, uczyć! Nawet nie wiedzą że 3 miesiace okresu próbnego to jest czas szkolenia, gdzie możesz czegoś nie wiedzieć, pytać. To czas kiedy się uczysz. Tam to nie istnieje. A jak pójdziesz do szefa zgłosić, że jesteś źle traktowany(mobbing) to nikt z tym nic nie zrobi. Nikogo nie obchodzi,że jakiś pracownik cię poniża całe dnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Filmar Group Sp. z o.o. - Całowanie

• Jak się pracuje w Filmar Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Filmar Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Filmar Group Sp. z o.o.?

Filmar Group Sp. z o.o.
  • 94H