Ekopak Ewa Gintowt-Juchniewicz

Wiązowna

Opinie o Ekopak Ewa Gintowt-Juchniewicz

janina

hej.Pracowalam w tej firmie prawie dziesiec lat.Wszystko zalezy od ludzi z jakimi sie pracuje ja trafilam na bardzo fajna zgrana ekipe.JESZCZE WTEDY CZLOWIEK SZANOWAL PRACE I LUDZI Z KTORYMI PRACOWAL.Oczywiscie nigdzie nie jest kolorowo,tu tez bylo kilku wazeliniarzy i dwulicowcow ale wszystko bylo jeszcze do przelkniecia.Zawsze jeden na drugiego mogl liczyc.Co do wyplat zdazalo sie ze byly z dwu dniowym opoznieniem ale to bylo sporadycznie tak to zawsze byly na czas.Byly premie co miesiac i na swieta.Jak sie konczyly plastry to sie mowilo szefostwu i kupywali bez problemu.Tez uzywalismy czasami szmat i szarej tasmy ale my akura z tego to sie smielismy.W stosunku do mnie szefostwo bylo ok.Przez tyle lat moglo sie tam duzo pozmieniac ale wina lezy zawsze po obu stronach.Bardzo milo wspominam ludzi i prace tam.

Pamela
@janina 27.07.2015 12:46

Witam pracowałem w tej firmie i nie mam pojęcia dlaczego oni jeszcze funkcjonują To jest podręcznikowy przykład przyrostu formy nad treścią szefostwo porównuje się z ekopakiet jatne żenada

aaaaaa

zgadzam się z kolegą tam się nie da pracowawać pracowałem tam 2 miesiące zimno wypłaty na czas nie było i nienawiść do pracowników przez kierownictwo i szefostwo

pracowałem tam 5 lat ale żaden Jarek tam nigdy nie pracował...więc nie wiem gdzie ty pracowałeś ? może pomylił Ci się ten [usunięte przez moderatora] z ekopakiem jatne ? jeżeli chcesz prosić się o wypłate jeżeli chcesz być traktowany jak śmieć bez szacunku jeżeli chcesz zamiast plastrów używać jakichś szmat (brudnych bo czystych zawsze brakowało) lub taśmy brązowej to ta praca jest dla Ciebie. polecam tą prace jeżeli chcesz być traktowany jak [usunięte przez moderatora].panuje tam obłuda, nienawiść, wrogość, konspiracja, wazeliniarstwo. Nowych pracowników którzy i tak długo tam nie pracują traktują lepiej niż starych.w okresie 2008-2009 przewineło sie tam ponad 30 nowych pracowników każdy pracował albo tydzień albo miesiąc ponieważ tam się nie da pracować taka [usunięte przez moderatora] atmosfera tam panuje...odradzam

Zostaw opinię o Ekopak Ewa Gintowt-Juchniewicz - Wiązowna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekopak Ewa Gintowt-Juchniewicz