pracowałem tam 5 lat ale żaden Jarek tam nigdy nie pracował...więc nie wiem gdzie ty pracowałeś ? może pomylił Ci się ten [usunięte przez moderatora] z ekopakiem jatne ?
jeżeli chcesz prosić się o wypłate jeżeli chcesz być traktowany jak śmieć bez szacunku jeżeli chcesz zamiast plastrów używać jakichś szmat (brudnych bo czystych zawsze brakowało) lub taśmy brązowej to ta praca jest dla Ciebie. polecam tą prace jeżeli chcesz być traktowany jak [usunięte przez moderatora].panuje tam obłuda, nienawiść, wrogość, konspiracja, wazeliniarstwo. Nowych pracowników którzy i tak długo tam nie pracują traktują lepiej niż starych.w okresie 2008-2009 przewineło sie tam ponad 30 nowych pracowników każdy pracował albo tydzień albo miesiąc ponieważ tam się nie da pracować taka [usunięte przez moderatora] atmosfera tam panuje...odradzam