Purells Innovative

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Purells Innovative

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy w firmie Purells Innovative są regularne szkolenia pracownicze?

Jakie godziny pracy obowiązują w Purells Innovative?

6-14 i 14-22 nadgodziny i pracujące soboty bywają często

Hanna

A ile płacą za nadgodziny?

@Hanna

Najczęściej są do odbioru.

Izabela
@Gość

Czyli nie ma możliwości proszenia o wypłacenie? Ale jak już, bo piszesz że najczęściej, to zgodnie z KP wszystko idzie?

Koala Nowy wpis
@Hanna

Płacą 50%

Mrówkaa Nowy wpis
@Izabela

Płacą 50 % a oddają 1,5 h za 1 h

Gość Nowy wpis
@Mrówkaa

50 % płacili jeden miesiąc jak mieli nóż na gardle a odbiór to 1h za 1h.KP działa tylko w jedną stronę i napewno nie dla pracownika.

maxia

Praca OK

Jakie wartości są cenione w Pirells Innovative?

Super

Praca spoko co wtorek są świeże owoce - SUPER POLYSL! Liczymy na inne ciekawe pomysły

Noja

Super atmosfera to największy atut tej firmy. Współpraca z Pirells przebiega super :) Cenię sobie ludzi tutaj, zawsze mogę oczekiwać wsparcia i szacunku.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Purells Innovative spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Ooo

Mnie się podoba praca tutaj, niczego bym nie zmieniała ! Atmosfera mi bardzo odpowiada bo wszyscy są wobec siebie uczciwi.

Pau

Świetne podejscie do pracownika! :) Za to bardzo szanuję Pirells, jest super.

ELl

Firma przeniosła się z innego miejsca mieli problem z organizacją na początku ale już wszystko zaczyna się poprawiać

praca

Super miejsce pracy! Widać że zadbali o pracownika. Stołówka, toalety wszystko bardzo ładne. Brakuje luster w wc

Nadgodziny płatne lub do odbioru, z wolnym nie miałam problemu.

ROger

Praca ok mają system premiowy - można go wypracować ale zależy od większości.

Trudno dostać się do pracy w Pirelli Innovative? Jak wyglądają tutaj relacje z przełożonymi i wynagrodzenie? Wypowie się ktoś z pracowników?Czekam na informacje i dzięki.

Radomir

Firma ma dobre opinie i zastanawiam się czy trudno dostać się do pracy?

ambitnie

Firma z ogromną możliwością rozwoju, ogółem warto się starać bo doświadczenie to ważna sprawa

@ambitnie

Wiele osób po przeczytaniu Twojej opinii będzie się zastanawiało nad tym, jakie możliwości rozwoju oferuje firma. Czy możesz nam powiedzieć coś więcej na ten temat? Czy chodzi Ci o współfinansowane/finansowane przez firmę szkolenia lub kursy podnoszące kwalifikację pracowników? A może mówisz o zupełnie innych aspektach w pracy? Proszę o doprecyzowanie.

lalaland

Praca godna polecenia, dobre warunki finansowe i ogólne, polecam

sajgonka

Praca całkiem w porządku, warunki korzystne, więc żal nie korzystać :) pracę poleciła mi znajoma i cieszę się, że mnie przekonała

jeż

Firmę polecił mi kolega, (usunięte przez administratora) już niestety od nas odszedł, ale ja dzięki niemu zyskałam fajne miejsce pracy :) dobre zarobki, fajni ludzie sama praca też nie jest zła, warto było zaryzykować

świadoma

Firma daje szanse na rozwój, więc, gdy poleciła mi ją koleżanka to był największy plus, który mnie skusił, żeby to przyjść, było warto, więc śmiało mogę polecić każdemu :)

progres

Z firmą jestem związany już długo więc wiem co i jak. Nie ma gruszek na wierzbie, ale widzę ide osiągnąłem przez te wszystkie lata i myślę, że było warto

młodziak

Pirells to spoko firma. Robie tam dość długo i mi pasuje. Wszystko sie zgadza, dotrzymują umowy, rozsądni ludzie

jasnewarunki

Ja nie mam na co narzekać. Szefostwo wywiązuje się z umowy, ja również, więc każdy robi swoje i jest zadowolony

Zostaw merytoryczną opinię o Purells Innovative - Górzno

Purells Innovative