Purells Innovative

Opinie o Purells Innovative

Chciałabym, aby ktoś opowiedział coś o firmie, a głównie o pracy na posadzie specjalista ds. obsługi klienta. Zaciekawiło mnie to, że oferują miłą atmosferę i estetyczne miejsce pracy. Elastyczne miejsce pracy, co to właściwie oznacza? Chodzi o elastyczne godziny pracy, o elastyczność co do miejsca wykonywania pracy??

AAA Nowy wpis

Powiesz konkretnie czemu. Szukają teraz montażysty opakowań ze stawką brutto prawie 28 zł.Na razie tylko na miesiąc ale podobno jest możliwość przedłużenia umowy. Tobie nie pasuje że taka krótka gwarancja pracy czy chodzi o coś innego? Napisz żebym wiedział czy aplikować.

Kamis Nowy wpis

Praca w tym miejscu to totalna porażka nie polecam

Tymon Nowy wpis

Co trzeba umieć, by znaleźć tu zatrudnienie jako montażysta-kontroler i czy są wolne miejsca? Wiem, z oferty z zeszłego roku, że jak szukano, to była umowa o pracę, szkolenia i system zmianowy. Kto wyjaśni na ile zmian się tu pracuje i w jakiej atmosferze? Napisano, że jest miła.

Oskar

Spoko atmosfera między osobami pracującymi, czas szybko mija. ????????

Brałeś udział w rekrutacji do Purells Innovative. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
pani M.

Jestem obecnie zadowolona, pobiegam, poganiam , poudaję że coś robię. Niech tak idzie, co mi tam ? Kasa ma się zgadzać. Kamienna twarz, i nie stoimy. Mi tam się podoba.

Major

Nie polecam. Liderki są spoko oprócz jednej Moniki B. Firma ciśnie na ilość nie jakość. Każdy ma wykonywać polecenia i siedzieć cicho. Liderki nie słuchają wgl pracowników. Przedłużają umowę pracownikom którzy się "opierdzielają" a osoby wykonywujące cięższe czynności na linii produkcyjnej nie dostają takiej możliwości :)

Błaszczka

Nie sugerujcie się pozytywnymi komentarzami. Wiadomo kto je napisał. Ludzie w tym (usunięte przez administratora) są werbowani do pracy w drukarni. Prawda jest inna: to ciężka praca przy pakowaniu kosmetykòw. Potwierdzam opinię innych osòb. "Liderka Monka .B." (usunięte przez administratora) . Pan Kierownik będzie miał kłopoty przez taką osobę. Druga wymieniana Elka(usunięte przez administratora) Liczy się ile palett, wykonane.(usunięte przez administratora)LINIA NIE MOŻE STANĄĆ.

Brrr...
@Major

Cicho siedź,(usunięte przez administratora)linia musi iść, nie ma stania. Jedni pracują, inni kablują. Szkoda marnować czas. Fizycznie nie do wytrzymania na długo.

Ela
@Major

Wszystkie liderki ok. Jeden wyjątek pani m. b. wszyscy pracujªcy w tej kwestii jednomyślni.

PaniA

Chyba nie ma na co narzekać. Pracuje dużo młodych osób, więc jest z kim pogadać, a nie jest wymagana bezwzględna cisza.

John
@PaniA

Rozmowy, zabronione. Masz , dusić. Nie przyszedłeś gadać.

Fajnopolak

Wszystkim rozważającym pracę w Purellsie ODRADZAM. Wynagrodzenie nijak równa się z ilością pracy i poświęceniem. Mimo podnoszonych norm wykonywanych czynności już dawno nie było podwyżki. Sam system wynagrodzeń jest krzywdzący względem pracowników. (usunięte przez administratora)Musi szczegółowo tłumaczyć się z powodu nieobecności w pracy. Nadgodziny nie są płacone, odbiera się je głównie w dniu narzuconym przez szefostwo. (usunięte przez administratora)Nadgorliwość o rzeczy kompletnie nieznaczące, np. niedomknięcie drzwi na korytarz. Dyscyplina zaczyna popadać w skrajność przy jednoczesnym udawaniu że jesteśmy jedną wielką rodziną. Z jednej strony firma naciska na ilość, jednocześnie wymaga jakości co jak wiadomo nie idzie razem w parze. Ponadto w firmie panuje organizacyjny chaos. Zdarza się że jest mnóstwo roboty i pracownicy są zmuszeni zostawać po godzinach o czym są z reguły informowani tego samego dnia. Podsumowując NIE POLECAM.

Ala
@Fajnopolak

Podają przy rekrutacji słoik z tadiemką do naklejenia . To nie praca jako monter, to pakowanie kosmetykòw. Umowa tylko zlecenie.

Janusz

Jaki obowiązuje system zmianowy? Zarobi tam 3000 do ręki?

@Janusz

Nie zarobi. Praca na 2 zmiany. Weekendy wolne. Czasami zdarzy się ze w sobotę trzeba przyjść.

Gošç
@Janusz

Atrakcyjne wynagrodzenie jak zaznaczają w ofercie to najniższa krajowa

M.

Nie zarobi.! ! Obiecanki. OMIJAĆ Z DALEKA

Wakacyjna

Pracowałam na produkcji i było ok. Owszem liderki wymagają, ale za leżenie przecież nie będą płacić...

Lili
@Wakacyjna

Liderki wszystkie wymagają, jest ok. Wyjątek Monika.B. Coś chyba z nią jest nie teges. (usunięte przez administratora)

Brrr

A ja tam nie narzekam, pracowałam w innych firmach takich jak: Tat.., Int..D… czy nawet Av… i tam to jest harówka. A tu częściej się siedzi niż stoi. Luuuz :)

Pani M
@Brrr

Nie narzekasz bo nie pracujesz na miejscu, na czterech jednocześnie.

Mądra
@Brrr

Wpis wiadomo kogo. Wszyscy pracownicy mają inne zdanie. Pozytywy napisali ci na.ktòrych reszta wylewa pot.

Grey

Jeśli jesteś osobą do 26 roku życia, wiadomo,że dostaniesz najmniejszą krajową przysłowiowe 19,7/h + umowa zlecenie. Wszystko pięknie, ładnie do czasu. Bywają dni, gdzie każą pracować 3 albo 4 razy szybciej. Kiedy nie jesteś im potrzebny możesz iść do domu. Traktują Cię jak robota. Może i dziewczyny mają lżej, bo siedzą, mają czas na rozmowę. Jednak większość chłopaków musi charować. Brygadziści tylko poganiają, mimo,że i tak pracuje się ponad normę. Ktoś powinien to skontrolować... Firma niby dba o człowieka itp, jednego dnia mówią,że dostanę umowę, drugiego dnia stwierdzają,że nie ma pracy. Nie ma pracy, a linia chodzi na podwojonym tempie. Tak traktujecie pracownika?

Borys
@Grey

Praca w tej firmie, jawne (usunięte przez administratora) Haròwa , (usunięte przez administratora) ludzie sami odejdą. Ten ktòry sumiennie pracuje w tempie, nie jest doceniony. Lenie i gumowe uszy owszem.

Toja

Każdemu odradzam prace w tej firmie... same pozytywne komentarze musi pisać biuro bo nikt z hali tak dobrze się nie wypowie

Aneta
@Toja

To w takim razie jaka jest prawda skoro sugerujesz, że to co pisze biuro nią nie jest?

Jakie wartości są cenione w Purells Innovative?

Liczą się tylko zlecenia.Pracownik ma pracować i się nie odzywać.Dyspozycyjność żeby zostawać po godzinach i przychodzić w sobotę oczywiście żadne ale to żadne usprawiedliwienie nie interesują ich.

Ofelia

Praca jak praca. Pracowałam w różnych firmach i szczerze to bywało różnie. Tu nie jest tak źle. Da się przeżyć.

Sarkastyczny Krzesimir

Dla pań praca chyba ok. Lekka siedząca. Plotkarstwo na maksa. Manufaktura. (usunięte przez administratora) Najdziwniejsze jest że firma prosperuje mimo że kierownictwo zupełnie nie zna się na introligatorstwie. Zero fachowców. Sami pozoranci. Również na produkcji. Poziom techniczny dramat. Planowanie produkcji totalna porażka. (usunięte przez administratora)Niektórych to chyba szef z litości tam trzyma. Klimat na produkcji tragiczny. (usunięte przez administratora)

Longer
@Sarkastyczny Krzesimir

Kasa się zgadza więc specjaliści nie są potrzebni ;) Zresztą po co komu płacić za wiedzę i doświadczenie jeśli ma się fachowca przy maszynie czy montażu. Jest taniej. Praca sama w sobie ok, a porównując okoliczne firmy o podobnym profilu to nawet bardzo ok

Czy zdarzają się nadgodziny w Pirells Innovative?

taaaaak

helga

Nie jest źle. Rewelacji też nie ma. Na produkcji jak wszędzie. Najniższy szczebel drabiny. Z dziewczynami przy stołach ok. Panowie na drugiej hali spoko. Szczególnie nowi przynajmniej wyglądają na ogarniętych. W końcu....

Goslop

Wszystkich zadowolić nikomu się nie uda ale najważniejsze, że mamy bardzo dobrego pracodawcę i świetną atmosferę

KZ

Bardzo dziękuję za współpracę w tak kreatywnym i pełnym energii zespole. Wzajemny szacunek, pomoc i szczerość są tu przyjemnym standardem, co nie jest tak oczywiste u innych pracodawców. Bardzo polecam pracę w tej Firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Purells Innovative - Górzno

• Jak się pracuje w Purells Innovative?

Zobacz opinie na temat firmy Purells Innovative tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Purells Innovative?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Purells Innovative