PIRELLS INNOVATIVE

Opinie o PIRELLS INNOVATIVE

marchewka

Super praca. Nie pierwsza moja na produkcji, więc wiem z czym to się je. Jak do tej pory nie miałam nic lepszego.

pozytywna

Praca nie jest jakoś bardzo wyczerpująca, sporo robi się na siedząco, więc nie jest źle, jeśli ktoś boi się, że może być ciężko fizycznie to nie ma o co.

;)

Dobra praca, fizyczna, ale nie wyczerpująca, można wszystkiego się nauczyć, mi zajęło to mało czasu, zawsze mogłam liczyć na wsparcie pomocnych ????

od dawna

Mój kierownik to świetny człowiek, od początku czułam jego wsparcie. Podoba mi się, że podchodzą do sprawy po ludzku.

tuwpisznick

Było by zbyt wspaniale, gdyby nikt nie narzekał, ale to zazwyczaj ci, którzy najmniej pracują i najmniej im się chce. Ja ze swojej strony powiem szczerze, że według mnie to dobra praca, a fizycznie też nie jest źle.

zdobywamdoświadczenie

Robię to co do mnie należy i nikt się o nic nie czepia, wręcz przeciwnie jestem doceniana. Fajny pracodawca, jeden z lepszych jakich miałam.

mikołajka

Widziałam kilka ofert o pracę tej firmy zanim zdecydowałam się złożyć CV. Żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej.

Firma docenia dobrych pracowników. Ludzie są pomocni i przyjaźni, nie ma jakiejś chorej konkurencji, bardzo przyjazna atmosfera :)

MMM

Dla mnie najważniejsze, że przełożeni nie są „nawiedzeni” tak jak w poprzedniej pracy. Można z nimi porozmawiać i omówić wszystkie tematy, dogadać się w każdej sprawie.

lalaland

Dobrze jest mieć przy tej pracy jakieś zdolności manualne, ale bez tego też można się wszystkiego nauczyć.

jutrzenka

Ciężka praca nie jest mi obca, ogółem nie sprawia mi ona jakichś problemów, wszystko już ogarnęłam i idzie całkiem sprawnie, warto spróbować tu swoich sił ????

zwykładziewczyna

nick

Jasne warunki, przestrzegane przez obie strony, można się z każdym dogadać, komunikacja w tej firmie to duży plus.

Szalona

Troche monotonne jak dla mnie, ale grunt, że na uczciwych warunkach i nie ma co się obawiać o wypłatę

od 2016

Produkcja jak produkcja, taka praca nie jest mi obca, fizycznie, ale nie tak, że człowiek wraca do domu i nic mu się nie chce, więc przeciwnie, więc polecam

Młoda

Pracowałam w różnych miejscach, głównie fizycznie, więc byłam gotowa na to, że może być ciężko i tu, ale pozytywnie się zaskoczyłam

plackizjabłkiem

W tej pracy najlepsza jest dla mnie atmosfera, wykonywać swoje obowiązki można się nauczyć, więc nie jest to problemem, a w dobrym zespole pracuje się lepiej

ok

Firma duża, sporo stanowisk, ja akurat pracuję przy składaniu pudełek, nie jest to dla mnie jakieś trudne, szybko się uczę i widzę, że idzie mi to szybko, fajnie, że praca jest siedząca

ambitnie

Praca w tej firmie to nie jest strata czasu. Atrakcyjne warunki. Nie miałam zbytnio doświadczenia i bałam się jak to będzie u mnie wyglądało, ale okazało się, że niepotrzebnie się martwiłam.

stabilnie

Normalna praca, najważniejsze, że na uczciwych warunkach i pracodawca szanuje pracowników i ich pracę, wszystkiego można się nauczyć

Pilnie poszukiwałam pracy i udało mi się ją znaleźć właśnie w tej firmie. Spodziewałam się, że będzie ciężko i zwyczajnie traktowałam to jako coś na chwilę, ale jestem już prawie 2 lata i nie narzekam.

hah

Praca jak na produkcji, bez fajerwerek, ale za to dla mnie było najważniejsza stabilizacja, pewność, że pieniądze będą na czas.

potworek

Praca fizyczna, ale nie jest źle, tak jak ktoś już pisał wszystko robimy siedząc co jest dużym ułatwieniem pracy. Warto wspomnieć też o atmosferze między pracownikami, bo jest przyjazny :)

Interesująca

Normalna firma, normalne płace, pracuje trzy lata, jest ok

zdeterminowanapieknalaska

Ja jestem zadowolona z firmy. Daje z siebie wszystko i nikt nie "dokucza" mi, wręcz odwrotnie pomagają, tłumaczą co i jak trzeba robić.

„Nowa”

Praca siedząca, można rozmawiać z dziewczynami. Każdy pomocny o cokolwiek się pytałam. Płaca na czas co jest na plus.

Marcin

Pracowałem kilka miesięcy, praca czasami na „nogach” ale również siedząca, nie było tak ze coś odgórnie narzucane – jak wiedziałem co jest do pracy danego dnia robiłem bez problemu. Współpraca z przełożonymi układała się pomyślnie.

ANIA

Praca siedząca, dla osób zdolnych manualnie, ogólnie spoko – jak się dojdzie do wprawy to i normy są do osiągnięcia

Lepiej

Praca lżejsza niż myślałam na początku. Jest czysto, widno. Oklejanie z czasem idzie coraz lepiej. Cały czas się siedzi. Jestem nauczona ciężkiej pracy to dla mnie nie jest aż tak ciężko. Szkoda, że pracuje się z samymi kobietami prawie. Przydałby się jakiś facet he he.

Sasetka

Pracowałam kilka miesięcy. Standardowo czepki fartuchy, jak to na produkcji. Zero pomalowanych paznokci. Można to znieść. Bo praca w miarę spoko, wypłaty na czas. Niektóre pudelka trudne w montażu ale idzie się nauczyć. Znalazłam inna prace. W razie czego pewnie bym wróciła, ale miałam kawałek drogi.

Zostaw opinię o PIRELLS INNOVATIVE - Garwolin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIRELLS INNOVATIVE