PIRELLS INNOVATIVE

Opinie o PIRELLS INNOVATIVE

Filtruj opinie po kryteriach:

Martyna
 Opinia

Nie polecam pracy w tej firmie. Śmieciowa umowa. Po dwóch miesiącach pracy dostałam wiadomość SMS o przestoju firmy,który z tego co się orientuje trwa do dziś. Praca bardzo monotonna, tak ze ciezko to wytrzymać. Przerwa 20 minut, jest to zdecydowanie za mało przy tak obciążającej fizycznie pracy. Niby siedzisz,ale ręce bolą od składania tych pudełek, nie wspominając o kręgosłupie... Tak się nie traktuje ludzi... Aby jak najmniej takich firm w naszym kraju.

Tak1Nie2
Aneta
Nazwa działu: Produkcja
 Rekomendacja

Pracowałam 2 lata. Jak dla mnie masakra . W zimie zimno, latem gorąco. Poza tym wszystko jest dobrze , jeśli nie ma awarii. Coś się wali to trzeba pracować od rana do nocy. Przymuszanie do tego pracowników grożąc konsekwencjami. Dwie zmiany pracujące naraz- katastrofa. Zmiana brygadzistów tez była słaba opcja . Ludzie nie znający się na rzeczy maja sprawdzać innych ? Kpina.

TakNie2
ok
 Opinia

Praca na pewno nie dla leniwych bo jednak nie ma jak się „obijać” ale jak komuś się chce to nie ma problemu, zarabia się nieźle, jak na pracę na produkcji bomba!

Katarzyna
@ok 11.01.2019 10:09

Wobec tego to świetnie, że pracodawca, jakim jest PIRELLS INNOVATIVE daje swoim pracownikom godnie zarobić. W związku z tym z największą przyjemnością poznamy i inne kwestie, ściśle dotyczące warunków pracy w tejże firmie. Jak na przykład wygląda tam atmosfera między Wami? Określiłbyś ją jako przyjazną, czy niekoniecznie?

Asia
Nazwa działu: Produkcja
@Katarzyna 13.01.2019 17:20

Jest fajnie, nie ma spiny. Jest luźna atmosfera

polecam
 Opinia

W porządku. Lubię tą pracę i nie zmieniłabym na inną.

mania
 Opinia

Dużo lżej niż w mojej poprzedniej pracy (też na produkcji). Było warto zmienić pracę.

pracuś
 Opinia

Daje z siebie wszystko i widzę efekty ???? nikt się mnie o nic nie czepia, dogaduję się z każdym. Wiadomo, z jednymi lepiej z innymi gorzej, ale ogółem nie mam z tym problemu. Mogę polecić.

garo
 Opinia

Pracowałam kilka miesięcy temu i dobrze wspominam ten czas. Jak na produkcję naprawdę dobre warunki.

zgadzam się
 Opinia

Pracuję w zgranym zespole, wiem, że wypłata będzie na czas, nie muszę się martwić ubezpieczeniami i takimi sprawami, uczciwy pracodawca, dobra umowa.

bagieta
 Opinia

Praca, którą mogę śmiało polecić, swoje już doświadczyłam odkąd pracuję i nie zawiodłam się.

ruda
 Opinia

Wolne weekendy co jest dużym plusem, płaca również odpowiednio wysoka jak na pracę na produkcji. Chciałam wziąć wolne to też nie było z tym problemu także polecam pirells

matkapolka
 Opinia

Stanowisk trochę jest, ja akurat pracuję na produkcji przy składaniu pudełek. Lubię w tej pracy atmosferę, większość to naprawdę ciekawi ludzie. Zawsze można o czymś poplotkować

Katarzyna
@matkapolka 03.01.2019 10:19

To świetnie! Należy docenić firmę PIRELLS INNOVATIVE za to, że stwarza całkiem sporo stanowisk pracy. I fajnie, iż macie dobrą atmosferę w pracy. A myślisz, że osoby z niewielkim stopniem niepełnosprawności mają tam szansę na zatrudnienie? Bardzo serdecznie zachęcam Cię do dalszej aktywności na tym wątku.

pracownik roku
 Opinia

Trzeba nosić specjalny strój, taka produkcja. Nie przeszkadza mi to, w sumie nawet śmiesznie w tych czepkach wyglądamy :) dobra i stabilna praca

optimistic
 Opinia

Praca lekka i przyjemna. Kierownictwo to też rozsądni ludzie. Nie mam zastrzeżeń.

worker
 Opinia

Nie ma chorej konkurencji, atmosfera jest w porządku, ludzie pomocni, jak na produkcję to naprawdę fajnie.

pozytywnie zakręcona
 Opinia

Nie ma nudy, można rozmawiać podczas pracy z dziewczynami, a tematów nie brakuje ????

zgadza się
 Opinia

Szybko doszłam do wprawy, a jakichś niesamowitych zdolności manualnych nie mam, także to praca dobra dla każdej kobiety.

myśląca
 Opinia

Myślałam, że będzie mi ciężej, to duża zmiana w moim życiu, wcześniej pracowałam ponad 10 lat w innym zakładzie. Okazało się, że to nie takie trudne. Znam swoje obowiązki i ich wypełnianie nie sprawia mi problemów.

na produkcji
 Opinia

Produkcja jak produkcja, ciężko mi było tylko nie malować paznokci, ale przywykłam i teraz już tego tak nie odczuwam. Najważniejsze, że wypłaty są na czas i suma się zgadza.

krasnal
 Opinia

Koleżanki pomocne, przyjazne, ciepło mnie przyjęły, to było już 3 lata temu, a ja wciąż jestem zadowolona. Nawiązałam pare fajnych znajomości.

tak jest
 Opinia

Bałam się, że to nie dla mnie, ale praca nie wymaga nadzwyczajnych umiejętności, wszystkiego da się nauczyć.

marchewka
 Opinia

Super praca. Nie pierwsza moja na produkcji, więc wiem z czym to się je. Jak do tej pory nie miałam nic lepszego.

pozytywna
 Opinia

Praca nie jest jakoś bardzo wyczerpująca, sporo robi się na siedząco, więc nie jest źle, jeśli ktoś boi się, że może być ciężko fizycznie to nie ma o co.

;)
 Opinia

Dobra praca, fizyczna, ale nie wyczerpująca, można wszystkiego się nauczyć, mi zajęło to mało czasu, zawsze mogłam liczyć na wsparcie pomocnych ????

od dawna
 Opinia

Mój kierownik to świetny człowiek, od początku czułam jego wsparcie. Podoba mi się, że podchodzą do sprawy po ludzku.

tuwpisznick
 Opinia

Było by zbyt wspaniale, gdyby nikt nie narzekał, ale to zazwyczaj ci, którzy najmniej pracują i najmniej im się chce. Ja ze swojej strony powiem szczerze, że według mnie to dobra praca, a fizycznie też nie jest źle.

zdobywamdoświadczenie
 Opinia

Robię to co do mnie należy i nikt się o nic nie czepia, wręcz przeciwnie jestem doceniana. Fajny pracodawca, jeden z lepszych jakich miałam.

mikołajka
 Opinia

Widziałam kilka ofert o pracę tej firmy zanim zdecydowałam się złożyć CV. Żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej.

Opinia

Firma docenia dobrych pracowników. Ludzie są pomocni i przyjaźni, nie ma jakiejś chorej konkurencji, bardzo przyjazna atmosfera :)

MMM
 Opinia

Dla mnie najważniejsze, że przełożeni nie są „nawiedzeni” tak jak w poprzedniej pracy. Można z nimi porozmawiać i omówić wszystkie tematy, dogadać się w każdej sprawie.

lalaland
 Opinia

Dobrze jest mieć przy tej pracy jakieś zdolności manualne, ale bez tego też można się wszystkiego nauczyć.

Zostaw opinię o PIRELLS INNOVATIVE - Garwolin