Purells Innovative

Opinie o Purells Innovative

Ofelia

Jak potrzebujesz pracy, to sie nie zastanawiaj tylko bierz - firma płaci i jest ok

Gucci

Pracowałam jakiś czas temu, duży plus za pracę od poniedziałku do piątku. Dla mnie bardzo ważne bo mogłam spokojnie studiować. Praca lekka, siedząca, płatność na czas. Polecam

Pozytyw

Wiadomo, że wszędzie trzeba pracować, żeby dobre zarobki z tego wyszły. Nie mogę narzekać na pracę, jest lekko w końcu praca siedząca. Gra muzyka w tle, można porozmawiać.

MAK48

Trzeba robić dokładnie brygadziści czepiają się jak jest nawet delikatnie źle jest zaklejone. Karzą robić dokładnie

Brałeś udział w rekrutacji do Purells Innovative. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Stare pracownice uważają, że są najlepsze ale ja robię co do mnie należy i jest dobrze.

Mat

Wymagają ale też dają. Dobry zakład !

Przemko7

Ta firma jest podejrzana. Oni są zbyt mili dla pracownika. Coś niesamowitego. Polecam

Jak dla mnie wszystko w porządku. Umowa dotrzymywana obustronnie to i praca wre !

praca sama w sobie lekka, ale wymagają od pracownika dużych norm, co czasami mija się z celem, bo jest bardzo dużo odrzutów w druku, zamiast zająć się tym problemem, myślą o głupotach. Poza tym ludzie są mili, jest fajna atmosfera, jednak jeśli chodzi o organizację produkcji, to kierownik często nie wie jak wszystko poukładać do kupy. Przez to są nadgodziny, soboty pracujące i jesteśmy informowani o tym z dnia na dzień. Reszta bez zarzutu. Fajna praca

A gdzie jest zakład produkcyjny tej firmy? W Woli Rębkowskiej, czy w Józefowie gmina Górzno?

JA I JA

już w Józefowie są

Ewelina

Dzięki, szukałam dłuższej opinii o Pirells Innovative. Mówisz, że pracujecie w soboty. Często się to zdarza? W święta też?

Iram

Trzymają wysoki standard pomieszczeń.

Dede

Wszyscy pięknie piszecie a zero konkretów w jakich godzinach praca jakie zarobki itp

Gostek

Firma z potencjałem, rozwija się, dzięki czemu pracownicy też mają szanse na rozwój . Duzo uśmiechu praca przyjemna. Czego chcieć więcej :)

Praca jak praca. Mam doświadczenie z innych firm i widzę że tu jest najlepiej

Adamowy

Pracowałem jako montażysta- kontroler w firmie Pirells. Praca nie jest zła, mogę powiedzieć że bardzo jestem z kariery tu zadowolony . Praca wymagała ode mnie szczególnej staranności a więc dzięki niej nauczyłem się wiele przydatnych skillów :) Baardzo polecam to miejsce.

Czarny

Fajna firma. Miłe zaskoczenie już po pierwszym miesiącu współpracy. Super atmosfera, to zdecydowanie to czego szukałem!!!

S

Co do pracy tutaj to jestem mile zaskoczona. Zarabiam dobrze i czuję się dobrze. Fajna lekka atmosfera Polecam ;)

Dede

Witam jaki system pracy jest na magazynie są zmiany ? Praca w weekendy ? Na jakim poziomie zarobki ? Pozdrawiam.

Pajak

Polecam pracę w Pirells duże możliwości i super atmosfera. Chętnie tu przychodzę i mam nadzieję że się to nie zmieni !

Lil

Super firma z dużym potencjałem. Dobre warunki i miła atmosfera.

Pracuje tu już kilka lat i widzę jak się wszystko rozwija. Dbają o pracownika. Owoce we wtorki a w czwartki zupa - wszystko nie do przejedzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Purells Innovative - Górzno

• Jak się pracuje w Purells Innovative?

Zobacz opinie na temat firmy Purells Innovative tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Purells Innovative?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Purells Innovative