Opinie o Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel w Opole

Magdalena

Wartościowa firma, ciekawi ludzie, rodzinna atmosfera.

Agnieszka

Najważniejsze indywidualne podejście i atmosfera. W zespole każdy jest równie ważny, nigdy nie zostaje sam z zadaniem.

Pracowałam tam niespełna dwa lata. Dostałam się jako pracownik o niskich kwalifikacjach, ale wykazując się dużą cierpliwością zespół wprowadził mnie we wszystkie tajniki pracy.To co mi się zawsze podobało w tej firmie, to to że nie było bajkopisarwta, tylko czy to szkolenie czy to rekrutacja, Klient zawsze dostawał jasną informację co się da, a czego nie da się zrobić. Z pracy musiałam zrezygnować ze względów osobistych, a szkoda bo zespół mega dobrze się dogadywał.

Profesjonalni. Szybcy. Efektywni. Polecam współpracę

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Profesjonalni. Szybcy. Efektywni. Polecam współpracę

Zadowolony

Firma illustro - polecam do pracy, współpracy i jako specjalistów od rozwiązywania problemów organizacyjnych w firmie

@Zadowolony

@Zadowolony Świetnie, a czy Illustro ma przystępne ceny za swoje usługi? Dasz znać?

Profesjonalnie prowadzona rekrutacja. Pozytywne nastawienie do kandydata. Polecam.

@Andrzej

A możesz opowiedzieć coś więcej o procesie rekrutacyjnym? Z ilu etapów się składał, jakie pytania padły podczas rozmowy? Czy rekruter udzielił wszystkich niezbędnych informacji? Napisz proszę, czy udało Ci się otrzymać posadę i jakie jest Twoje wrażenie.

Witam,wpisałam opinie nie tam gdzie trzeba,powiem że ja nie do końca mogę się zgodzić co do tych specjalistów, owszem firma posiada niekiedy fajnych trenerów,ale wartość merytoryczna niektórych szkoleń jest poniżej poziomu krytyki.jako nauczycielka, która brała udział w szkoleniu jestem zażenowana-bywałam na znacznie lepszych,poważniej przygotowanych.ze nie wspomnę o pracownicy(usunięte przez administratora),z którą niestety miałam wątpliwą przyjemność i która jest (usunięte przez administratora)-proszę wybaczyć język,ale taka właśnie jest.czuć od niej smród papierosów i nie potrafi się zachować wśród ludzi.jest w moim odczuciu niereprezentatywna zarówno w swoim nieprofesjonalnym i nieuprzejmym zachowaniu jak i w zupełnie niezadbanym wyglądzie.jest dość niedyskretna i miałam okazję słyszeć jak krzyczy i bardzo brzydko odnosi się do chyba swojej współpracownicy-nie wiem kim była ta osoba,na którą krzyczała,ale nie wiem jaką osobą trzeba być,aby tak brzydko i bez szacunku traktować

Zostaw merytoryczną opinię o Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel - Opole

• Jak się pracuje w Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel?

Zobacz opinie na temat firmy Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel
4.6/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Cygana 4
    45-131 Opole