Opinie o Sages Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sages Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sages Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sages Sp. z o.o. w Warszawa

Luiza Nowy wpis
Inne

Witam, interesuje mnie wysokość podstawy specjalisty ds. szkoleń. Jakoś w ofercie dla Junior Software Engineera widełki zostały podane a u specjalisty już nie. wiem, że trzeba mieć przynajmniej 4 lata doświadczenia z obsługi klienta, dlatego chce sprawdzić jak jest to na start doceniane. Ile więc się zarobi?

Klient
Inne

Ilość wiedzy poparta przykładami i zadaniami praktycznymi wzbudzała wiele pozytywnych emocji, świetny prowadzący. Oby tak dalej.... Chętnie pójdę na dalszą część szkolenia z Łukaszem Andrzejewskim.

Krzysiek Nowy wpis
Inne
@Klient

Potwierdzam. Tez miałem szkolenie z Łukaszem Andrzejewskim.

Michał
Inne

Dobre szkolenie, świetny trener, dużo przykładów z życia wziętych, wyczerpujące odpowiedzi na pytania

Jolanta Nowy wpis
Inne
@Michał

Słyszałam, że firma Sages już od 2007 roku kreuje polski rynek IT - nic zatem dziwnego, iż jesteś zadowolony z ich szkoleń. Ponoć rozwiązują tam problemy firm, zapewniając kompleksowe wsparcie w zakresie IT. A jak przedstawiają się tam ceny za to kompleksowe wsparcie? Czy są do zniesienia?

beka_z_lamusów Nowy wpis
Inne
@Jolanta

Fajny marketingowy tekst sami sobie napisaliście XD lol

Alicja
Inne

Świetne szkolenie, nawet forma zdalna się sprawdziła, pomimo obaw. Polecam.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Sages Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Analityk Biznesowo-Systemowy IT
Grażyna
Inne

Zajrzałam na stronę firmy bo chciałam poszukać coś na temat tego jaka jest możliwość pracy w Sages. Zauważyłam, że aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Trener Pasjonat w Warszawie. Przeczytałam ogłoszenie i przyznam, że warunki pracy brzmią dobrze. Jednak chciałabym uzyskać tu jeszcze jakąś opinię bezpośrednio od kogoś kto pracował na takim stanowisku w tym samym miejscu. Napiszcie jak jest i jakie macie doświadczenia.

Grzegorz N.
Inne

Prowadzący był rewelacyjny - szeroki zakres wiedzy, zrozumiały i interesujący sposób prowadzenia

Natalia
Inne

Bardzo ciekawy material. Dobrze podzielona czesc ktora mial wykonac uczestnik wzgledem czesci opisowych co pozwolilo przejsc przez duza czesc materialu w krotkim czasie.

Noel
Inne

Przekazane informacje zgodnie z agendą, przykłady z "życia", wyczerpujące ćwiczenia na obecne warunki warsztatowe

Daroo
Inne

Uważam, że szkolenie zostało przeprowadzone bardzo merytorycznie, a wiedza została przekazana w sposób ciekawy oraz na rzeczywistych przykładach. Trener bez wątpienia jest osobą profesjonalnie przygotowaną do dzielenia się wiedzą z tego zakresu.

Karol
Inne

Bardzo przystępny język, przekazywanie wiedzy z zastosowaniem metody stopniowania trudności, bardzo dobre tempo kursu.

Nata
Inne

Swietne przyklady, robione z prowadzacym krok po kroku. Przemyslane szkolenie z dobrym harmonogramem i materialami.

Klara
Inne

Trener jest świetnie przygotowany merytorycznie, prezentacja jest szczegółowa i wyczerpująca. Wszystko na wysokim poziomie

5/5
Inne

Dobry kontakt z trenerem, dobrze wytlumaczone tematy, duzo nauki poprzez praktyke. Byc moze troche lepiej organizacyjnie by bylo gdyby kazdy uczestnik dostal swoje konto i pracowal na swojej resource grupie, niemniej nie byl to problem

Karo
Inne

Szeroki material, omowiony wyczerpujaco, mimo obaw, forma online badzo efektywna.

Dobre szkolenie
Inne

Wiedza prowadzącego była imponująca, potrafił rozwiązać każdy problem i odpowiedzieć na zadane pytania. Szkolenie pokryło w zasadzie wszystkie kwestie istotne dla mojego projektu i pozwoliło zrozumieć wiele rzeczy robionych do tej pory mechanicznie. Były momenty, że trochę się gubiłem, kiedy prowadzący poruszał się pomiędzy oknami, jednocześnie korzystał ze skrótów klawiszowych i wyjaśniał istotne rzeczy.

Greg
Inne

odpowiedni dobór materiału, odpowiednie tempo, świetne prowadzenie, fajne przykłady, rewelacyjne ćwiczenia i włączanie uczestników w te ćwiczenia - dużo wartościowych uwag. Niektóre zagadnienia mogłyby zostać omówione bardziej szczegółowo, ale wtedy szkolenie musiałoby być dłuższe.

Artur81
Inne

Trener, który miał nie tylko wiedzę merytoryczną (bardzo zaawansowana i poparta doświadczeniem), ale również miał kompetencje dydaktyczne i świetnie radził sobie w środowisku szkoleń online. Bardzo dobrze przygotowane materiały i pomysł/konwencja na poprowadzenie szkolenia. Dodatkowo trener był wymagający, co mobilizuje do aktywnego uczestnictwa.

Roman
Inne

Szkolenie przeprowadzone w profesjonalny sposób. Zakres tematów, poruszanych metod i technik myślę, że został wyczerpany, a przy okazji wiedza została przekazana w bardzo przystępny sposób. Prowadzący bardzo mi zaimponował swoją wiedzą i przygotowaniem. Szkolenie było atrakcyjne ze względu na odpowiedni podział teoria vs praktyka. Zagadnienia wyczerpane.

Alex
Inne

Przygotowanie szkolenia, zadania do zrobienia, live coding i podejście prowadzącego do słuchaczy - poziom master.

polecam
Inne

Nie jest to moje pierwsze szkolenie z Sagesem (dlatego wlasnie wybralam ta firme do szkolenia Deep Learning) - szkolenie odbylo sie perfekcyjnie - wszystko w ekspresowym tempie, ogromna ilosc informacji - ale przy tym trener nie pozwolil nikomu "zostac z tylu" i dbal o to, zeby kazdy byl w odpowiednim miejscu szkolenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Sages Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Sages Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Nowogrodzka 62C
    02-002 Warszawa
  • NIP: 1132737407 KRS: 0000313297
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Sages Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii