HRP

3.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o HRP

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w HRP?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, proces składa się z następujących etapów: 1. weryfikacja napływających CV 2. wybór najodpowiedniejszych kandydatów 3. zaproszenia na rozmowy rekrutacyjne (2) 4. Ocena kandydatów i ostateczna decyzja

Dominika Nowy wpis
Inne

Czy można wybrać sobie rodzaj umowy jaki odpowiada ?

Nowy wpis

Pracodawca

@Dominika

Dzień dobry, przeważającym rodzajem umowy jest u nas umowa o pracę. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i - jeżeli ktoś życzy sobie inną formę umowy - chętnie na ten temat porozmawiamy.

Janusz Prezio
Pracownik

Swietna Firma, polecam serdecznie!

Pracodawca

 Aktualność
Młodzi w Łodzi, czyli bez stypendium ani rusz!

Aby zachęcić młodych ludzi do związania swojej przyszłości z Łodzią i wspierać rozwój ich kariery zawodowej przyłączamy się do programu „Młodzi w Łodzi”. Dwa stypendia oraz dwa zwroty kosztów zakwaterowania w domu studenckim od HRP czekają na młodych, zdolnych łódzkich studentów.

Realizatorem programu jest Biuro Rozwoju Gospodarczego i  Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Łodzi, które przy współpracy z największymi łódzkimi uczelniami oraz wiodącymi pracodawcami realizuje m.in. portal praktyk i staży, program stypendialny, bezpłatne szkolenia czy konkurs dla młodych przedsiębiorczych.

Jedną z najważniejszych inicjatyw programu jest rozbudowany i unikatowy w skali kraju program stypendialny, w którego skład wchodzą fundowane przez pracodawców stypendia na kierunkach, których absolwenci są najbardziej poszukiwani przez łódzkich pracodawców, dofinansowanie akademików dla osób spoza województwa łódzkiego oraz subsydiowanie dodatkowych kursów językowych i programowania.

W jedenastu dotychczasowych edycjach programu stypendialnego Młodzi w Łodzi łódzcy pracodawcy ufundowali łącznie 247 stypendiów dla najlepszych studentów, sfinansowali  miejsca w domu studenckim dla 44 studentów, a z dodatkowych kursów języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, japońskiego oraz programowania skorzystało 250 osób.

Tegoroczna edycja programu, realizowana w roku akademickim 2019/2020, będzie rekordowa -  Fundatorzy oferują studentom łącznie 28 stypendiów, 11 miejsc w akademiku oraz kursy języka angielskiego i japońskiego, a także kurs współczesnego budowania środowisk developerskich  dla nawet 40 osób.

Cieszymy się, że możemy dodać swoją cegiełkę do tego fantastycznego wyniku. Szczegółowe informacje, wnioski i regulamin znaleźć można TUTAJ. Rekrutacja trwa do 25 października!  
 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie HRP? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Nie polecam

Wszystko co jest piszą o tej firmie to bzdury , Podobno zarobki są kiepski a do tego kadra jest mało ogarnięta , miałem przyjemność doświadczyć tego osobiście. Administrator usuwa posty . Ale bede wpisywał regularnie .

Pracodawca

@Nie polecam

Dzień dobry Zależy nam na wyjaśnieniu tego typu sytuacji. Zawsze, gdy pojawiają się wątpliwości, jesteśmy otwarci na dialog z pracownikiem i do niego zachęcamy. Służymy też pomocą w przypadku problemów zgłaszanych przez podmioty z nami współpracujące. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (207 22 00) lub mailowego ( praca@hrp.com.pl )

Pracodawca

 Aktualność
„Anioły i demony” – wspieramy młodych projektantów

Pomagamy nie tylko seniorom czy osobom bezrobotnym, ale i młodym projektantom – łódzkie dziedzictwo mamy we krwi, a siedziba na Księżym Młynie zobowiązuje do szacunku dla włókienniczych tradycji. Byliśmy już sponsorem „Polltechnika Fashion Show” – teraz czas na TEXTIL 2019 i jeszcze młodsze pokolenie kreatorów modowych kolekcji.

Ogólnopolskie Seminarium Studenckie TEXTIL 2019 „Young Fashion Design Politechnika Łódzka”, organizowane jest przez Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictw Tekstyliów PŁ już po raz dziewiętnasty. Podczas kreatywnych warsztatów uczniowie szkół ponadgimnazjalnych o profilu włókienniczo-odzieżowym mogą poznać nowoczesne technologie z zakresu projektowania odzieży, wzornictwa, dziewiarstwa czy metrologii włókien sztucznych. 

Ważną częścią seminarium jest część konkursowa, podczas której przyszli projektanci przedstawiają swoje kolekcje na manekinach, w formie prezentacji multimedialnych i podczas specjalnego pokazu z udziałem modelek i modeli. Trudno było wybrać spośród 27 prezentowanych kolekcji, ale urzekły nas projekty Marceliny Dyni z Zespołu Szkół Przemysłu Mody w Łodzi. Zabawa klasyką, odwrócenie formy i ciekawa tekstura tkanin – w kolekcji „Anioły i demony” to biel ma pazur i charakter, a czerń jest aksamitna, delikatna i stonowana. Nasze jury było zdecydowane – i to właśnie do Marceliny powędrowały nasze gratulacje i nagroda specjalna.

Z dumą wspieramy takie projekty, które dają uczniom możliwość zaprezentowania swojej kreatywności i prezentacji autorskich projektów podczas profesjonalnych pokazów. Marcelinie życzymy powodzenia i do zobaczenia wkrótce na wykładach i światowych targach mody.

Pracodawca

 Aktualność
Zajadamy i pomagamy!


Takie pomaganie to my lubimy! Pyszne, wegańskie, domowe pączki od  Papuvege – jesz i pomagasz.


Uwielbiamy tradycję, słodycze i pomaganie – a tym razem udało się połączyć te wszystkie 3 elementy w jeden, szczytny cel. Smaczne, domowe, własnoręcznie przygotowane a przy tym wegańskie i domowe pączki od Papuvege trafiły do nas z Tłusty Czwartek – i szybko zniknęły. Za każdego pączka, kupionego w ramach akcji „Pączek za piątaka - złotówka na zwierzaka. Tłusty PapuCzwartek!” firma przekaże 1 zł na potrzeby podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Łodzi.


Dziś każdy pączek ma 0 kalorii. Bo skoro cel jest szczytny, nawet jutrzejsze wejście na wagę nam niestraszne.

Alex

Jakie wykształcenie trzeba mieć, żeby ubiegać się o zatrudnienie? Z moim doświadczeniem chciałbym zarabiać uczciwe pieniądze i nie jestem po byle jakich studiach typu socjologia czy pedagogika. Na jakie wynagrodzenie można liczyć z wykształceniem technicznym?

Pracodawca

@Alex

Dzień dobry Panie Aleksie. Wszystko zależy od charakteru stanowiska, na jakie zamierza Pan aplikować, ale na ogół poszukujemy osób z wyższym wykształceniem (cenimy zarówno absolwentów uczelni technicznych jak i humanistycznych). Ważna jest dla nas także umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, inicjatywa i samodzielność w działaniu, dobra znajomość programów pakietu Microsoft Office oraz szereg innych kompetencji, których wykaz za każdym razem umieszczamy w ogłoszeniu o pracę. Zapraszamy do udziału w kolejnych naborach.

PituPitu

Absolutnie odradzam zatrudnienie w HRP. Osoby, które zarządzają w tej firmie nie mają ani kwalifikacji ani kompetencji by się tym zajmować. Nikt nie potrafi tam zarządzać ludźmi łącznie z (usunięte przez administratora)tej pożal się Boże firmy. Panuje beznadziejna atmosfera pracy, chroniczny stres i kompletny brak organizacji pracy. Wszystko jest wiecznie na za pięć dwunasta więc wszyscy zostają na nieustających nadgodzinach bo osoby, które zarządzają tym bałaganem nie potrafią własnej pracy zorganizować, a co dopiero pracy zespołu. Nadgodziny nie płatne, do odbioru jak kierownictwu będzie pasowało żebyś je odebrał. Kadra zarządzająca (bez (usunięte przez administratora)tego przybytku rozpaczy) sama pracuje po nocach, a nawet w weekendy co pokazuje, że firma jest niepoważna i przez złą organizację pracy wymaga ciągłego poświęcania się pracowników co w konsekwencji skutkuje poczuciem, że ile byś nie zrobił to zawsze za mało. Jeżeli chodzi o narzędzia pracy to jest kpina. Żadnych systemów jeżeli coś nawet jest zrobione to i tak nie działa i radź sobie sam jak umiesz np. klejąc karteczki samoprzylepne gdzie popadnie żebyś o czymś nie zapomniał. Brak samochodu służbowego (przepraszam, jest jeden do dyspozycji trzech osób) dotychczas firma kazała pracownikom podpisywać umowy na udostępnianie aut prywatnych do celów służbowych i jeździć po całej Polsce. Jednak to co najbardziej razi w tym wszystkim to to, że osoby, które zarządzają ludźmi w tej firmie psują atmosferę źle odnosząc się do pracowników, nieumiejętnością zarządzania zespołem, rozwiązywania konfliktów, brakiem rozmów motywacyjnych i absolutnie nie chcą słuchać. Jeżeli dochodzi do jakiejś rozmowy z pracownikiem to są zainteresowani tylko przedstawieniem swoich uwag, jeżeli pozwolą mu dojść do głosu to reprezentują lekceważącą postawę wobec pracownika. Osoby wrażliwsze mogą ciężko znieść taką rozmowę ale kierownictwo się z tym nie liczy bo sami są tak przygnieceni pracą, że mają to gdzieś. Na koniec wisienka czyli warunki zatrudnienia to śmiech na sali. Wszystko o czym mówili na rozmowie o pracę i o warunkach nie doszło do skutku. Szkoda czasu i nerwów na takiego "pracodawcę".

Pracodawca

@PituPitu

Dzień dobry. Do każdego pracownika podchodzimy indywidualnie, zarówno przydzielając mu zakres obowiązków, miejsce w zespole jak i rozwiązując jego problemy. Trudno nam odnieść się do tak ogólnie sformułowanych stwierdzeń, ale zapewniamy, że każdemu z naszych pracowników staramy się stworzyć optymalne warunki pracy i rozwoju zawodowego. Bardzo chętnie porozmawiamy osobiście o tej sytuacji lub zapraszamy do kontaktu pod adresem: praca@hrp.com.pl .

TakaSobieOna

Na poczatku wszystko wydawalo sie tam super. Mili ludzie, wszyscy chwalą super team i atmosfera. Ale i dłużej tam byłam tym było gorzej. Zaczynał się coraz większy stres, masa nieodpłatnych nadgodzin bo przecież był system pracy zadaniowej i coraz mniejsze szanse na sprostanie momentalnie kosmicznym wymaganiom. Cieszę się że mnie tam już nie ma. Przekonalam się że można zupelnie inaczej pracować w teamie.

Pracodawca

@TakaSobieOna

Dzień dobry. Mimo gorzkich słów mamy nadzieję, że praca z nami pomogła Pani zdobyć kilka pozytywnych doświadczeń i przydatnych umiejętności.

Sen

......Bez pieniędzy unijnych już by firmy nie było. Coachów dużo. Warto sprawdzić czy jest akredytacja ICF bez tego mała wiarygodność .

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Pracodawca

@Sen

Głównym polem działania firmy jest obsługa operatorska (pozyskiwanie i dystrybucja) środków z Europejskiego Funduszu Społecznego, dlatego zgadzamy się, że bez funduszy unijnych nasza działalność byłaby utrudniona.

Lucjan

Bardzo duże ciśnienie, bardzo duże wymagania niestety nie idą w parze z wynagrodzeniem ani zwykłym dobrym słowem w stronę pracownika. Duża rotacja pracownikow co tylko świadczy o zarządzie.

Pracodawca

@Lucjan

Dzień dobry Panie Lucjanie. Branża, w której pracujemy faktycznie może być postrzegana jako trudna i wymagająca. Zawsze stawiamy na otwartość i dialog - zachęcamy naszych współpracowników do dzielenia się swoimi uwagami, zarówno na temat pracy czy codziennych obowiązków, jak i wysokości wynagrodzenia. Pracując z ludźmi doskonale rozumiemy, że wszystko opiera się na dialogu.

Kkk

Bylam tam ostatnio na rozmowie o pracę - to był jakiś żart. Rozmowa trwala 15 minut, zadali kilka pytań, przy czyn pan dyrektor obecny na spotkaniu wyglądał na wyjatkowo znudzonego. Nie powiedzieli ze swojej strony nic, nawet jak wygląda zakres obowiązków, warunki pracy, nie mialam tez mozliwosci zadania żadnego pytania. No słabo.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Pracodawca

@Kkk

Dzień dobry. Bardzo dziękujemy za wszystkie Pani uwagi i spostrzeżenia. Są dla nas niezwykle cenne. Jeżeli ma Pani zastrzeżenia do procesu rekrutacji prosimy o kontakt pod adresem: praca@hrp.com.pl

Agata
Inne

HRP to dość ciekawa firma, która oferuje unikatowy produkt. Pojawia się pytanie - czy firma zapewnia również odpowiedni rozwój swoim pracownikom? Czy pracownicy mają takie właśnie poczucie? To dość ciekawe zagadnienie szczególnie w przypadku firmy, która oferuje szkolenia i coaching.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Agata
Inne

Firma jest legalnie zarejestrowana w KRS-ie posiada swoją stronę internetową i ma podane pełne dane @podziwiamtenswietnybiznes jeśli Twoim zdaniem to firma krzak, należy to zgłosić do NIK-u i wtedy sprawa się rozwiąże.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
tak

Hej, a wiecie czy w niedługim czasie będzie szansa na to, żeby znaleźć u nich zatrudnienie? Chętnie bym się załapał, bo w końcu doskonale wiedzą, że atmosfera w firmie odpowiada każdemu co odbija się na jakości pracy. W koncu lepiej się wypełnia swoje obowiązki

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bo
@tak

...jesteś z HRP.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ChupaChups

Tak... tak... jasne... bo HRP to firma mlekiem i miodem płynąca... piszcie sobie te sztuczne komentarze odbiegające od prawdy... nawet tego nie potraficie robić. Benefity... pf bo, że jak ktoś może dzwonić prywatnie ze służbowego telefonu to jest benefit!? przy tym co proponują sieci komórkowe to żaden benefit, (usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ChupaChups

Benefity...!? Chyba w postaci nadgodzin

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ChupaChups

rezygnacja nie jest taka prosta... czy to ze stażu czy z pracy na umowę... pracują i pracowali tam zawsze ludzie, którzy poświęcali się w jakimś stopniu dla tej pracy, po mimo tego, że widzieli błędy w zarządzaniu, błędne decyzje. Tam pracuje się z rewelacyjnymi ludźmi i głównie dla nich się zostaje, bo jest obawa, że gdzie indziej nie będzie tak fajnego teamu. Ale rzeczywistość okazuje się inna - są miejsca, że pracuje się LEPIEJ - bez masy nadgodzin, z równie fajną ekipą, z zupełnie inną energią. Ludzie poznani w HRP to znajomości na długie lata, zdobyte doświadczenie tam jest bezcenne, ale trzeba się rozwijać i iść dalej. Szkoda tylko, że menagment tak się zaplątał w swoich decyzjach, że mało co dobrego zostało z tej firmy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
stazystka

Jesli przeczytasz moje wypowiedzi ze zrozumieniem na pewno dowiesz sie jaka była moja rola. Gdyby ci się jednak nie chciało czytać - tak byłam tam na stażu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o HRP - Łódź

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w HRP?

    Zobacz opinie na temat firmy HRP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w HRP?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HRP
Przejdź do nowych opinii