Opinie o Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel w Opole

witam, z tego roku jeszcze opinii nie widzę, ale te ostatnie nie wyglądały jakby miały być negatywne? Myślę nad tą ofertą, która została parę dni temu dodana. Chodzi o mechanika w dziale utrzymania ruchu. Piszą o widełkach od 8 do 12 tys, czy ktoś korzystał może z tej oferty i mógłby ja ocenić? Ciekawi mnie ta rozbieżność w oferowanych stawkach

Paweł Nowy wpis

Skuteczni i fajni tak po prostu po ludzku. Znalazłem już drugi raz pracę dzięki tej firmie. Pozdrawiam dziewczyny z rekrutacji i jeszcze raz dziękuję :)

Rekrutacja Nowy wpis

Proces rekrutacji na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie informacje zostały przedstawione w jasny sposób. Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam współprace z firmą Illustro!

Dominika Nowy wpis
@Rekrutacja

Super, że jest mowa o rekrutacji, bo to właśnie mnie interesuje. Chodzi mi o szczegóły, zwłaszcza, ile czasy trwał proces rekrutacyjny? I czy odbywała się ona w całości online, czy były też spotkania f2f podczas tego procesu?

dobry kontakt, najpierw rzeczowa rozmowa ze spec od HRu, później umówili spotkanie z firmą która zatrudniała, szybka decyzja, i dostałem list intencyjny co było fajne bo miałem pewność że moge spokojnie wypowiedzieć umowę w mojej dotychczasowi firmie, polecam każdemu kto szuka lepszej pracy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Lukasz

Firma jest ok. Pomogli mi znaleźć lepiej płatną pracę.

@Lukasz

a to gratulacje. a można się z ciekawości dowiedzieć jakie Ty koszty musiałeś ponieść za całość tej usługi? po prostu jestem ciekawa ile na tym firma zarabia

Lukasz
@Aneta

chyba coś ci się pomyliło, oni są po prostu są firmą rekrutacyjną, ciebie to nic nie kosztuje, a jak się domyślam płaci im pracodawca za to że znaleźli im dobrego pracownika

Aneta

faktycznie z tego co widziałam na stronie to firma jest od ok 16 lat na rynku, to doświadczenie raczej jest. A ciekawa jestem jak sytuacja wygląda właśnie z drugiej perspektywy. Ktoś się orientuje ile płacą doradcom? i ogólnie to jakie są w ogóle wymagania i szanse, żeby móc się tu zatrudnić?

Obserwujemy firmę od jakiegoś czasu i składamy gratulacje dobrze wykonywanej pracy. Firma szkoleniowa Kar-Group (bezpłatne szkolenia online).

Maciej

Profesjonalna firma doradcza konkretnie sprawdzająca kandydata dla swojego zleceniodawcy.

Michal
@Maciej

Miałem okazję rekrutować się z tą firmą. Po złożeniu CV zadzwonił jakiś rekruter i pytał o doświadczenie i oczekiwania jaki mam. Później umówili termin spotkania już w firmie do ktorej aplikowalem. Później do zrobienia miałem jeszcze test. Finalnie wybrali kogoś innego ale dostalem telefon zwrotny z informacja co mnie miło zaskoczyło. Później jeszcze zadzwonili z inną ofertą pracy, ale za małe wynagrodzenie oferowali. Firma dobra żeby się tam rekrutować, bo widać że im zależy i traktuja cię poważnie. Spoko jest ten test, dostałem dużo wiedzy o tym w jakim kierunku mogę się rozwijać.

Jagoda
@Maciej

Potwierdzam... fajni rekruterzy, pomocni, konkretni pomagają w wyborze najlepszego pracodawcy:)

Ela95

Podziękowania dla firmy illustro. Mam nową pracą dzięki Wam, warto było:)

Wojtek

Profesjonalne podejście do klienta i zaangażowanie podczas procesu wieloetapowej rekrutacji. Wyczerpujące informacje dotyczące stanowiska pracy oraz wymagań przyszłego pracodawcy. Polecam

@Wojtek

A opiszesz pokrótce każdy z etapów?

Justyna
@Wojtek

lle etapów w takim razie ma ta rekrutacja? I ile łącznie gdzieś ona trwa?

opole

Nie polecam osoby wykorzystuja rekrutacje w celu ankietowania uczestników.

Kiwi100
@opole

Rodo u nich nie obowiązuje. Paplają na prawo i lewo, komu się da, po znajomościach także. Nie składajcie nigdy CV przez tą Agencję, bo jeśli pracujecie gdziekolwiek indziej, a chcecie zmienić pracę i nie wylecieć z poprzedniej z hukiem za złożenie aplikacji to serdecznie odradzam.

Moja przygoda w Illustro trwała 4 miesiące. Zespół tworzą naprawdę zgrani ludzie, którzy wykonują swoją pracę z pasją oraz wzajemnym wsparciem. Bardzo pomocni przy nauce nowych rzeczy. Doceniają wykonaną pracę. Z Illustro pożegnałam się ze względu na zmianę kierunku zawodowego.

Urszula
@Karolina

rozumiem ze przez ten krótki czas pracy mimo wszystko nie dojrzałeś żadnych problemów wartych opisania o tej firmie?

Sara

W Illustro odbyłam praktyki. Firma stawia na ludzi oraz jakość, co się bardzo ceni. Dla chętnych chłonięcia wiedzy - wiele możliwości rozwoju oraz nauki. Zgrani pracownicy oraz miła atmosfera. Będę ciepło wspominać wspólne śniadania. :)

Jacek

Proces rekrutacyjny prowadzony bardzo sprawnie i profesjonalnie. Zawsze mogłem liczyć na bezpośredni kontakt w celu otrzymania informacji zwrotnej. Mogę polecić z czystym sumieniem firmę Illustro.

Sonia

Moja współpraca z Illustro zaczęła się od odbycia stażu, gdzie zajmowałam się przede wszystkim działaniami z obszaru HR oraz przygotowywaniem dokumentacji szkoleniowej. Po stażu firma zaproponowała mi pracę. Moja współpraca z Illustro trwała pół roku i gdyby nie wyjazd na studia, zdecydowanie zostałabym na dłużej.

Agnieszka

W Illustro zaczęłam od stażu jeszcze jako studentka. To, czego się nauczyłam i atmosfera w firmie sprawiły, że wspólna przygoda znacznie się wydłużyła. W firmie są olbrzymie możliwości rozwoju, zarówno zawodowego, jak i personalnego. Zróżnicowane zadania, ciekawe wyzwania zawodowe i podejmowane projekty sprawiają, że praca jest dynamiczna. W Illustro jednak najważniejszy jest Zespół - wybrana droga sprawiła, że opuszczam Illustro, ale wiem, że Illustro nigdy nie opuści mnie. :)

@Agnieszka

Twoja opinia o Illustro bardzo pozytywnie zaskakuje, wspominasz o tym, że pracodawca oferuje bardzo dużo możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Czy są tam jakieś szkolenia dodatkowe dla pracowników?

@kacper a czy płacili ci za ten staż ?

Kacper

Odbyłem staż w firmie i jestem bardzo zadowolony. Świetna atmosfera w pracy, profesjonalne podejście do klienta i pracownika oraz zlecanie realnych zadań a nie zapychanie czasu na siłę, przy czym zawsze znalazł się ktoś chętny do pomocy. Dzięki temu odbyłem wartościowy staż i faktycznie poznałem zawód i branże od podszewki. Zdecydowanie polecam współprace z firmą Illustro!

Ciekawy
@Kacper

Witam! Czy zechciałbyś się podzielić wynagrodzeniem za odbyty staż?

Praca w tak dynamicznym i różnorodnym teamie jakim są osoby z biura nie pozwala na nudę. Ciągle coś się dzieje......pozytywnego oczywiście. Polecam jak najbardziej :-)

Pracowałam w firmie Illustro przez 2 lata. Pozytywne było to, że zostałam starannie wdrożona w nowe obowiązki, mogłam pytać i zawsze była chęć udzielenia odpowiedzi i wsparcia ze strony przełożonych i współpracowników. Atmosfera jest bardzo pozytywna, zespół lubi ze sobą pracować. Projekty są różnorodne, można się wiele nauczyć.

@pracownik

@pracownik, miło, że wracasz, żeby pochwalić firmę. Pracowałaś może w haerze? Absolwent psychologii ma w Illustro większe szanse na pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel - Opole

• Jak się pracuje w Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel?

Zobacz opinie na temat firmy Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel
4.6/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Cygana 4
    45-131 Opole