APEXnet

Opinie o APEXnet

Ja

Firma z wartościami. Polecam.

capitan_jack

lubie ich chociaz tam nie pracuje

anonimowo

Pracowałam krótko, ale polecam. A wspólne domowe obiady długo będę wspominać, dzięki dziewczynom z działu sprzedaży dowiedziałam się, co to znaczy dobrze się odżywiać :) Dzięki girls!

Borys

Firma godna polecenia.

gość

Świetna firma, polecam.

pati#pati

Od kilku lat jest stały skład oraz nowe osoby z programu stażowego. Super firma, niestety bardzo rzadko biorą ludzi z ogłoszenia. Jak przejdziesz sito to jesteś szczęściarzem.

Sówka

Ja zajmuje ten stołek i nikomu nie oddam :) Jest super. Polecam :)

sheriff

spoko firma

jowisa

Moja kumpela została zatrudniona po stażu, niestety nie ma kolejnego no bo ona siedzi na tym stołku :) miala parę szkoleń , nie wiem czy to duzo jak na prawie rok pracy, ale siedzi

anonimowo

Jeśli chcesz się rozwijać to polecam. Ja nauczyłam się bardzo dużo o czym nie zdawałam sobie sprawy, jak pomoze mi to na rynku pracy. To co zespół tam docenia to atmosferę ale tak naprawdę to wiedzę i nowe kompetencje. Firma się rozwija a ludzie z nią i faktycznie nie każdemu się to podoba.

Tartinka

Polecam. Wylęgarnia talentów. Kręci się mnóstwo młodych ludzi, którym daje się szanse realizować swoje pomysły. Minusem jest to, że firma prowadzi program stażowy i przyciąga młodych roszczeniowców, którym nie pasuje to, że nie są od razu dyrektorami i starsi zamiast skupić się na swojej pracy muszą edukować tych młodych, którzy czasem i tak sfochowani odchodzą. Atmosfera - nie znam bardziej życzliwej firmy.

gość

Pracowałam krótko, ale polecam. Miałam możliwość pracować z bardzo ciekawymi i otwartymi ludźmi. Dostałam szanse, ale sama jej nie wykorzystałam. Nauczyłam się bardzo dużo i co ciekawe w nowej pracy dopiero to doceniam.

ktoś

[usunięte przez moderatora] zdecydownie odradzam

Zostaw opinię o APEXnet - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APEXnet