Apexnet Sp. z o.o. sp.k.

4.5 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Apexnet Sp. z o.o. sp.k.

Observer
Inne

Ciekawa firma z dobytkiem i historią, ludzie wiedzą co robią, polecam

Silvik Nowy wpis
Pracownik
@Observer

Pracowałam, jest spoko.

Gigi Nowy wpis
Kandydat

Bardzo dobrze, że zespół zgrany, to zawsze jakiś pozytyw. No ale nie ukrywam, że ważne są zarobki jednak głównie. Firma proponuje rynkowe wynagrodzenia? Jak tam wyglądają podwyżki? W moim obecnym miejscu pracy, zarobki stoją od kilku lat, trochę się boję, że tu może być podobnie. Szukają własnie asystentki do działu sprzedazy. Myslisz, że warto w to iść?

Lexus Nowy wpis
Pracownik

Ciekawa znana firma, rozwojowa branża, trenerzy z górnej póły -od lat najlepsi w sumie. Perspektywy są i dużo się można nauczyćc.

Silvik Nowy wpis
Pracownik

Firma w porządku, moim zdaniem spoko. Zespół fajny.

Hashtag
Pracownik

Bardzo przyzowite miejsce pracy, karmią owocami i dbają o rozwój ale wiadomo nie o to tylko chodzi. W tej robocie mozesz naprawde sie duzo nauczyc a jak masz sukces to czekasz na środę na chwaling day i dostajesz gratki. Ludzie przekozaki, pracy sporo, jest porzadek i spokoj. Polecam.

Paulina
@Hashtag

W jaki sposób można się wiele nauczyć w firmie? Mają budżet na jakieś szkolenia czy kursy dla pracowników, czy uczysz się od starszych stażem kolegów? :D Jak oceniasz zarobki? Mogę prosić, chociaż o widełki? ;)

Hashtag
Pracownik
@Paulina

Masz plan na wdrozenie hucznie nazywany onboardingiem, wykupione szkolenia online na platformie, glownie sprzedazowe i marketingowe, ale tez do organizacji pracy wlasnej a jak wyszukasz sobie jakies inne to zwyklw masz zielone swiato

Loozak
Były pracownik
@Hashtag

Pracowałam w wielu miejscach i wszędzie karmili owocami lepiej niż tu. Także bez podjarki ludziska. Wspolczuje osobom oddelegowanym do zakupów. Biedaki muszą popylać po promkach w biedrze a 50 zyla nie wystarczy nawet na przecenach na owoce dla 15 osób na cały tydzień. Przykraśka. A chwaling day to bardziej hated day, bo nikt oprócz zarządu go nie lubi.

Hugo
Inne
@Loozak

Wiesz, jak ktos chce sie zatrudnic dla owocow to moze lepszy bedzie jakis bio bazar ;-) a pomijając kto jest naprawde zachwycony tym dniem to jeżeli zarząd w oógle bywa na spotkaniach i słucha na tyle, że kojarzysz ludzi to gratki, bo czesto ten organ bywa niewidoczny i niedostepny

Gbmh
Inne
@Hugo

Potwierdzam, dziewczyny (zarzad) sa obecne na spotkanaich i wgl

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Gbmh

I co z tego? Akurat te spotkania są udręką wszystkich pracowników. Bez wyjątków. Zarząd o tym wie ale nic z tym nie robi. I czy zarząd na spotkaniach jest czy nie ma, to nic nie zmienia, bo tych spotkań nikt nie lubi!

Gmbh
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Albo robi ale nie widać golym okiem. Ludzie chca bardzo różnych rzeczyi nie może być prawdą, że wszystkim bez wyjatkow się coś podoba albo ni podoba. Jednomyślność?? W tym kraju??? A z tego co piszesz te zespół ma duża autonomie i zaufanie

Administrator

Firma Apexnet Sp. z o.o. sp.k. poszukiwała pracowników na stanowisko Specjalista ds. Marketingu. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

Dział Marketingu ApexNet
Pracownik
@Administrator

Proces rekrutacji składa się z kilku etapów: krótka rozmowa z przełożoną (online), dłuższa rozmowa z całym działem Marketingu (online), krótkie zadanie do przygotowania we własnym zakresie, a potem dzień próbny. Zapraszamy do aplikowania :)

Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Apexnet Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży?

Zespół ApexNet
Pracownik
@Pytanie

Cześć, jeśli chodzi o Dział Sprzedaży to są trzy główne rzeczy, które będziemy sprawdzać - będziemy weryfikować Twoją chęć do rozwoju, chęć uczenia się i stałego podnoszenia swoich kompetencji - jaki masz na to plan, w którym kierunku chcesz się rozwijać. Druga rzecz, którą sprawdzamy, to to co wiesz o naszej firmie - Twoje zaangażowanie w rekrutację jest dla na ważne, chcemy wiedzieć, że Ci zależy i przygotowałeś się do rozmowy. W trzecim etapie będziemy również weryfikować Twoje umiejętności sprzedażowe - będzie to zarówno rozmowa teoretyczna, jak i praktyczne scenki, w których krótko sprawdzimy dotychczasowe doświadczenie sprzedażowe. Jeśli nie masz takiego doświadczenia, tę część wymienimy i porozmawiamy o tym, dlaczego chcesz pracować w sprzedaży. Przy okazji warto wspomnieć krótko o rekrutacji do innych działów w ApexNet: Jeśli chodzi o Dział Marketingu – chętnie posłuchamy o Twojej znajomości tego tematu, dotychczasowego doświadczenia, znajomości narzędzi marketingowych. Chętnie dowiemy się coś na temat ciekawych projektów, które realizowałeś/realizowałaś. Zapytam też jakie cechy i umiejętności wniesiesz do naszej firmy. Przy rekrutacji do Działu Realizacji zweryfikujemy Twoje dotychczasowe doświadczenie pod kątem podobnych kompetencji – tu szczególnie przyda się zorganizowanie, dbałość o szczegóły i porządek. W tym dziale chęć nauki i szybkiego wdrożenia jest bardzo ważna, ważniejsza niż duże doświadczenie. Podsumowując – chęć rozwoju charakteryzuje wszystkie 3 działy – bez niej nie ma możliwości dołączenia do Zespołu. Pozdrawiamy, Zespół ApexNet

Basia_91
Kandydat
 Pytanie

Mam pytanie, czy pracownicy firmy się integrują w jakiś sposób? czy firma zapewnia taką możliwość, czy raczej na własną rękę?

ApexNet
Pracownik
@Basia_91

Cześć! Jasne! Przynajmniej raz w miesiącu spotykamy się całą firmą na integracji w biurze lub poza nim, a raz w roku wyjeżdżamy za miasto na kilka dni :) Oprócz tego integrujemy się w działach. Generalnie łączą nas relacje, które wybiegają dużo dalej niż tylko praca 8-16 :) pozdrawiamy!

Beata

@PIP- Państwowa Inspekcja Pracy, firma zatrudnia jedynie na podstawie umowy o współpracę? Nie ma możliwości zatrudnienia bezpośrednio przez pracodawcę? APEXnet jest firmą, która działa na rynku polskim już od 17 lat, więc jestem przekonana, że są tutaj osoby, które posiadają doświadczenia związane z pracą w tej firmie. Ktoś z Was może przybliżyć warunki jakie oferuje ta firma swoim nowo zatrudnionym pracownikom? Warto składać CV?

Zespół ApexNet
Pracownik
@Beata

W zależności od działu jest możliwość pracy na umowie o pracę lub o współpracę (b2B)

Renata
@Zespół ApexNet

fajnie ze B2B jest mile widziane, rozumiem ze wtedy pensja jest wieksza by sobie samemu skladki oplacic ?

ReadIt

Polecam Lubię atmosferę w ApexNet Sp. z o.o. Sp. k. za: ludzie

Zespół ApexNet
Pracownik
@ReadIt

Dziękujemy :)

Pytanie
 Pytanie

Czy Apexnet Sp. z o.o. sp.k. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Ja mogę prawdę powiedzieć ...
Były pracownik
@Pytanie

Nie do konca ale raczej w lato , żeby jechać w innych miesiącach musisz mieć dobre argumenty ;-) dodam że nie jest to łatwe ale nie niemożliwe

Zespół ApexNet
Pracownik
@Pytanie

Nasza branża jest sezonowa, dlatego idealnym terminem urlopu jest okres od końca czerwca do końca sierpnia ze względu na mniejszy ruch klientów. Inne terminy nie są niemożliwe ???? Pozdrawiamy!

Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w Apexnet Sp. z o.o. sp.k. podczas okresu próbnego?

kerlita
Pracownik
@Pytanie

dla niektorych o prace dla niektorych zlecenie dziwne i niejasne warunki robiom co chcom

Zespół ApexNet
Pracownik
@Pytanie

Cześć! Na okresie próbnym stosujemy umowę zlecenie lub, jeśli posiadasz lub chcesz założyć – umowę p współpracę (b2b). Pozdrawiamy!

Pytanie
 Pytanie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Apexnet Sp. z o.o. sp.k.?

Salom
Były pracownik
@Pytanie

Tak, sam tego doświadczyłem. Próbuj, fajna chodz wymagająca firma

Zespół ApexNet
Pracownik
@Pytanie

Cześć! Jasne, chętnie przyjmujemy kogoś na staż lub stanowisko asystenckie. Zapraszamy do kontaktu :)

Pytanie
 Pytanie

Czy firma Apexnet Sp. z o.o. sp.k. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Zespół ApexNet
Pracownik
@Pytanie

Cześć, jasne! ApexNet zawsze kieruje się zasadą równości zarówno w oferowanych stanowiskach, możliwościach awansów, jak i wysokości wynagrodzeń. Pozdrawiamy!

Denis

@Nikita nie bardzo właśnie wiem co masz na myśli.. to oferta szkoleń jest tak duża że nie wiadomo co wybrać czy o co chodzi ?

Arek

@Nikita a to że szefowie każą się uczyć, to wychodzi jakaś pomoc od nich też? W sensie jakieś szkolenia?

Nikita
Pracownik
 Rekomendacja
@Arek

Niestety więcej dostaniesz propozycji rozwoju/szkolenia, warsztaty zespolowe/ niż jesteś w stanie przerobić to raczej nie miejsce dla udających chec rozwijania sie- jeżeli wiesz co mam na myśli

Nikita

Firma petarda! Mała ale bardzo prężna - dlugo na rynku , szefostwo stawia na innowacje i każe sie ciągle uczyć :-))) Trzeba sie bardzo spreżac w robocie ale każdy wieczor masz wolny mimo szefowy kobiety nie licz na taryfe ulgowa

Karol
@Nikita

Fajnie, że jest to miejsce pracy, które stawia na rozwój i innowacyjne rozwiązania. Zastanawia mnie w takim razie, czy będąc pracownikiem tej firmy, można liczyć na udział w rozwijających szkoleniach, czy raczej trzeba ich wyszukiwać na własną rękę?

Rrrri
@Karol

Oczywiście, że można. Nikt nie dba tak o rozwój pracowników jak ApexNet. Ciagle szkolenia i podnoszenie kompetencji sprzedażowych są na porządku dziennym :)

Grzesiek

Bardzo dobry pracodawca chociaż wiadomo, że trzeba pracować!

Grzegorz

Rewelacyjne warunki pracy. Jak masz ochotę na korporacyjny wyścig szczurów to odradzam zdecydowanie i zapraszam na Domaniewską do mordoru po takim doświadczeniu będziesz się tu czuł jak w raju.

em

Tak jak w każdym miejscu pracy - są plusy i minusy. Z minusów jedyne co teraz przychodzi mi na myśl - to wymóg założenia własnej działalności, ale i do tego można się przyzwyczaić. Zarobki - zależą od Ciebie. Jednak solidna podstawa jak na pracę w sprzedaży daje duży komfort. Szereg szkoleń, dbałość o rozwój pracownika są na porządku dziennym - i to tak całkiem serio, nie są to puste frazesy. ;) Ale sama praca - to nie wszystko. Apex w moim odczuciu jest wyjątkowy. Atmosfera, ludzie, szefowe, wyjazdy integracyjne, różnego rodzaju bonusy w postaci zdrowej zdrowej żywności, owoców itd itd. No i te czwartkowe spotkania na tarasie czy grillu. :) Naprawdę - polecam.

Karol
@em

Aby móc pracować w firmie ApexNet Sp. z o.o. Sp. k. należy założyć własną działalność gospodarczą? Nie ma możliwości, aby być zatrudnionym bezpośrednio przez pracodawcę? Jeżeli możesz to przedstaw, jak kształtują się średnio zarobki za pracę w tej firmie? Zachęcam do odpowiedzi.

Leonardo

Trochę daleko od centrum, ale firma fajna.

Zostaw merytoryczną opinię o Apexnet Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Apexnet Sp. z o.o. sp.k.?

    Zobacz opinie na temat firmy Apexnet Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Apexnet Sp. z o.o. sp.k.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Apexnet Sp. z o.o. sp.k.?

    Kandydaci do pracy w Apexnet Sp. z o.o. sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Apexnet Sp. z o.o. sp.k.
Przejdź do nowych opinii