Apexnet Sp. z o.o. sp.k.

4.5 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Apexnet Sp. z o.o. sp.k.

em

Tak jak w każdym miejscu pracy - są plusy i minusy. Z minusów jedyne co teraz przychodzi mi na myśl - to wymóg założenia własnej działalności, ale i do tego można się przyzwyczaić. Zarobki - zależą od Ciebie. Jednak solidna podstawa jak na pracę w sprzedaży daje duży komfort. Szereg szkoleń, dbałość o rozwój pracownika są na porządku dziennym - i to tak całkiem serio, nie są to puste frazesy. ;) Ale sama praca - to nie wszystko. Apex w moim odczuciu jest wyjątkowy. Atmosfera, ludzie, szefowe, wyjazdy integracyjne, różnego rodzaju bonusy w postaci zdrowej zdrowej żywności, owoców itd itd. No i te czwartkowe spotkania na tarasie czy grillu. :) Naprawdę - polecam.

Karol
Inne
@em

Aby móc pracować w firmie ApexNet Sp. z o.o. Sp. k. należy założyć własną działalność gospodarczą? Nie ma możliwości, aby być zatrudnionym bezpośrednio przez pracodawcę? Jeżeli możesz to przedstaw, jak kształtują się średnio zarobki za pracę w tej firmie? Zachęcam do odpowiedzi.

Leonardo

Trochę daleko od centrum, ale firma fajna.

Obecny pracownik
Inne

Zgadzam się z tym. Bardzo dobry pracodawca

Nick

Ta firma jest SUPER!!!

Ja

Firma z wartościami. Polecam.

capitan_jack

lubie ich chociaz tam nie pracuje

anonimowo

Pracowałam krótko, ale polecam. A wspólne domowe obiady długo będę wspominać, dzięki dziewczynom z działu sprzedaży dowiedziałam się, co to znaczy dobrze się odżywiać :) Dzięki girls!

Borys

Firma godna polecenia.

gość

Świetna firma, polecam.

pati#pati

Od kilku lat jest stały skład oraz nowe osoby z programu stażowego. Super firma, niestety bardzo rzadko biorą ludzi z ogłoszenia. Jak przejdziesz sito to jesteś szczęściarzem.

Sówka

Ja zajmuje ten stołek i nikomu nie oddam :) Jest super. Polecam :)

sheriff

spoko firma

jowisa

Moja kumpela została zatrudniona po stażu, niestety nie ma kolejnego no bo ona siedzi na tym stołku :) miala parę szkoleń , nie wiem czy to duzo jak na prawie rok pracy, ale siedzi

anonimowo

Jeśli chcesz się rozwijać to polecam. Ja nauczyłam się bardzo dużo o czym nie zdawałam sobie sprawy, jak pomoze mi to na rynku pracy. To co zespół tam docenia to atmosferę ale tak naprawdę to wiedzę i nowe kompetencje. Firma się rozwija a ludzie z nią i faktycznie nie każdemu się to podoba.

Tartinka

Polecam. Wylęgarnia talentów. Kręci się mnóstwo młodych ludzi, którym daje się szanse realizować swoje pomysły. Minusem jest to, że firma prowadzi program stażowy i przyciąga młodych roszczeniowców, którym nie pasuje to, że nie są od razu dyrektorami i starsi zamiast skupić się na swojej pracy muszą edukować tych młodych, którzy czasem i tak sfochowani odchodzą. Atmosfera - nie znam bardziej życzliwej firmy.

gość

Pracowałam krótko, ale polecam. Miałam możliwość pracować z bardzo ciekawymi i otwartymi ludźmi. Dostałam szanse, ale sama jej nie wykorzystałam. Nauczyłam się bardzo dużo i co ciekawe w nowej pracy dopiero to doceniam.

ktoś

[usunięte przez moderatora] zdecydownie odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Apexnet Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Apexnet Sp. z o.o. sp.k.?

    Zobacz opinie na temat firmy Apexnet Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Apexnet Sp. z o.o. sp.k.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Apexnet Sp. z o.o. sp.k.?

    Kandydaci do pracy w Apexnet Sp. z o.o. sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Apexnet Sp. z o.o. sp.k.
Przejdź do nowych opinii